GardaLake.com
Delicious House Michelangelo - hotels in Cavaion Veronese, Lake Garda, Italy

Delicious House Michelangelo, Cavaion Veronese

📍 Località Naiano, Cavaion Veronese

🅿️ Parking 📶 WiFi
Zarezerwuj teraz

Delicious House Michelangelo to firma zajmująca się zakwaterowaniem zlokalizowana w Cavaion Veronese, oferująca przestronne apartamenty zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie. To zakwaterowanie składa się z dwóch sypialni i dwóch łazienek, uzupełnionych przestronnym salonem, idealnym do odpoczynku. Goście mogą pozostać w kontakcie dzięki bezpłatnemu Wi-Fi i cieszyć się komfortowym klimatem dzięki klimatyzacji w całym obiekcie. W pełni wyposażona kuchnia wyposażona jest w ekspres do kawy, kuchenkę mikrofalową, zmywarkę i piekarnik, co ułatwia przygotowanie posiłków w trakcie pobytu. Dodatkowe udogodnienia, takie jak kominek, suszarka do włosów i bezpłatne przybory toaletowe, zapewniają atmosferę domu z dala od domu. Do nieruchomości przynależy piękny ogród, w którym można odpocząć na świeżym powietrzu. Dla gości przyjeżdżających samochodem dostępny jest bezpłatny prywatny parking. Obiekt Delicious …

Czytaj więcej →

Lokalizacja i kontakt

Località Naiano
Cavaion Veronese (VR)
Włochy
📍 Otwórz w Google Maps

Usługi i udogodnienia

Free WiFiParkingFree Parking

Pobliskie atrakcje

Gardaland 19 km
Movieland Park 21 km
Caneva Aquapark 22 km
Parco Giardino Sigurtà 29 km
Arena di Verona 32 km
Verona 32 km
Grotte di Catullo 34 km
Funivia Monte Baldo 38 km
Cascate del Varone 61 km
Mantova 61 km
Il Vittoriale 63 km
Brescia 66 km
Trento 75 km

Często zadawane pytania

Jaka jest lokalizacja Delicious House Michelangelo?
Delicious House Michelangelo położony jest w Cavaion Veronese, w regionie Jeziora Garda we Włoszech. Oferuje on spokojną okolicę z ogrodem i wygodnym parkingiem na miejscu.
Jakie środki transportu są dostępne w pobliżu Delicious House Michelangelo?
Lotnisko w Weronie oddalone jest od obiektu o 30 km. Chociaż nie podano szczegółowych informacji na temat transportu publicznego, dostępność bezpłatnego prywatnego parkingu sugeruje, że jest on odpowiedni dla osób podróżujących samochodem.
Jakie zaplecze gastronomiczne dostępne jest w obiekcie?
Apartamenty obejmują w pełni wyposażoną kuchnię z ekspresem do kawy, kuchenką mikrofalową, zmywarką do naczyń i piekarnikiem, w której goście mogą przygotowywać własne posiłki. Dla większego komfortu dostępny jest także kominek.
Czy Delicious House Michelangelo jest odpowiedni dla rodzin?
Z dwiema sypialniami, dwiema łazienkami i dużą przestrzenią mieszkalną, apartament jest odpowiedni dla rodzin. Dostępność ogrodu zapewnia również miejsce na relaks na świeżym powietrzu.
Jakie są procedury zameldowania i wymeldowania?
Podane informacje nie zawierają szczegółowych godzin zameldowania i wymeldowania. Goście proszeni są o bezpośredni kontakt z obiektem w celu uzyskania dokładnych procedur i terminów.
Jakie atrakcje znajdują się w pobliżu Delicious House Michelangelo?
Obiekt jest dogodnie położony, jeśli chodzi o odkrywanie regionalnych atrakcji. Park tematyczny Gardaland oddalony jest od obiektu o 18 km, a bazylika San Zeno i most Ponte Pietra – o 27 km. Arena w Weronie oddalona jest od obiektu o 32 km.
Co sprawia, że ​​Delicious House Michelangelo jest wyjątkowy?
Ta firma hotelarska wyróżnia się przestronnym układem apartamentów, w tym dwiema sypialniami i dwiema łazienkami, dobrze wyposażoną kuchnią, prywatnym ogrodem, w którym można odpocząć, oraz bezpłatnym parkingiem na miejscu, oferując wygodną i samowystarczalną bazę wypadową w rejonie jeziora Garda.

Statystyki odwiedzin

5 395 gości odwiedziło Delicious House Michelangelo w ciągu ostatnich 365 dni, ze średnią 14,8 wizyt dziennie i szczytem 574 w May 2026 z czego 100% Desktop i 0% Mobile.

Najczęstsze narodowości odwiedzające Delicious House Michelangelo

Germany
Włochy
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
China
Mexico
Statystyki w czasie rzeczywistym, boty AI i crawlery są filtrowane — dane uwzględniają wyłącznie prawdziwe wizyty ludzi — aktualizowane 2. dnia każdego miesiąca · V14

Recenzja przeprowadzona przez zespół redakcyjny Gardalake.com
Eksperci od jeziora Garda od 1988 roku

More hotels in Cavaion Veronese

Hotels with Parking in Cavaion Veronese Hotels with Free Parking in Cavaion Veronese

🏨 Właściciel lub menadżer Delicious House Michelangelo?

Zobacz statystyki

GardaLake.com

Hotele Jezioro Garda & Przewodnik

Aby uzyskać informacje, aktualizacje i partnerstwa: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Delicious House Michelangelo - Cavaion Veronese

Hotels
Delicious House Michelangelo - hotels in Cavaion Veronese, Lake Garda, Italy

Delicious House Michelangelo to firma zajmująca się zakwaterowaniem zlokalizowana w Cavaion Veronese, oferująca przestronne apartamenty zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie. To zakwaterowanie składa się z dwóch sypialni i dwóch łazienek, uzupełnionych przestronnym salonem, idealnym do odpoczynku. Goście mogą pozostać w kontakcie dzięki bezpłatnemu Wi-Fi i cieszyć się komfortowym klimatem dzięki klimatyzacji w całym obiekcie. W pełni wyposażona kuchnia wyposażona jest w ekspres do kawy, kuchenkę mikrofalową, zmywarkę i piekarnik, co ułatwia przygotowanie posiłków w trakcie pobytu. Dodatkowe udogodnienia, takie jak kominek, suszarka do włosów i bezpłatne przybory toaletowe, zapewniają atmosferę domu z dala od domu. Do nieruchomości przynależy piękny ogród, w którym można odpocząć na świeżym powietrzu. Dla gości przyjeżdżających samochodem dostępny jest bezpłatny prywatny parking. Obiekt Delicious House Michelangelo położony jest w regionie jeziora Garda i stanowi dogodną bazę wypadową do odkrywania lokalnych atrakcji, w odległości zaledwie 18 km od parku tematycznego Gardaland. Lokalizacja obiektu zapewnia spokojną bazę wypadową, a jednocześnie zapewnia łatwy dostęp do atrakcji regionalnych, co czyni go idealnym wyborem dla osób poszukujących pobytu z własnym wyżywieniem w pobliżu południowego brzegu jeziora Garda.

Często zadawane pytania — Delicious House Michelangelo

Jaka jest lokalizacja Delicious House Michelangelo?
Delicious House Michelangelo położony jest w Cavaion Veronese, w regionie Jeziora Garda we Włoszech. Oferuje on spokojną okolicę z ogrodem i wygodnym parkingiem na miejscu.
Jakie środki transportu są dostępne w pobliżu Delicious House Michelangelo?
Lotnisko w Weronie oddalone jest od obiektu o 30 km. Chociaż nie podano szczegółowych informacji na temat transportu publicznego, dostępność bezpłatnego prywatnego parkingu sugeruje, że jest on odpowiedni dla osób podróżujących samochodem.
Jakie zaplecze gastronomiczne dostępne jest w obiekcie?
Apartamenty obejmują w pełni wyposażoną kuchnię z ekspresem do kawy, kuchenką mikrofalową, zmywarką do naczyń i piekarnikiem, w której goście mogą przygotowywać własne posiłki. Dla większego komfortu dostępny jest także kominek.
Czy Delicious House Michelangelo jest odpowiedni dla rodzin?
Z dwiema sypialniami, dwiema łazienkami i dużą przestrzenią mieszkalną, apartament jest odpowiedni dla rodzin. Dostępność ogrodu zapewnia również miejsce na relaks na świeżym powietrzu.
Jakie są procedury zameldowania i wymeldowania?
Podane informacje nie zawierają szczegółowych godzin zameldowania i wymeldowania. Goście proszeni są o bezpośredni kontakt z obiektem w celu uzyskania dokładnych procedur i terminów.
Jakie atrakcje znajdują się w pobliżu Delicious House Michelangelo?
Obiekt jest dogodnie położony, jeśli chodzi o odkrywanie regionalnych atrakcji. Park tematyczny Gardaland oddalony jest od obiektu o 18 km, a bazylika San Zeno i most Ponte Pietra – o 27 km. Arena w Weronie oddalona jest od obiektu o 32 km.
Co sprawia, że ​​Delicious House Michelangelo jest wyjątkowy?
Ta firma hotelarska wyróżnia się przestronnym układem apartamentów, w tym dwiema sypialniami i dwiema łazienkami, dobrze wyposażoną kuchnią, prywatnym ogrodem, w którym można odpocząć, oraz bezpłatnym parkingiem na miejscu, oferując wygodną i samowystarczalną bazę wypadową w rejonie jeziora Garda.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Lokalizacja i kontakt

Delicious House Michelangelo
Località Naiano
Cavaion Veronese (VR)
Włochy
Website

Usługi i udogodnienia

Free WiFi
Parking
Free Parking

Pobliskie atrakcje

Gardaland 19 km
Movieland Park 21 km
Caneva Aquapark 22 km
Parco Giardino Sigurtà 29 km
Arena di Verona 32 km
Verona 32 km
Grotte di Catullo 34 km
Funivia Monte Baldo 38 km
Cascate del Varone 61 km
Mantova 61 km
Il Vittoriale 63 km
Brescia 66 km
Trento 75 km
Zarezerwuj teraz
🏨

Are you the owner or manager of Delicious House Michelangelo?

Zarządzaj swoim wpisem i śledź odwiedzających

5 395 gości odwiedziło Delicious House Michelangelo w ciągu ostatnich 365 dni, ze średnią 14,8 wizyt dziennie i szczytem 574 w May 2026 z czego 100% Desktop i 0% Mobile.

Germany
Włochy
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
China
Mexico

Statystyki w czasie rzeczywistym, boty AI i crawlery są filtrowane — dane uwzględniają wyłącznie prawdziwe wizyty ludzi — aktualizowane 2. dnia każdego miesiąca · V14