GardaLake.com
La Rocca Suite - hotels in Garda, Lake Garda, Italy

La Rocca Suite, Garda

📍 2 Via Giorgione 1°, Garda

🅿️ Parkeren 📶 WiFi
Boek nu Bellen

LA ROCCA SUITE is een accommodatiebedrijf gelegen in het hart van Garda en biedt een comfortabel appartement met één slaapkamer en een speciale woonkamer. Gasten kunnen tijdens hun verblijf genieten van een eigen zonneterras en gratis WiFi. Het appartement is uitgerust met moderne voorzieningen die zijn ontworpen voor uw gemak, waaronder airconditioning, een volledig functionele kitchenette, een wasmachine en een aparte eethoek. Voor extra gemak beschikt de accommodatie over een lift voor gemakkelijke toegang. Hoewel het geen hotel is, biedt dit hotel een unieke uitvalsbasis voor het verkennen van de prachtige regio rond het Gardameer. De locatie biedt de nabijheid van populaire bezienswaardigheden, op 15 km van het beroemde themapark Gardaland en op 29 km van de luchthaven van Verona. …

Meer lezen →

Locatie & contact

2 Via Giorgione 1°
Garda (VR)
Italië
+39-045.7255210 📍 Openen in Google Maps

Services & faciliteiten

Free WiFiParkingFree Parking

Bezienswaardigheden

Gardaland 15 km
Movieland Park 16 km
Caneva Aquapark 16 km
Funivia Monte Baldo 28 km
Grotte di Catullo 29 km
Parco Giardino Sigurtà 30 km
Arena di Verona 38 km
Verona 38 km
Il Vittoriale 60 km
Brescia 63 km
Mantova 67 km
Cascate del Varone 68 km
Trento 82 km

Veelgestelde vragen

Wat is de locatie van LA ROCCA SUITE?
LA ROCCA SUITE ligt in Garda, in de regio van het Gardameer in Italië. Het is gunstig gelegen op 15 km van Gardaland en op 29 km van de luchthaven van Verona.
Welke voorzieningen zijn beschikbaar bij LA ROCCA SUITE?
Het appartement beschikt over airconditioning, een kitchenette, een wasmachine, een eethoek, een woonkamer, een zonneterras, gratis WiFi en een zitgedeelte buiten. Er is ook een lift beschikbaar.
Is LA ROCCA SUITE geschikt voor gezinnen?
Hoewel specifieke gezinsgerichte faciliteiten niet gedetailleerd zijn, biedt het appartement een apart woon- en eetgedeelte, wat handig kan zijn voor gezinnen. De nabijheid van Gardaland maakt het ook aantrekkelijk.
Wat zijn de nabijgelegen attracties en activiteiten?
De accommodatie ligt op 15 km van Gardaland. Nabijgelegen bezienswaardigheden zijn onder meer het kasteel van Sirmione en de grotten van Catullus. Er zijn ook vaarmogelijkheden in de omgeving.
Hoe krijg ik toegang tot LA ROCCA SUITE vanaf de luchthaven van Verona?
De luchthaven van Verona (VRN) ligt op ongeveer 29 km afstand van LA ROCCA SUITE, waardoor het bereikbaar is per auto of taxi.
Biedt LA ROCCA SUITE ontbijt aan?
De beschrijving concentreert zich op de voorzieningen van appartementen, zoals een kitchenette, wat suggereert dat zelfcatering de belangrijkste eetmogelijkheid is. Specifieke ontbijtdiensten worden niet vermeld.
Wat maakt LA ROCCA SUITE uniek?
Dit accommodatiebedrijf biedt een privéappartement met één slaapkamer, een zonneterras en essentiële moderne voorzieningen, waardoor een comfortabele en onafhankelijke uitvalsbasis wordt geboden voor het verkennen van de regio Garda.

Bezoekersstatistieken

6.336 gasten bezochten La Rocca Suite in de afgelopen 365 dagen, met een dagelijks gemiddelde van 17,4 bezoeken en een piek van 746 in Apr 2026 waarvan 97% Desktop en 3% Mobiel.

Populairste nationaliteiten die La Rocca Suite bezoeken

Duitsland
Italië
Nederland
Oostenrijk
Engeland
Zwitserland
België
Polen
Rusland
Singapore
Realtime statistieken, AI-bots en webcrawlers worden gefilterd — de gegevens tonen alleen echte menselijke bezoeken — bijgewerkt op de 2e van elke maand · V13

Beoordeeld door de redactie van Gardalake.com
Experts aan het Gardameer sinds 1988

More hotels in Garda

Hotels with Parking in Garda Hotels with Free Parking in Garda

🏨 Eigenaar of beheerder van La Rocca Suite?

Statistieken bekijken

GardaLake.com

Gardameer Hotels & Reisgids

Voor info, updates en partnerschappen: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

La Rocca Suite - Garda

Hotels
La Rocca Suite - hotels in Garda, Lake Garda, Italy

LA ROCCA SUITE is een accommodatiebedrijf gelegen in het hart van Garda en biedt een comfortabel appartement met één slaapkamer en een speciale woonkamer. Gasten kunnen tijdens hun verblijf genieten van een eigen zonneterras en gratis WiFi. Het appartement is uitgerust met moderne voorzieningen die zijn ontworpen voor uw gemak, waaronder airconditioning, een volledig functionele kitchenette, een wasmachine en een aparte eethoek. Voor extra gemak beschikt de accommodatie over een lift voor gemakkelijke toegang. Hoewel het geen hotel is, biedt dit hotel een unieke uitvalsbasis voor het verkennen van de prachtige regio rond het Gardameer. De locatie biedt de nabijheid van populaire bezienswaardigheden, op 15 km van het beroemde themapark Gardaland en op 29 km van de luchthaven van Verona. De omgeving is ideaal voor mensen die geïnteresseerd zijn in varen, en er zijn volop mogelijkheden. Bezoekers kunnen ook gemakkelijk excursies plannen naar nabijgelegen bezienswaardigheden, zoals het kasteel van Sirmione en de grotten van Catullus, waardoor het een strategische keuze is om de Veneto-kant van het Gardameer te ontdekken. Het zitgedeelte buiten van de accommodatie en de toegang tot een waterpark (let op: de toegang tot het waterpark kan extern of gedeeld zijn, details moeten worden bevestigd) verbeteren de gastervaring verder en bieden recreatieve mogelijkheden in de buurt. Deze accommodatie in Garda is een praktische en goed uitgeruste optie voor reizigers die op zoek zijn naar een zelfstandig verblijf met toegang tot regionale hoogtepunten.

Veelgestelde vragen — La Rocca Suite

Wat is de locatie van LA ROCCA SUITE?
LA ROCCA SUITE ligt in Garda, in de regio van het Gardameer in Italië. Het is gunstig gelegen op 15 km van Gardaland en op 29 km van de luchthaven van Verona.
Welke voorzieningen zijn beschikbaar bij LA ROCCA SUITE?
Het appartement beschikt over airconditioning, een kitchenette, een wasmachine, een eethoek, een woonkamer, een zonneterras, gratis WiFi en een zitgedeelte buiten. Er is ook een lift beschikbaar.
Is LA ROCCA SUITE geschikt voor gezinnen?
Hoewel specifieke gezinsgerichte faciliteiten niet gedetailleerd zijn, biedt het appartement een apart woon- en eetgedeelte, wat handig kan zijn voor gezinnen. De nabijheid van Gardaland maakt het ook aantrekkelijk.
Wat zijn de nabijgelegen attracties en activiteiten?
De accommodatie ligt op 15 km van Gardaland. Nabijgelegen bezienswaardigheden zijn onder meer het kasteel van Sirmione en de grotten van Catullus. Er zijn ook vaarmogelijkheden in de omgeving.
Hoe krijg ik toegang tot LA ROCCA SUITE vanaf de luchthaven van Verona?
De luchthaven van Verona (VRN) ligt op ongeveer 29 km afstand van LA ROCCA SUITE, waardoor het bereikbaar is per auto of taxi.
Biedt LA ROCCA SUITE ontbijt aan?
De beschrijving concentreert zich op de voorzieningen van appartementen, zoals een kitchenette, wat suggereert dat zelfcatering de belangrijkste eetmogelijkheid is. Specifieke ontbijtdiensten worden niet vermeld.
Wat maakt LA ROCCA SUITE uniek?
Dit accommodatiebedrijf biedt een privéappartement met één slaapkamer, een zonneterras en essentiële moderne voorzieningen, waardoor een comfortabele en onafhankelijke uitvalsbasis wordt geboden voor het verkennen van de regio Garda.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Locatie & contact

La Rocca Suite
2 Via Giorgione 1°
Garda (VR)
Italië
+39-045.7255210 Website

Services & faciliteiten

Free WiFi
Parking
Free Parking

Bezienswaardigheden

Gardaland 15 km
Movieland Park 16 km
Caneva Aquapark 16 km
Funivia Monte Baldo 28 km
Grotte di Catullo 29 km
Parco Giardino Sigurtà 30 km
Arena di Verona 38 km
Verona 38 km
Il Vittoriale 60 km
Brescia 63 km
Mantova 67 km
Cascate del Varone 68 km
Trento 82 km
Boek nu
🏨

Are you the owner or manager of La Rocca Suite?

Beheer uw vermelding en volg uw bezoekers

6.336 gasten bezochten La Rocca Suite in de afgelopen 365 dagen, met een dagelijks gemiddelde van 17,4 bezoeken en een piek van 746 in Apr 2026 waarvan 97% Desktop en 3% Mobiel.

Duitsland
Italië
Nederland
Oostenrijk
Engeland
Zwitserland
België
Polen
Rusland
Singapore

Realtime statistieken, AI-bots en webcrawlers worden gefilterd — de gegevens tonen alleen echte menselijke bezoeken — bijgewerkt op de 2e van elke maand · V13