GardaLake.com
Villa La Baia - hotels in San Felice del Benaco, Lake Garda, Italy

Villa La Baia, San Felice del Benaco

📍 Via Angela Rosina 2, San Felice del Benaco

🅿️ Parkering 📶 WiFi
Bestill nå

Villa La Baia er en elegant overnattingsvirksomhet som ligger i San Felice del Benaco, og tilbyr en privat innkvartering med 3 soverom og 3 bad med romslig stue og moderne fasiliteter, ideelt for gjester som ønsker et selvbetjent opphold nær Gardasjøen. Denne sjarmerende eiendommen tilbyr et innbydende tilfluktssted, med egen inngang som fører inn til en romslig stue, perfekt for avslapning etter en dag med utforsking av Gardasjøen. Det fullt utstyrte kjøkkenet har moderne apparater, inkludert oppvaskmaskin og mikrobølgeovn, som gir alt du trenger for å tilberede måltider og nyte bekvemmeligheten av hjemmeservering. Gjester på Villa La Baia kan fullt ut omfavne middelhavsklimaet og rolige omgivelser med sine innbydende uterom. Eiendommen har en privat hage, en rolig terrasse og en …

Les mer →

Beliggenhet & kontakt

Via Angela Rosina 2
San Felice del Benaco (BS)
Italia
📍 Åpne i Google Maps

Tjenester & fasiliteter

Free WiFiParkingFree ParkingBreakfast

Severdigheter

Il Vittoriale 9 km
Grotte di Catullo 28 km
Gardaland 40 km
Movieland Park 40 km
Caneva Aquapark 40 km
Brescia 40 km
Parco Giardino Sigurtà 46 km
Cascate del Varone 50 km
Arena di Verona 61 km
Verona 61 km
Funivia Monte Baldo 67 km
Mantova 87 km
Trento 126 km

Ofte stilte spørsmål

Hvor ligger Villa La Baia i San Felice del Benaco?
Villa La Baia ligger i den sjarmerende byen San Felice del Benaco, som ligger ved bredden av Gardasjøen. Denne beliggenheten gir en rolig setting for gjestene, og tilbyr et fredelig tilfluktssted samtidig som du forblir praktisk nær innsjøens aktiviteter og byens lokale fasiliteter. Det fungerer som en utmerket base for å utforske de pittoreske omgivelsene i Gardasjøen-regionen.
Hvilke fasiliteter er tilgjengelig på Villa La Baia?
Villa La Baia tilbyr et omfattende utvalg av fasiliteter for et komfortabelt opphold med selvhusholdning. Gjestene vil finne en planløsning med tre soverom, tre bad, en romslig stue og egen inngang. Det fullt utstyrte kjøkkenet har moderne apparater som oppvaskmaskin og mikrobølgeovn. Ytterligere bekvemmeligheter inkluderer gratis Wi-Fi, klimaanlegg, vaskemaskin, grill og TV. Uteområdene inkluderer en privat hage, terrasse og balkong med utsikt over hagen, pluss et utendørs sitteområde for bespisning.
Er Villa La Baia egnet for familier eller grupper?
Ja, Villa La Baia er godt egnet for familier eller grupper, takket være sin romslige planløsning med tre soverom, tre bad og sjenerøse oppholdsrom. Det fullt utstyrte kjøkkenet og uteserveringene gir bekvemmelighet for gruppemåltider, mens den private hagen og terrassen tilbyr god plass for avslapning. Dens nærhet til attraksjoner som Gardaland gjør det også til et attraktivt valg for familieferier ved Gardasjøen.
Tilbyr Villa La Baia spisesteder for gjester?
Som en privat overnattingsvirksomhet driver Villa La Baia på selvbetjent basis, og gir gjestene et fullt utstyrt kjøkken med moderne apparater som oppvaskmaskin og mikrobølgeovn. Dette gir mulighet for fleksibiliteten til å tilberede måltider på fritiden. I tillegg inkluderer eiendommen en grill og et utendørs sitteområde, perfekt for utendørs bespisning. Gjestene kan også utforske lokale restauranter i San Felice del Benaco for ulike kulinariske opplevelser.
Hvilke attraksjoner er i nærheten av Villa La Baia i San Felice del Benaco?
Villa La Baia tilbyr enkel tilgang til flere kjente attraksjoner rundt Gardasjøen. Desenzano slott ligger omtrent 18 km unna, og gir historisk interesse. For velvære er Terme Sirmione - Virgilio ca. 24 km fra eiendommen. Familier kan nyte fornøyelsesparken Gardaland, som ligger 38 km unna. Området rundt San Felice del Benaco byr også på mange muligheter for båtliv og utforsking av det vakre vannet i Gardasjøen.
Hva gjør Villa La Baia til et unikt sted å bo ved Gardasjøen?
Villa La Baia skiller seg ut som et elegant og privat overnattingsalternativ, og tilbyr den komplette opplevelsen av et selvbetjent hjem i stedet for et tradisjonelt hotell. Konfigurasjonen med tre soverom og tre bad, kombinert med egen inngang, fullt utstyrt kjøkken og flere uterom som hage, terrasse og balkong, gir eksepsjonell komfort og uavhengighet. Det er et ideelt valg for de som søker et rolig, romslig og personlig opphold nær den pulserende Gardasjøen.

Besøksstatistikk

6351 gjester besøkte Villa La Baia de siste 365 dagene, med et daglig gjennomsnitt på 17.4 besøk og en topp på 676 i May 2026 hvorav 94% Desktop og 6% Mobil.

Mest besøkende nasjonaliteter på Villa La Baia

Tyskland
Italia
Nederland
Østerrike
England
Sveits
Belgia
Polen
Russland
HK
Mexico
Kina
Sanntidsstatistikk, AI-boter og nettkravlere filtreres — data viser kun ekte menneskelige besøk — oppdateres den 2. i måneden · V7

Anmeldt av Gardalake.com-redaksjonen
Eksperter på Gardasjøen siden 1988

More hotels in San Felice del Benaco

Hotels with Parking in San Felice del Benaco Hotels with Free Parking in San Felice del Benaco Hotels with Breakfast in San Felice del Benaco

🏨 Eier eller leder av Villa La Baia?

Se statistikk

GardaLake.com

Gardasjøen Hoteller & Reiseguide

For informasjon, oppdateringer og partnerskap: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Villa La Baia - San Felice del Benaco

Hotels
Villa La Baia - hotels in San Felice del Benaco, Lake Garda, Italy

Villa La Baia er en elegant overnattingsvirksomhet som ligger i San Felice del Benaco, og tilbyr en privat innkvartering med 3 soverom og 3 bad med romslig stue og moderne fasiliteter, ideelt for gjester som ønsker et selvbetjent opphold nær Gardasjøen. Denne sjarmerende eiendommen tilbyr et innbydende tilfluktssted, med egen inngang som fører inn til en romslig stue, perfekt for avslapning etter en dag med utforsking av Gardasjøen. Det fullt utstyrte kjøkkenet har moderne apparater, inkludert oppvaskmaskin og mikrobølgeovn, som gir alt du trenger for å tilberede måltider og nyte bekvemmeligheten av hjemmeservering.

Gjester på Villa La Baia kan fullt ut omfavne middelhavsklimaet og rolige omgivelser med sine innbydende uterom. Eiendommen har en privat hage, en rolig terrasse og en balkong, alle med hyggelig hageutsikt. Et dedikert utendørs sitteområde skaper en ideell setting for å spise utendørs, nyte en morgenkaffe eller bare slappe av i frisk luft. Moderne bekvemmeligheter er godt utstyrt, med fasiliteter som gratis Wi-Fi, klimaanlegg for varmere dager og en vaskemaskin for ekstra bekvemmelighet under lengre opphold. En grill og TV forbedrer hjemme-borte-fra-hjemmet-opplevelsen ytterligere.

Villa La Baia ligger i San Felice del Benaco, en pittoresk by ved Gardasjøen, og fungerer som en utmerket base for å oppdage områdets naturlige skjønnhet og attraksjoner. Mens du nyter privatlivet til villaen, er gjestene innen rekkevidde av populære reisemål. Desenzano slott ligger ca. 18 km unna, og gir et innblikk i lokalhistorien, mens velværefasilitetene til Terme Sirmione - Virgilio er ca. 24 km unna. For familiemoro ligger fornøyelsesparken Gardaland 38 km fra eiendommen. Området rundt er også kjent for sine båtmuligheter, slik at gjestene kan utforske innsjøens glitrende vann. Vurder Villa La Baia for et minneverdig og privat tilfluktssted ved Gardasjøens bredder, som kombinerer komfort med selvstendig liv.

Ofte stilte spørsmål — Villa La Baia

Hvor ligger Villa La Baia i San Felice del Benaco?
Villa La Baia ligger i den sjarmerende byen San Felice del Benaco, som ligger ved bredden av Gardasjøen. Denne beliggenheten gir en rolig setting for gjestene, og tilbyr et fredelig tilfluktssted samtidig som du forblir praktisk nær innsjøens aktiviteter og byens lokale fasiliteter. Det fungerer som en utmerket base for å utforske de pittoreske omgivelsene i Gardasjøen-regionen.
Hvilke fasiliteter er tilgjengelig på Villa La Baia?
Villa La Baia tilbyr et omfattende utvalg av fasiliteter for et komfortabelt opphold med selvhusholdning. Gjestene vil finne en planløsning med tre soverom, tre bad, en romslig stue og egen inngang. Det fullt utstyrte kjøkkenet har moderne apparater som oppvaskmaskin og mikrobølgeovn. Ytterligere bekvemmeligheter inkluderer gratis Wi-Fi, klimaanlegg, vaskemaskin, grill og TV. Uteområdene inkluderer en privat hage, terrasse og balkong med utsikt over hagen, pluss et utendørs sitteområde for bespisning.
Er Villa La Baia egnet for familier eller grupper?
Ja, Villa La Baia er godt egnet for familier eller grupper, takket være sin romslige planløsning med tre soverom, tre bad og sjenerøse oppholdsrom. Det fullt utstyrte kjøkkenet og uteserveringene gir bekvemmelighet for gruppemåltider, mens den private hagen og terrassen tilbyr god plass for avslapning. Dens nærhet til attraksjoner som Gardaland gjør det også til et attraktivt valg for familieferier ved Gardasjøen.
Tilbyr Villa La Baia spisesteder for gjester?
Som en privat overnattingsvirksomhet driver Villa La Baia på selvbetjent basis, og gir gjestene et fullt utstyrt kjøkken med moderne apparater som oppvaskmaskin og mikrobølgeovn. Dette gir mulighet for fleksibiliteten til å tilberede måltider på fritiden. I tillegg inkluderer eiendommen en grill og et utendørs sitteområde, perfekt for utendørs bespisning. Gjestene kan også utforske lokale restauranter i San Felice del Benaco for ulike kulinariske opplevelser.
Hvilke attraksjoner er i nærheten av Villa La Baia i San Felice del Benaco?
Villa La Baia tilbyr enkel tilgang til flere kjente attraksjoner rundt Gardasjøen. Desenzano slott ligger omtrent 18 km unna, og gir historisk interesse. For velvære er Terme Sirmione - Virgilio ca. 24 km fra eiendommen. Familier kan nyte fornøyelsesparken Gardaland, som ligger 38 km unna. Området rundt San Felice del Benaco byr også på mange muligheter for båtliv og utforsking av det vakre vannet i Gardasjøen.
Hva gjør Villa La Baia til et unikt sted å bo ved Gardasjøen?
Villa La Baia skiller seg ut som et elegant og privat overnattingsalternativ, og tilbyr den komplette opplevelsen av et selvbetjent hjem i stedet for et tradisjonelt hotell. Konfigurasjonen med tre soverom og tre bad, kombinert med egen inngang, fullt utstyrt kjøkken og flere uterom som hage, terrasse og balkong, gir eksepsjonell komfort og uavhengighet. Det er et ideelt valg for de som søker et rolig, romslig og personlig opphold nær den pulserende Gardasjøen.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Beliggenhet & kontakt

Villa La Baia
Via Angela Rosina 2
San Felice del Benaco (BS)
Italia
Website

Tjenester & fasiliteter

Free WiFi
Parking
Free Parking
Breakfast

Severdigheter

Il Vittoriale 9 km
Grotte di Catullo 28 km
Gardaland 40 km
Movieland Park 40 km
Caneva Aquapark 40 km
Brescia 40 km
Parco Giardino Sigurtà 46 km
Cascate del Varone 50 km
Arena di Verona 61 km
Verona 61 km
Funivia Monte Baldo 67 km
Mantova 87 km
Trento 126 km
Bestill nå
🏨

Are you the owner or manager of Villa La Baia?

Administrer oppføringen din og spor de besøkende

6351 gjester besøkte Villa La Baia de siste 365 dagene, med et daglig gjennomsnitt på 17.4 besøk og en topp på 676 i May 2026 hvorav 94% Desktop og 6% Mobil.

Tyskland
Italia
Nederland
Østerrike
England
Sveits
Belgia
Polen
Russland
HK
Mexico
Kina

Sanntidsstatistikk, AI-boter og nettkravlere filtreres — data viser kun ekte menneskelige besøk — oppdateres den 2. i måneden · V7