GardaLake.com
Eufemia Suites - bed and breakfast in Verona, Lake Garda, Italy

Eufemia Suites, Verona

📍 Via Francesco Emilei, Verona

📶 WiFi ❄️ A/C
Rezervujte teraz

Eufemia Suites ponúka pohodlné ubytovanie v centre Verony, rodinné izby so základným vybavením a pohodlný prístup k historickým pamiatkam mesta. Táto nehnuteľnosť zaisťuje relaxačný pobyt s dobre vybavenými suitami určenými pre rekreačných aj obchodných cestujúcich. Hostia si môžu vybrať z rodinných izieb, z ktorých každá má pre pohodlie vlastnú kúpeľňu. Všetky ubytovacie jednotky sú vybavené klimatizáciou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, čo zaisťuje príjemné prostredie a bezproblémové pripojenie počas vašej návštevy Verony. Premyslené vybavenie izieb uspokojí každodenné potreby vrátane zariadenia na prípravu čaju a kávy, bidetu, sušiča vlasov a toaletných potrieb zdarma. Odhlučnenie každej suity prispieva k pokojnej atmosfére, ktorú dopĺňa vyhradený priestor na posedenie a jedálenský priestor pre väčšie pohodlie počas vášho pobytu. Ubytovacie zariadenie uprednostňuje pohodlie hostí …

Čítať viac →

Poloha a kontakt

Via Francesco Emilei
Verona (VR)
Taliansko
📍 Otvoriť v Mapách Google

Služby a vybavenie

Free WiFiAir ConditioningHot Tub

Okolné atrakcie

Arena di Verona 3 km
Verona 3 km
Caneva Aquapark 24 km
Movieland Park 24 km
Gardaland 25 km
Parco Giardino Sigurtà 29 km
Grotte di Catullo 42 km
Mantova 49 km
Funivia Monte Baldo 64 km
Il Vittoriale 69 km
Brescia 73 km
Cascate del Varone 87 km
Trento 101 km

Často kladené otázky

Kde sa nachádza Eufemia Suites vo Verone?
Eufemia Suites sa nachádza v centre Verony a poskytuje vynikajúci prístup k historickým pamiatkam mesta. Je vzdialený 8 minút chôdze od mosta Castelvecchio, 800 metrov od Ponte Pietra a 600 metrov od veronskej arény. Táto vynikajúca poloha umiestňuje hostí uprostred kultúrneho srdca Verony v širšom regióne jazera Garda.
Aké vybavenie je k dispozícii v apartmánoch?
Každá suita v hoteli Eufemia Suites je navrhnutá pre pohodlie a má vlastnú kúpeľňu, klimatizáciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Hostia tu nájdu príslušenstvo na prípravu kávy/čaju, bidet, sušič vlasov a bezplatné toaletné potreby. Súčasťou ubytovacích jednotiek je aj jedálenský kút, zvuková izolácia, priestor na posedenie a pracovný stôl, ktoré uspokoja rôzne potreby hostí.
Sú apartmány Eufemia vhodné pre rodiny?
Áno, hotel Eufemia Suites ponúka rodinné izby, vďaka čomu je vhodnou voľbou pre hostí, ktorí cestujú s deťmi. Priestranné ubytovanie, súkromné ​​kúpeľne a vybavenie, ako je jedálenský kút, prispievajú k pohodlnému pobytu pre rodiny, ktoré spoznávajú Veronu a okolitý región Gardského jazera.
Aké sú postupy registrácie a odhlásenia?
Eufemia Suites poskytuje hosťom pohodlné súkromné ​​a expresné služby registrácie a odhlásenia. Cieľom tohto zjednodušeného procesu je zabezpečiť hladký a efektívny zážitok z príchodu a odchodu, čo vám umožní viac času na vychutnanie si atrakcií Verony alebo relax v pohodlnom ubytovaní.
Aké hlavné atrakcie sa nachádzajú v blízkosti ubytovania Eufemia Suites?
Suity majú ideálnu polohu v blízkosti niekoľkých kľúčových veronských pamiatok. K mostu Castelvecchio sa dostanete pešo za 8 minút, k mostu Ponte Pietra je to necelých 800 metrov a aréna Verona je vzdialená len 600 metrov. Bazilika San Zeno je tiež prístupná 18 minút chôdze a ponúka bohaté kultúrne objavovanie.
Ponúka nehnuteľnosť nejaké relaxačné zariadenia?
Áno, Eufemia Suites má vírivku, ktorá hosťom poskytuje vyhradený priestor na relaxáciu a oddych počas pobytu. Toto vybavenie ponúka pokojné útočisko, ideálne na omladenie po dni strávenom prehliadkou mesta alebo obchodných aktivít v rušnom centre Verony.
Ako dostupné sú Eufemia Suites z dopravných uzlov?
Eufemia Suites ponúka dobrú dostupnosť. Letisko Verona sa nachádza 12 km od hotela, vďaka čomu sú prílety a odlety jednoduché. Pre tých, ktorí sa zaujímajú o regionálne atrakcie, je zábavný park Gardaland vzdialený 24 km a ponúka možnosť celodenného výletu z tohto ubytovania v centre Verony.

Štatistiky návštevníkov

6 600 hostí navštívilo Eufemia Suites za posledných 365 dní, s priemerom 18,1 návštev denne a vrcholom 738 v Apr 2026 z toho 76% Desktop a 24% Mobil.

Najčastejšie navštevujúce národnosti Eufemia Suites

Nemecko
Taliansko
Holandsko
Rakúsko
Anglicko
Švajčiarsko
Belgicko
Poľsko
Rusko
Singapur
Portugalsko
IQ
Španielsko
Štatistiky v reálnom čase, AI boty a webové prehlľadávače sú filtrované — údaje odrážajú iba skutočné ľudské návštevy — aktualizované 2. každého mesiaca · V25

Recenzované redakčným tímom Gardalake.com
Odborníci na jazero Garda od roku 1988

🏨 Majiteľ alebo manažér Eufemia Suites?

Zobraziť štatistiky

GardaLake.com

Hotely Lago di Garda & Sprievodca

Informácie, aktualizácie a partnerstvá: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Eufemia Suites - Verona

Bed and Breakfast
Eufemia Suites - bed and breakfast in Verona, Lake Garda, Italy

Eufemia Suites ponúka pohodlné ubytovanie v centre Verony, rodinné izby so základným vybavením a pohodlný prístup k historickým pamiatkam mesta. Táto nehnuteľnosť zaisťuje relaxačný pobyt s dobre vybavenými suitami určenými pre rekreačných aj obchodných cestujúcich. Hostia si môžu vybrať z rodinných izieb, z ktorých každá má pre pohodlie vlastnú kúpeľňu. Všetky ubytovacie jednotky sú vybavené klimatizáciou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, čo zaisťuje príjemné prostredie a bezproblémové pripojenie počas vašej návštevy Verony.

Premyslené vybavenie izieb uspokojí každodenné potreby vrátane zariadenia na prípravu čaju a kávy, bidetu, sušiča vlasov a toaletných potrieb zdarma. Odhlučnenie každej suity prispieva k pokojnej atmosfére, ktorú dopĺňa vyhradený priestor na posedenie a jedálenský priestor pre väčšie pohodlie počas vášho pobytu. Ubytovacie zariadenie uprednostňuje pohodlie hostí so súkromnými a expresnými službami registrácie a odhlásenia, čo zjednodušuje váš príchod a odchod.

Na relaxáciu majú hostia prístup do vírivky, ktorá ponúka pokojný únik po prehliadke mesta. Tí, ktorí cestujú za prácou alebo potrebujú vyhradený priestor, ocenia zahrnutie pracovného stola do ubytovania. Eufemia Suites sa nachádza vo Verone a môže sa pochváliť vynikajúcou polohou na objavovanie bohatej histórie a kultúry mesta. Ikonické pamiatky sú ľahko dostupné pešo, vďaka čomu sú hostia v centre kúzla Veronese. Most Castelvecchio je vzdialený len 8 minút chôdze a most Ponte Pietra približne 800 metrov. Historická bazilika San Zeno je vzdialená 18 minút chôdze a známa veronská aréna je vzdialená len 600 metrov a je ideálna na prežitie starobylého mestského amfiteátra. Pre tých, ktorí sa chcú vydať ďalej, je obľúbený zábavný park Gardaland vzdialený 24 km a letisko Verona má výhodnú polohu 12 km od apartmánov. Táto centrálna poloha v regióne jazera Garda robí z Eufemia Suites ideálnu základňu pre mestské objavovanie aj širšie regionálne objavovanie. Zažite kombináciu pohodlia a historickej blízkosti, vďaka ktorej sú Eufemia Suites praktickou voľbou pre vašu návštevu Verony.

Často kladené otázky — Eufemia Suites

Kde sa nachádza Eufemia Suites vo Verone?
Eufemia Suites sa nachádza v centre Verony a poskytuje vynikajúci prístup k historickým pamiatkam mesta. Je vzdialený 8 minút chôdze od mosta Castelvecchio, 800 metrov od Ponte Pietra a 600 metrov od veronskej arény. Táto vynikajúca poloha umiestňuje hostí uprostred kultúrneho srdca Verony v širšom regióne jazera Garda.
Aké vybavenie je k dispozícii v apartmánoch?
Každá suita v hoteli Eufemia Suites je navrhnutá pre pohodlie a má vlastnú kúpeľňu, klimatizáciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Hostia tu nájdu príslušenstvo na prípravu kávy/čaju, bidet, sušič vlasov a bezplatné toaletné potreby. Súčasťou ubytovacích jednotiek je aj jedálenský kút, zvuková izolácia, priestor na posedenie a pracovný stôl, ktoré uspokoja rôzne potreby hostí.
Sú apartmány Eufemia vhodné pre rodiny?
Áno, hotel Eufemia Suites ponúka rodinné izby, vďaka čomu je vhodnou voľbou pre hostí, ktorí cestujú s deťmi. Priestranné ubytovanie, súkromné ​​kúpeľne a vybavenie, ako je jedálenský kút, prispievajú k pohodlnému pobytu pre rodiny, ktoré spoznávajú Veronu a okolitý región Gardského jazera.
Aké sú postupy registrácie a odhlásenia?
Eufemia Suites poskytuje hosťom pohodlné súkromné ​​a expresné služby registrácie a odhlásenia. Cieľom tohto zjednodušeného procesu je zabezpečiť hladký a efektívny zážitok z príchodu a odchodu, čo vám umožní viac času na vychutnanie si atrakcií Verony alebo relax v pohodlnom ubytovaní.
Aké hlavné atrakcie sa nachádzajú v blízkosti ubytovania Eufemia Suites?
Suity majú ideálnu polohu v blízkosti niekoľkých kľúčových veronských pamiatok. K mostu Castelvecchio sa dostanete pešo za 8 minút, k mostu Ponte Pietra je to necelých 800 metrov a aréna Verona je vzdialená len 600 metrov. Bazilika San Zeno je tiež prístupná 18 minút chôdze a ponúka bohaté kultúrne objavovanie.
Ponúka nehnuteľnosť nejaké relaxačné zariadenia?
Áno, Eufemia Suites má vírivku, ktorá hosťom poskytuje vyhradený priestor na relaxáciu a oddych počas pobytu. Toto vybavenie ponúka pokojné útočisko, ideálne na omladenie po dni strávenom prehliadkou mesta alebo obchodných aktivít v rušnom centre Verony.
Ako dostupné sú Eufemia Suites z dopravných uzlov?
Eufemia Suites ponúka dobrú dostupnosť. Letisko Verona sa nachádza 12 km od hotela, vďaka čomu sú prílety a odlety jednoduché. Pre tých, ktorí sa zaujímajú o regionálne atrakcie, je zábavný park Gardaland vzdialený 24 km a ponúka možnosť celodenného výletu z tohto ubytovania v centre Verony.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Poloha a kontakt

Eufemia Suites
Via Francesco Emilei
Verona (VR)
Taliansko
Website

Služby a vybavenie

Free WiFi
Air Conditioning
Hot Tub

Okolné atrakcie

Arena di Verona 3 km
Verona 3 km
Caneva Aquapark 24 km
Movieland Park 24 km
Gardaland 25 km
Parco Giardino Sigurtà 29 km
Grotte di Catullo 42 km
Mantova 49 km
Funivia Monte Baldo 64 km
Il Vittoriale 69 km
Brescia 73 km
Cascate del Varone 87 km
Trento 101 km
Rezervujte teraz
🏨

Are you the owner or manager of Eufemia Suites?

Spravujte svoj záznam a sledujte svojich návštevníkov

6 600 hostí navštívilo Eufemia Suites za posledných 365 dní, s priemerom 18,1 návštev denne a vrcholom 738 v Apr 2026 z toho 76% Desktop a 24% Mobil.

Nemecko
Taliansko
Holandsko
Rakúsko
Anglicko
Švajčiarsko
Belgicko
Poľsko
Rusko
Singapur
Portugalsko
IQ
Španielsko

Štatistiky v reálnom čase, AI boty a webové prehlľadávače sú filtrované — údaje odrážajú iba skutočné ľudské návštevy — aktualizované 2. každého mesiaca · V25