GardaLake.com
Hotel Miramar - 3 star accommodation in Sirmione, Lake Garda, Italy

Hotel Miramar, Sirmione

★★★

📍 Via 25 Aprile 22, Sirmione

🏊 Basen 🏖️ Jezioro 🅿️ Parking 📶 WiFi ❄️ klimatyzacja
Zarezerwuj teraz

Hotel Miramar to trzygwiazdkowy hotel położony w Sirmione, oferujący bezpośredni dostęp do jeziora, prywatną plażę i panoramiczne widoki na jezioro Garda, położony w odległości krótkiego spaceru od zabytkowego centrum miasta. Ta nieruchomość jest idealnie położona do zwiedzania Sirmione, znanego z uroczego, zabytkowego centrum, które znajduje się zaledwie pięć minut spacerem od hotelu. Jego doskonała lokalizacja zapewnia gościom wspaniałe panoramiczne widoki na rozległe wody jeziora Garda, tworząc spokojne tło dla każdego pobytu. Obiekt dysponuje dobrze utrzymanym ogrodem z bezpośrednim dostępem do jeziora oraz orzeźwiającym basenem. Goście mogą zrelaksować się na prywatnej plaży wyposażonej w wygodne leżaki i parasole, idealne do cieszenia się śródziemnomorskim słońcem. W ogrodzie można także zagrać w tenisa stołowego, a w pomieszczeniu zaciszna czytelnia zapewnia spokojny wypoczynek. Niezbędne …

Czytaj więcej →

Lokalizacja i kontakt

Via 25 Aprile 22
Sirmione (BS)
Włochy
📍 Otwórz w Google Maps

Usługi i udogodnienia

Swimming PoolLake AccessFree WiFiParkingFree ParkingAir ConditioningBreakfastGardenBalconyTennis

Pobliskie atrakcje

Grotte di Catullo 2 km
Gardaland 17 km
Movieland Park 17 km
Caneva Aquapark 17 km
Parco Giardino Sigurtà 25 km
Il Vittoriale 32 km
Brescia 41 km
Arena di Verona 42 km
Verona 42 km
Funivia Monte Baldo 66 km
Mantova 67 km
Cascate del Varone 90 km
Trento 104 km

Często zadawane pytania

Gdzie znajduje się Hotel Miramar w Sirmione?
Hotel Miramar położony jest w centrum Sirmione, zaledwie pięć minut spacerem od zabytkowego centrum miasta. To doskonałe położenie oferuje gościom panoramiczne widoki na jezioro Garda i zapewnia bezpośredni dostęp do jeziora z ogrodu. Z oddalonego o 50 metrów przystanku autobusowego można dojechać do innych dzielnic. Dojazd do zjazdu z autostrady A4 zajmuje 10 minut.
Jakie udogodnienia oferuje Hotel Miramar dla relaksu?
Goście hotelu Miramar mogą korzystać z szeregu udogodnień relaksacyjnych, w tym z ogrodu z bezpośrednim dostępem do jeziora i basenu. Obiekt dysponuje również prywatną plażą z leżakami i parasolami. Goście mogą zrelaksować się w cichej czytelni, a w ogrodzie można zagrać w tenisa stołowego.
Jakie opcje wyżywienia dostępne są w obiekcie Hotel Miramar?
Codziennie rano w hotelu Miramar serwowane jest śniadanie w formie bufetu, które serwowane jest do godziny 10:00. W porze lunchu goście mogą zjeść posiłek na werandzie, ciesząc się przyjemnym otoczeniem. Wieczorem kolacja serwowana jest w eleganckiej jadalni, która stanowi komfortowe miejsce na posiłek po dniu spędzonym na zwiedzaniu jeziora Garda.
Czy pokoje w hotelu Miramar oferują widok na jezioro?
Tak, większość pokoi w hotelu Miramar dysponuje prywatnym balkonem, z którego roztacza się częściowy lub pełny widok na jezioro Garda. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizję satelitarną oraz łazienkę wyposażoną w suszarkę do włosów, co zapewni gościom komfortowy pobyt.
Czy Hotel Miramar jest odpowiedni dla rodzin odwiedzających Jezioro Garda?
Dzięki bezpośredniemu dostępowi do jeziora, prywatnej plaży i basenowi hotel Miramar oferuje udogodnienia, które przypadną do gustu rodzinom. W ogrodzie znajduje się także stół do ping ponga, który jest doskonałą okazją do aktywności na świeżym powietrzu. Jego centralna lokalizacja w pobliżu historycznego centrum Sirmione i dobre połączenia komunikacyjne zwiększają wygodę pobytów rodzinnych.
Jakie środki transportu są dostępne w pobliżu hotelu?
Hotel Miramar zapewnia doskonałe połączenia komunikacyjne. Przystanek autobusowy, z którego można dojechać do różnych miejsc wokół jeziora Garda, oddalony jest od obiektu o zaledwie 50 metrów. Dla gości podróżujących samochodem zjazd z autostrady A4 znajduje się zaledwie 10 minut jazdy od hotelu, a na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.
Co sprawia, że ​​Hotel Miramar jest wyjątkowym wyborem na pobyt w Sirmione?
Hotel Miramar wyróżnia się centralną lokalizacją w Sirmione, bezpośrednim dostępem do jeziora i prywatną plażą, co jest rzadkim połączeniem. Panoramiczny widok na jezioro Garda z obiektu i wielu pokoi, a także basen i eleganckie lokale gastronomiczne zapewniają gościom kompleksowe przeżycia nad jeziorem.

Statystyki odwiedzin

7 694 gości odwiedziło Hotel Miramar w ciągu ostatnich 365 dni, ze średnią 21,1 wizyt dziennie i szczytem 833 w Apr 2026 z czego 87% Desktop i 13% Mobile.

Najczęstsze narodowości odwiedzające Hotel Miramar

Germany
Włochy
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
China
Finland
Statystyki w czasie rzeczywistym, boty AI i crawlery są filtrowane — dane uwzględniają wyłącznie prawdziwe wizyty ludzi — aktualizowane 2. dnia każdego miesiąca · V11

Recenzja przeprowadzona przez zespół redakcyjny Gardalake.com
Eksperci od jeziora Garda od 1988 roku

🏨 Właściciel lub menadżer Hotel Miramar?

Zobacz statystyki

GardaLake.com

Hotele Jezioro Garda & Przewodnik

Aby uzyskać informacje, aktualizacje i partnerstwa: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Hotel Miramar - Sirmione★★★☆☆

Hotel Miramar - 3 star accommodation in Sirmione, Lake Garda, Italy

Hotel Miramar to trzygwiazdkowy hotel położony w Sirmione, oferujący bezpośredni dostęp do jeziora, prywatną plażę i panoramiczne widoki na jezioro Garda, położony w odległości krótkiego spaceru od zabytkowego centrum miasta. Ta nieruchomość jest idealnie położona do zwiedzania Sirmione, znanego z uroczego, zabytkowego centrum, które znajduje się zaledwie pięć minut spacerem od hotelu. Jego doskonała lokalizacja zapewnia gościom wspaniałe panoramiczne widoki na rozległe wody jeziora Garda, tworząc spokojne tło dla każdego pobytu.

Obiekt dysponuje dobrze utrzymanym ogrodem z bezpośrednim dostępem do jeziora oraz orzeźwiającym basenem. Goście mogą zrelaksować się na prywatnej plaży wyposażonej w wygodne leżaki i parasole, idealne do cieszenia się śródziemnomorskim słońcem. W ogrodzie można także zagrać w tenisa stołowego, a w pomieszczeniu zaciszna czytelnia zapewnia spokojny wypoczynek. Niezbędne udogodnienia, takie jak bezpłatne WiFi i bezpłatny parking, zwiększają komfort gości w tym obiekcie nad jeziorem Garda.

Każdy klimatyzowany pokój w hotelu Miramar został zaprojektowany z myślą o komforcie i wyposażony w telewizję satelitarną oraz łazienkę z suszarką do włosów. Wiele pokoi poszerza przestrzeń dzienną o prywatny balkon, z którego roztacza się częściowy lub pełny widok na malownicze jezioro, dzięki czemu goście mogą rozkoszować się spokojną atmosferą z własnej przestrzeni. Obiekt sprzyja relaksującemu stylowi życia nad jeziorem, co czyni go popularnym wyborem dla osób poszukujących spokojnego włoskiego wypoczynku.

Obfite śniadanie w formie bufetu serwowane jest codziennie do godziny 10:00 i zapewnia wspaniały początek dnia. W porze lunchu goście mogą zjeść lunch na przytulnej werandzie, a kolację można zjeść w eleganckiej sali jadalnej, oferującej smak lokalnych i włoskich tradycji kulinarnych. Strategiczna lokalizacja nieruchomości zapewnia również łatwą łączność; Przystanek autobusowy oddalony zaledwie 50 metrów zapewnia dogodny dojazd do innych miejscowości wokół jeziora Garda, a zjazd z autostrady A4 znajduje się zaledwie 10 minut jazdy samochodem, co ułatwia podróż osobom przyjeżdżającym samochodem. Hotel Miramar stanowi przyjazną bazę wypadową dla osób poszukujących ucieczki nad jeziorem w Sirmione, łącząc wygodny dostęp do lokalnych atrakcji z bezpośrednimi udogodnieniami nad jeziorem i komfortowym zakwaterowaniem.

Często zadawane pytania — Hotel Miramar

Gdzie znajduje się Hotel Miramar w Sirmione?
Hotel Miramar położony jest w centrum Sirmione, zaledwie pięć minut spacerem od zabytkowego centrum miasta. To doskonałe położenie oferuje gościom panoramiczne widoki na jezioro Garda i zapewnia bezpośredni dostęp do jeziora z ogrodu. Z oddalonego o 50 metrów przystanku autobusowego można dojechać do innych dzielnic. Dojazd do zjazdu z autostrady A4 zajmuje 10 minut.
Jakie udogodnienia oferuje Hotel Miramar dla relaksu?
Goście hotelu Miramar mogą korzystać z szeregu udogodnień relaksacyjnych, w tym z ogrodu z bezpośrednim dostępem do jeziora i basenu. Obiekt dysponuje również prywatną plażą z leżakami i parasolami. Goście mogą zrelaksować się w cichej czytelni, a w ogrodzie można zagrać w tenisa stołowego.
Jakie opcje wyżywienia dostępne są w obiekcie Hotel Miramar?
Codziennie rano w hotelu Miramar serwowane jest śniadanie w formie bufetu, które serwowane jest do godziny 10:00. W porze lunchu goście mogą zjeść posiłek na werandzie, ciesząc się przyjemnym otoczeniem. Wieczorem kolacja serwowana jest w eleganckiej jadalni, która stanowi komfortowe miejsce na posiłek po dniu spędzonym na zwiedzaniu jeziora Garda.
Czy pokoje w hotelu Miramar oferują widok na jezioro?
Tak, większość pokoi w hotelu Miramar dysponuje prywatnym balkonem, z którego roztacza się częściowy lub pełny widok na jezioro Garda. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizję satelitarną oraz łazienkę wyposażoną w suszarkę do włosów, co zapewni gościom komfortowy pobyt.
Czy Hotel Miramar jest odpowiedni dla rodzin odwiedzających Jezioro Garda?
Dzięki bezpośredniemu dostępowi do jeziora, prywatnej plaży i basenowi hotel Miramar oferuje udogodnienia, które przypadną do gustu rodzinom. W ogrodzie znajduje się także stół do ping ponga, który jest doskonałą okazją do aktywności na świeżym powietrzu. Jego centralna lokalizacja w pobliżu historycznego centrum Sirmione i dobre połączenia komunikacyjne zwiększają wygodę pobytów rodzinnych.
Jakie środki transportu są dostępne w pobliżu hotelu?
Hotel Miramar zapewnia doskonałe połączenia komunikacyjne. Przystanek autobusowy, z którego można dojechać do różnych miejsc wokół jeziora Garda, oddalony jest od obiektu o zaledwie 50 metrów. Dla gości podróżujących samochodem zjazd z autostrady A4 znajduje się zaledwie 10 minut jazdy od hotelu, a na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.
Co sprawia, że ​​Hotel Miramar jest wyjątkowym wyborem na pobyt w Sirmione?
Hotel Miramar wyróżnia się centralną lokalizacją w Sirmione, bezpośrednim dostępem do jeziora i prywatną plażą, co jest rzadkim połączeniem. Panoramiczny widok na jezioro Garda z obiektu i wielu pokoi, a także basen i eleganckie lokale gastronomiczne zapewniają gościom kompleksowe przeżycia nad jeziorem.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Lokalizacja i kontakt

Hotel Miramar
★★★
Via 25 Aprile 22
Sirmione (BS)
Włochy
Website

Usługi i udogodnienia

Swimming Pool
Lake Access
Free WiFi
Parking
Free Parking
Air Conditioning
Breakfast
Garden
Balcony
Tennis

Pobliskie atrakcje

Grotte di Catullo 2 km
Gardaland 17 km
Movieland Park 17 km
Caneva Aquapark 17 km
Parco Giardino Sigurtà 25 km
Il Vittoriale 32 km
Brescia 41 km
Arena di Verona 42 km
Verona 42 km
Funivia Monte Baldo 66 km
Mantova 67 km
Cascate del Varone 90 km
Trento 104 km
Zarezerwuj teraz
🏨

Are you the owner or manager of Hotel Miramar?

Zarządzaj swoim wpisem i śledź odwiedzających

7 694 gości odwiedziło Hotel Miramar w ciągu ostatnich 365 dni, ze średnią 21,1 wizyt dziennie i szczytem 833 w Apr 2026 z czego 87% Desktop i 13% Mobile.

Germany
Włochy
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
China
Finland

Statystyki w czasie rzeczywistym, boty AI i crawlery są filtrowane — dane uwzględniają wyłącznie prawdziwe wizyty ludzi — aktualizowane 2. dnia każdego miesiąca · V11