GardaLake.com
Ca' Due Cuori - hotels in Torri del Benaco, Lake Garda, Italy

Ca' Due Cuori, Torri del Benaco

📍 Via Pila, Torri del Benaco

🅿️ Parking 📶 WiFi
Zarezerwuj teraz

Ca' Due Cuori to przestronna firma zajmująca się zakwaterowaniem zlokalizowana w Torri del Benaco nad jeziorem Garda, oferująca dobrze wyposażone mieszkanie z trzema sypialniami i dwiema łazienkami. Ten komfortowy obiekt oferuje nowoczesne udogodnienia, prywatną przestrzeń na świeżym powietrzu oraz balkon z spokojnym widokiem na jezioro i ogród, dzięki czemu jest idealny na dłuższe pobyty we włoskim regionie nad jeziorem. Goście znajdą apartament starannie wyposażony do samodzielnego przygotowywania posiłków, w tym w pełni wyposażoną kuchnię ze zmywarką, kuchenką mikrofalową i piekarnikiem, a także pralkę dla dodatkowej wygody. Bezpłatne WiFi zapewnia łączność, a klimatyzacja utrzymuje przyjemny klimat w pomieszczeniu. Dla relaksu obiekt Ca' Due Cuori oferuje usługi transmisji strumieniowej oraz wannę z hydromasażem, która jest idealnym miejscem na odpoczynek po dniu spędzonym …

Czytaj więcej →

Lokalizacja i kontakt

Via Pila
Torri del Benaco (VR)
Włochy
📍 Otwórz w Google Maps

Usługi i udogodnienia

Free WiFiParkingFree Parking

Pobliskie atrakcje

Gardaland 19 km
Caneva Aquapark 20 km
Movieland Park 21 km
Funivia Monte Baldo 22 km
Parco Giardino Sigurtà 38 km
Cascate del Varone 39 km
Arena di Verona 42 km
Verona 42 km
Grotte di Catullo 43 km
Mantova 71 km
Il Vittoriale 72 km
Brescia 75 km
Trento 86 km

Często zadawane pytania

Gdzie znajduje się Ca' Due Cuori?
Ca' Due Cuori położony jest w Torri del Benaco, uroczym miasteczku na wschodnim brzegu jeziora Garda we Włoszech. Lokalizacja ta zapewnia gościom łatwy dostęp do promenady nad jeziorem i lokalnej atmosfery regionu Jeziora Garda, zapewniając wygodną bazę wypadową do zwiedzania okolicy.
Jakie udogodnienia są dostępne w obiekcie Ca' Due Cuori?
Goście hotelu Ca' Due Cuori mogą korzystać z szeregu nowoczesnych udogodnień zaprojektowanych z myślą o komforcie i wygodzie. Należą do nich bezpłatne WiFi, klimatyzacja, w pełni wyposażona kuchnia ze zmywarką, kuchenką mikrofalową i piekarnikiem, a także pralka i usługi przesyłania strumieniowego. Dla relaksu dostępna jest także wanna z hydromasażem.
Czy obiekt oferuje miejsca na świeżym powietrzu lub parking?
Tak, Ca' Due Cuori dysponuje kilkoma prywatnymi przestrzeniami na świeżym powietrzu. Goście mogą zrelaksować się na balkonie z widokiem na jezioro i ogród, cieszyć się prywatnym ogrodem i korzystać z części wypoczynkowej na świeżym powietrzu, idealnej do wypoczynku. Dodatkowo na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking, co zwiększa wygodę osób podróżujących samochodem.
Czy Ca' Due Cuori jest odpowiednie dla rodzin lub na dłuższe pobyty?
Z trzema przestronnymi sypialniami i dwiema łazienkami Ca' Due Cuori jest idealnym miejscem dla rodzin lub gości planujących dłuższe pobyty nad jeziorem Garda. W pełni wyposażona kuchnia pozwala na samodzielne przygotowywanie posiłków, a udogodnienia takie jak pralka i usługi transmisji strumieniowej zwiększają komfort dłuższych wizyt. Bliskość Gardalandu czyni go także atrakcyjnym dla rodzin.
Jakie atrakcje są w pobliżu Ca' Due Cuori?
Ca' Due Cuori jest dogodnie zlokalizowany w pobliżu kilku regionalnych atrakcji. Obiekt położony jest 19 km od popularnego parku rozrywki Gardaland i 37 km od lotniska w Weronie. Goście mogą również odwiedzić zabytki, takie jak zamek Sirmione i Castello di Avio. Okolica jest także idealna dla miłośników jazdy na rowerze.
Jakich widoków mogą spodziewać się goście z obiektu zakwaterowania?
Goście zatrzymujący się w obiekcie Ca' Due Cuori mogą podziwiać malownicze widoki z prywatnego balkonu apartamentu. Nieruchomość oferuje spokojne widoki zarówno na spokojne jezioro Garda, jak i dobrze utrzymany ogród, zapewniając spokojne tło na poranną kawę lub wieczorny relaks w Torri del Benaco.
W jaki sposób Ca' Due Cuori zapewnia relaksujący pobyt?
Ca' Due Cuori został zaprojektowany z myślą o relaksie dzięki specjalnym udogodnieniom. W apartamencie znajduje się wanna z hydromasażem, w której można odpocząć po dniu spędzonym na zwiedzaniu. Prywatne przestrzenie na świeżym powietrzu, takie jak ogród i balkon z widokiem na jezioro, oferują spokojne otoczenie, a klimatyzacja i usługi przesyłania strumieniowego zapewniają wygodne i rozrywkowe środowisko wewnętrzne.

Statystyki odwiedzin

6 287 gości odwiedziło Ca' Due Cuori w ciągu ostatnich 365 dni, ze średnią 17,2 wizyt dziennie i szczytem 677 w Apr 2026 z czego 93% Desktop i 7% Mobile.

Najczęstsze narodowości odwiedzające Ca' Due Cuori

Germany
Włochy
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
China
Statystyki w czasie rzeczywistym, boty AI i crawlery są filtrowane — dane uwzględniają wyłącznie prawdziwe wizyty ludzi — aktualizowane 2. dnia każdego miesiąca · V19

Recenzja przeprowadzona przez zespół redakcyjny Gardalake.com
Eksperci od jeziora Garda od 1988 roku

More hotels in Torri del Benaco

Hotels with Parking in Torri del Benaco Hotels with Free Parking in Torri del Benaco

🏨 Właściciel lub menadżer Ca' Due Cuori?

Zobacz statystyki

GardaLake.com

Hotele Jezioro Garda & Przewodnik

Aby uzyskać informacje, aktualizacje i partnerstwa: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Ca' Due Cuori - Torri del Benaco

Hotels
Ca' Due Cuori - hotels in Torri del Benaco, Lake Garda, Italy

Ca' Due Cuori to przestronna firma zajmująca się zakwaterowaniem zlokalizowana w Torri del Benaco nad jeziorem Garda, oferująca dobrze wyposażone mieszkanie z trzema sypialniami i dwiema łazienkami. Ten komfortowy obiekt oferuje nowoczesne udogodnienia, prywatną przestrzeń na świeżym powietrzu oraz balkon z spokojnym widokiem na jezioro i ogród, dzięki czemu jest idealny na dłuższe pobyty we włoskim regionie nad jeziorem. Goście znajdą apartament starannie wyposażony do samodzielnego przygotowywania posiłków, w tym w pełni wyposażoną kuchnię ze zmywarką, kuchenką mikrofalową i piekarnikiem, a także pralkę dla dodatkowej wygody. Bezpłatne WiFi zapewnia łączność, a klimatyzacja utrzymuje przyjemny klimat w pomieszczeniu.

Dla relaksu obiekt Ca' Due Cuori oferuje usługi transmisji strumieniowej oraz wannę z hydromasażem, która jest idealnym miejscem na odpoczynek po dniu spędzonym na zwiedzaniu okolic jeziora Garda. Obiekt rozszerza swój komfort na zewnątrz, oferując prywatny ogród i zachęcającą część wypoczynkową na świeżym powietrzu, oferując dużą przestrzeń do spędzania wolnego czasu lub cieszenia się śródziemnomorskim klimatem. Na miejscu dostępny jest także bezpłatny prywatny parking, dzięki czemu przyloty i odloty są bezproblemowe dla gości podróżujących samochodem.

Położony w urokliwym miasteczku Torri del Benaco, apartament stanowi doskonałą bazę wypadową do odkrywania regionu. Jest dogodnie położony 19 km od popularnego parku tematycznego Gardaland i 37 km od lotniska w Weronie. Pobliskie atrakcje historyczne obejmują imponujący zamek Sirmione i Castello di Avio, oferujące wgląd w lokalne dziedzictwo. Malownicza okolica jest również idealna dla miłośników jazdy na rowerze, chcących odkrywać malownicze trasy nad jeziorem Garda. Poczuj komfort i wygodę przestronnego apartamentu, który zapewni przyjemny wypoczynek podczas włoskiego wypoczynku.

Często zadawane pytania — Ca' Due Cuori

Gdzie znajduje się Ca' Due Cuori?
Ca' Due Cuori położony jest w Torri del Benaco, uroczym miasteczku na wschodnim brzegu jeziora Garda we Włoszech. Lokalizacja ta zapewnia gościom łatwy dostęp do promenady nad jeziorem i lokalnej atmosfery regionu Jeziora Garda, zapewniając wygodną bazę wypadową do zwiedzania okolicy.
Jakie udogodnienia są dostępne w obiekcie Ca' Due Cuori?
Goście hotelu Ca' Due Cuori mogą korzystać z szeregu nowoczesnych udogodnień zaprojektowanych z myślą o komforcie i wygodzie. Należą do nich bezpłatne WiFi, klimatyzacja, w pełni wyposażona kuchnia ze zmywarką, kuchenką mikrofalową i piekarnikiem, a także pralka i usługi przesyłania strumieniowego. Dla relaksu dostępna jest także wanna z hydromasażem.
Czy obiekt oferuje miejsca na świeżym powietrzu lub parking?
Tak, Ca' Due Cuori dysponuje kilkoma prywatnymi przestrzeniami na świeżym powietrzu. Goście mogą zrelaksować się na balkonie z widokiem na jezioro i ogród, cieszyć się prywatnym ogrodem i korzystać z części wypoczynkowej na świeżym powietrzu, idealnej do wypoczynku. Dodatkowo na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking, co zwiększa wygodę osób podróżujących samochodem.
Czy Ca' Due Cuori jest odpowiednie dla rodzin lub na dłuższe pobyty?
Z trzema przestronnymi sypialniami i dwiema łazienkami Ca' Due Cuori jest idealnym miejscem dla rodzin lub gości planujących dłuższe pobyty nad jeziorem Garda. W pełni wyposażona kuchnia pozwala na samodzielne przygotowywanie posiłków, a udogodnienia takie jak pralka i usługi transmisji strumieniowej zwiększają komfort dłuższych wizyt. Bliskość Gardalandu czyni go także atrakcyjnym dla rodzin.
Jakie atrakcje są w pobliżu Ca' Due Cuori?
Ca' Due Cuori jest dogodnie zlokalizowany w pobliżu kilku regionalnych atrakcji. Obiekt położony jest 19 km od popularnego parku rozrywki Gardaland i 37 km od lotniska w Weronie. Goście mogą również odwiedzić zabytki, takie jak zamek Sirmione i Castello di Avio. Okolica jest także idealna dla miłośników jazdy na rowerze.
Jakich widoków mogą spodziewać się goście z obiektu zakwaterowania?
Goście zatrzymujący się w obiekcie Ca' Due Cuori mogą podziwiać malownicze widoki z prywatnego balkonu apartamentu. Nieruchomość oferuje spokojne widoki zarówno na spokojne jezioro Garda, jak i dobrze utrzymany ogród, zapewniając spokojne tło na poranną kawę lub wieczorny relaks w Torri del Benaco.
W jaki sposób Ca' Due Cuori zapewnia relaksujący pobyt?
Ca' Due Cuori został zaprojektowany z myślą o relaksie dzięki specjalnym udogodnieniom. W apartamencie znajduje się wanna z hydromasażem, w której można odpocząć po dniu spędzonym na zwiedzaniu. Prywatne przestrzenie na świeżym powietrzu, takie jak ogród i balkon z widokiem na jezioro, oferują spokojne otoczenie, a klimatyzacja i usługi przesyłania strumieniowego zapewniają wygodne i rozrywkowe środowisko wewnętrzne.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Lokalizacja i kontakt

Ca' Due Cuori
Via Pila
Torri del Benaco (VR)
Włochy
Website

Usługi i udogodnienia

Free WiFi
Parking
Free Parking

Pobliskie atrakcje

Gardaland 19 km
Caneva Aquapark 20 km
Movieland Park 21 km
Funivia Monte Baldo 22 km
Parco Giardino Sigurtà 38 km
Cascate del Varone 39 km
Arena di Verona 42 km
Verona 42 km
Grotte di Catullo 43 km
Mantova 71 km
Il Vittoriale 72 km
Brescia 75 km
Trento 86 km
Zarezerwuj teraz
🏨

Are you the owner or manager of Ca' Due Cuori?

Zarządzaj swoim wpisem i śledź odwiedzających

6 287 gości odwiedziło Ca' Due Cuori w ciągu ostatnich 365 dni, ze średnią 17,2 wizyt dziennie i szczytem 677 w Apr 2026 z czego 93% Desktop i 7% Mobile.

Germany
Włochy
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
China

Statystyki w czasie rzeczywistym, boty AI i crawlery są filtrowane — dane uwzględniają wyłącznie prawdziwe wizyty ludzi — aktualizowane 2. dnia każdego miesiąca · V19