GardaLake.com
Agricampeggio Oasi del Garda - farm holidays in Lazise, Lake Garda, Italy

Agricampeggio Oasi del Garda, Lazise

📍 loc. Casa Pace, Lazise

🍸 Bar 🏊 Bazen 🅿️ Parkiranje 📶 WiFi
Rezervirajte zdaj

Agricampeggio Oasi del Garda ponuja značilno nastanitev v mestu Lazise, ​​kjer je prijetno zatočišče blizu obale Gardskega jezera. Ta nastanitev je na idealni lokaciji za goste, ki želijo raziskati znamenitosti regije, saj je le dve minuti hoje oddaljena od Movieland Studios Park - Canevaworld in Acqua Paradise. Nastanitev ima sezonski zunanji bazen, ki je kot nalašč za sprostitev v toplejših mesecih, poleg priročne opreme za peko na žaru za skupne obroke. Gostom sta na voljo brezplačen brezžični internet v vseh prostorih in brezplačno zasebno parkirišče, kar zagotavlja brezhibno bivanje. Hišnim ljubljenčkom prijazne enote Agricampeggio Oasi del Garda so zasnovane z mislijo na udobje in so klimatizirane ter vključujejo TV z ravnim zaslonom. Izbrana prenočišča ponujajo tudi namensko sedežno ali jedilnico, …

Preberi več →

Lokacija in kontakt

loc. Casa Pace
Lazise (VR)
Italija
📍 Odpri v Google Zemljevidih

Storitve in oprema

Swimming PoolBarFree WiFiParkingFree ParkingGardenTerrace

Bližnje atrakcije

Gardaland 3 km
Caneva Aquapark 4 km
Movieland Park 4 km
Parco Giardino Sigurtà 16 km
Grotte di Catullo 17 km
Arena di Verona 28 km
Verona 28 km
Funivia Monte Baldo 40 km
Il Vittoriale 48 km
Brescia 51 km
Mantova 59 km
Cascate del Varone 72 km
Trento 86 km

Pogosto zastavljena vprašanja

Kje se nahaja Agricampeggio Oasi del Garda?
Agricampeggio Oasi del Garda se nahaja v Laziseju, živahnem mestu na vzhodni obali Gardskega jezera. Nepremičnina se ponaša z odlično lokacijo, le dve minuti hoje od priljubljenih družinskih znamenitosti, kot sta Movieland Studios Park - Canevaworld in Acqua Paradise, zaradi česar je idealno izhodišče za ljubitelje tematskih parkov.
Kakšne storitve ponuja nastanitev Agricampeggio Oasi del Garda?
Gostje lahko uživajo v številnih dodatkih, namenjenih udobju in priročnosti. Ponuja sezonski zunanji bazen, opremo za peko na žaru in otroško igrišče. Brezplačen brezžični internet je na voljo v vseh prostorih, na voljo pa je tudi brezplačno zasebno parkirišče. Za raziskovanje okolice je na voljo tudi brezplačna uporaba koles.
Kakšne vrste nastanitve ponuja Agricampeggio Oasi del Garda?
Agricampeggio Oasi del Garda ponuja hišnim ljubljenčkom prijazne klimatizirane enote. Vsaka nastanitev vključuje TV z ravnim zaslonom in zasebno kopalnico z brezplačnim toaletnim priborom ter sušilcem za lase. Številne enote imajo tudi kuhinjo z mikrovalovno pečico, hladilnikom in kuhalno ploščo, kar omogoča samostojno pripravo hrane med bivanjem.
Ali je Agricampeggio Oasi del Garda primeren za družine z otroki?
Vsekakor je Agricampeggio Oasi del Garda zelo primeren za družine. Z otroškim igriščem in sezonskim zunanjim bazenom so namenjeni prostori za uživanje mlajših gostov. Njegova vrhunska lokacija, le kratek sprehod od parka Movieland Studios in Acqua Paradise, še povečuje njegovo privlačnost za družinske počitnice.
Katere restavracije so na voljo v nastanitvi?
Čeprav Agricampeggio Oasi del Garda ne navaja restavracije v sklopu nastanitve, je vsaka enota opremljena s kuhinjo z mikrovalovno pečico, hladilnikom in kuhalno ploščo, kar gostom omogoča, da si sami pripravijo obroke. Poleg tega je na voljo oprema za peko na žaru za kuhanje na prostem, kar zagotavlja sproščeno izkušnjo obedovanja.
Kako dostopen je Agricampeggio Oasi del Garda s prevozom?
Nastanitev ponuja brezplačno zasebno parkirišče, kar je priročno za goste, ki potujejo z avtomobilom. Za tiste, ki prihajajo z letalom, je približno 25 km oddaljeno letališče Verona, ki zagotavlja razmeroma preprosto potovanje do mesta Lazise. Razpoložljivost brezplačnih koles ponuja tudi možnost lokalnega prevoza.
Zakaj je Agricampeggio Oasi del Garda edinstveno bivanje?
Agricampeggio Oasi del Garda izstopa kot edinstveno prenočišče, ki ponuja mešanico svobode v slogu kampiranja s sodobnim udobjem. Zaradi politike prijaznosti do hišnih ljubljenčkov, kuhinjskih prostorov za samostojno pripravo hrane in neposredne bližine večjih tematskih parkov, kot je Movieland Studios Park, je idealna izbira za družine in lastnike hišnih ljubljenčkov, ki iščejo aktivne in neodvisne počitnice ob Gardskem jezeru.

Statistike obiskovalcev

7.039 gostov je obiskalo Agricampeggio Oasi del Garda v zadnjih 365 dneh, s povprečjem 19,3 obiskov na dan in vrhuncem 771 v May 2026 od tega 96% Namizno in 4% Mobilno.

Najpogostejše nacionalnosti, ki obiskujejo Agricampeggio Oasi del Garda

Nemčija
Italija
Nizozemska
Avstrija
Anglija
Švica
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur
HK
Statistike v realnem času, AI boti in spletni pajki so filtrirani — podatki odražajo le resnične človeške obiske — posodobljeno 2. vsakega meseca · V20

Pregledalo uredništvo Gardalake.com
Strokovnjaki za Gardsko jezero od leta 1988

🏨 Lastnik ali upravljavec Agricampeggio Oasi del Garda?

Ogled statistike

GardaLake.com

Hoteli Jezero Garda & Turistični Vodnik

Za informacije, posodobitve in partnerstva: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Agricampeggio Oasi del Garda - Lazise

Farm Holidays
Agricampeggio Oasi del Garda - farm holidays in Lazise, Lake Garda, Italy

Agricampeggio Oasi del Garda ponuja značilno nastanitev v mestu Lazise, ​​kjer je prijetno zatočišče blizu obale Gardskega jezera. Ta nastanitev je na idealni lokaciji za goste, ki želijo raziskati znamenitosti regije, saj je le dve minuti hoje oddaljena od Movieland Studios Park - Canevaworld in Acqua Paradise. Nastanitev ima sezonski zunanji bazen, ki je kot nalašč za sprostitev v toplejših mesecih, poleg priročne opreme za peko na žaru za skupne obroke. Gostom sta na voljo brezplačen brezžični internet v vseh prostorih in brezplačno zasebno parkirišče, kar zagotavlja brezhibno bivanje.

Hišnim ljubljenčkom prijazne enote Agricampeggio Oasi del Garda so zasnovane z mislijo na udobje in so klimatizirane ter vključujejo TV z ravnim zaslonom. Izbrana prenočišča ponujajo tudi namensko sedežno ali jedilnico, kar poveča občutek domačnosti. Vsaka enota je opremljena s kuhinjo z mikrovalovno pečico, hladilnikom in kuhalno ploščo, kar gostom omogoča prilagodljivost pri pripravi lastnih obrokov. Zasebne kopalnice so standardne v vsaki enoti, skupaj z brezplačnim toaletnim priborom in sušilcem za lase, za udobje pa so na voljo tudi brisače.

Poleg individualnih nastanitev je nastanitev namenjena družinam z namenskim otroškim igriščem, ki ponuja varen in privlačen prostor za mlajše goste. Za tiste, ki želijo raziskovati slikovito okolico mesta Lazise in Gardskega jezera, je na voljo brezplačna uporaba koles, ki spodbujajo aktivnosti na prostem. Območje je dobro cenjeno tudi pri igranju golfa, kar obiskovalcem predstavlja še eno možnost preživljanja prostega časa. Ker je letališče Verona oddaljeno 25 km, je Agricampeggio Oasi del Garda dostopno izhodišče za doživljanje šarma regije Veneto in njenega priznanega načina življenja ob jezeru. Odkrijte udobno in bogato bivanje, kot nalašč za družine in lastnike hišnih ljubljenčkov, ki iščejo avanturo in sprostitev ob Gardskem jezeru.

Pogosto zastavljena vprašanja — Agricampeggio Oasi del Garda

Kje se nahaja Agricampeggio Oasi del Garda?
Agricampeggio Oasi del Garda se nahaja v Laziseju, živahnem mestu na vzhodni obali Gardskega jezera. Nepremičnina se ponaša z odlično lokacijo, le dve minuti hoje od priljubljenih družinskih znamenitosti, kot sta Movieland Studios Park - Canevaworld in Acqua Paradise, zaradi česar je idealno izhodišče za ljubitelje tematskih parkov.
Kakšne storitve ponuja nastanitev Agricampeggio Oasi del Garda?
Gostje lahko uživajo v številnih dodatkih, namenjenih udobju in priročnosti. Ponuja sezonski zunanji bazen, opremo za peko na žaru in otroško igrišče. Brezplačen brezžični internet je na voljo v vseh prostorih, na voljo pa je tudi brezplačno zasebno parkirišče. Za raziskovanje okolice je na voljo tudi brezplačna uporaba koles.
Kakšne vrste nastanitve ponuja Agricampeggio Oasi del Garda?
Agricampeggio Oasi del Garda ponuja hišnim ljubljenčkom prijazne klimatizirane enote. Vsaka nastanitev vključuje TV z ravnim zaslonom in zasebno kopalnico z brezplačnim toaletnim priborom ter sušilcem za lase. Številne enote imajo tudi kuhinjo z mikrovalovno pečico, hladilnikom in kuhalno ploščo, kar omogoča samostojno pripravo hrane med bivanjem.
Ali je Agricampeggio Oasi del Garda primeren za družine z otroki?
Vsekakor je Agricampeggio Oasi del Garda zelo primeren za družine. Z otroškim igriščem in sezonskim zunanjim bazenom so namenjeni prostori za uživanje mlajših gostov. Njegova vrhunska lokacija, le kratek sprehod od parka Movieland Studios in Acqua Paradise, še povečuje njegovo privlačnost za družinske počitnice.
Katere restavracije so na voljo v nastanitvi?
Čeprav Agricampeggio Oasi del Garda ne navaja restavracije v sklopu nastanitve, je vsaka enota opremljena s kuhinjo z mikrovalovno pečico, hladilnikom in kuhalno ploščo, kar gostom omogoča, da si sami pripravijo obroke. Poleg tega je na voljo oprema za peko na žaru za kuhanje na prostem, kar zagotavlja sproščeno izkušnjo obedovanja.
Kako dostopen je Agricampeggio Oasi del Garda s prevozom?
Nastanitev ponuja brezplačno zasebno parkirišče, kar je priročno za goste, ki potujejo z avtomobilom. Za tiste, ki prihajajo z letalom, je približno 25 km oddaljeno letališče Verona, ki zagotavlja razmeroma preprosto potovanje do mesta Lazise. Razpoložljivost brezplačnih koles ponuja tudi možnost lokalnega prevoza.
Zakaj je Agricampeggio Oasi del Garda edinstveno bivanje?
Agricampeggio Oasi del Garda izstopa kot edinstveno prenočišče, ki ponuja mešanico svobode v slogu kampiranja s sodobnim udobjem. Zaradi politike prijaznosti do hišnih ljubljenčkov, kuhinjskih prostorov za samostojno pripravo hrane in neposredne bližine večjih tematskih parkov, kot je Movieland Studios Park, je idealna izbira za družine in lastnike hišnih ljubljenčkov, ki iščejo aktivne in neodvisne počitnice ob Gardskem jezeru.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Lokacija in kontakt

Agricampeggio Oasi del Garda
loc. Casa Pace
Lazise (VR)
Italija
Website

Storitve in oprema

Swimming Pool
Bar
Free WiFi
Parking
Free Parking
Garden
Terrace

Bližnje atrakcije

Gardaland 3 km
Caneva Aquapark 4 km
Movieland Park 4 km
Parco Giardino Sigurtà 16 km
Grotte di Catullo 17 km
Arena di Verona 28 km
Verona 28 km
Funivia Monte Baldo 40 km
Il Vittoriale 48 km
Brescia 51 km
Mantova 59 km
Cascate del Varone 72 km
Trento 86 km
Rezervirajte zdaj
🏨

Are you the owner or manager of Agricampeggio Oasi del Garda?

Upravljajte svoj seznam in sledite obiskovalcem

7.039 gostov je obiskalo Agricampeggio Oasi del Garda v zadnjih 365 dneh, s povprečjem 19,3 obiskov na dan in vrhuncem 771 v May 2026 od tega 96% Namizno in 4% Mobilno.

Nemčija
Italija
Nizozemska
Avstrija
Anglija
Švica
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur
HK

Statistike v realnem času, AI boti in spletni pajki so filtrirani — podatki odražajo le resnične človeške obiske — posodobljeno 2. vsakega meseca · V20