GardaLake.com
Sweet Garda Apartment - hotels in Castelnuovo del Garda, Lake Garda, Italy

Sweet Garda Apartment, Castelnuovo del Garda

📍 Via Umberto I, Castelnuovo del Garda

🅿️ Pysäköinti 📶 WiFi
Varaa nyt

Sweet Garda Apartment on hiljattain remontoitu majoitusliike, joka sijaitsee Castelnuovo del Gardassa ja tarjoaa moderneja bed and breakfast -majoituksia. Asiakkaiden käytettävissä on tilavat oleskelutilat, ilmainen WiFi ja ilmastointi koko oleskelunsa ajan. Jokaisessa majoitusyksikössä on täysin toimiva minikeittiö, joka sopii ihanteellisesti aterioiden valmistamiseen. Muita mukavuuksia ovat perhehuoneet, pesukone ja erillinen matkatavarasäilytys. Jokaisessa omassa kylpyhuoneessa on suihku ja bidee, ja joistakin huoneista on miellyttävä puutarhanäköala. Majoitustiloissa on myös ruokailutila, vuodesohva ja televisio vieraiden viihtyvyyden vuoksi. Tämä Gardajärven alueella sijaitseva majoituspaikka on kätevällä paikalla 4,8 km:n päässä suositusta Gardaland-teemapuistosta ja 13 km:n päässä Veronan lentokentältä, mikä helpottaa matkustamista. Läheiset nähtävyydet, kuten Terme Sirmione - Virgilio (14 km) ja Sirmionen linna (17 km), ovat myös saatavilla. Vastaanottotiimi osaa sekä englantia että italiaa, mikä varmistaa …

Lue lisää →

Sijainti & yhteystiedot

Via Umberto I
Castelnuovo del Garda (VR)
Italia
📍 Avaa Google Mapsissa

Palvelut & tilat

Free WiFiParkingFree Parking

Lähialueen nähtävyydet

Gardaland 6 km
Movieland Park 6 km
Caneva Aquapark 6 km
Parco Giardino Sigurtà 11 km
Grotte di Catullo 19 km
Arena di Verona 21 km
Verona 21 km
Il Vittoriale 47 km
Funivia Monte Baldo 49 km
Brescia 51 km
Mantova 52 km
Cascate del Varone 74 km
Trento 88 km

Usein kysytyt kysymykset

Mikä on Sweet Garda Apartmentin sijainti?
Sweet Garda Apartment sijaitsee Castelnuovo del Gardassa Gardajärven alueella Italiassa. Se sijaitsee kätevästi lähellä nähtävyyksiä, kuten Gardalandia ja Veronan lentoasemaa.
Mitä palveluja majoitusliike Sweet Garda Apartment tarjoaa?
Huoneisto tarjoaa tilavia, hiljattain remontoituja huoneita, joissa on ilmainen WiFi, ilmastointi ja täysin varustettu minikeittiö. Mukavuuksiin kuuluvat perhehuoneet, matkatavarasäilytys, pesukone, oma kylpyhuone, jossa on suihku ja bidee, ruokailutila, vuodesohva ja tv.
Onko tässä kiinteistössä pääsy uima-altaalle tai rannalle?
Sweet Garda Apartmentissa ei ole uima-allasta, eikä sieltä ole suoraa pääsyä rannalle tai järvelle.
Kuinka kaukana on Sweet Garda Apartment kohteesta Gardaland ja Veronan lentokenttä?
Majoituspaikka sijaitsee 4,8 km:n päässä Gardaland-teemapuistosta ja 13 km:n päässä Veronan lentokentältä, mikä tarjoaa kätevän pääsyn matkailijoille.
Mitä lähellä olevia nähtävyyksiä asiakkaat voivat vierailla?
Vieraat voivat helposti vierailla nähtävyyksillä, kuten Terme Sirmione - Virgilio, joka sijaitsee 14 km:n päässä, ja Sirmionen linna, joka sijaitsee 17 km:n päässä huoneistosta.
Mitä kieliä vastaanoton henkilökunta puhuu?
Sweet Garda Apartmentin vastaanoton henkilökunta puhuu sujuvasti sekä englantia että italiaa, mikä varmistaa selkeän viestinnän kaikille vieraille.
Mikä tekee Sweet Garda Apartmentista hyvän valinnan perheille?
Majoituspaikka tarjoaa perhehuoneita ja täysin varustetun minikeittiön, joten perheet voivat valmistaa omat ateriansa ja nauttia tilavista oleskelutiloista, joten se on käytännöllinen valinta perheille.

Vierailustatistiikat

5 618 vierasta vieraili Sweet Garda Apartment:ssä viimeisen 365 päivän aikana, päivittäinen keskiarvo 15,4 käyntiä ja huippu 702 kuukaudessa Apr 2026 joista 100% Desktop ja 0% Mobiili.

Suosituimmat kansallisuudet kohteessa Sweet Garda Apartment

Germany
Italia
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
China
HK
Reaaliaikaiset tilastot, tekoälybotit ja web-ryömijät suodatetaan — tiedot kuvaavat vain todellisia ihmiskäyntejä — päivitetään kuun 2. päivänä · V15

Arvostellut Gardalake.com-toimitustiimi
Gardajärven asiantuntijoita vuodesta 1988

More hotels in Castelnuovo del Garda

Hotels with Parking in Castelnuovo del Garda Hotels with Free Parking in Castelnuovo del Garda

🏨 Omistaja tai johtaja kohteessa Sweet Garda Apartment?

Näytä tilastot

GardaLake.com

Gardajärvi Hotellit & Matkaopas

Lisätietoja, päivityksiä ja kumppanuuksia: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Sweet Garda Apartment - Castelnuovo del Garda

Hotels
Sweet Garda Apartment - hotels in Castelnuovo del Garda, Lake Garda, Italy

Sweet Garda Apartment on hiljattain remontoitu majoitusliike, joka sijaitsee Castelnuovo del Gardassa ja tarjoaa moderneja bed and breakfast -majoituksia. Asiakkaiden käytettävissä on tilavat oleskelutilat, ilmainen WiFi ja ilmastointi koko oleskelunsa ajan. Jokaisessa majoitusyksikössä on täysin toimiva minikeittiö, joka sopii ihanteellisesti aterioiden valmistamiseen. Muita mukavuuksia ovat perhehuoneet, pesukone ja erillinen matkatavarasäilytys. Jokaisessa omassa kylpyhuoneessa on suihku ja bidee, ja joistakin huoneista on miellyttävä puutarhanäköala. Majoitustiloissa on myös ruokailutila, vuodesohva ja televisio vieraiden viihtyvyyden vuoksi. Tämä Gardajärven alueella sijaitseva majoituspaikka on kätevällä paikalla 4,8 km:n päässä suositusta Gardaland-teemapuistosta ja 13 km:n päässä Veronan lentokentältä, mikä helpottaa matkustamista. Läheiset nähtävyydet, kuten Terme Sirmione - Virgilio (14 km) ja Sirmionen linna (17 km), ovat myös saatavilla. Vastaanottotiimi osaa sekä englantia että italiaa, mikä varmistaa sujuvan viestinnän kansainvälisille vierailijoille. Tämä majoitusliike tarjoaa mukavan tukikohdan eteläisen Gardajärven alueen ja sen ympäristön nähtävyyksiin tutustumiseen. Se tarjoaa käytännöllisen ja hyvin varustetun vaihtoehdon matkailijoille, jotka etsivät itsepalvelumajoitusta tärkeillä mukavuuksilla.

Usein kysytyt kysymykset — Sweet Garda Apartment

Mikä on Sweet Garda Apartmentin sijainti?
Sweet Garda Apartment sijaitsee Castelnuovo del Gardassa Gardajärven alueella Italiassa. Se sijaitsee kätevästi lähellä nähtävyyksiä, kuten Gardalandia ja Veronan lentoasemaa.
Mitä palveluja majoitusliike Sweet Garda Apartment tarjoaa?
Huoneisto tarjoaa tilavia, hiljattain remontoituja huoneita, joissa on ilmainen WiFi, ilmastointi ja täysin varustettu minikeittiö. Mukavuuksiin kuuluvat perhehuoneet, matkatavarasäilytys, pesukone, oma kylpyhuone, jossa on suihku ja bidee, ruokailutila, vuodesohva ja tv.
Onko tässä kiinteistössä pääsy uima-altaalle tai rannalle?
Sweet Garda Apartmentissa ei ole uima-allasta, eikä sieltä ole suoraa pääsyä rannalle tai järvelle.
Kuinka kaukana on Sweet Garda Apartment kohteesta Gardaland ja Veronan lentokenttä?
Majoituspaikka sijaitsee 4,8 km:n päässä Gardaland-teemapuistosta ja 13 km:n päässä Veronan lentokentältä, mikä tarjoaa kätevän pääsyn matkailijoille.
Mitä lähellä olevia nähtävyyksiä asiakkaat voivat vierailla?
Vieraat voivat helposti vierailla nähtävyyksillä, kuten Terme Sirmione - Virgilio, joka sijaitsee 14 km:n päässä, ja Sirmionen linna, joka sijaitsee 17 km:n päässä huoneistosta.
Mitä kieliä vastaanoton henkilökunta puhuu?
Sweet Garda Apartmentin vastaanoton henkilökunta puhuu sujuvasti sekä englantia että italiaa, mikä varmistaa selkeän viestinnän kaikille vieraille.
Mikä tekee Sweet Garda Apartmentista hyvän valinnan perheille?
Majoituspaikka tarjoaa perhehuoneita ja täysin varustetun minikeittiön, joten perheet voivat valmistaa omat ateriansa ja nauttia tilavista oleskelutiloista, joten se on käytännöllinen valinta perheille.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Sijainti & yhteystiedot

Sweet Garda Apartment
Via Umberto I
Castelnuovo del Garda (VR)
Italia
Website

Palvelut & tilat

Free WiFi
Parking
Free Parking

Lähialueen nähtävyydet

Gardaland 6 km
Movieland Park 6 km
Caneva Aquapark 6 km
Parco Giardino Sigurtà 11 km
Grotte di Catullo 19 km
Arena di Verona 21 km
Verona 21 km
Il Vittoriale 47 km
Funivia Monte Baldo 49 km
Brescia 51 km
Mantova 52 km
Cascate del Varone 74 km
Trento 88 km
Varaa nyt
🏨

Are you the owner or manager of Sweet Garda Apartment?

Hallitse yritystietojasi ja seuraa kävijöitäsi

5 618 vierasta vieraili Sweet Garda Apartment:ssä viimeisen 365 päivän aikana, päivittäinen keskiarvo 15,4 käyntiä ja huippu 702 kuukaudessa Apr 2026 joista 100% Desktop ja 0% Mobiili.

Germany
Italia
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
China
HK

Reaaliaikaiset tilastot, tekoälybotit ja web-ryömijät suodatetaan — tiedot kuvaavat vain todellisia ihmiskäyntejä — päivitetään kuun 2. päivänä · V15