GardaLake.com
Prestige Suite Sirmione - accommodation in Sirmione, Lake Garda, Italy

Prestige Suite Sirmione, Sirmione

📍 Via santa Maria maggiore 3, Sirmione

🏖️ jezero 💆 Spa 📶 WiFi ❄️ klimatska naprava
Rezervirajte zdaj

Prestige Suite Sirmione je nastanitev v središču mesta Sirmione in gostom ponuja osrednjo bazo za raziskovanje južne obale Gardskega jezera. To prenočišče nudi priročno lokacijo, tako da so obiskovalci zlahka dosegljivi do najbolj cenjenih mestnih znamenitosti in mirnega obrežja jezera. Gostje bodo našli javno plažo Sirmione, ki je le dve minuti hoje stran in je idealna za uživanje v sredozemskem podnebju Gardskega jezera, medtem ko je zgodovinski grad Sirmione le 200 metrov stran. Starodavne Katulove jame, ki ponujajo vpogled v rimsko zgodovino, so prav tako dostopne s prijetnim 14-minutnim sprehodom. Namestitev v hotelu Prestige Suite Sirmione je zasnovana za udobje in priročnost ter vključuje klimatizirane sobe z lastno kopalnico. Vsaka soba vključuje aparat za čaj in kavo, ki zagotavlja prijeten …

Preberi več →

Lokacija in kontakt

Via santa Maria maggiore 3
Sirmione (BS)
Italija
📍 Odpri v Google Zemljevidih

Storitve in oprema

Spa & WellnessLake AccessFree WiFiAir ConditioningHot TubTerraceBalcony

Bližnje atrakcije

Grotte di Catullo 3 km
Movieland Park 18 km
Gardaland 19 km
Caneva Aquapark 19 km
Parco Giardino Sigurtà 26 km
Il Vittoriale 33 km
Brescia 42 km
Arena di Verona 43 km
Verona 43 km
Funivia Monte Baldo 67 km
Mantova 68 km
Cascate del Varone 91 km
Trento 105 km

Pogosto zastavljena vprašanja

Kje se nahaja Prestige Suite Sirmione?
Prestige Suite Sirmione se nahaja v središču mesta Sirmione, na slikoviti obali Gardskega jezera. Ponuja izjemno bližino ključnih znamenitosti, saj je javna plaža Sirmione le dve minuti hoje stran, grad Sirmione pa je le 200 metrov stran. Zgodovinske Katulove jame so prav tako oddaljene 14 minut hoje, s čimer se gostje znajdejo v središču kulturnih in naravnih lepot Sirmiona.
Katere storitve so na voljo v sobah v nastanitvi Prestige Suite Sirmione?
Nastanitvene enote v hotelu Prestige Suite Sirmione nudijo klimatizirane sobe z lastno kopalnico, ki gostom zagotavljajo udobje. Vsaka soba je opremljena z aparatom za čaj in kavo, jedilno mizo in pisalno mizo. Dodatna ponudba vključuje brezplačen WiFi, zvočno izolacijo za mirno bivanje, zasebne vhode in pogled na lokalne znamenitosti, nekatere sobe pa imajo tudi balkon s pogledom na jezero.
Ali Prestige Suite Sirmione ponuja restavracijo?
Zagotovljene informacije ne navajajo možnosti restavracij v hotelu Prestige Suite Sirmione. Glede na njegovo osrednjo lokacijo v Sirmioneju boste v bližini le kratek sprehod našli številne restavracije, kavarne in restavracije, ki ponujajo raznoliko lokalno italijansko kulinariko in mednarodne jedi.
Katere aktivnosti za prosti čas so na voljo v nastanitvi Prestige Suite Sirmione?
Prestige Suite Sirmione nudi številne prostore za sprostitev. Številne nastanitvene enote imajo teraso, masažno kad in balkone s pogledom na jezero. Nekatere enote imajo tudi masažno kad. Te ugodnosti nudijo gostom priložnost, da se sprostijo in uživajo v mirnem vzdušju Gardskega jezera in njegove okolice.
Koliko je Prestige Suite Sirmione oddaljen od najbližjega letališča?
Prestige Suite Sirmione se nahaja na priročni lokaciji, 31 km od letališča Verona. Zaradi te bližine je nepremičnina dostopna za popotnike, ki prihajajo z letalom, kar omogoča relativno kratek prevoz do čudovite regije Gardskega jezera in zgodovinskega mesta Sirmione.
Katere priljubljene znamenitosti so blizu znamenitosti Prestige Suite Sirmione?
Gostje hotela Prestige Suite Sirmione so na dobri lokaciji za obisk številnih priljubljenih znamenitosti. Javna plaža Sirmione je oddaljena le dve minuti hoje, znameniti grad Sirmione pa je le 200 m stran. Starodavne Katulove jame so oddaljene 14 min hoje. Poleg tega so v okolici Gardskega jezera na voljo možnosti za čolnarjenje.
Ali je Prestige Suite Sirmione primeren za produktivno bivanje?
Da, apartma Prestige Sirmione je zasnovan tako, da omogoča sprostitev in produktivnost. Sobe so opremljene z delovno mizo in jedilno mizo, ki zagotavljajo namenske prostore za goste, ki bodo med bivanjem morda morali delati ali se ukvarjati s posli. Povsod je na voljo tudi brezplačen WiFi, ki podpira povezljivost.

Statistike obiskovalcev

7.394 gostov je obiskalo Prestige Suite Sirmione v zadnjih 365 dneh, s povprečjem 20,3 obiskov na dan in vrhuncem 812 v Apr 2026 od tega 79% Namizno in 21% Mobilno.

Najpogostejše nacionalnosti, ki obiskujejo Prestige Suite Sirmione

Nemčija
Italija
Nizozemska
Avstrija
Anglija
Švica
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur
Statistike v realnem času, AI boti in spletni pajki so filtrirani — podatki odražajo le resnične človeške obiske — posodobljeno 2. vsakega meseca · V17

Pregledalo uredništvo Gardalake.com
Strokovnjaki za Gardsko jezero od leta 1988

🏨 Lastnik ali upravljavec Prestige Suite Sirmione?

Ogled statistike

GardaLake.com

Hoteli Jezero Garda & Turistični Vodnik

Za informacije, posodobitve in partnerstva: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Prestige Suite Sirmione - Sirmione

Prestige Suite Sirmione - accommodation in Sirmione, Lake Garda, Italy

Prestige Suite Sirmione je nastanitev v središču mesta Sirmione in gostom ponuja osrednjo bazo za raziskovanje južne obale Gardskega jezera. To prenočišče nudi priročno lokacijo, tako da so obiskovalci zlahka dosegljivi do najbolj cenjenih mestnih znamenitosti in mirnega obrežja jezera. Gostje bodo našli javno plažo Sirmione, ki je le dve minuti hoje stran in je idealna za uživanje v sredozemskem podnebju Gardskega jezera, medtem ko je zgodovinski grad Sirmione le 200 metrov stran. Starodavne Katulove jame, ki ponujajo vpogled v rimsko zgodovino, so prav tako dostopne s prijetnim 14-minutnim sprehodom.

Namestitev v hotelu Prestige Suite Sirmione je zasnovana za udobje in priročnost ter vključuje klimatizirane sobe z lastno kopalnico. Vsaka soba vključuje aparat za čaj in kavo, ki zagotavlja prijeten pridih, in ponuja pogled na lokalne znamenitosti, s čimer goste potopi v čar Sirmioneja. Za produktivno, a sproščujoče bivanje sobe vključujejo tudi pisalno in jedilno mizo. Sodobne ugodnosti, kot sta brezplačen brezžični internet in zvočna izolacija, zagotavljajo mirno okolje, ki ga dopolnjuje dodatna zasebnost posameznih vhodov.

Poleg sob hotel razširja svojo gostoljubnost z vrsto objektov za prosti čas. Sprostite se lahko na terasi ali uživate v topli vodi masažne kadi. Številne nastanitvene enote se ponašajo z zasebnim balkonom s čudovitim pogledom na jezero, ki je kot nalašč za doživljanje spokojne lepote Gardskega jezera. Nekatere enote imajo tudi masažno kad, ki izboljša izkušnjo sprostitve. Zaradi osrednjega okolja tega nastanitvenega podjetja v Sirmioneju je odlična izbira za tiste, ki želijo raziskati zgodovinski polotok, se udeležiti čolnarjenja, ki je na voljo v okolici, ali preprosto uživati ​​v živahnem lokalnem vzdušju. Letališče Verona je oddaljeno 31 km in omogoča organizacijo potovanj za mednarodne in domače obiskovalce.

Prestige Suite Sirmione ponuja premišljeno mešanico zgodovinske bližine in sodobnega udobja, zaradi česar je primerna izbira za popotnike, ki iščejo dobro lokacijo in bogato bivanje ob Gardskem jezeru. Njegov položaj omogoča gostom, da se preprosto potopijo v edinstven življenjski slog ob jezeru in kulturno ponudbo Sirmioneja.

Pogosto zastavljena vprašanja — Prestige Suite Sirmione

Kje se nahaja Prestige Suite Sirmione?
Prestige Suite Sirmione se nahaja v središču mesta Sirmione, na slikoviti obali Gardskega jezera. Ponuja izjemno bližino ključnih znamenitosti, saj je javna plaža Sirmione le dve minuti hoje stran, grad Sirmione pa je le 200 metrov stran. Zgodovinske Katulove jame so prav tako oddaljene 14 minut hoje, s čimer se gostje znajdejo v središču kulturnih in naravnih lepot Sirmiona.
Katere storitve so na voljo v sobah v nastanitvi Prestige Suite Sirmione?
Nastanitvene enote v hotelu Prestige Suite Sirmione nudijo klimatizirane sobe z lastno kopalnico, ki gostom zagotavljajo udobje. Vsaka soba je opremljena z aparatom za čaj in kavo, jedilno mizo in pisalno mizo. Dodatna ponudba vključuje brezplačen WiFi, zvočno izolacijo za mirno bivanje, zasebne vhode in pogled na lokalne znamenitosti, nekatere sobe pa imajo tudi balkon s pogledom na jezero.
Ali Prestige Suite Sirmione ponuja restavracijo?
Zagotovljene informacije ne navajajo možnosti restavracij v hotelu Prestige Suite Sirmione. Glede na njegovo osrednjo lokacijo v Sirmioneju boste v bližini le kratek sprehod našli številne restavracije, kavarne in restavracije, ki ponujajo raznoliko lokalno italijansko kulinariko in mednarodne jedi.
Katere aktivnosti za prosti čas so na voljo v nastanitvi Prestige Suite Sirmione?
Prestige Suite Sirmione nudi številne prostore za sprostitev. Številne nastanitvene enote imajo teraso, masažno kad in balkone s pogledom na jezero. Nekatere enote imajo tudi masažno kad. Te ugodnosti nudijo gostom priložnost, da se sprostijo in uživajo v mirnem vzdušju Gardskega jezera in njegove okolice.
Koliko je Prestige Suite Sirmione oddaljen od najbližjega letališča?
Prestige Suite Sirmione se nahaja na priročni lokaciji, 31 km od letališča Verona. Zaradi te bližine je nepremičnina dostopna za popotnike, ki prihajajo z letalom, kar omogoča relativno kratek prevoz do čudovite regije Gardskega jezera in zgodovinskega mesta Sirmione.
Katere priljubljene znamenitosti so blizu znamenitosti Prestige Suite Sirmione?
Gostje hotela Prestige Suite Sirmione so na dobri lokaciji za obisk številnih priljubljenih znamenitosti. Javna plaža Sirmione je oddaljena le dve minuti hoje, znameniti grad Sirmione pa je le 200 m stran. Starodavne Katulove jame so oddaljene 14 min hoje. Poleg tega so v okolici Gardskega jezera na voljo možnosti za čolnarjenje.
Ali je Prestige Suite Sirmione primeren za produktivno bivanje?
Da, apartma Prestige Sirmione je zasnovan tako, da omogoča sprostitev in produktivnost. Sobe so opremljene z delovno mizo in jedilno mizo, ki zagotavljajo namenske prostore za goste, ki bodo med bivanjem morda morali delati ali se ukvarjati s posli. Povsod je na voljo tudi brezplačen WiFi, ki podpira povezljivost.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Lokacija in kontakt

Prestige Suite Sirmione
Via santa Maria maggiore 3
Sirmione (BS)
Italija
Website

Storitve in oprema

Spa & Wellness
Lake Access
Free WiFi
Air Conditioning
Hot Tub
Terrace
Balcony

Bližnje atrakcije

Grotte di Catullo 3 km
Movieland Park 18 km
Gardaland 19 km
Caneva Aquapark 19 km
Parco Giardino Sigurtà 26 km
Il Vittoriale 33 km
Brescia 42 km
Arena di Verona 43 km
Verona 43 km
Funivia Monte Baldo 67 km
Mantova 68 km
Cascate del Varone 91 km
Trento 105 km
Rezervirajte zdaj
🏨

Are you the owner or manager of Prestige Suite Sirmione?

Upravljajte svoj seznam in sledite obiskovalcem

7.394 gostov je obiskalo Prestige Suite Sirmione v zadnjih 365 dneh, s povprečjem 20,3 obiskov na dan in vrhuncem 812 v Apr 2026 od tega 79% Namizno in 21% Mobilno.

Nemčija
Italija
Nizozemska
Avstrija
Anglija
Švica
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur

Statistike v realnem času, AI boti in spletni pajki so filtrirani — podatki odražajo le resnične človeške obiske — posodobljeno 2. vsakega meseca · V17