GardaLake.com
Appartamenti Castello Resort - hotels in Tignale, Lake Garda, Italy

Appartamenti Castello Resort, Tignale

📍 Via Monte Baldo, Tignale

💆 Spa 🅿️ Parkovisko 📶 WiFi ❄️ A/C
Rezervujte teraz

Rezort Appartamenti Castello v Tignale, pôvabnej lokalite pri jazere Garda, ponúka ubytovanie v apartmánoch len pre dospelých, ktoré sú určené na oddych a nezávislé pobyty. Každá ubytovacia jednotka poskytuje hosťom pohodlné obytné priestory so súkromnými balkónmi alebo terasami, ktoré pozývajú na vychutnávanie si okolitých scénických výhľadov. Tieto ubytovacie jednotky sú premyslene vybavené klimatizáciou pre pohodlie, plne vybavenou kuchyňou pre pohodlie vlastného stravovania a vlastnou kúpeľňou, čo zaisťuje súkromný a pohodlný zážitok. Rezort uprednostňuje pohodu a voľný čas hostí a poskytuje špeciálne kúpeľné a wellness centrum. Tu si návštevníci môžu oddýchnuť v saune alebo relaxovať vo vírivke, čo ponúka pokojný únik po dni strávenom objavovaním Gardského jazera. Vonkajšie priestory zahŕňajú príjemnú terasu, pokojnú záhradu a rôzne vonkajšie priestory na sedenie, ktoré …

Čítať viac →

Poloha a kontakt

Via Monte Baldo
Tignale (BS)
Taliansko
📍 Otvoriť v Mapách Google

Služby a vybavenie

Spa & WellnessFree WiFiParkingAir ConditioningHot TubGardenTerraceCyclingHikingEV Charging24h Reception

Okolné atrakcie

Il Vittoriale 23 km
Cascate del Varone 33 km
Funivia Monte Baldo 50 km
Grotte di Catullo 58 km
Brescia 62 km
Gardaland 69 km
Movieland Park 69 km
Caneva Aquapark 69 km
Trento 74 km
Parco Giardino Sigurtà 75 km
Arena di Verona 91 km
Verona 91 km
Mantova 116 km

Často kladené otázky

Kde sa Appartamenti Castello Resort nachádza?
Appartamenti Castello Resort sa nachádza v Tignale, malebnej lokalite na západnej strane jazera Garda v Taliansku. Táto poloha poskytuje pokojné prostredie, ideálne pre hostí, ktorí majú záujem objavovať prírodné krásy regiónu jazera prostredníctvom aktivít, ako sú pešie túry, pešia turistika a cyklistika v okolí.
Aké wellness zariadenia sú dostupné v ubytovaní Appartamenti Castello Resort?
Rezort ponúka celý rad wellness a rekreačných zariadení určených na relaxáciu. Hostia majú prístup do špecializovaného kúpeľného a wellness centra, sauny a vírivky. Okrem toho má hotel terasu, záhradu a rôzne vonkajšie priestory na posedenie, ktoré poskytujú priestor na oddych a malebný výhľad na Tignale a jazero Garda.
Aký druh ubytovania ponúka Appartamenti Castello Resort?
Rezort Appartamenti Castello ponúka ubytovanie v apartmánovom hoteli len pre dospelých. Každá ubytovacia jednotka je vybavená klimatizáciou, plne vybavenou kuchyňou pre vlastné stravovanie a súkromnou kúpeľňou. Kľúčovou vlastnosťou týchto ubytovacích jednotiek je zahrnutie súkromných balkónov alebo terás, ktoré hosťom umožňujú vychutnať si osobný vonkajší priestor s výhľadom.
Je v hoteli Appartamenti Castello Resort k dispozícii parkovanie?
Áno, hotel Appartamenti Castello Resort ponúka hosťom pohodlné možnosti parkovania. Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné ​​parkovisko. Pre tých, ktorí cestujú s elektrickými vozidlami, je k dispozícii nabíjacia stanica pre elektrické vozidlá. Okrem toho je k dispozícii strážené parkovisko pre bicykle, ktoré je vhodné pre hostí, ktorí chcú preskúmať oblasť na dvoch kolesách.
Aké atrakcie v okolí môžu hostia navštíviť z Tignale?
Z rezortu Appartamenti Castello v Tignale sa hostia môžu zapojiť do obľúbených miestnych aktivít, ako sú pešie túry, pešia turistika a cyklistika a objavovať prírodnú krajinu jazera Garda. Pre kultúrny výlet, hrad Desenzano sa nachádza približne 47 km od rezortu a ponúka historické zaujímavosti a panoramatický výhľad na jazero.
Čím je Appartamenti Castello Resort jedinečný pre pobyt pri jazere Garda?
Rezort Appartamenti Castello vyniká ako apartmánový hotel len pre dospelých a ponúka pokojné prostredie pre nezávislých cestovateľov. Jeho jedinečná kombinácia plne vybaveného ubytovania s vlastným stravovaním so súkromnými vonkajšími priestormi, komplexným kúpeľným a wellness centrom a moderným vybavením, ako je nabíjanie elektromobilov a minimarket, poskytuje jedinečný a pohodlný zážitok z jazera Garda.
Ponúka Appartamenti Castello Resort možnosti stravovania?
Rezort Appartamenti Castello sa zameriava na nezávislé pobyty, ale každá ubytovacia jednotka má plne vybavenú kuchyňu, ktorá hosťom umožňuje pripraviť si vlastné jedlá. Pre väčšie pohodlie je na mieste minimarket, ktorý poskytuje jednoduchý prístup k základným potravinám a zásobám pre vlastné stravovanie počas vášho pobytu v Tignale.

Štatistiky návštevníkov

6 417 hostí navštívilo Appartamenti Castello Resort za posledných 365 dní, s priemerom 17,6 návštev denne a vrcholom 708 v Apr 2026 z toho 100% Desktop a 0% Mobil.

Najčastejšie navštevujúce národnosti Appartamenti Castello Resort

Nemecko
Taliansko
Holandsko
Rakúsko
Anglicko
Švajčiarsko
Belgicko
Poľsko
Rusko
Singapur
Štatistiky v reálnom čase, AI boty a webové prehlľadávače sú filtrované — údaje odrážajú iba skutočné ľudské návštevy — aktualizované 2. každého mesiaca · V11

Recenzované redakčným tímom Gardalake.com
Odborníci na jazero Garda od roku 1988

More hotels in Tignale

Hotels with Spa in Tignale Hotels with Jacuzzi in Tignale Hotels with Parking in Tignale

🏨 Majiteľ alebo manažér Appartamenti Castello Resort?

Zobraziť štatistiky

GardaLake.com

Hotely Lago di Garda & Sprievodca

Informácie, aktualizácie a partnerstvá: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Appartamenti Castello Resort - Tignale

Hotels
Appartamenti Castello Resort - hotels in Tignale, Lake Garda, Italy

Rezort Appartamenti Castello v Tignale, pôvabnej lokalite pri jazere Garda, ponúka ubytovanie v apartmánoch len pre dospelých, ktoré sú určené na oddych a nezávislé pobyty. Každá ubytovacia jednotka poskytuje hosťom pohodlné obytné priestory so súkromnými balkónmi alebo terasami, ktoré pozývajú na vychutnávanie si okolitých scénických výhľadov. Tieto ubytovacie jednotky sú premyslene vybavené klimatizáciou pre pohodlie, plne vybavenou kuchyňou pre pohodlie vlastného stravovania a vlastnou kúpeľňou, čo zaisťuje súkromný a pohodlný zážitok.

Rezort uprednostňuje pohodu a voľný čas hostí a poskytuje špeciálne kúpeľné a wellness centrum. Tu si návštevníci môžu oddýchnuť v saune alebo relaxovať vo vírivke, čo ponúka pokojný únik po dni strávenom objavovaním Gardského jazera. Vonkajšie priestory zahŕňajú príjemnú terasu, pokojnú záhradu a rôzne vonkajšie priestory na sedenie, ktoré sú ideálne na ponorenie sa do stredomorského podnebia a malebnej krajiny, ktorá charakterizuje oblasť Tignale. V celom objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Pre väčšie pohodlie rezort Appartamenti Castello ponúka bezplatné súkromné ​​parkovisko na mieste, nabíjaciu stanicu pre elektrické vozidlá a strážené parkovisko pre bicykle, ktoré zabezpečujú rôzne druhy dopravy. Na mieste je k dispozícii minimarket pre základné potreby, ktorý dopĺňa povahu apartmánov s vlastným stravovaním. Prítomnosť 24-hodinovej recepcie zaisťuje, že pomoc je vždy po ruke, zatiaľ čo živé hudobné podujatia prispievajú k príjemnej a pútavej atmosfére v rezorte.

Nachádza sa v meste Tignale, hostia majú dobrú polohu na objavovanie prírodných krás jazera Garda. Okolie je obľúbené pre outdoorové aktivity, ako sú pešie túry, turistika a cyklistika, čo návštevníkom umožňuje ponoriť sa do miestneho prostredia. Pre tých, ktorí majú záujem o kultúrne výlety, hrad Desenzano sa nachádza približne 47 km od rezortu a ponúka historické pohľady a ďalšie malebné výhľady. Tento apartmánový hotel poskytuje komplexnú základňu pre nezávislú a omladzujúcu dovolenku len pre dospelých pri jazere Garda.

Často kladené otázky — Appartamenti Castello Resort

Kde sa Appartamenti Castello Resort nachádza?
Appartamenti Castello Resort sa nachádza v Tignale, malebnej lokalite na západnej strane jazera Garda v Taliansku. Táto poloha poskytuje pokojné prostredie, ideálne pre hostí, ktorí majú záujem objavovať prírodné krásy regiónu jazera prostredníctvom aktivít, ako sú pešie túry, pešia turistika a cyklistika v okolí.
Aké wellness zariadenia sú dostupné v ubytovaní Appartamenti Castello Resort?
Rezort ponúka celý rad wellness a rekreačných zariadení určených na relaxáciu. Hostia majú prístup do špecializovaného kúpeľného a wellness centra, sauny a vírivky. Okrem toho má hotel terasu, záhradu a rôzne vonkajšie priestory na posedenie, ktoré poskytujú priestor na oddych a malebný výhľad na Tignale a jazero Garda.
Aký druh ubytovania ponúka Appartamenti Castello Resort?
Rezort Appartamenti Castello ponúka ubytovanie v apartmánovom hoteli len pre dospelých. Každá ubytovacia jednotka je vybavená klimatizáciou, plne vybavenou kuchyňou pre vlastné stravovanie a súkromnou kúpeľňou. Kľúčovou vlastnosťou týchto ubytovacích jednotiek je zahrnutie súkromných balkónov alebo terás, ktoré hosťom umožňujú vychutnať si osobný vonkajší priestor s výhľadom.
Je v hoteli Appartamenti Castello Resort k dispozícii parkovanie?
Áno, hotel Appartamenti Castello Resort ponúka hosťom pohodlné možnosti parkovania. Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné ​​parkovisko. Pre tých, ktorí cestujú s elektrickými vozidlami, je k dispozícii nabíjacia stanica pre elektrické vozidlá. Okrem toho je k dispozícii strážené parkovisko pre bicykle, ktoré je vhodné pre hostí, ktorí chcú preskúmať oblasť na dvoch kolesách.
Aké atrakcie v okolí môžu hostia navštíviť z Tignale?
Z rezortu Appartamenti Castello v Tignale sa hostia môžu zapojiť do obľúbených miestnych aktivít, ako sú pešie túry, pešia turistika a cyklistika a objavovať prírodnú krajinu jazera Garda. Pre kultúrny výlet, hrad Desenzano sa nachádza približne 47 km od rezortu a ponúka historické zaujímavosti a panoramatický výhľad na jazero.
Čím je Appartamenti Castello Resort jedinečný pre pobyt pri jazere Garda?
Rezort Appartamenti Castello vyniká ako apartmánový hotel len pre dospelých a ponúka pokojné prostredie pre nezávislých cestovateľov. Jeho jedinečná kombinácia plne vybaveného ubytovania s vlastným stravovaním so súkromnými vonkajšími priestormi, komplexným kúpeľným a wellness centrom a moderným vybavením, ako je nabíjanie elektromobilov a minimarket, poskytuje jedinečný a pohodlný zážitok z jazera Garda.
Ponúka Appartamenti Castello Resort možnosti stravovania?
Rezort Appartamenti Castello sa zameriava na nezávislé pobyty, ale každá ubytovacia jednotka má plne vybavenú kuchyňu, ktorá hosťom umožňuje pripraviť si vlastné jedlá. Pre väčšie pohodlie je na mieste minimarket, ktorý poskytuje jednoduchý prístup k základným potravinám a zásobám pre vlastné stravovanie počas vášho pobytu v Tignale.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Poloha a kontakt

Appartamenti Castello Resort
Via Monte Baldo
Tignale (BS)
Taliansko
Website

Služby a vybavenie

Spa & Wellness
Free WiFi
Parking
Air Conditioning
Hot Tub
Garden
Terrace
Cycling
Hiking
EV Charging
24h Reception

Okolné atrakcie

Il Vittoriale 23 km
Cascate del Varone 33 km
Funivia Monte Baldo 50 km
Grotte di Catullo 58 km
Brescia 62 km
Gardaland 69 km
Movieland Park 69 km
Caneva Aquapark 69 km
Trento 74 km
Parco Giardino Sigurtà 75 km
Arena di Verona 91 km
Verona 91 km
Mantova 116 km
Rezervujte teraz
🏨

Are you the owner or manager of Appartamenti Castello Resort?

Spravujte svoj záznam a sledujte svojich návštevníkov

6 417 hostí navštívilo Appartamenti Castello Resort za posledných 365 dní, s priemerom 17,6 návštev denne a vrcholom 708 v Apr 2026 z toho 100% Desktop a 0% Mobil.

Nemecko
Taliansko
Holandsko
Rakúsko
Anglicko
Švajčiarsko
Belgicko
Poľsko
Rusko
Singapur

Štatistiky v reálnom čase, AI boty a webové prehlľadávače sú filtrované — údaje odrážajú iba skutočné ľudské návštevy — aktualizované 2. každého mesiaca · V11