GardaLake.com
Leoncino Apartment - holiday apartments in Verona, Lake Garda, Italy

Leoncino Apartment, Verona

📍 Via Leoncino 35, Verona

📶 WiFi ❄️ klima
Şimdi Rezervasyon Yapın

Leoncino Apartment, Verona'nın hareketli şehir merkezinde, Piazza Bra ve Verona Arena'ya sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde, iki yatak odası, tam donanımlı bir mutfak ve ücretsiz Wi-Fi ve klima gibi modern olanaklarla konforlu bir konaklama sunan geniş bir konaklama işletmesidir. Bu tesis, İtalya'nın geniş Garda Gölü bölgesinde yer alan bir şehir olan Verona'nın zengin tarihini ve kültürünü keşfeden konuklar için ideal bir başlangıç ​​noktası sağlar. Dairenin tamamı parke zeminlidir ve geziyle geçen bir günün ardından dinlenmek için davetkar bir atmosfer yaratmaktadır. Konuklar, dairede kahve makinesi, mikrodalga fırın ve fırın içeren tam donanımlı bir mutfak ile tamamlanan ve kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz özel bir yemek alanı bulacaklardır. İlave konforlar arasında esnek uyku düzenlemeleri için çekyat ve ücretsiz banyo malzemeleri sayılabilir. Leoncino Apartment'ın merkezi …

Devamını oku →

Konum ve İletişim

Via Leoncino 35
Verona (VR)
İtalya
📍 Google Haritalar'da Aç

Hizmetler ve Olanaklar

Free WiFiAir ConditioningElevator

Yakın Çevredeki Gezilecek Yerler

Arena di Verona 3 km
Verona 3 km
Parco Giardino Sigurtà 32 km
Caneva Aquapark 34 km
Movieland Park 34 km
Gardaland 34 km
Grotte di Catullo 42 km
Mantova 49 km
Funivia Monte Baldo 65 km
Il Vittoriale 69 km
Brescia 73 km
Cascate del Varone 88 km
Trento 102 km

Sık Sorulan Sorular

Leoncino Apartment Verona'da nerede?
Leoncino Apartment, Verona'nın kalbinde merkezi bir konuma sahip olup şehrin başlıca turistik mekanlarına mükemmel erişim imkanı sunmaktadır. Piazza Bra'ya sadece 300 metre uzaklıkta ve Verona Arena'ya üç dakikalık yürüme mesafesinde olup konuklarını şehrin canlı merkezinde konumlamaktadır.
Leoncino Apartment'ta hangi olanaklar mevcuttur?
Dairede iki yatak odası, bir banyo, parke zeminler ve yemek alanı bulunmaktadır. Konuklar kahve makinesi, mikrodalga fırın ve fırının yanı sıra ücretsiz Wi-Fi, klima, çekyat ve ücretsiz banyo malzemeleri içeren tam donanımlı mutfağın keyfini çıkarabilirler. Bina içerisinde asansör de mevcuttur.
Leoncino Apartmanı aileler için uygun mu?
Evet, Leoncino Apartmanı aile dostu olacak şekilde tasarlanmıştır. Verona'ya seyahat eden ailelere geniş alan ve rahatlık sağlayan geniş aile odaları, iki ayrı yatak odası ve tam donanımlı bir mutfak sunmaktadır. Merkezi konumu aynı zamanda şehrin ilgi çekici yerlerine erişimi de kolaylaştırır.
Giriş ve çıkış prosedürleri nelerdir?
Leoncino Apartment, konuklarına uygun özel check-in ve check-out hizmetleri sunmaktadır. Bu, Verona'yı keşfederken bireysel seyahat programlarına uygun olarak daha kişiselleştirilmiş ve esnek bir varış ve ayrılış deneyimine olanak tanır.
Leoncino Apartment yakınlarında hangi popüler gezilecek yerler var?
Leoncino Apartment'ın konukları Verona'nın birçok önemli simgesel yapısına yürüme mesafesindedir. Piazza Bra sadece 300 metre uzaklıkta, Verona Arena ise üç dakikalık yürüme mesafesindedir. Yakınlardaki diğer turistik yerler arasında Sant'Anastasia (1,1 km) ve Castelvecchio Köprüsü (1 km'den az) bulunmaktadır.
Resepsiyon personeli hangi dilleri konuşuyor?
Leoncino Apartment'ın resepsiyon personeli birden fazla dil konuşabilmektedir ve çok çeşitli misafirler için net iletişim ve yardım sağlamaktadır. Verona'da kaldığınız süre boyunca her türlü soru veya ihtiyacınızda yardımcı olmaya hazır İngilizce, İspanyolca ve İtalyanca dillerinde uzmandırlar.
Leoncino Apartment'ı Verona'ya şehir gezisi için iyi bir seçim yapan nedir?
Leoncino Apartment, iki yatak odası ve tam donanımlı bir mutfak içeren geniş konaklama birimlerinin yanı sıra olağanüstü merkezi konumuyla konuklar tarafından büyük beğeni topluyor. Piazza Bra ve Verona Arena'ya sadece birkaç adım uzaklıktaki otel, Verona'nın kültürel ve tarihi mekanlarını kolaylıkla keşfetmek için ideal bir başlangıç ​​noktasıdır.

Ziyaretçi İstatistikleri

6.472 misafir son 365 gün içinde Leoncino Apartment'ü ziyaret etti, günlük ortalama 17,7 ziyaret ve Apr 2026 ayında 746 ziyaretle rekor bunların 100% Masaüstü, 0% Mobil.

Leoncino Apartment'yi ziyaret eden başlıca milliyetler

Almanya
İtalya
Hollanda
Avusturya
İngiltere
İsviçre
Belçika
Polonya
Rusya
Singapur
Gerçek zamanlı istatistikler, yapay zekâ botları ve web tarayıcıları filtrelenir — veriler yalnızca gerçek insan ziyaretlerini yansıtır — her ayın 2’sinde güncellenir · V16

Gardalake.com editör ekibi tarafından incelendi
1988'den beri Garda Gölü uzmanları

🏨 Leoncino Apartment'nin sahibi veya yöneticisi misiniz?

İstatistikleri Görüntüle

GardaLake.com

Garda Gölü Otelleri & Seyahat Rehberi

Bilgi, güncellemeler ve ortaklıklar için: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Leoncino Apartment - Verona

Holiday Apartments
Leoncino Apartment - holiday apartments in Verona, Lake Garda, Italy

Leoncino Apartment, Verona'nın hareketli şehir merkezinde, Piazza Bra ve Verona Arena'ya sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde, iki yatak odası, tam donanımlı bir mutfak ve ücretsiz Wi-Fi ve klima gibi modern olanaklarla konforlu bir konaklama sunan geniş bir konaklama işletmesidir. Bu tesis, İtalya'nın geniş Garda Gölü bölgesinde yer alan bir şehir olan Verona'nın zengin tarihini ve kültürünü keşfeden konuklar için ideal bir başlangıç ​​noktası sağlar. Dairenin tamamı parke zeminlidir ve geziyle geçen bir günün ardından dinlenmek için davetkar bir atmosfer yaratmaktadır.

Konuklar, dairede kahve makinesi, mikrodalga fırın ve fırın içeren tam donanımlı bir mutfak ile tamamlanan ve kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz özel bir yemek alanı bulacaklardır. İlave konforlar arasında esnek uyku düzenlemeleri için çekyat ve ücretsiz banyo malzemeleri sayılabilir. Leoncino Apartment'ın merkezi konumu, konukları Verona'nın en önemli simgesel yapılarına kolayca erişebilecekleri bir konuma yerleştirir; Piazza Bra sadece 300 metre uzaklıktadır ve ikonik Verona Arena'ya üç dakikalık kısa bir yürüyüşle ulaşılabilir. Daha fazla araştırma, tesise 1,1 km uzaklıktaki Sant'Anastasia'yı ve 1 km'den daha kısa mesafedeki Castelvecchio Köprüsü'nü ortaya çıkarır.

Daha fazla rahatlık için Leoncino Apartment, sorunsuz bir varış ve ayrılış deneyimi sağlayan özel check-in ve check-out hizmetleri sunmaktadır. Binada tüm katlara kolay erişim sağlayan bir asansör bulunmaktadır. Aile odalarının mevcut olması bu konaklamayı çocuklu seyahat edenler için uygun bir seçim haline getiriyor. Resepsiyon personeli İngilizce, İspanyolca ve İtalyanca dillerinde uzmandır ve konuklara ihtiyaçları konusunda yardımcı olmaya hazırdır. Tesisin merkezi ve elverişli konumu konuklar tarafından sıklıkla önemli bir avantaj olarak vurgulanıyor ve bu da onu Verona şehir gezileri için tercih edilen bir seçenek haline getiriyor.

Sık Sorulan Sorular — Leoncino Apartment

Leoncino Apartment Verona'da nerede?
Leoncino Apartment, Verona'nın kalbinde merkezi bir konuma sahip olup şehrin başlıca turistik mekanlarına mükemmel erişim imkanı sunmaktadır. Piazza Bra'ya sadece 300 metre uzaklıkta ve Verona Arena'ya üç dakikalık yürüme mesafesinde olup konuklarını şehrin canlı merkezinde konumlamaktadır.
Leoncino Apartment'ta hangi olanaklar mevcuttur?
Dairede iki yatak odası, bir banyo, parke zeminler ve yemek alanı bulunmaktadır. Konuklar kahve makinesi, mikrodalga fırın ve fırının yanı sıra ücretsiz Wi-Fi, klima, çekyat ve ücretsiz banyo malzemeleri içeren tam donanımlı mutfağın keyfini çıkarabilirler. Bina içerisinde asansör de mevcuttur.
Leoncino Apartmanı aileler için uygun mu?
Evet, Leoncino Apartmanı aile dostu olacak şekilde tasarlanmıştır. Verona'ya seyahat eden ailelere geniş alan ve rahatlık sağlayan geniş aile odaları, iki ayrı yatak odası ve tam donanımlı bir mutfak sunmaktadır. Merkezi konumu aynı zamanda şehrin ilgi çekici yerlerine erişimi de kolaylaştırır.
Giriş ve çıkış prosedürleri nelerdir?
Leoncino Apartment, konuklarına uygun özel check-in ve check-out hizmetleri sunmaktadır. Bu, Verona'yı keşfederken bireysel seyahat programlarına uygun olarak daha kişiselleştirilmiş ve esnek bir varış ve ayrılış deneyimine olanak tanır.
Leoncino Apartment yakınlarında hangi popüler gezilecek yerler var?
Leoncino Apartment'ın konukları Verona'nın birçok önemli simgesel yapısına yürüme mesafesindedir. Piazza Bra sadece 300 metre uzaklıkta, Verona Arena ise üç dakikalık yürüme mesafesindedir. Yakınlardaki diğer turistik yerler arasında Sant'Anastasia (1,1 km) ve Castelvecchio Köprüsü (1 km'den az) bulunmaktadır.
Resepsiyon personeli hangi dilleri konuşuyor?
Leoncino Apartment'ın resepsiyon personeli birden fazla dil konuşabilmektedir ve çok çeşitli misafirler için net iletişim ve yardım sağlamaktadır. Verona'da kaldığınız süre boyunca her türlü soru veya ihtiyacınızda yardımcı olmaya hazır İngilizce, İspanyolca ve İtalyanca dillerinde uzmandırlar.
Leoncino Apartment'ı Verona'ya şehir gezisi için iyi bir seçim yapan nedir?
Leoncino Apartment, iki yatak odası ve tam donanımlı bir mutfak içeren geniş konaklama birimlerinin yanı sıra olağanüstü merkezi konumuyla konuklar tarafından büyük beğeni topluyor. Piazza Bra ve Verona Arena'ya sadece birkaç adım uzaklıktaki otel, Verona'nın kültürel ve tarihi mekanlarını kolaylıkla keşfetmek için ideal bir başlangıç ​​noktasıdır.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Konum ve İletişim

Leoncino Apartment
Via Leoncino 35
Verona (VR)
İtalya
Website

Hizmetler ve Olanaklar

Free WiFi
Air Conditioning
Elevator

Yakın Çevredeki Gezilecek Yerler

Arena di Verona 3 km
Verona 3 km
Parco Giardino Sigurtà 32 km
Caneva Aquapark 34 km
Movieland Park 34 km
Gardaland 34 km
Grotte di Catullo 42 km
Mantova 49 km
Funivia Monte Baldo 65 km
Il Vittoriale 69 km
Brescia 73 km
Cascate del Varone 88 km
Trento 102 km
Şimdi Rezervasyon Yapın
🏨

Are you the owner or manager of Leoncino Apartment?

Girişinizi yönetin ve ziyaretçilerinizi takip edin

6.472 misafir son 365 gün içinde Leoncino Apartment'ü ziyaret etti, günlük ortalama 17,7 ziyaret ve Apr 2026 ayında 746 ziyaretle rekor bunların 100% Masaüstü, 0% Mobil.

Almanya
İtalya
Hollanda
Avusturya
İngiltere
İsviçre
Belçika
Polonya
Rusya
Singapur

Gerçek zamanlı istatistikler, yapay zekâ botları ve web tarayıcıları filtrelenir — veriler yalnızca gerçek insan ziyaretlerini yansıtır — her ayın 2’sinde güncellenir · V16