GardaLake.com
Agriturismo ai Ciliegi - farm holidays in Bardolino, Lake Garda, Italy

Agriturismo ai Ciliegi, Bardolino

📍 Località Colombara 2/A di Calmasino, Bardolino

🅿️ Parkiranje 📶 WiFi
Rezervirajte zdaj Pokliči

Agriturismo ai Ciliegi ponuja edinstveno izkušnjo bivanja na kmetiji v Bardolinu, ki se nahaja v slikoviti regiji Gardskega jezera. Ta nastanitev ponuja miren pobeg z bistvenimi dodatki za udobno bivanje. Gostje se lahko povežejo z brezplačnim brezžičnim internetom, se sprostijo na vrtu in izkoristijo brezplačna kolesa za raziskovanje slikovite okolice. Lastnina ima zunanji kamin, namensko igralno površino za mlajše obiskovalce ter določena mesta za sedenje in piknik, ki spodbujajo prijetno vzdušje za sprostitev in uživanje na prostem. Vse namestitvene enote vključujejo klimatsko napravo za udobje in zasebno kopalnico s kabino za prhanje s pogledom na vrt. Vrhunec za številne goste je dnevni samopostrežni zajtrk z lokalnimi specialitetami, svežim pecivom, sirom, sadjem in sokovi, ki zagotavljajo prijeten začetek dneva. Čeprav ni …

Preberi več →

Lokacija in kontakt

Località Colombara 2/A di Calmasino
Bardolino (VR)
Italija
+39-340.6840569 📍 Odpri v Google Zemljevidih

Storitve in oprema

Free WiFiParkingFree ParkingBreakfastGardenAccessible

Bližnje atrakcije

Gardaland 9 km
Caneva Aquapark 10 km
Movieland Park 14 km
Parco Giardino Sigurtà 22 km
Arena di Verona 24 km
Verona 24 km
Grotte di Catullo 27 km
Funivia Monte Baldo 38 km
Il Vittoriale 55 km
Brescia 59 km
Mantova 63 km
Cascate del Varone 65 km
Trento 79 km

Pogosto zastavljena vprašanja

Kje je Agriturismo ai Ciliegi?
Agriturismo ai Ciliegi se nahaja v kraju Bardolino v regiji Gardskega jezera v Italiji. Ponuja doživetje bivanja na kmetiji, obdano z naravo.
Kako lahko pridem naokoli od Agriturismo ai Ciliegi?
Nastanitev nudi brezplačna kolesa za raziskovanje okolice. Za tiste, ki prihajajo z avtomobilom, je na voljo tudi brezplačno zasebno parkirišče.
Kakšen zajtrk je na voljo?
Vsak dan lahko uživate v samopostrežnem zajtrku, ki vključuje lokalne specialitete, sveže pecivo, sir, sadje in sokove, ki zagotavljajo regionalne okuse.
Je Agriturismo ai Ciliegi primeren za družine?
Da, nepremičnina ima igrišče, zaradi česar je primerna možnost za družine, ki potujejo z otroki. Vrt in mesta za piknik ponujajo tudi prostor za sprostitev.
Katere so bližnje znamenitosti Agriturismo ai Ciliegi?
Priljubljene znamenitosti vključujejo Gardaland (9 km stran), baziliko San Zeno (21 km) in Veronsko areno (24 km). V okolici so na voljo tudi možnosti za čolnarjenje.
Katere ugodnosti so na voljo v nastanitvi?
Nastanitvene enote vključujejo klimatsko napravo, zasebno kopalnico s kabino za prhanje in pogled na vrt. Brezplačen WiFi je dostopen v vseh prostorih.
Ali ima Agriturismo ai Ciliegi neposreden dostop do jezera ali bazen?
Agriturismo ai Ciliegi nima bazena in ne ponuja neposrednega dostopa do plaže ali jezera. Ponuja izkušnjo bivanja na podeželju.

Statistike obiskovalcev

6.564 gostov je obiskalo Agriturismo ai Ciliegi v zadnjih 365 dneh, s povprečjem 18,0 obiskov na dan in vrhuncem 723 v Apr 2026 od tega 98% Namizno in 2% Mobilno.

Najpogostejše nacionalnosti, ki obiskujejo Agriturismo ai Ciliegi

Nemčija
Italija
Nizozemska
Avstrija
Anglija
Švica
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur
Kitajska
Mehika
Statistike v realnem času, AI boti in spletni pajki so filtrirani — podatki odražajo le resnične človeške obiske — posodobljeno 2. vsakega meseca · V18

Pregledalo uredništvo Gardalake.com
Strokovnjaki za Gardsko jezero od leta 1988

🏨 Lastnik ali upravljavec Agriturismo ai Ciliegi?

Ogled statistike

GardaLake.com

Hoteli Jezero Garda & Turistični Vodnik

Za informacije, posodobitve in partnerstva: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Agriturismo ai Ciliegi - Bardolino

Farm Holidays
Agriturismo ai Ciliegi - farm holidays in Bardolino, Lake Garda, Italy

Agriturismo ai Ciliegi ponuja edinstveno izkušnjo bivanja na kmetiji v Bardolinu, ki se nahaja v slikoviti regiji Gardskega jezera. Ta nastanitev ponuja miren pobeg z bistvenimi dodatki za udobno bivanje. Gostje se lahko povežejo z brezplačnim brezžičnim internetom, se sprostijo na vrtu in izkoristijo brezplačna kolesa za raziskovanje slikovite okolice. Lastnina ima zunanji kamin, namensko igralno površino za mlajše obiskovalce ter določena mesta za sedenje in piknik, ki spodbujajo prijetno vzdušje za sprostitev in uživanje na prostem. Vse namestitvene enote vključujejo klimatsko napravo za udobje in zasebno kopalnico s kabino za prhanje s pogledom na vrt. Vrhunec za številne goste je dnevni samopostrežni zajtrk z lokalnimi specialitetami, svežim pecivom, sirom, sadjem in sokovi, ki zagotavljajo prijeten začetek dneva. Čeprav ni neposredno ob jezeru, njegova lokacija v Bardolinu omogoča udoben dostop do znamenitosti in dejavnosti v regiji, vključno z možnostmi čolnarjenja v bližini. Kmetija se nahaja 9 km od Gardalanda, 21 km od bazilike San Zeno in 24 km od Veronske arene, zato je primerno izhodišče za raziskovanje regije Veneto. Ta lastnost je idealna za popotnike, ki iščejo pristno podeželsko italijansko izkušnjo v kombinaciji z enostavnim dostopom do priljubljenih turističnih destinacij.

Pogosto zastavljena vprašanja — Agriturismo ai Ciliegi

Kje je Agriturismo ai Ciliegi?
Agriturismo ai Ciliegi se nahaja v kraju Bardolino v regiji Gardskega jezera v Italiji. Ponuja doživetje bivanja na kmetiji, obdano z naravo.
Kako lahko pridem naokoli od Agriturismo ai Ciliegi?
Nastanitev nudi brezplačna kolesa za raziskovanje okolice. Za tiste, ki prihajajo z avtomobilom, je na voljo tudi brezplačno zasebno parkirišče.
Kakšen zajtrk je na voljo?
Vsak dan lahko uživate v samopostrežnem zajtrku, ki vključuje lokalne specialitete, sveže pecivo, sir, sadje in sokove, ki zagotavljajo regionalne okuse.
Je Agriturismo ai Ciliegi primeren za družine?
Da, nepremičnina ima igrišče, zaradi česar je primerna možnost za družine, ki potujejo z otroki. Vrt in mesta za piknik ponujajo tudi prostor za sprostitev.
Katere so bližnje znamenitosti Agriturismo ai Ciliegi?
Priljubljene znamenitosti vključujejo Gardaland (9 km stran), baziliko San Zeno (21 km) in Veronsko areno (24 km). V okolici so na voljo tudi možnosti za čolnarjenje.
Katere ugodnosti so na voljo v nastanitvi?
Nastanitvene enote vključujejo klimatsko napravo, zasebno kopalnico s kabino za prhanje in pogled na vrt. Brezplačen WiFi je dostopen v vseh prostorih.
Ali ima Agriturismo ai Ciliegi neposreden dostop do jezera ali bazen?
Agriturismo ai Ciliegi nima bazena in ne ponuja neposrednega dostopa do plaže ali jezera. Ponuja izkušnjo bivanja na podeželju.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Lokacija in kontakt

Agriturismo ai Ciliegi
Località Colombara 2/A di Calmasino
Bardolino (VR)
Italija
+39-340.6840569 Website

Storitve in oprema

Free WiFi
Parking
Free Parking
Breakfast
Garden
Accessible

Bližnje atrakcije

Gardaland 9 km
Caneva Aquapark 10 km
Movieland Park 14 km
Parco Giardino Sigurtà 22 km
Arena di Verona 24 km
Verona 24 km
Grotte di Catullo 27 km
Funivia Monte Baldo 38 km
Il Vittoriale 55 km
Brescia 59 km
Mantova 63 km
Cascate del Varone 65 km
Trento 79 km
Rezervirajte zdaj
🏨

Are you the owner or manager of Agriturismo ai Ciliegi?

Upravljajte svoj seznam in sledite obiskovalcem

6.564 gostov je obiskalo Agriturismo ai Ciliegi v zadnjih 365 dneh, s povprečjem 18,0 obiskov na dan in vrhuncem 723 v Apr 2026 od tega 98% Namizno in 2% Mobilno.

Nemčija
Italija
Nizozemska
Avstrija
Anglija
Švica
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur
Kitajska
Mehika

Statistike v realnem času, AI boti in spletni pajki so filtrirani — podatki odražajo le resnične človeške obiske — posodobljeno 2. vsakega meseca · V18