GardaLake.com
Agricamping Ai Prati - farm holidays in Lazise, Lake Garda, Italy

Agricamping Ai Prati, Lazise

📍 Via Prati, Lazise

🏊 Basen 🅿️ Parking 📶 WiFi
Zarezerwuj teraz

Agricamping Ai Prati to wyjątkowa firma zajmująca się zakwaterowaniem położona w Lazise, ​​oferująca spokojny wypoczynek nad brzegiem jeziora Garda. Obiekt zapewnia gościom basen bez krawędzi, taras słoneczny i bezpłatne WiFi, co zapewnia relaksującą atmosferę. Goście mogą bezpłatnie korzystać z rowerów do zwiedzania okolicy, pięknie utrzymanego ogrodu i solarium, w którym można się zrelaksować. Pokoje zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i obejmują pokoje rodzinne wyposażone w klimatyzację, wygodne aneksy kuchenne do samodzielnego przygotowywania posiłków oraz prywatne łazienki. Dodatkowe udogodnienia zwiększają komfort gości, w tym wydzielony basen dla dzieci, sprzęt do grillowania, gdzie można zjeść posiłek na świeżym powietrzu oraz bezpłatny prywatny parking na miejscu. Położony zaledwie 7 km od Gardaland, 19 km od bazyliki San Zeno i 20 km od …

Czytaj więcej →

Lokalizacja i kontakt

Via Prati
Lazise (VR)
Włochy
📍 Otwórz w Google Maps

Usługi i udogodnienia

Swimming PoolFree WiFiParkingFree ParkingGardenTerrace

Pobliskie atrakcje

Gardaland 7 km
Caneva Aquapark 8 km
Movieland Park 10 km
Parco Giardino Sigurtà 20 km
Arena di Verona 22 km
Verona 22 km
Grotte di Catullo 24 km
Funivia Monte Baldo 42 km
Il Vittoriale 53 km
Mantova 54 km
Brescia 57 km
Cascate del Varone 67 km
Trento 81 km

Często zadawane pytania

Jaka jest lokalizacja Agricamping Ai Prati?
Agricamping Ai Prati znajduje się w Lazise, ​​w regionie Jeziora Garda we Włoszech. Oferuje on bliskość lokalnych atrakcji i lotniska w Weronie.
Jakie są najważniejsze udogodnienia w Agricamping Ai Prati?
Obiekt oferuje basen bez krawędzi, taras słoneczny, bezpłatne WiFi, ogród, solarium oraz bezpłatną możliwość korzystania z rowerów. Pokoje rodzinne wyposażone są w klimatyzację i aneks kuchenny, a także sprzęt do grillowania.
Czy dostępny jest parking?
Tak, Agricamping Ai Prati zapewnia bezpłatny prywatny parking dla gości, zapewniając wygodny przyjazd i wyjazd.
Czy istnieją specjalne udogodnienia dla dzieci?
Tak, na terenie obiektu znajduje się wydzielony basen dla dzieci, co czyni go odpowiednią opcją dla rodzin podróżujących z młodszymi dziećmi.
Jakie atrakcje są w pobliżu Agricamping Ai Prati?
Do popularnych pobliskich atrakcji należy Gardaland, oddalony o 7 km. Bazylika San Zeno oddalona jest od obiektu o 19 km, a most Castelvecchio – o 20 km.
Jak daleko jest lotnisko w Weronie?
Lotnisko w Weronie oddalone jest od obiektu Agricamping Ai Prati o 17 km i zapewnia gościom dogodne połączenia.
Co sprawia, że ​​Agricamping Ai Prati jest wyjątkowy?
Jego wyjątkowy urok polega na połączeniu rustykalnego uroku agrocampingu z nowoczesnymi udogodnieniami, takimi jak basen bez krawędzi i dobrze wyposażone pokoje rodzinne, a także bezpłatny dostęp do rowerów umożliwiających zwiedzanie malowniczego obszaru jeziora Garda.

Statystyki odwiedzin

6 387 gości odwiedziło Agricamping Ai Prati w ciągu ostatnich 365 dni, ze średnią 17,5 wizyt dziennie i szczytem 757 w Apr 2026 z czego 94% Desktop i 6% Mobile.

Najczęstsze narodowości odwiedzające Agricamping Ai Prati

Germany
Włochy
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
Norway
Denmark
Statystyki w czasie rzeczywistym, boty AI i crawlery są filtrowane — dane uwzględniają wyłącznie prawdziwe wizyty ludzi — aktualizowane 2. dnia każdego miesiąca · V26

Recenzja przeprowadzona przez zespół redakcyjny Gardalake.com
Eksperci od jeziora Garda od 1988 roku

🏨 Właściciel lub menadżer Agricamping Ai Prati?

Zobacz statystyki

GardaLake.com

Hotele Jezioro Garda & Przewodnik

Aby uzyskać informacje, aktualizacje i partnerstwa: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Agricamping Ai Prati - Lazise

Farm Holidays
Agricamping Ai Prati - farm holidays in Lazise, Lake Garda, Italy

Agricamping Ai Prati to wyjątkowa firma zajmująca się zakwaterowaniem położona w Lazise, ​​oferująca spokojny wypoczynek nad brzegiem jeziora Garda. Obiekt zapewnia gościom basen bez krawędzi, taras słoneczny i bezpłatne WiFi, co zapewnia relaksującą atmosferę. Goście mogą bezpłatnie korzystać z rowerów do zwiedzania okolicy, pięknie utrzymanego ogrodu i solarium, w którym można się zrelaksować. Pokoje zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i obejmują pokoje rodzinne wyposażone w klimatyzację, wygodne aneksy kuchenne do samodzielnego przygotowywania posiłków oraz prywatne łazienki. Dodatkowe udogodnienia zwiększają komfort gości, w tym wydzielony basen dla dzieci, sprzęt do grillowania, gdzie można zjeść posiłek na świeżym powietrzu oraz bezpłatny prywatny parking na miejscu. Położony zaledwie 7 km od Gardaland, 19 km od bazyliki San Zeno i 20 km od mostu Castelvecchio, Agricamping Ai Prati oferuje doskonałą bazę wypadową do odkrywania regionalnych atrakcji. Z obiektu można łatwo dotrzeć do lotniska w Weronie, które oddalone jest o 17 km. Goście wysoko oceniają tę firmę noclegową ze względu na swoje udogodnienia i lokalizację, co czyni ją popularnym wyborem na niezapomniany pobyt w pobliżu jeziora Garda.

Często zadawane pytania — Agricamping Ai Prati

Jaka jest lokalizacja Agricamping Ai Prati?
Agricamping Ai Prati znajduje się w Lazise, ​​w regionie Jeziora Garda we Włoszech. Oferuje on bliskość lokalnych atrakcji i lotniska w Weronie.
Jakie są najważniejsze udogodnienia w Agricamping Ai Prati?
Obiekt oferuje basen bez krawędzi, taras słoneczny, bezpłatne WiFi, ogród, solarium oraz bezpłatną możliwość korzystania z rowerów. Pokoje rodzinne wyposażone są w klimatyzację i aneks kuchenny, a także sprzęt do grillowania.
Czy dostępny jest parking?
Tak, Agricamping Ai Prati zapewnia bezpłatny prywatny parking dla gości, zapewniając wygodny przyjazd i wyjazd.
Czy istnieją specjalne udogodnienia dla dzieci?
Tak, na terenie obiektu znajduje się wydzielony basen dla dzieci, co czyni go odpowiednią opcją dla rodzin podróżujących z młodszymi dziećmi.
Jakie atrakcje są w pobliżu Agricamping Ai Prati?
Do popularnych pobliskich atrakcji należy Gardaland, oddalony o 7 km. Bazylika San Zeno oddalona jest od obiektu o 19 km, a most Castelvecchio – o 20 km.
Jak daleko jest lotnisko w Weronie?
Lotnisko w Weronie oddalone jest od obiektu Agricamping Ai Prati o 17 km i zapewnia gościom dogodne połączenia.
Co sprawia, że ​​Agricamping Ai Prati jest wyjątkowy?
Jego wyjątkowy urok polega na połączeniu rustykalnego uroku agrocampingu z nowoczesnymi udogodnieniami, takimi jak basen bez krawędzi i dobrze wyposażone pokoje rodzinne, a także bezpłatny dostęp do rowerów umożliwiających zwiedzanie malowniczego obszaru jeziora Garda.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Lokalizacja i kontakt

Agricamping Ai Prati
Via Prati
Lazise (VR)
Włochy
Website

Usługi i udogodnienia

Swimming Pool
Free WiFi
Parking
Free Parking
Garden
Terrace

Pobliskie atrakcje

Gardaland 7 km
Caneva Aquapark 8 km
Movieland Park 10 km
Parco Giardino Sigurtà 20 km
Arena di Verona 22 km
Verona 22 km
Grotte di Catullo 24 km
Funivia Monte Baldo 42 km
Il Vittoriale 53 km
Mantova 54 km
Brescia 57 km
Cascate del Varone 67 km
Trento 81 km
Zarezerwuj teraz
🏨

Are you the owner or manager of Agricamping Ai Prati?

Zarządzaj swoim wpisem i śledź odwiedzających

6 387 gości odwiedziło Agricamping Ai Prati w ciągu ostatnich 365 dni, ze średnią 17,5 wizyt dziennie i szczytem 757 w Apr 2026 z czego 94% Desktop i 6% Mobile.

Germany
Włochy
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
Norway
Denmark

Statystyki w czasie rzeczywistym, boty AI i crawlery są filtrowane — dane uwzględniają wyłącznie prawdziwe wizyty ludzi — aktualizowane 2. dnia każdego miesiąca · V26