GardaLake.com
Catullo Apartments Sirmione - hotels in Sirmione, Lake Garda, Italy

Catullo Apartments Sirmione, Sirmione

📍 32 Via San Salvatore Centro Storico, Sirmione

💆 Spa 🅿️ Pysäköinti 📶 WiFi
Varaa nyt

Catullo Apartments Sirmione tarjoaa keskeisen majoituskokemuksen Sirmionen sydämessä, Italiassa, ihanteellinen paikka tutustua viehättävään järvenrantakaupunkiin. Tämä majoituspaikka sijaitsee vain 2 minuutin kävelymatkan päässä Sirmionen yleiseltä rannalta ja 300 metrin päässä historiallisesta Sirmionen linnasta, joten asiakkaat pääsevät helposti tärkeimmille paikallisille nähtävyyksille. Catulluksen ainutlaatuiset luolat ovat myös saatavilla, miellyttävän 14 minuutin kävelymatkan päässä. Asiakkaat voivat nauttia huoneistojen moderneista mukavuuksista, kuten ilmastoinnista, hyvin varustetusta minikeittiöstä, omasta kylpyhuoneesta ja parvekkeesta, joka on kalustettu ulkoistuimilla. Asiakkaiden mukavuutta lisäävät käytännölliset mukavuudet, kuten pesukone ja astianpesukone. Majoituspaikka tehostaa oleskelua aurinkoterassilla rentoutumista varten ja ilmaisella WiFi:llä kaikissa tiloissa. Paikallisista kokemuksista kiinnostuneille lähistöllä on veneilymahdollisuuksia. Huoneistot sijaitsevat kätevällä paikalla, josta pääset kauempana oleviin nähtävyyksiin, kuten Terme Sirmione - Virgilio ja suosittu Gardaland-teemapuisto. Veronan lentoasema on myös kohtuullisen matkan päässä. Catullo …

Lue lisää →

Sijainti & yhteystiedot

32 Via San Salvatore Centro Storico
Sirmione (BS)
Italia
📍 Avaa Google Mapsissa

Palvelut & tilat

Spa & WellnessFree WiFiParkingRoom ServiceShuttle

Lähialueen nähtävyydet

Grotte di Catullo 4 km
Gardaland 19 km
Caneva Aquapark 19 km
Movieland Park 19 km
Parco Giardino Sigurtà 27 km
Il Vittoriale 34 km
Arena di Verona 43 km
Verona 43 km
Brescia 43 km
Funivia Monte Baldo 67 km
Mantova 69 km
Cascate del Varone 92 km
Trento 106 km

Usein kysytyt kysymykset

Missä Catullo Apartments Sirmione sijaitsee?
Catullo Apartments Sirmione sijaitsee keskeisellä paikalla Sirmionessa, Italiassa. Se sijaitsee vain 2 minuutin kävelymatkan päässä Sirmionen yleiseltä rannalta, 300 metrin päässä Sirmionen linnasta ja 14 minuutin kävelymatkan päässä Catulluksen luolista.
Miten asiakkaat pääsevät kiinteistöön ja lähellä oleviin nähtävyyksiin?
Majoituspaikka tarjoaa yksityiset sisään- ja uloskirjautumispalvelut. Kuljetuksia varten on saatavilla maksullinen kuljetuspalvelu. Veneily on myös vaihtoehto lähiseudulla, ja paikalliset nähtävyydet, kuten Terme Sirmione - Virgilio ja Gardaland, ovat lähellä.
Mitä mukavuuksia huoneistoissa on tarjolla?
Jokaisessa huoneistossa on ilmastointi, minikeittiö, oma kylpyhuone ja parveke ulkokalusteilla. Asiakkaiden käytettävissä on myös pesukone ja astianpesukone.
Onko paikan päällä ruokailu- tai ostosmahdollisuuksia?
Majoituspaikassa on minimarket ja kahvila, jotka tarjoavat käteviä vaihtoehtoja vieraille heidän oleskelunsa aikana.
Mitä palveluita Catullo Apartments Sirmione tarjoaa?
Palveluihin kuuluu yksityinen sisään-/uloskirjautuminen, maksullinen kuljetus, wellness-paketit, retkipalvelu, pesulapalvelut ja polkupyöränvuokraus, jonka tavoitteena on parantaa vieraiden kokemusta.
Mitkä ovat lähimmät kiinnostavat kohteet asunnoille?
Tärkeimpiä lähellä olevia kiinnostavia kohteita ovat Sirmionen julkinen ranta (2 minuutin kävelymatka), Sirmionen linna (300 metriä) ja Catulluksen luolat (14 minuutin kävelymatka). Terme Sirmione - Virgilio on 3,6 km:n päässä.
Onko lähellä lentokenttää?
Veronan lentokenttä sijaitsee 32 km:n päässä Catullo Apartments Sirmionesta, ja maksullinen kuljetuspalvelu voidaan järjestää kuljetuksia varten.

Vierailustatistiikat

6 490 vierasta vieraili Catullo Apartments Sirmione:ssä viimeisen 365 päivän aikana, päivittäinen keskiarvo 17,8 käyntiä ja huippu 737 kuukaudessa May 2026 joista 89% Desktop ja 11% Mobiili.

Suosituimmat kansallisuudet kohteessa Catullo Apartments Sirmione

Germany
Italia
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
China
Reaaliaikaiset tilastot, tekoälybotit ja web-ryömijät suodatetaan — tiedot kuvaavat vain todellisia ihmiskäyntejä — päivitetään kuun 2. päivänä · V13

Arvostellut Gardalake.com-toimitustiimi
Gardajärven asiantuntijoita vuodesta 1988

More hotels in Sirmione

Hotels with Spa in Sirmione Hotels with Parking in Sirmione Hotels with Shuttle Service in Sirmione

🏨 Omistaja tai johtaja kohteessa Catullo Apartments Sirmione?

Näytä tilastot

GardaLake.com

Gardajärvi Hotellit & Matkaopas

Lisätietoja, päivityksiä ja kumppanuuksia: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Catullo Apartments Sirmione - Sirmione

Hotels
Catullo Apartments Sirmione - hotels in Sirmione, Lake Garda, Italy

Catullo Apartments Sirmione tarjoaa keskeisen majoituskokemuksen Sirmionen sydämessä, Italiassa, ihanteellinen paikka tutustua viehättävään järvenrantakaupunkiin. Tämä majoituspaikka sijaitsee vain 2 minuutin kävelymatkan päässä Sirmionen yleiseltä rannalta ja 300 metrin päässä historiallisesta Sirmionen linnasta, joten asiakkaat pääsevät helposti tärkeimmille paikallisille nähtävyyksille. Catulluksen ainutlaatuiset luolat ovat myös saatavilla, miellyttävän 14 minuutin kävelymatkan päässä. Asiakkaat voivat nauttia huoneistojen moderneista mukavuuksista, kuten ilmastoinnista, hyvin varustetusta minikeittiöstä, omasta kylpyhuoneesta ja parvekkeesta, joka on kalustettu ulkoistuimilla. Asiakkaiden mukavuutta lisäävät käytännölliset mukavuudet, kuten pesukone ja astianpesukone. Majoituspaikka tehostaa oleskelua aurinkoterassilla rentoutumista varten ja ilmaisella WiFi:llä kaikissa tiloissa. Paikallisista kokemuksista kiinnostuneille lähistöllä on veneilymahdollisuuksia. Huoneistot sijaitsevat kätevällä paikalla, josta pääset kauempana oleviin nähtävyyksiin, kuten Terme Sirmione - Virgilio ja suosittu Gardaland-teemapuisto. Veronan lentoasema on myös kohtuullisen matkan päässä. Catullo Apartments Sirmione tarjoaa käytännöllisen tukikohdan Gardajärven alueen kauneuden ja historian löytämiseen.

Usein kysytyt kysymykset — Catullo Apartments Sirmione

Missä Catullo Apartments Sirmione sijaitsee?
Catullo Apartments Sirmione sijaitsee keskeisellä paikalla Sirmionessa, Italiassa. Se sijaitsee vain 2 minuutin kävelymatkan päässä Sirmionen yleiseltä rannalta, 300 metrin päässä Sirmionen linnasta ja 14 minuutin kävelymatkan päässä Catulluksen luolista.
Miten asiakkaat pääsevät kiinteistöön ja lähellä oleviin nähtävyyksiin?
Majoituspaikka tarjoaa yksityiset sisään- ja uloskirjautumispalvelut. Kuljetuksia varten on saatavilla maksullinen kuljetuspalvelu. Veneily on myös vaihtoehto lähiseudulla, ja paikalliset nähtävyydet, kuten Terme Sirmione - Virgilio ja Gardaland, ovat lähellä.
Mitä mukavuuksia huoneistoissa on tarjolla?
Jokaisessa huoneistossa on ilmastointi, minikeittiö, oma kylpyhuone ja parveke ulkokalusteilla. Asiakkaiden käytettävissä on myös pesukone ja astianpesukone.
Onko paikan päällä ruokailu- tai ostosmahdollisuuksia?
Majoituspaikassa on minimarket ja kahvila, jotka tarjoavat käteviä vaihtoehtoja vieraille heidän oleskelunsa aikana.
Mitä palveluita Catullo Apartments Sirmione tarjoaa?
Palveluihin kuuluu yksityinen sisään-/uloskirjautuminen, maksullinen kuljetus, wellness-paketit, retkipalvelu, pesulapalvelut ja polkupyöränvuokraus, jonka tavoitteena on parantaa vieraiden kokemusta.
Mitkä ovat lähimmät kiinnostavat kohteet asunnoille?
Tärkeimpiä lähellä olevia kiinnostavia kohteita ovat Sirmionen julkinen ranta (2 minuutin kävelymatka), Sirmionen linna (300 metriä) ja Catulluksen luolat (14 minuutin kävelymatka). Terme Sirmione - Virgilio on 3,6 km:n päässä.
Onko lähellä lentokenttää?
Veronan lentokenttä sijaitsee 32 km:n päässä Catullo Apartments Sirmionesta, ja maksullinen kuljetuspalvelu voidaan järjestää kuljetuksia varten.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Sijainti & yhteystiedot

Catullo Apartments Sirmione
32 Via San Salvatore Centro Storico
Sirmione (BS)
Italia
Website

Palvelut & tilat

Spa & Wellness
Free WiFi
Parking
Room Service
Shuttle

Lähialueen nähtävyydet

Grotte di Catullo 4 km
Gardaland 19 km
Caneva Aquapark 19 km
Movieland Park 19 km
Parco Giardino Sigurtà 27 km
Il Vittoriale 34 km
Arena di Verona 43 km
Verona 43 km
Brescia 43 km
Funivia Monte Baldo 67 km
Mantova 69 km
Cascate del Varone 92 km
Trento 106 km
Varaa nyt
🏨

Are you the owner or manager of Catullo Apartments Sirmione?

Hallitse yritystietojasi ja seuraa kävijöitäsi

6 490 vierasta vieraili Catullo Apartments Sirmione:ssä viimeisen 365 päivän aikana, päivittäinen keskiarvo 17,8 käyntiä ja huippu 737 kuukaudessa May 2026 joista 89% Desktop ja 11% Mobiili.

Germany
Italia
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
China

Reaaliaikaiset tilastot, tekoälybotit ja web-ryömijät suodatetaan — tiedot kuvaavat vain todellisia ihmiskäyntejä — päivitetään kuun 2. päivänä · V13