GardaLake.com
Albatross Mobile Homes on Camping Baia Verde - campings in Manerba del Garda, Lake Garda, Italy

Albatross Mobile Homes on Camping Baia Verde, Manerba del Garda

📍 Via dell'Edera, Manerba del Garda

🍽️ Reštaurácia 🍸 Bar 🏊 bazén 🏖️ Jazero 🅿️ Parkovisko 📶 WiFi
Rezervujte teraz

Ubytovacie zariadenie Albatross Mobile Homes on Camping Baia Verde ponúka ubytovanie vhodné pre rodiny v meste Manerba del Garda, ktoré poskytuje priamy prístup na pláž k jazeru Garda a množstvo zariadení pre uvoľnený pobyt. Táto nehnuteľnosť sa nachádza v pôvabnej lokalite Manerba del Garda a je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu pokoja pri jazere a pohodlného vybavenia. Hostia sa môžu ľahko dostať na miestnu pláž Spiaggia La Romantica za 6 minút chôdze, ktorá je ideálna na vychutnanie si stredomorskej klímy a priezračných vôd jazera Garda. Areál kempingu je dobre vybavený na zvýšenie zážitku hostí a nájdete v ňom reštauráciu a bar pre pohodlné možnosti stravovania. Pre voľný čas a rekreáciu sa hotel môže pochváliť sezónnym vonkajším bazénom a …

Čítať viac →

Poloha a kontakt

Via dell'Edera
Manerba del Garda (BS)
Taliansko
📍 Otvoriť v Mapách Google

Služby a vybavenie

Swimming PoolLake AccessRestaurantBarFree WiFiParkingFree Parking

Okolné atrakcie

Il Vittoriale 13 km
Grotte di Catullo 24 km
Movieland Park 35 km
Gardaland 36 km
Caneva Aquapark 36 km
Brescia 41 km
Parco Giardino Sigurtà 42 km
Cascate del Varone 54 km
Arena di Verona 57 km
Verona 57 km
Funivia Monte Baldo 83 km
Mantova 83 km
Trento 121 km

Často kladené otázky

Kde sa nachádzajú mobilné domy Albatross on Camping Baia Verde?
Ubytovacie zariadenie Albatross Mobile Homes on Camping Baia Verde sa nachádza v meste Manerba del Garda v Taliansku a ponúka priamy prístup na pláž k jazeru Garda. Nehnuteľnosť má výhodnú polohu, Spiaggia La Romantica je vzdialená len 6 minút chôdze, čo hosťom umožňuje ľahký prístup k brehom jazera a možnosti člnkovania v okolí.
Aké vybavenie je k dispozícii v ubytovaní Camping Baia Verde?
Kemping v Baia Verde ponúka rôzne vybavenie navrhnuté pre pohodlie hostí a zábavu. Patrí medzi ne reštaurácia a bar, sezónny vonkajší bazén a vírivka. Pre rodiny s deťmi je k dispozícii detské ihrisko a na mieste je k dispozícii minimarket s každodennými potrebami. Pre hostí je k dispozícii aj bezplatné súkromné ​​parkovisko.
Aké zariadenia sú súčasťou mobilných domov?
Každá jednotka mobilného domu má dve spálne, jednu kúpeľňu a obývaciu izbu. Hostia tu nájdu klimatizáciu, kuchynku na vlastné stravovanie a súkromné ​​patio s vonkajším nábytkom. Medzi ďalšie vymoženosti patrí kávovar, jedálenský stôl a súkromný vchod, čo zaisťuje pohodlný a nezávislý pobyt.
Sú mobilné domy Albatross on Camping Baia Verde vhodné pre rodiny?
Áno, nehnuteľnosť je vhodná pre rodiny. Ponúka 2-spálňové mobilné domy s kuchynkou, ktoré poskytujú dostatok priestoru a pohodlia. O rodinnú zábavu a oddych sa postarajú zariadenia na mieste, ako je detské ihrisko, sezónny vonkajší bazén a priamy prístup na pláž k jazeru Garda.
Sú na mieste k dispozícii možnosti stravovania?
Áno, hostia ubytovania Albatross Mobile Homes on Camping Baia Verde majú možnosť stravovania priamo v areáli kempingu. Súčasťou ubytovacieho zariadenia je reštaurácia a bar, kde si môžete vychutnať pohodlné jedlá a občerstvenie. Okrem toho má každý mobilný dom kuchynku, ktorá hosťom umožňuje flexibilne si pripravovať vlastné jedlá.
Aké atrakcie sa nachádzajú v blízkosti objektu?
Niekoľko atrakcií je dostupných z mobilných domov Albatros v kempingu Baia Verde. Hrad Desenzano sa nachádza 14 km od hotela a ponúka historické objavy. Termálne kúpele Terme Sirmione - Virgilio sú vzdialené 20 km. Rodiny a milovníci dobrodružstiev môžu navštíviť obľúbený zábavný park Gardaland, ktorý sa nachádza 34 km od hotela.
Ponúka ubytovanie prístup k jazeru alebo na pláž?
Áno, mobilné domy Albatross on Camping Baia Verde poskytujú priamy prístup na pláž k jazeru Garda. Hostia sa tiež môžu dostať na miestnu pláž Spiaggia La Romantica, ktorá sa nachádza 6 minút pohodlnej chôdze od ubytovacieho zariadenia, vďaka čomu si môžete ľahko vychutnať vody jazera a aktivity na pobreží.

Štatistiky návštevníkov

5 796 hostí navštívilo Albatross Mobile Homes on Camping Baia Verde za posledných 365 dní, s priemerom 15,9 návštev denne a vrcholom 698 v Apr 2026 z toho 93% Desktop a 7% Mobil.

Najčastejšie navštevujúce národnosti Albatross Mobile Homes on Camping Baia Verde

Nemecko
Taliansko
Holandsko
Rakúsko
Anglicko
Švajčiarsko
Belgicko
Poľsko
Rusko
Čína
HK
Štatistiky v reálnom čase, AI boty a webové prehlľadávače sú filtrované — údaje odrážajú iba skutočné ľudské návštevy — aktualizované 2. každého mesiaca · V13

Recenzované redakčným tímom Gardalake.com
Odborníci na jazero Garda od roku 1988

🏨 Majiteľ alebo manažér Albatross Mobile Homes on Camping Baia Verde?

Zobraziť štatistiky

GardaLake.com

Hotely Lago di Garda & Sprievodca

Informácie, aktualizácie a partnerstvá: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Albatross Mobile Homes on Camping Baia Verde - Manerba del Garda

Campings
Albatross Mobile Homes on Camping Baia Verde - campings in Manerba del Garda, Lake Garda, Italy

Ubytovacie zariadenie Albatross Mobile Homes on Camping Baia Verde ponúka ubytovanie vhodné pre rodiny v meste Manerba del Garda, ktoré poskytuje priamy prístup na pláž k jazeru Garda a množstvo zariadení pre uvoľnený pobyt. Táto nehnuteľnosť sa nachádza v pôvabnej lokalite Manerba del Garda a je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu pokoja pri jazere a pohodlného vybavenia. Hostia sa môžu ľahko dostať na miestnu pláž Spiaggia La Romantica za 6 minút chôdze, ktorá je ideálna na vychutnanie si stredomorskej klímy a priezračných vôd jazera Garda.

Areál kempingu je dobre vybavený na zvýšenie zážitku hostí a nájdete v ňom reštauráciu a bar pre pohodlné možnosti stravovania. Pre voľný čas a rekreáciu sa hotel môže pochváliť sezónnym vonkajším bazénom a vírivkou, ktoré poskytujú osviežujúce priestory na oddych. Rodiny, ktoré cestujú s deťmi, ocenia vyhradené detské ihrisko, zatiaľ čo minimarket na mieste sa postará o každodenné potreby, vďaka čomu je vlastné stravovanie jednoduché a príjemné. K dispozícii je aj bezplatné súkromné ​​parkovisko, čo zvyšuje pohodlie pre tých, ktorí spoznávajú oblasť jazera Garda autom.

Každá jednotka mobilného domu je premyslene navrhnutá tak, aby ponúkala pohodlie a nezávislosť, pozostáva z dvoch spální, jednej kúpeľne a obývacej izby. K základnému vybaveniu patrí klimatizácia pre pohodlie, plne vybavená kuchynka na prípravu jedál a súkromné ​​patio zariadené vonkajším nábytkom, ktoré pozýva hostí na večeru pod holým nebom alebo jednoducho relaxovať pod holým nebom. Dodatočné vybavenie, ako je kávovar, jedálenský stôl a súkromný vchod, zabezpečujú útulné a praktické prostredie pre každý pobyt. Možnosť člnkovania v okolí ďalej obohacuje zážitok z jazera.

Z tejto lokality Manerba del Garda môžu hostia preskúmať niekoľko pozoruhodných atrakcií. Hrad Desenzano sa nachádza 14 km od hotela a ponúka pohľad do miestnej histórie. Wellness a oddychové kúpele Terme Sirmione - Virgilio sú vzdialené 20 km. Milovníci vzrušenia a rodiny nájdu Gardaland, jeden z popredných talianskych zábavných parkov, len 34 km od hotela. Táto kombinácia priameho prístupu k jazeru, komplexného vybavenia na mieste a blízkosti regionálnych zaujímavostí robí z mobilných domov Albatross v kempingu Baia Verde presvedčivú voľbu pre dovolenku pri jazere Garda.

Často kladené otázky — Albatross Mobile Homes on Camping Baia Verde

Kde sa nachádzajú mobilné domy Albatross on Camping Baia Verde?
Ubytovacie zariadenie Albatross Mobile Homes on Camping Baia Verde sa nachádza v meste Manerba del Garda v Taliansku a ponúka priamy prístup na pláž k jazeru Garda. Nehnuteľnosť má výhodnú polohu, Spiaggia La Romantica je vzdialená len 6 minút chôdze, čo hosťom umožňuje ľahký prístup k brehom jazera a možnosti člnkovania v okolí.
Aké vybavenie je k dispozícii v ubytovaní Camping Baia Verde?
Kemping v Baia Verde ponúka rôzne vybavenie navrhnuté pre pohodlie hostí a zábavu. Patrí medzi ne reštaurácia a bar, sezónny vonkajší bazén a vírivka. Pre rodiny s deťmi je k dispozícii detské ihrisko a na mieste je k dispozícii minimarket s každodennými potrebami. Pre hostí je k dispozícii aj bezplatné súkromné ​​parkovisko.
Aké zariadenia sú súčasťou mobilných domov?
Každá jednotka mobilného domu má dve spálne, jednu kúpeľňu a obývaciu izbu. Hostia tu nájdu klimatizáciu, kuchynku na vlastné stravovanie a súkromné ​​patio s vonkajším nábytkom. Medzi ďalšie vymoženosti patrí kávovar, jedálenský stôl a súkromný vchod, čo zaisťuje pohodlný a nezávislý pobyt.
Sú mobilné domy Albatross on Camping Baia Verde vhodné pre rodiny?
Áno, nehnuteľnosť je vhodná pre rodiny. Ponúka 2-spálňové mobilné domy s kuchynkou, ktoré poskytujú dostatok priestoru a pohodlia. O rodinnú zábavu a oddych sa postarajú zariadenia na mieste, ako je detské ihrisko, sezónny vonkajší bazén a priamy prístup na pláž k jazeru Garda.
Sú na mieste k dispozícii možnosti stravovania?
Áno, hostia ubytovania Albatross Mobile Homes on Camping Baia Verde majú možnosť stravovania priamo v areáli kempingu. Súčasťou ubytovacieho zariadenia je reštaurácia a bar, kde si môžete vychutnať pohodlné jedlá a občerstvenie. Okrem toho má každý mobilný dom kuchynku, ktorá hosťom umožňuje flexibilne si pripravovať vlastné jedlá.
Aké atrakcie sa nachádzajú v blízkosti objektu?
Niekoľko atrakcií je dostupných z mobilných domov Albatros v kempingu Baia Verde. Hrad Desenzano sa nachádza 14 km od hotela a ponúka historické objavy. Termálne kúpele Terme Sirmione - Virgilio sú vzdialené 20 km. Rodiny a milovníci dobrodružstiev môžu navštíviť obľúbený zábavný park Gardaland, ktorý sa nachádza 34 km od hotela.
Ponúka ubytovanie prístup k jazeru alebo na pláž?
Áno, mobilné domy Albatross on Camping Baia Verde poskytujú priamy prístup na pláž k jazeru Garda. Hostia sa tiež môžu dostať na miestnu pláž Spiaggia La Romantica, ktorá sa nachádza 6 minút pohodlnej chôdze od ubytovacieho zariadenia, vďaka čomu si môžete ľahko vychutnať vody jazera a aktivity na pobreží.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Poloha a kontakt

Albatross Mobile Homes on Camping Baia Verde
Via dell'Edera
Manerba del Garda (BS)
Taliansko
Website

Služby a vybavenie

Swimming Pool
Lake Access
Restaurant
Bar
Free WiFi
Parking
Free Parking

Okolné atrakcie

Il Vittoriale 13 km
Grotte di Catullo 24 km
Movieland Park 35 km
Gardaland 36 km
Caneva Aquapark 36 km
Brescia 41 km
Parco Giardino Sigurtà 42 km
Cascate del Varone 54 km
Arena di Verona 57 km
Verona 57 km
Funivia Monte Baldo 83 km
Mantova 83 km
Trento 121 km
Rezervujte teraz
🏨

Are you the owner or manager of Albatross Mobile Homes on Camping Baia Verde?

Spravujte svoj záznam a sledujte svojich návštevníkov

5 796 hostí navštívilo Albatross Mobile Homes on Camping Baia Verde za posledných 365 dní, s priemerom 15,9 návštev denne a vrcholom 698 v Apr 2026 z toho 93% Desktop a 7% Mobil.

Nemecko
Taliansko
Holandsko
Rakúsko
Anglicko
Švajčiarsko
Belgicko
Poľsko
Rusko
Čína
HK

Štatistiky v reálnom čase, AI boty a webové prehlľadávače sú filtrované — údaje odrážajú iba skutočné ľudské návštevy — aktualizované 2. každého mesiaca · V13