GardaLake.com
Residence Concaverde - hotels in Rovereto, Lake Garda, Italy

Residence Concaverde, Rovereto

📍 Via Pasini 64, Rovereto

🍸 Bar 🏊 Bazen 🅿️ Parkiranje 📶 WiFi
Rezervirajte zdaj

Residence Concaverde je prijetno nastanitev v kraju Pomarolo v Roveretu, ki ponuja udobno družinsko nastanitev z majhno kuhinjo in vabljivim neskončnim bazenom. Nastanitev se nahaja v slikoviti regiji Gardskega jezera in je mirno izhodišče za raziskovanje okolice in sproščujoče bivanje. Gostje lahko najdejo dobro opremljene družinske sobe, od katerih ima vsaka zasebno kopalnico, namenski prostor za sedenje, televizijo in brezplačen dostop do brezžičnega interneta, kar zagotavlja udobno in povezano izkušnjo za vse obiskovalce. Rezidenca je zasnovana z mislijo na prosti čas in se ponaša z impresivnim neskončnim bazenom, kjer se lahko gostje sprostijo in uživajo v mirnem okolju. Prostorna terasa za sončenje ob bazenu vabi k sprostitvi, ki jo dopolnjuje bujen vrt, ki zagotavlja miren umik. Za zabavo in druženje …

Preberi več →

Lokacija in kontakt

Via Pasini 64
Rovereto (TN)
Italija
📍 Odpri v Google Zemljevidih

Storitve in oprema

Swimming PoolBarFree WiFiParkingFree ParkingBreakfast

Bližnje atrakcije

Cascate del Varone 26 km
Trento 27 km
Funivia Monte Baldo 36 km
Il Vittoriale 67 km
Gardaland 68 km
Movieland Park 70 km
Caneva Aquapark 70 km
Parco Giardino Sigurtà 78 km
Arena di Verona 80 km
Verona 80 km
Grotte di Catullo 82 km
Mantova 109 km
Brescia 115 km

Pogosto zastavljena vprašanja

Kje se nahaja Residence Concaverde?
Residence Concaverde se nahaja v Pomarolu, kraju v mestu Rovereto, v širši regiji Gardskega jezera v Italiji. Ta lokacija ponuja mirno okolje, hkrati pa omogoča udoben dostop do lokalnih znamenitosti in naravnih lepot okolice, vključno z zgodovinskimi kraji in slikovito pokrajino.
Kakšne vrste nastanitve ponuja Residence Concaverde?
Nastanitev ponuja udobne družinske sobe, ki imajo lastno kopalnico, priročno majhno kuhinjo, sedežno garnituro in televizijo. Gostje lahko izkoristijo tudi sodobne storitve, kot je brezplačen WiFi, kar zagotavlja prijetno in samozadostno bivanje družinam in popotnikom, ki iščejo domače udobje.
Katere restavracije so na voljo v nastanitvi Residence Concaverde?
Dan lahko začnete s samopostrežnim zajtrkom, ki vključuje italijanske jedi, vključno s sokom, sirom in sadjem. Za dodatno prilagodljivost obedovanja ima rezidenca prostor za peko na žaru in določena mesta za piknik, kot nalašč za uživanje obrokov na prostem v prijetnem podnebju regije Gardskega jezera.
Kakšne možnosti za prosti čas lahko uživate v nastanitvi Residence Concaverde?
Residence Concaverde ponuja vabljiv neskončni bazen in teraso za sončenje za sprostitev. Nastanitev se ponaša tudi z bujnim vrtom, barom, udobnim bivalnim prostorom in sobo z igrami, ki ponujajo različne možnosti za prosti čas in zabavo med vašim bivanjem.
Je Residence Concaverde primeren za družine?
Da, Residence Concaverde je zelo primeren za družine, saj ponuja družinske sobe z majhno kuhinjo za udobje. Prisotnost sobe z igrami, neskončnega bazena in mest za piknik ponuja veliko možnosti za družinsko uživanje, zaradi česar je idealna izbira za družinam prijazne počitnice v regiji Gardskega jezera.
Katere zanimivosti so v bližini Residence Concaverde?
Rezidenca je na priročni lokaciji v bližini številnih znamenitosti, vključno z MUSE, ki je približno 24 km stran. Z lahkoto obiščete tudi zgodovinski grad Castello di Avio in trg Piazza Duomo. Letališče Verona je oddaljeno približno 78 km, kar gostom olajša potovanje.
Ali Residence Concaverde ponuja parkirišče?
Da, Residence Concaverde gostom nudi udobje brezplačnega zasebnega parkirišča. Ta ugodnost zagotavlja brezskrbno izkušnjo za tiste, ki potujejo z avtomobilom, saj omogoča enostaven dostop do nastanitve in iz nje ter raziskovanje širše regije Gardskega jezera v svojem tempu.

Statistike obiskovalcev

5.642 gostov je obiskalo Residence Concaverde v zadnjih 365 dneh, s povprečjem 15,5 obiskov na dan in vrhuncem 640 v Apr 2026 od tega 99% Namizno in 1% Mobilno.

Najpogostejše nacionalnosti, ki obiskujejo Residence Concaverde

Nemčija
Italija
Nizozemska
Avstrija
Anglija
Švica
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur
Statistike v realnem času, AI boti in spletni pajki so filtrirani — podatki odražajo le resnične človeške obiske — posodobljeno 2. vsakega meseca · V7

Pregledalo uredništvo Gardalake.com
Strokovnjaki za Gardsko jezero od leta 1988

🏨 Lastnik ali upravljavec Residence Concaverde?

Ogled statistike

GardaLake.com

Hoteli Jezero Garda & Turistični Vodnik

Za informacije, posodobitve in partnerstva: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Residence Concaverde - Rovereto

Hotels
Residence Concaverde - hotels in Rovereto, Lake Garda, Italy

Residence Concaverde je prijetno nastanitev v kraju Pomarolo v Roveretu, ki ponuja udobno družinsko nastanitev z majhno kuhinjo in vabljivim neskončnim bazenom. Nastanitev se nahaja v slikoviti regiji Gardskega jezera in je mirno izhodišče za raziskovanje okolice in sproščujoče bivanje. Gostje lahko najdejo dobro opremljene družinske sobe, od katerih ima vsaka zasebno kopalnico, namenski prostor za sedenje, televizijo in brezplačen dostop do brezžičnega interneta, kar zagotavlja udobno in povezano izkušnjo za vse obiskovalce.

Rezidenca je zasnovana z mislijo na prosti čas in se ponaša z impresivnim neskončnim bazenom, kjer se lahko gostje sprostijo in uživajo v mirnem okolju. Prostorna terasa za sončenje ob bazenu vabi k sprostitvi, ki jo dopolnjuje bujen vrt, ki zagotavlja miren umik. Za zabavo in druženje Residence Concaverde vključuje živahen bar, udoben dnevni prostor in namensko sobo za igre, ki poskrbi za različne želje. Praktična ponudba je prav tako dobro pokrita z brezplačnim zasebnim parkiriščem, ki je na voljo gostom, kar prispeva k udobju njihovega bivanja.

Obedovanje v Residence Concaverde se začne s čudovitim samopostrežnim zajtrkom, ki vključuje vrsto italijanskih jedi, vključno s svežimi sokovi, izbranimi siri in sezonskim sadjem, ki zagotavljajo popoln začetek dneva. Za dodatno prilagodljivost obedovanja ima hotel prostor za peko na žaru in določena mesta za piknik, idealna za uživanje obrokov na prostem sredi prijetnega podnebja regije Gardskega jezera. Lokacija v kraju Pomarolo v Roveretu omogoča gostom dosegljivost pomembnih znamenitosti, kot sta MUSE, približno 24 km stran, in zgodovinski grad Castello di Avio ter trg Piazza Duomo. Dostopno je tudi letališče Verona, ki se nahaja približno 78 km od nastanitve, zato so prihodi in odhodi enostavni. Za nepozabno bivanje, ki združuje udobje, družinam prijazne dobrine in udoben dostop do regionalnih znamenitosti, Residence Concaverde ponuja prijetno zatočišče na območju Gardskega jezera.

Pogosto zastavljena vprašanja — Residence Concaverde

Kje se nahaja Residence Concaverde?
Residence Concaverde se nahaja v Pomarolu, kraju v mestu Rovereto, v širši regiji Gardskega jezera v Italiji. Ta lokacija ponuja mirno okolje, hkrati pa omogoča udoben dostop do lokalnih znamenitosti in naravnih lepot okolice, vključno z zgodovinskimi kraji in slikovito pokrajino.
Kakšne vrste nastanitve ponuja Residence Concaverde?
Nastanitev ponuja udobne družinske sobe, ki imajo lastno kopalnico, priročno majhno kuhinjo, sedežno garnituro in televizijo. Gostje lahko izkoristijo tudi sodobne storitve, kot je brezplačen WiFi, kar zagotavlja prijetno in samozadostno bivanje družinam in popotnikom, ki iščejo domače udobje.
Katere restavracije so na voljo v nastanitvi Residence Concaverde?
Dan lahko začnete s samopostrežnim zajtrkom, ki vključuje italijanske jedi, vključno s sokom, sirom in sadjem. Za dodatno prilagodljivost obedovanja ima rezidenca prostor za peko na žaru in določena mesta za piknik, kot nalašč za uživanje obrokov na prostem v prijetnem podnebju regije Gardskega jezera.
Kakšne možnosti za prosti čas lahko uživate v nastanitvi Residence Concaverde?
Residence Concaverde ponuja vabljiv neskončni bazen in teraso za sončenje za sprostitev. Nastanitev se ponaša tudi z bujnim vrtom, barom, udobnim bivalnim prostorom in sobo z igrami, ki ponujajo različne možnosti za prosti čas in zabavo med vašim bivanjem.
Je Residence Concaverde primeren za družine?
Da, Residence Concaverde je zelo primeren za družine, saj ponuja družinske sobe z majhno kuhinjo za udobje. Prisotnost sobe z igrami, neskončnega bazena in mest za piknik ponuja veliko možnosti za družinsko uživanje, zaradi česar je idealna izbira za družinam prijazne počitnice v regiji Gardskega jezera.
Katere zanimivosti so v bližini Residence Concaverde?
Rezidenca je na priročni lokaciji v bližini številnih znamenitosti, vključno z MUSE, ki je približno 24 km stran. Z lahkoto obiščete tudi zgodovinski grad Castello di Avio in trg Piazza Duomo. Letališče Verona je oddaljeno približno 78 km, kar gostom olajša potovanje.
Ali Residence Concaverde ponuja parkirišče?
Da, Residence Concaverde gostom nudi udobje brezplačnega zasebnega parkirišča. Ta ugodnost zagotavlja brezskrbno izkušnjo za tiste, ki potujejo z avtomobilom, saj omogoča enostaven dostop do nastanitve in iz nje ter raziskovanje širše regije Gardskega jezera v svojem tempu.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Lokacija in kontakt

Residence Concaverde
Via Pasini 64
Rovereto (TN)
Italija
Website

Storitve in oprema

Swimming Pool
Bar
Free WiFi
Parking
Free Parking
Breakfast

Bližnje atrakcije

Cascate del Varone 26 km
Trento 27 km
Funivia Monte Baldo 36 km
Il Vittoriale 67 km
Gardaland 68 km
Movieland Park 70 km
Caneva Aquapark 70 km
Parco Giardino Sigurtà 78 km
Arena di Verona 80 km
Verona 80 km
Grotte di Catullo 82 km
Mantova 109 km
Brescia 115 km
Rezervirajte zdaj
🏨

Are you the owner or manager of Residence Concaverde?

Upravljajte svoj seznam in sledite obiskovalcem

5.642 gostov je obiskalo Residence Concaverde v zadnjih 365 dneh, s povprečjem 15,5 obiskov na dan in vrhuncem 640 v Apr 2026 od tega 99% Namizno in 1% Mobilno.

Nemčija
Italija
Nizozemska
Avstrija
Anglija
Švica
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur

Statistike v realnem času, AI boti in spletni pajki so filtrirani — podatki odražajo le resnične človeške obiske — posodobljeno 2. vsakega meseca · V7