GardaLake.com
Sweet Garda Apartment - hotels in Castelnuovo del Garda, Lake Garda, Italy

Sweet Garda Apartment, Castelnuovo del Garda

📍 Via Umberto I, Castelnuovo del Garda

🅿️ Parking 📶 WiFi
Zarezerwuj teraz

Sweet Garda Apartment to niedawno odnowiony obiekt noclegowy zlokalizowany w Castelnuovo del Garda, oferujący nowoczesne zakwaterowanie ze śniadaniem. Goście mogą korzystać z przestronnej części dziennej, bezpłatnego WiFi i klimatyzacji przez cały pobyt. Nieruchomość wyposażona jest w w pełni funkcjonalny aneks kuchenny w każdym apartamencie, idealny do przygotowywania posiłków. Dodatkowe udogodnienia obejmują pokoje rodzinne, pralkę i wydzieloną przechowalnię bagażu. W każdej łazience znajduje się prysznic i bidet, a niektóre oferują przyjemny widok na ogród. W obiekcie znajduje się również jadalnia, rozkładana sofa i telewizor dla wygody gości. Obiekt ten położony jest w regionie jeziora Garda, 4,8 km od popularnego parku tematycznego Gardaland i 13 km od lotniska w Weronie, co ułatwia podróżowanie. Dostępne są także pobliskie atrakcje, takie jak Terme Sirmione …

Czytaj więcej →

Lokalizacja i kontakt

Via Umberto I
Castelnuovo del Garda (VR)
Włochy
📍 Otwórz w Google Maps

Usługi i udogodnienia

Free WiFiParkingFree Parking

Pobliskie atrakcje

Gardaland 6 km
Movieland Park 6 km
Caneva Aquapark 6 km
Parco Giardino Sigurtà 11 km
Grotte di Catullo 19 km
Arena di Verona 21 km
Verona 21 km
Il Vittoriale 47 km
Funivia Monte Baldo 49 km
Brescia 51 km
Mantova 52 km
Cascate del Varone 74 km
Trento 88 km

Często zadawane pytania

Jaka jest lokalizacja apartamentu Sweet Garda?
Apartament Sweet Garda położony jest w Castelnuovo del Garda, w regionie Jeziora Garda we Włoszech. Jest dogodnie zlokalizowany w pobliżu takich atrakcji jak Gardaland i lotnisko w Weronie.
Jakie udogodnienia są dostępne w obiekcie Sweet Garda Apartment?
Apartament oferuje przestronne, niedawno odnowione pokoje z bezpłatnym WiFi, klimatyzacją oraz w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Udogodnienia obejmują pokoje rodzinne, przechowalnię bagażu, pralkę, prywatną łazienkę z prysznicem i bidetem, jadalnię, rozkładaną sofę i telewizor.
Czy w tym obiekcie jest dostęp do basenu lub plaży?
Apartament Sweet Garda nie dysponuje basenem ani bezpośrednim dostępem do plaży ani jeziora.
Jak daleko jest apartament Sweet Garda od Gardalandu i lotniska w Weronie?
Obiekt położony jest 4,8 km od parku tematycznego Gardaland i 13 km od lotniska w Weronie, co zapewnia wygodny dostęp podróżnym.
Jakie pobliskie atrakcje mogą odwiedzić goście?
Goście mogą z łatwością odwiedzić takie atrakcje, jak Terme Sirmione – Virgilio oddalone o 14 km i zamek Sirmione oddalony o 17 km od apartamentu.
Jakimi językami posługują się pracownicy recepcji?
Personel recepcji w apartamencie Sweet Garda biegle włada językiem angielskim i włoskim, co zapewnia jasną komunikację dla wszystkich gości.
Co sprawia, że ​​Apartament Sweet Garda jest dobrym wyborem dla rodzin?
Obiekt oferuje pokoje rodzinne oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny, dzięki czemu rodziny mogą przygotowywać własne posiłki i cieszyć się przestronnymi salonami, co czyni go praktycznym wyborem na pobyty rodzinne.

Statystyki odwiedzin

5 618 gości odwiedziło Sweet Garda Apartment w ciągu ostatnich 365 dni, ze średnią 15,4 wizyt dziennie i szczytem 702 w Apr 2026 z czego 100% Desktop i 0% Mobile.

Najczęstsze narodowości odwiedzające Sweet Garda Apartment

Germany
Włochy
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
China
HK
Statystyki w czasie rzeczywistym, boty AI i crawlery są filtrowane — dane uwzględniają wyłącznie prawdziwe wizyty ludzi — aktualizowane 2. dnia każdego miesiąca · V15

Recenzja przeprowadzona przez zespół redakcyjny Gardalake.com
Eksperci od jeziora Garda od 1988 roku

More hotels in Castelnuovo del Garda

Hotels with Parking in Castelnuovo del Garda Hotels with Free Parking in Castelnuovo del Garda

🏨 Właściciel lub menadżer Sweet Garda Apartment?

Zobacz statystyki

GardaLake.com

Hotele Jezioro Garda & Przewodnik

Aby uzyskać informacje, aktualizacje i partnerstwa: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Sweet Garda Apartment - Castelnuovo del Garda

Hotels
Sweet Garda Apartment - hotels in Castelnuovo del Garda, Lake Garda, Italy

Sweet Garda Apartment to niedawno odnowiony obiekt noclegowy zlokalizowany w Castelnuovo del Garda, oferujący nowoczesne zakwaterowanie ze śniadaniem. Goście mogą korzystać z przestronnej części dziennej, bezpłatnego WiFi i klimatyzacji przez cały pobyt. Nieruchomość wyposażona jest w w pełni funkcjonalny aneks kuchenny w każdym apartamencie, idealny do przygotowywania posiłków. Dodatkowe udogodnienia obejmują pokoje rodzinne, pralkę i wydzieloną przechowalnię bagażu. W każdej łazience znajduje się prysznic i bidet, a niektóre oferują przyjemny widok na ogród. W obiekcie znajduje się również jadalnia, rozkładana sofa i telewizor dla wygody gości. Obiekt ten położony jest w regionie jeziora Garda, 4,8 km od popularnego parku tematycznego Gardaland i 13 km od lotniska w Weronie, co ułatwia podróżowanie. Dostępne są także pobliskie atrakcje, takie jak Terme Sirmione – Virgilio (14 km) i Zamek Sirmione (17 km). Zespół recepcji biegle włada językiem angielskim i włoskim, co zapewnia płynną komunikację gości z zagranicy. Ta firma oferująca zakwaterowanie zapewnia wygodną bazę wypadową do odkrywania atrakcji południowego obszaru jeziora Garda i jego okolic. Oferuje praktyczną i dobrze wyposażoną opcję dla podróżnych poszukujących pobytu z własnym wyżywieniem i niezbędnymi udogodnieniami.

Często zadawane pytania — Sweet Garda Apartment

Jaka jest lokalizacja apartamentu Sweet Garda?
Apartament Sweet Garda położony jest w Castelnuovo del Garda, w regionie Jeziora Garda we Włoszech. Jest dogodnie zlokalizowany w pobliżu takich atrakcji jak Gardaland i lotnisko w Weronie.
Jakie udogodnienia są dostępne w obiekcie Sweet Garda Apartment?
Apartament oferuje przestronne, niedawno odnowione pokoje z bezpłatnym WiFi, klimatyzacją oraz w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Udogodnienia obejmują pokoje rodzinne, przechowalnię bagażu, pralkę, prywatną łazienkę z prysznicem i bidetem, jadalnię, rozkładaną sofę i telewizor.
Czy w tym obiekcie jest dostęp do basenu lub plaży?
Apartament Sweet Garda nie dysponuje basenem ani bezpośrednim dostępem do plaży ani jeziora.
Jak daleko jest apartament Sweet Garda od Gardalandu i lotniska w Weronie?
Obiekt położony jest 4,8 km od parku tematycznego Gardaland i 13 km od lotniska w Weronie, co zapewnia wygodny dostęp podróżnym.
Jakie pobliskie atrakcje mogą odwiedzić goście?
Goście mogą z łatwością odwiedzić takie atrakcje, jak Terme Sirmione – Virgilio oddalone o 14 km i zamek Sirmione oddalony o 17 km od apartamentu.
Jakimi językami posługują się pracownicy recepcji?
Personel recepcji w apartamencie Sweet Garda biegle włada językiem angielskim i włoskim, co zapewnia jasną komunikację dla wszystkich gości.
Co sprawia, że ​​Apartament Sweet Garda jest dobrym wyborem dla rodzin?
Obiekt oferuje pokoje rodzinne oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny, dzięki czemu rodziny mogą przygotowywać własne posiłki i cieszyć się przestronnymi salonami, co czyni go praktycznym wyborem na pobyty rodzinne.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Lokalizacja i kontakt

Sweet Garda Apartment
Via Umberto I
Castelnuovo del Garda (VR)
Włochy
Website

Usługi i udogodnienia

Free WiFi
Parking
Free Parking

Pobliskie atrakcje

Gardaland 6 km
Movieland Park 6 km
Caneva Aquapark 6 km
Parco Giardino Sigurtà 11 km
Grotte di Catullo 19 km
Arena di Verona 21 km
Verona 21 km
Il Vittoriale 47 km
Funivia Monte Baldo 49 km
Brescia 51 km
Mantova 52 km
Cascate del Varone 74 km
Trento 88 km
Zarezerwuj teraz
🏨

Are you the owner or manager of Sweet Garda Apartment?

Zarządzaj swoim wpisem i śledź odwiedzających

5 618 gości odwiedziło Sweet Garda Apartment w ciągu ostatnich 365 dni, ze średnią 15,4 wizyt dziennie i szczytem 702 w Apr 2026 z czego 100% Desktop i 0% Mobile.

Germany
Włochy
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
China
HK

Statystyki w czasie rzeczywistym, boty AI i crawlery są filtrowane — dane uwzględniają wyłącznie prawdziwe wizyty ludzi — aktualizowane 2. dnia każdego miesiąca · V15