GardaLake.com
La Contrà Valpolicella - bed and breakfast in Fumane, Lake Garda, Italy

La Contrà Valpolicella, Fumane

📍 Via Osan 39, Fumane

🅿️ Parking
Zarezerwuj teraz

La Contrà Valpolicella to gościnna firma hotelarska w Fumane, położona w regionie Jeziora Garda, oferująca komfortowe pokoje rodzinne, prywatne łazienki i codzienne śniadanie kontynentalne w formie bufetu. Goście mogą zrelaksować się na świeżym powietrzu, w tym na tarasie i patio, a także korzystać z takich udogodnień, jak bezpłatny prywatny parking poza terenem obiektu i pokoje przyjazne zwierzętom. Obiekt ten stanowi spokojną bazę wypadową do zwiedzania regionu Valpolicella, znanego z malowniczych krajobrazów i bliskości jeziora Garda. Każdy pokój w hotelu La Contrà Valpolicella został starannie wyposażony, aby zapewnić spokojny pobyt i obejmuje klimatyzację zapewniającą komfort, łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków oraz dźwiękoszczelność zapewniającą spokój. Dla gości potrzebujących pracy lub po prostu uporządkowania swoich rzeczy, w każdym pokoju przygotowano dedykowane biurko i …

Czytaj więcej →

Lokalizacja i kontakt

Via Osan 39
Fumane (VR)
Włochy
📍 Otwórz w Google Maps

Usługi i udogodnienia

ParkingFree ParkingBreakfast

Pobliskie atrakcje

Arena di Verona 23 km
Verona 23 km
Gardaland 25 km
Caneva Aquapark 27 km
Movieland Park 27 km
Parco Giardino Sigurtà 31 km
Grotte di Catullo 42 km
Funivia Monte Baldo 48 km
Mantova 54 km
Il Vittoriale 69 km
Cascate del Varone 73 km
Brescia 73 km
Trento 87 km

Często zadawane pytania

Gdzie znajduje się La Contrà Valpolicella?
La Contrà Valpolicella położona jest w Fumane, uroczej miejscowości w szerszym regionie Jeziora Garda we Włoszech. Dzięki tej lokalizacji goście znajdują się pośród malowniczych krajobrazów Valpolicella, znanej ze spokojnej atmosfery i bliskości jeziora oraz zabytkowego miasta Werona. Z obiektu roztacza się widok na wewnętrzny dziedziniec lub cichą ulicę, co zapewnia spokojną atmosferę pobytu.
Jaki rodzaj zakwaterowania oferuje La Contrà Valpolicella?
Firma noclegowa oferuje komfortowe pokoje rodzinne, każdy wyposażony w niezbędne udogodnienia gwarantujące przyjemny pobyt. Do dyspozycji Gości są prywatne łazienki, klimatyzacja i bezpłatne przybory toaletowe. Dla większej wygody każdy pokój wyposażony jest w biurko, szafę i jest dźwiękoszczelny, co zapewnia spokojny wypoczynek po dniu spędzonym na zwiedzaniu okolic jeziora Garda.
Jakie opcje wyżywienia są dostępne w obiekcie?
Codziennie rano w lokalu La Contrà Valpolicella serwowane jest śniadanie kontynentalne w formie bufetu, które obejmuje również wybór tradycyjnych dań włoskich. Dzięki temu goście mogą rozpocząć dzień od różnorodnych wyborów. Obiekt dysponuje również jadalnią na tarasie lub patio, która stanowi wspaniałe miejsce na delektowanie się posiłkami na świeżym powietrzu.
Czy La Contrà Valpolicella jest odpowiednia dla rodzin i zwierząt?
Tak, obiekt został zaprojektowany z myślą o rodzinach i oferuje dedykowane pokoje rodzinne. Ponadto La Contrà Valpolicella to obiekt przyjazny zwierzętom, witający gości pragnących podróżować ze swoimi ukochanymi zwierzętami. To sprawia, że ​​jest to wygodny wybór dla osób planujących rodzinne wakacje, w których biorą udział wszyscy członkowie, także futrzani.
Do jakich pobliskich atrakcji można dotrzeć z Fumane?
Z La Contrà Valpolicella można z łatwością dotrzeć do kilku znaczących atrakcji. Zabytki takie jak bazylika San Zeno, Ponte Pietra i most Castelvecchio znajdują się około 16 km od obiektu w Weronie. Jeśli chodzi o rozrywkę, park rozrywki Gardaland znajduje się około 25 km od obiektu i oferuje zabawę dla wszystkich grup wiekowych.
Czy obiekt zapewnia parking lub dostęp do transportu?
Tak, La Contrà Valpolicella zapewnia gościom bezpłatny prywatny parking poza terenem obiektu, co jest znaczącym udogodnieniem dla osób podróżujących samochodem. Jeśli chodzi o dostęp transportowy, lotnisko w Weronie położone jest około 18 km od miejsca zakwaterowania, dzięki czemu przyloty i odloty są stosunkowo proste dla podróżnych międzynarodowych i krajowych.
Jakich wyjątkowych atrakcji mogą spodziewać się goście w La Contrà Valpolicella?
Goście mogą docenić skupienie się obiektu na komforcie i relaksie, co podkreślają dźwiękoszczelne pokoje rodzinne i zachęcające przestrzenie na świeżym powietrzu, takie jak taras i patio z widokiem na wewnętrzny dziedziniec. Włączenie śniadania kontynentalnego w formie bufetu z daniami włoskimi, bezpłatnego prywatnego parkingu i polityki przyjaznej zwierzętom razem zapewnia przemyślane i gościnne doświadczenie w spokojnym regionie Valpolicella.

Statystyki odwiedzin

5 077 gości odwiedziło La Contrà Valpolicella w ciągu ostatnich 365 dni, ze średnią 13,9 wizyt dziennie i szczytem 605 w Apr 2026 z czego 100% Desktop i 0% Mobile.

Najczęstsze narodowości odwiedzające La Contrà Valpolicella

Germany
Włochy
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
Statystyki w czasie rzeczywistym, boty AI i crawlery są filtrowane — dane uwzględniają wyłącznie prawdziwe wizyty ludzi — aktualizowane 2. dnia każdego miesiąca · V13

Recenzja przeprowadzona przez zespół redakcyjny Gardalake.com
Eksperci od jeziora Garda od 1988 roku

🏨 Właściciel lub menadżer La Contrà Valpolicella?

Zobacz statystyki

GardaLake.com

Hotele Jezioro Garda & Przewodnik

Aby uzyskać informacje, aktualizacje i partnerstwa: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

La Contrà Valpolicella - Fumane

Bed and Breakfast
La Contrà Valpolicella - bed and breakfast in Fumane, Lake Garda, Italy

La Contrà Valpolicella to gościnna firma hotelarska w Fumane, położona w regionie Jeziora Garda, oferująca komfortowe pokoje rodzinne, prywatne łazienki i codzienne śniadanie kontynentalne w formie bufetu. Goście mogą zrelaksować się na świeżym powietrzu, w tym na tarasie i patio, a także korzystać z takich udogodnień, jak bezpłatny prywatny parking poza terenem obiektu i pokoje przyjazne zwierzętom.

Obiekt ten stanowi spokojną bazę wypadową do zwiedzania regionu Valpolicella, znanego z malowniczych krajobrazów i bliskości jeziora Garda. Każdy pokój w hotelu La Contrà Valpolicella został starannie wyposażony, aby zapewnić spokojny pobyt i obejmuje klimatyzację zapewniającą komfort, łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków oraz dźwiękoszczelność zapewniającą spokój. Dla gości potrzebujących pracy lub po prostu uporządkowania swoich rzeczy, w każdym pokoju przygotowano dedykowane biurko i szafę.

Oprócz przestrzeni prywatnych, firma hotelarska zaprasza gości do relaksu na uroczym terenie na świeżym powietrzu. Przestronny taras i prywatne patio oferują idealne miejsca na relaks z widokiem na spokojny wewnętrzny dziedziniec lub cichą ulicę. Te przestrzenie na świeżym powietrzu zostały umeblowane z myślą o komforcie i obejmują jadalnię na świeżym powietrzu, idealną do spożywania posiłków na świeżym powietrzu w przyjemnym włoskim klimacie. Codziennie serwowane śniadanie kontynentalne w formie bufetu, obejmujące szeroki wybór dań włoskich, zapewnia wspaniały początek każdego dnia.

Wygodę dodatkowo zwiększa bezpłatny prywatny parking poza terenem obiektu, będący cennym udogodnieniem dla osób podróżujących samochodem po regionie Jeziora Garda. La Contrà Valpolicella rozszerza swoją gościnność również na futrzanych przyjaciół, przyjmując zwierzęta, aby cała rodzina mogła cieszyć się pobytem. Lokalizacja w Fumane zapewnia gościom łatwy dostęp do najważniejszych atrakcji kulturalnych i rekreacyjnych. Lotnisko w Weronie oddalone jest od hotelu o około 18 km, a zabytki, takie jak bazylika San Zeno, Ponte Pietra i most Castelvecchio, znajdują się w promieniu 16 km, zapewniając bogaty wgląd w dziedzictwo regionu. Rodzinną rozrywkę zapewnia park rozrywki Gardaland oddalony o 25 km. Odkryj urok Fumane i szerszego obszaru jeziora Garda, korzystając z tego wygodnego i gościnnego zakwaterowania.

Często zadawane pytania — La Contrà Valpolicella

Gdzie znajduje się La Contrà Valpolicella?
La Contrà Valpolicella położona jest w Fumane, uroczej miejscowości w szerszym regionie Jeziora Garda we Włoszech. Dzięki tej lokalizacji goście znajdują się pośród malowniczych krajobrazów Valpolicella, znanej ze spokojnej atmosfery i bliskości jeziora oraz zabytkowego miasta Werona. Z obiektu roztacza się widok na wewnętrzny dziedziniec lub cichą ulicę, co zapewnia spokojną atmosferę pobytu.
Jaki rodzaj zakwaterowania oferuje La Contrà Valpolicella?
Firma noclegowa oferuje komfortowe pokoje rodzinne, każdy wyposażony w niezbędne udogodnienia gwarantujące przyjemny pobyt. Do dyspozycji Gości są prywatne łazienki, klimatyzacja i bezpłatne przybory toaletowe. Dla większej wygody każdy pokój wyposażony jest w biurko, szafę i jest dźwiękoszczelny, co zapewnia spokojny wypoczynek po dniu spędzonym na zwiedzaniu okolic jeziora Garda.
Jakie opcje wyżywienia są dostępne w obiekcie?
Codziennie rano w lokalu La Contrà Valpolicella serwowane jest śniadanie kontynentalne w formie bufetu, które obejmuje również wybór tradycyjnych dań włoskich. Dzięki temu goście mogą rozpocząć dzień od różnorodnych wyborów. Obiekt dysponuje również jadalnią na tarasie lub patio, która stanowi wspaniałe miejsce na delektowanie się posiłkami na świeżym powietrzu.
Czy La Contrà Valpolicella jest odpowiednia dla rodzin i zwierząt?
Tak, obiekt został zaprojektowany z myślą o rodzinach i oferuje dedykowane pokoje rodzinne. Ponadto La Contrà Valpolicella to obiekt przyjazny zwierzętom, witający gości pragnących podróżować ze swoimi ukochanymi zwierzętami. To sprawia, że ​​jest to wygodny wybór dla osób planujących rodzinne wakacje, w których biorą udział wszyscy członkowie, także futrzani.
Do jakich pobliskich atrakcji można dotrzeć z Fumane?
Z La Contrà Valpolicella można z łatwością dotrzeć do kilku znaczących atrakcji. Zabytki takie jak bazylika San Zeno, Ponte Pietra i most Castelvecchio znajdują się około 16 km od obiektu w Weronie. Jeśli chodzi o rozrywkę, park rozrywki Gardaland znajduje się około 25 km od obiektu i oferuje zabawę dla wszystkich grup wiekowych.
Czy obiekt zapewnia parking lub dostęp do transportu?
Tak, La Contrà Valpolicella zapewnia gościom bezpłatny prywatny parking poza terenem obiektu, co jest znaczącym udogodnieniem dla osób podróżujących samochodem. Jeśli chodzi o dostęp transportowy, lotnisko w Weronie położone jest około 18 km od miejsca zakwaterowania, dzięki czemu przyloty i odloty są stosunkowo proste dla podróżnych międzynarodowych i krajowych.
Jakich wyjątkowych atrakcji mogą spodziewać się goście w La Contrà Valpolicella?
Goście mogą docenić skupienie się obiektu na komforcie i relaksie, co podkreślają dźwiękoszczelne pokoje rodzinne i zachęcające przestrzenie na świeżym powietrzu, takie jak taras i patio z widokiem na wewnętrzny dziedziniec. Włączenie śniadania kontynentalnego w formie bufetu z daniami włoskimi, bezpłatnego prywatnego parkingu i polityki przyjaznej zwierzętom razem zapewnia przemyślane i gościnne doświadczenie w spokojnym regionie Valpolicella.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Lokalizacja i kontakt

La Contrà Valpolicella
Via Osan 39
Fumane (VR)
Włochy
Website

Usługi i udogodnienia

Parking
Free Parking
Breakfast

Pobliskie atrakcje

Arena di Verona 23 km
Verona 23 km
Gardaland 25 km
Caneva Aquapark 27 km
Movieland Park 27 km
Parco Giardino Sigurtà 31 km
Grotte di Catullo 42 km
Funivia Monte Baldo 48 km
Mantova 54 km
Il Vittoriale 69 km
Cascate del Varone 73 km
Brescia 73 km
Trento 87 km
Zarezerwuj teraz
🏨

Are you the owner or manager of La Contrà Valpolicella?

Zarządzaj swoim wpisem i śledź odwiedzających

5 077 gości odwiedziło La Contrà Valpolicella w ciągu ostatnich 365 dni, ze średnią 13,9 wizyt dziennie i szczytem 605 w Apr 2026 z czego 100% Desktop i 0% Mobile.

Germany
Włochy
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore

Statystyki w czasie rzeczywistym, boty AI i crawlery są filtrowane — dane uwzględniają wyłącznie prawdziwe wizyty ludzi — aktualizowane 2. dnia każdego miesiąca · V13