GardaLake.com
Hotel Romantic - 3 star hotels in Cavaion Veronese, Lake Garda, Italy

Hotel Romantic, Cavaion Veronese

★★★

📍 Via Berengario 22, Cavaion Veronese

🍽️ Restoran 🍸 Bar 🏊 Havuz 🅿️ Otopark 📶 WiFi
Şimdi Rezervasyon Yapın Ara

Hotel Romantic, tarihi Cavaion Veronese kasabasında yer alan 3 yıldızlı bir konaklama işletmesidir. Üzüm bağları ve yeşilliklerle çevrili, geniş bir bahçe, yüzme havuzu ve hidromasaj olanaklarıyla tamamlanmış sakin bir dinlenme ortamı sunmaktadır. Garda Gölü kıyısına arabayla sadece 10 dakikalık mesafede yer alan bu tesis, bölgeyi keşfetmek için sakin bir üs sağlar. Otelin Cavaion Veronese'deki konumu, konuklarını Garda Gölü'nün hinterlandındaki karakteristik zeytinlikler ve üzüm bağlarının ortasında konumlayarak huzurlu bir atmosfer yaratmaktadır. Geniş bahçe, ferahlatıcı yüzme havuzu ve özel hidro-masaj alanıyla rahatlamaya davet eden, keşifle geçen bir günün ardından dinlenmek için ideal olan merkezi bir özelliktir. Hotel Romantic'in konaklama birimleri konfor için tasarlanmıştır; her odada klima ve uydu televizyon bulunmaktadır ve tüm ziyaretçilerin keyifli bir konaklama geçirmesini sağlar. Konuklar her sabah güne …

Devamını oku →

Konum ve İletişim

Via Berengario 22
Cavaion Veronese (VR)
İtalya
+39-045.6260500 📍 Google Haritalar'da Aç

Hizmetler ve Olanaklar

Swimming PoolRestaurantBarFree WiFiParkingFree ParkingBreakfastAccessible

Yakın Çevredeki Gezilecek Yerler

Gardaland 14 km
Movieland Park 16 km
Caneva Aquapark 17 km
Parco Giardino Sigurtà 24 km
Grotte di Catullo 29 km
Arena di Verona 31 km
Verona 31 km
Funivia Monte Baldo 36 km
Il Vittoriale 58 km
Mantova 60 km
Brescia 61 km
Cascate del Varone 61 km
Trento 75 km

Sık Sorulan Sorular

Otel Romantik nerede?
Hotel Romantic, üzüm bağları ve gür yeşilliklerin ortasında yer alan tarihi Cavaion Veronese kasabasında yer almaktadır. Garda Gölü'nün güzel kıyılarına arabayla sadece 10 dakikalık mesafede huzurlu bir ortam sunmaktadır. Bu konum, gölün ilgi çekici yerlerine ve Cavaion Veronese'nin yerel kültürüne kolay erişim ile sakin kırsal cazibenin bir karışımını sağlar.
Hotel Romantic rahatlama ve konfor için hangi olanakları sunuyor?
Hotel Romantic'in konukları, dinlenmek için mükemmel olan, serinletici bir yüzme havuzu ve hidromasaj alanı içeren geniş bahçenin keyfini çıkarabilirler. Konaklama birimlerinde konfor ve eğlence için klima ve uydu TV bulunmaktadır. Otelin üzüm bağlarıyla çevrili sakin ortamı, tüm ziyaretçilerin sakin ve huzurlu bir konaklama geçirmesine katkıda bulunmaktadır.
Hotel Romantic'de hangi yemek seçenekleri mevcut?
Hotel Romantic, güne başlamak için her sabah tatlı bir İtalyan kahvaltısı sunmaktadır. Sıcak havalarda bahçede servis edilen bu kahvaltının tadını çıkarma seçeneği, otelin doğal çevresi içerisinde açık havada keyifli bir yemek deneyimi sunma seçeneğinin özel bir özelliğidir. Bu, Garda Gölü bölgesinde güne keyifli ve otantik bir başlangıç ​​yapmanızı sağlar.
Hotel Romantic gezginler için ne kadar erişilebilir?
Otel, araba ile seyahat eden konuklar için kolaylık sağlayan ücretsiz garaj otoparkı sunmaktadır. A22 otoyolu çıkışına sadece 2 km uzaklıkta olması nedeniyle konumu oldukça erişilebilirdir. Ayrıca Verona'nın hareketli şehir merkezi arabayla sadece 30 dakika uzaklıkta olup, günlük geziler ve Veneto bölgesini daha fazla keşfetmek için kolay erişim sağlar.
Konuklar yakındaki hangi turistik mekanların ve aktivitelerin keyfini çıkarabilir?
Hotel Romantic, Garda Gölü bölgesini keşfetmek için ideal bir konuma sahiptir. Konuklar, göl kenarında çeşitli aktiviteler sunan Garda Gölü'ne arabayla 10 dakikalık mesafededir. Yakındaki Monte Baldo, bisiklet sürmek ve doğa yürüyüşü gezileri için mükemmel olup, açık hava meraklılarına hizmet vermektedir. Tarihi Cavaion Veronese kentine ve kültürel kent Verona'ya da kolayca ulaşabilirsiniz.
Hotel Romantic aileler için uygun mu?
Geniş bahçesi, yüzme havuzu ve hidromasaj olanaklarıyla Hotel Romantic, ailelere hitap edebilecek dinlendirici bir ortam sunmaktadır. Uydu TV ile donatılmış klimalı odalar konfor sağlar ve Garda Gölü ile Monte Baldo'ya yakınlığı, çevrede çeşitli aile dostu açık hava etkinlikleri ve geziler yapılmasına olanak tanır.
Hotel Romantic için tipik giriş ve çıkış saatleri nedir?
Sağlanan bilgilerde belirli saatler ayrıntılı olarak belirtilmese de, Garda Gölü bölgesindeki çoğu konaklama işletmesi genellikle öğleden sonra, genellikle 15:00 civarında giriş yapma ve sabah geç saatlerde, genellikle 10:00 veya 11:00 civarında çıkış yapma imkanı sunmaktadır. Konukların varışlarından önce kesin saatleri doğrudan otelle teyit etmeleri tavsiye edilir.

Ziyaretçi İstatistikleri

5.952 misafir son 365 gün içinde Hotel Romantic'ü ziyaret etti, günlük ortalama 16,3 ziyaret ve Apr 2026 ayında 671 ziyaretle rekor bunların 99% Masaüstü, 1% Mobil.

Hotel Romantic'yi ziyaret eden başlıca milliyetler

Almanya
İtalya
Hollanda
Avusturya
İngiltere
İsviçre
Belçika
Polonya
Rusya
Singapur
HK
Meksika
Çin
Gerçek zamanlı istatistikler, yapay zekâ botları ve web tarayıcıları filtrelenir — veriler yalnızca gerçek insan ziyaretlerini yansıtır — her ayın 2’sinde güncellenir · V14

Gardalake.com editör ekibi tarafından incelendi
1988'den beri Garda Gölü uzmanları

More hotels in Cavaion Veronese

Hotels with Pool in Cavaion Veronese Hotels with Parking in Cavaion Veronese Hotels with Free Parking in Cavaion Veronese

🏨 Hotel Romantic'nin sahibi veya yöneticisi misiniz?

İstatistikleri Görüntüle

GardaLake.com

Garda Gölü Otelleri & Seyahat Rehberi

Bilgi, güncellemeler ve ortaklıklar için: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Hotel Romantic - Cavaion Veronese★★★☆☆

Hotels
Hotel Romantic - 3 star hotels in Cavaion Veronese, Lake Garda, Italy

Hotel Romantic, tarihi Cavaion Veronese kasabasında yer alan 3 yıldızlı bir konaklama işletmesidir. Üzüm bağları ve yeşilliklerle çevrili, geniş bir bahçe, yüzme havuzu ve hidromasaj olanaklarıyla tamamlanmış sakin bir dinlenme ortamı sunmaktadır. Garda Gölü kıyısına arabayla sadece 10 dakikalık mesafede yer alan bu tesis, bölgeyi keşfetmek için sakin bir üs sağlar.

Otelin Cavaion Veronese'deki konumu, konuklarını Garda Gölü'nün hinterlandındaki karakteristik zeytinlikler ve üzüm bağlarının ortasında konumlayarak huzurlu bir atmosfer yaratmaktadır. Geniş bahçe, ferahlatıcı yüzme havuzu ve özel hidro-masaj alanıyla rahatlamaya davet eden, keşifle geçen bir günün ardından dinlenmek için ideal olan merkezi bir özelliktir. Hotel Romantic'in konaklama birimleri konfor için tasarlanmıştır; her odada klima ve uydu televizyon bulunmaktadır ve tüm ziyaretçilerin keyifli bir konaklama geçirmesini sağlar.

Konuklar her sabah güne keyifli bir başlangıç ​​yapmak için tatlı İtalyan kahvaltısının tadını çıkarabilirler. Sıcak havalarda bu kahvaltı doğrudan bahçede servis edilerek konukların doğal çevrede yemeklerinin tadını çıkarmasına olanak sağlanır. Pratik olanaklar arasında araba ile seyahat edenlere kolaylık sağlayan ücretsiz garaj otoparkı bulunmaktadır. Otelin konumu, A22 otoyolu çıkışına sadece 2 km ve Verona'nın hareketli şehir merkezine arabayla 30 dakika uzaklıkta olması nedeniyle bölgesel seyahatler için de stratejiktir.

Açık hava meraklıları için yakındaki Monte Baldo, Garda Gölü bölgesinin çeşitli manzaralarını sergileyen bisiklet gezileri ve doğa yürüyüşü gezileri için mükemmel fırsatlar sunmaktadır. Hotel Romantic, sessiz bir kaçış, Garda Gölü'nün ilgi çekici yerlerine kolay erişim ve Veneto bölgesinin kültürel ve doğal güzelliklerini keşfetmek için konforlu bir üs arayan gezginler için ideal bir seçim olarak hizmet vermektedir. İtalyan misafirperverliğinin doğal huzurla buluştuğu davetkar bir konaklamayı keşfedin.

Sık Sorulan Sorular — Hotel Romantic

Otel Romantik nerede?
Hotel Romantic, üzüm bağları ve gür yeşilliklerin ortasında yer alan tarihi Cavaion Veronese kasabasında yer almaktadır. Garda Gölü'nün güzel kıyılarına arabayla sadece 10 dakikalık mesafede huzurlu bir ortam sunmaktadır. Bu konum, gölün ilgi çekici yerlerine ve Cavaion Veronese'nin yerel kültürüne kolay erişim ile sakin kırsal cazibenin bir karışımını sağlar.
Hotel Romantic rahatlama ve konfor için hangi olanakları sunuyor?
Hotel Romantic'in konukları, dinlenmek için mükemmel olan, serinletici bir yüzme havuzu ve hidromasaj alanı içeren geniş bahçenin keyfini çıkarabilirler. Konaklama birimlerinde konfor ve eğlence için klima ve uydu TV bulunmaktadır. Otelin üzüm bağlarıyla çevrili sakin ortamı, tüm ziyaretçilerin sakin ve huzurlu bir konaklama geçirmesine katkıda bulunmaktadır.
Hotel Romantic'de hangi yemek seçenekleri mevcut?
Hotel Romantic, güne başlamak için her sabah tatlı bir İtalyan kahvaltısı sunmaktadır. Sıcak havalarda bahçede servis edilen bu kahvaltının tadını çıkarma seçeneği, otelin doğal çevresi içerisinde açık havada keyifli bir yemek deneyimi sunma seçeneğinin özel bir özelliğidir. Bu, Garda Gölü bölgesinde güne keyifli ve otantik bir başlangıç ​​yapmanızı sağlar.
Hotel Romantic gezginler için ne kadar erişilebilir?
Otel, araba ile seyahat eden konuklar için kolaylık sağlayan ücretsiz garaj otoparkı sunmaktadır. A22 otoyolu çıkışına sadece 2 km uzaklıkta olması nedeniyle konumu oldukça erişilebilirdir. Ayrıca Verona'nın hareketli şehir merkezi arabayla sadece 30 dakika uzaklıkta olup, günlük geziler ve Veneto bölgesini daha fazla keşfetmek için kolay erişim sağlar.
Konuklar yakındaki hangi turistik mekanların ve aktivitelerin keyfini çıkarabilir?
Hotel Romantic, Garda Gölü bölgesini keşfetmek için ideal bir konuma sahiptir. Konuklar, göl kenarında çeşitli aktiviteler sunan Garda Gölü'ne arabayla 10 dakikalık mesafededir. Yakındaki Monte Baldo, bisiklet sürmek ve doğa yürüyüşü gezileri için mükemmel olup, açık hava meraklılarına hizmet vermektedir. Tarihi Cavaion Veronese kentine ve kültürel kent Verona'ya da kolayca ulaşabilirsiniz.
Hotel Romantic aileler için uygun mu?
Geniş bahçesi, yüzme havuzu ve hidromasaj olanaklarıyla Hotel Romantic, ailelere hitap edebilecek dinlendirici bir ortam sunmaktadır. Uydu TV ile donatılmış klimalı odalar konfor sağlar ve Garda Gölü ile Monte Baldo'ya yakınlığı, çevrede çeşitli aile dostu açık hava etkinlikleri ve geziler yapılmasına olanak tanır.
Hotel Romantic için tipik giriş ve çıkış saatleri nedir?
Sağlanan bilgilerde belirli saatler ayrıntılı olarak belirtilmese de, Garda Gölü bölgesindeki çoğu konaklama işletmesi genellikle öğleden sonra, genellikle 15:00 civarında giriş yapma ve sabah geç saatlerde, genellikle 10:00 veya 11:00 civarında çıkış yapma imkanı sunmaktadır. Konukların varışlarından önce kesin saatleri doğrudan otelle teyit etmeleri tavsiye edilir.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Konum ve İletişim

Hotel Romantic
★★★
Via Berengario 22
Cavaion Veronese (VR)
İtalya
+39-045.6260500 Website

Hizmetler ve Olanaklar

Swimming Pool
Restaurant
Bar
Free WiFi
Parking
Free Parking
Breakfast
Accessible

Yakın Çevredeki Gezilecek Yerler

Gardaland 14 km
Movieland Park 16 km
Caneva Aquapark 17 km
Parco Giardino Sigurtà 24 km
Grotte di Catullo 29 km
Arena di Verona 31 km
Verona 31 km
Funivia Monte Baldo 36 km
Il Vittoriale 58 km
Mantova 60 km
Brescia 61 km
Cascate del Varone 61 km
Trento 75 km
Şimdi Rezervasyon Yapın
🏨

Are you the owner or manager of Hotel Romantic?

Girişinizi yönetin ve ziyaretçilerinizi takip edin

5.952 misafir son 365 gün içinde Hotel Romantic'ü ziyaret etti, günlük ortalama 16,3 ziyaret ve Apr 2026 ayında 671 ziyaretle rekor bunların 99% Masaüstü, 1% Mobil.

Almanya
İtalya
Hollanda
Avusturya
İngiltere
İsviçre
Belçika
Polonya
Rusya
Singapur
HK
Meksika
Çin

Gerçek zamanlı istatistikler, yapay zekâ botları ve web tarayıcıları filtrelenir — veriler yalnızca gerçek insan ziyaretlerini yansıtır — her ayın 2’sinde güncellenir · V14