GardaLake.com
Casa Antonia By Immobilux - holiday apartments in Brentonico, Lake Garda, Italy

Casa Antonia By Immobilux, Brentonico

📍 Via ai Calpi 19, Brentonico

🅿️ Parkovisko 📶 WiFi
Rezervujte teraz

Casa Antonia By Immobilux je priestranné apartmánové ubytovanie, ktoré sa nachádza v Brentonico, pôvabnej lokalite v širšom regióne jazera Garda a ponúka hosťom pohodlné útočisko s malebným výhľadom na hory. Toto ubytovacie zariadenie poskytuje súkromný vchod, čo zaisťuje pocit exkluzivity, a má príjemnú terasu, kde si návštevníci môžu oddýchnuť a vychutnať si okolitú alpskú krajinu. Táto nehnuteľnosť je ideálna pre tých, ktorí hľadajú nezávislý pobyt, je navrhnutá tak, aby vyhovovala krátkym pobytom aj dlhším dovolenkám a poskytovala dostatok priestoru na oddych a každodenný život. Jeho poloha v Brentonico umožňuje pokojný zážitok, ďaleko od bezprostredného ruchu pri jazere, pričom stále ponúka ľahký prístup k rôznym atrakciám regiónu. Apartmán v Casa Antonia By Immobilux je premyslene vybavený moderným vybavením, ktoré umocní zážitok …

Čítať viac →

Poloha a kontakt

Via ai Calpi 19
Brentonico (TN)
Taliansko
📍 Otvoriť v Mapách Google

Služby a vybavenie

Free WiFiParkingFree Parking

Okolné atrakcie

Cascate del Varone 23 km
Funivia Monte Baldo 33 km
Trento 43 km
Il Vittoriale 64 km
Gardaland 67 km
Movieland Park 70 km
Caneva Aquapark 70 km
Parco Giardino Sigurtà 78 km
Arena di Verona 79 km
Verona 79 km
Grotte di Catullo 82 km
Mantova 109 km
Brescia 114 km

Často kladené otázky

Kde sa nachádza Casa Antonia By Immobilux?
Casa Antonia By Immobilux sa nachádza v Brentonico, malebnej lokalite uhniezdenej v horách nad východnou stranou regiónu Lago di Garda v Taliansku. Táto lokalita ponúka pokojné prostredie s malebným výhľadom na hory a poskytuje pokojnú základňu na objavovanie alpského okolia a neďalekých miest pri jazere.
Aké vybavenie je dostupné v ubytovaní Casa Antonia By Immobilux?
Hostia v Casa Antonia By Immobilux si môžu vychutnať celý rad moderného vybavenia navrhnutého pre pohodlný pobyt. V apartmáne máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, kompletne vybavenú kuchyňu s kávovarom a kuchynským riadom, práčku a TV. Okrem toho má nehnuteľnosť vlastný vchod, terasu s výhľadom na hory a súkromnú záhradu na oddych.
Je Casa Antonia By Immobilux vhodný pre rodiny?
Áno, Casa Antonia By Immobilux je vhodná pre rodiny alebo malé skupiny a ponúka priestranné ubytovanie s dvoma spálňami a jednou kúpeľňou. Súkromná záhrada poskytuje bezpečný vonkajší priestor pre deti a plne vybavená kuchyňa umožňuje pohodlnú prípravu jedla, ktoré uspokojí potreby rodiny počas ich pobytu v Brentonico.
Aké možnosti stravovania sú v ubytovacom zariadení k dispozícii?
Casa Antonia By Immobilux funguje ako apartmán s vlastným stravovaním. Jeho súčasťou je kompletne vybavená kuchyňa vrátane kávovaru, práčky a rôzneho kuchynského riadu, vďaka čomu si hostia môžu pripraviť vlastné jedlá. Toto nastavenie ponúka flexibilitu a pohodlie pre stravovacie preferencie počas vášho pobytu v Brentonico.
Aké atrakcie sa nachádzajú v okolí ubytovacieho zariadenia Casa Antonia By Immobilux?
Apartmán ponúka pohodlný prístup k miestnym zaujímavostiam. Hostia môžu navštíviť hrad Castello di Avio, ktorý sa nachádza približne 20 km od hotela, a zažiť historický zážitok. MUSE (Múzeum vedy v Trente) je tiež na dosah, asi 40 km od hotela, ponúka pútavé exponáty pre všetky vekové kategórie.
Ako dostupné je Casa Antonia By Immobilux dopravou?
Casa Antonia By Immobilux je ľahko dostupná, najmä pre hostí, ktorí cestujú autom, pretože poskytuje bezplatné súkromné ​​parkovisko na mieste. Letisko Verona je najbližšie veľké letisko, ktoré sa nachádza približne 74 km od hotela a ponúka medzinárodné a domáce spojenia do regiónu Lago di Garda.
Prečo je Casa Antonia By Immobilux jedinečným miestom na pobyt?
Casa Antonia By Immobilux vyniká ako priestranný apartmán, ktorý ponúka súkromné ​​a nezávislé ubytovanie v Brentonico. Jeho jedinečné vlastnosti zahŕňajú súkromný vchod, terasu s podmanivým výhľadom na hory a vyhradenú súkromnú záhradu, všetko doplnené o plne vybavenú kuchyňu pre pohodlný a sebestačný pobyt v regióne jazera Garda.

Štatistiky návštevníkov

5 616 hostí navštívilo Casa Antonia By Immobilux za posledných 365 dní, s priemerom 15,4 návštev denne a vrcholom 642 v Apr 2026 z toho 100% Desktop a 0% Mobil.

Najčastejšie navštevujúce národnosti Casa Antonia By Immobilux

Nemecko
Taliansko
Holandsko
Rakúsko
Anglicko
Švajčiarsko
Belgicko
Poľsko
Rusko
Singapur
Čína
USA
Mexiko
HK
Štatistiky v reálnom čase, AI boty a webové prehlľadávače sú filtrované — údaje odrážajú iba skutočné ľudské návštevy — aktualizované 2. každého mesiaca · V15

Recenzované redakčným tímom Gardalake.com
Odborníci na jazero Garda od roku 1988

🏨 Majiteľ alebo manažér Casa Antonia By Immobilux?

Zobraziť štatistiky

GardaLake.com

Hotely Lago di Garda & Sprievodca

Informácie, aktualizácie a partnerstvá: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Casa Antonia By Immobilux - Brentonico

Holiday Apartments
Casa Antonia By Immobilux - holiday apartments in Brentonico, Lake Garda, Italy

Casa Antonia By Immobilux je priestranné apartmánové ubytovanie, ktoré sa nachádza v Brentonico, pôvabnej lokalite v širšom regióne jazera Garda a ponúka hosťom pohodlné útočisko s malebným výhľadom na hory. Toto ubytovacie zariadenie poskytuje súkromný vchod, čo zaisťuje pocit exkluzivity, a má príjemnú terasu, kde si návštevníci môžu oddýchnuť a vychutnať si okolitú alpskú krajinu. Táto nehnuteľnosť je ideálna pre tých, ktorí hľadajú nezávislý pobyt, je navrhnutá tak, aby vyhovovala krátkym pobytom aj dlhším dovolenkám a poskytovala dostatok priestoru na oddych a každodenný život. Jeho poloha v Brentonico umožňuje pokojný zážitok, ďaleko od bezprostredného ruchu pri jazere, pričom stále ponúka ľahký prístup k rôznym atrakciám regiónu. Apartmán v Casa Antonia By Immobilux je premyslene vybavený moderným vybavením, ktoré umocní zážitok hostí. Zahŕňa dve dobre proporčné spálne a jednu kúpeľňu, vďaka čomu je vhodný pre rodiny alebo malé skupiny. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, ako aj plne vybavenú kuchyňu s kávovarom, základným kuchynským riadom a práčkou, čo umožňuje pohodlné vlastné stravovanie. Pre zábavu je k dispozícii televízia a súkromná záhrada ponúka ďalší vonkajší priestor na oddych uprostred pokoja Brentonico, ktorý je ideálny na vychutnanie si stredomorskej mikroklímy v oblasti jazera Garda. Hotel Casa Antonia By Immobilux má strategickú polohu a ponúka pohodlný prístup k niekoľkým regionálnym zaujímavostiam. Nachádza sa približne 20 km od historického hradu Castello di Avio, významného orientačného bodu, ktorý stojí za to preskúmať, a približne 40 km od MUSE, Vedeckého múzea v Trente, ktoré poskytuje kultúrne a vzdelávacie možnosti. Pre cestujúcich, ktorí prilietajú letecky, je letisko Verona vzdialené 74 km, vďaka čomu je hotel prístupný pri zachovaní pokojného horského prostredia. Dostupnosť bezplatného súkromného parkoviska na mieste ešte viac zvyšuje pohodlie hostí, ktorí cestujú vlastným vozidlom, a zabezpečuje bezproblémový príchod a odchod do oblasti jazera Garda.

Často kladené otázky — Casa Antonia By Immobilux

Kde sa nachádza Casa Antonia By Immobilux?
Casa Antonia By Immobilux sa nachádza v Brentonico, malebnej lokalite uhniezdenej v horách nad východnou stranou regiónu Lago di Garda v Taliansku. Táto lokalita ponúka pokojné prostredie s malebným výhľadom na hory a poskytuje pokojnú základňu na objavovanie alpského okolia a neďalekých miest pri jazere.
Aké vybavenie je dostupné v ubytovaní Casa Antonia By Immobilux?
Hostia v Casa Antonia By Immobilux si môžu vychutnať celý rad moderného vybavenia navrhnutého pre pohodlný pobyt. V apartmáne máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, kompletne vybavenú kuchyňu s kávovarom a kuchynským riadom, práčku a TV. Okrem toho má nehnuteľnosť vlastný vchod, terasu s výhľadom na hory a súkromnú záhradu na oddych.
Je Casa Antonia By Immobilux vhodný pre rodiny?
Áno, Casa Antonia By Immobilux je vhodná pre rodiny alebo malé skupiny a ponúka priestranné ubytovanie s dvoma spálňami a jednou kúpeľňou. Súkromná záhrada poskytuje bezpečný vonkajší priestor pre deti a plne vybavená kuchyňa umožňuje pohodlnú prípravu jedla, ktoré uspokojí potreby rodiny počas ich pobytu v Brentonico.
Aké možnosti stravovania sú v ubytovacom zariadení k dispozícii?
Casa Antonia By Immobilux funguje ako apartmán s vlastným stravovaním. Jeho súčasťou je kompletne vybavená kuchyňa vrátane kávovaru, práčky a rôzneho kuchynského riadu, vďaka čomu si hostia môžu pripraviť vlastné jedlá. Toto nastavenie ponúka flexibilitu a pohodlie pre stravovacie preferencie počas vášho pobytu v Brentonico.
Aké atrakcie sa nachádzajú v okolí ubytovacieho zariadenia Casa Antonia By Immobilux?
Apartmán ponúka pohodlný prístup k miestnym zaujímavostiam. Hostia môžu navštíviť hrad Castello di Avio, ktorý sa nachádza približne 20 km od hotela, a zažiť historický zážitok. MUSE (Múzeum vedy v Trente) je tiež na dosah, asi 40 km od hotela, ponúka pútavé exponáty pre všetky vekové kategórie.
Ako dostupné je Casa Antonia By Immobilux dopravou?
Casa Antonia By Immobilux je ľahko dostupná, najmä pre hostí, ktorí cestujú autom, pretože poskytuje bezplatné súkromné ​​parkovisko na mieste. Letisko Verona je najbližšie veľké letisko, ktoré sa nachádza približne 74 km od hotela a ponúka medzinárodné a domáce spojenia do regiónu Lago di Garda.
Prečo je Casa Antonia By Immobilux jedinečným miestom na pobyt?
Casa Antonia By Immobilux vyniká ako priestranný apartmán, ktorý ponúka súkromné ​​a nezávislé ubytovanie v Brentonico. Jeho jedinečné vlastnosti zahŕňajú súkromný vchod, terasu s podmanivým výhľadom na hory a vyhradenú súkromnú záhradu, všetko doplnené o plne vybavenú kuchyňu pre pohodlný a sebestačný pobyt v regióne jazera Garda.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Poloha a kontakt

Casa Antonia By Immobilux
Via ai Calpi 19
Brentonico (TN)
Taliansko
Website

Služby a vybavenie

Free WiFi
Parking
Free Parking

Okolné atrakcie

Cascate del Varone 23 km
Funivia Monte Baldo 33 km
Trento 43 km
Il Vittoriale 64 km
Gardaland 67 km
Movieland Park 70 km
Caneva Aquapark 70 km
Parco Giardino Sigurtà 78 km
Arena di Verona 79 km
Verona 79 km
Grotte di Catullo 82 km
Mantova 109 km
Brescia 114 km
Rezervujte teraz
🏨

Are you the owner or manager of Casa Antonia By Immobilux?

Spravujte svoj záznam a sledujte svojich návštevníkov

5 616 hostí navštívilo Casa Antonia By Immobilux za posledných 365 dní, s priemerom 15,4 návštev denne a vrcholom 642 v Apr 2026 z toho 100% Desktop a 0% Mobil.

Nemecko
Taliansko
Holandsko
Rakúsko
Anglicko
Švajčiarsko
Belgicko
Poľsko
Rusko
Singapur
Čína
USA
Mexiko
HK

Štatistiky v reálnom čase, AI boty a webové prehlľadávače sú filtrované — údaje odrážajú iba skutočné ľudské návštevy — aktualizované 2. každého mesiaca · V15