GardaLake.com
Villa Chiara - accommodation in Lazise, Lake Garda, Italy

Villa Chiara, Lazise

📍 Via Croce Papale 14, Lazise

🅿️ Parkeren 📶 WiFi
Boek nu Bellen

Villa Chiara is een elegant accommodatiebedrijf in Lazise en biedt een bed & breakfast-ervaring met een prachtige tuin en terras. Gasten profiteren van gratis WiFi, een gezellige bar en een zitgedeelte buiten, ideaal om te genieten van het mediterrane klimaat in de buurt van het Gardameer. De accommodatie benadrukt het gemak van de gasten met privé in- en uitchecken, naast gezinsvriendelijke voorzieningen. Deze charmante accommodatie biedt een comfortabel verblijf en beschikt over een ontspannende loungeruimte en een handige koffiebar. Dagelijkse schoonmaak zorgt voor een ongerepte omgeving voor alle bezoekers. Voor degenen die met hun dierbaren reizen, biedt Villa Chiara speciale familiekamers, waardoor het een geschikte keuze is voor een gezinsvakantie aan het Gardameer. Praktische faciliteiten zoals een fietsenstalling, expresdiensten en …

Meer lezen →

Locatie & contact

Via Croce Papale 14
Lazise (VR)
Italië
+39-045.7590937 📍 Openen in Google Maps

Services & faciliteiten

Free WiFiParkingBreakfastGardenTerrace

Bezienswaardigheden

Caneva Aquapark 2 km
Movieland Park 3 km
Parco Giardino Sigurtà 15 km
Grotte di Catullo 16 km
Arena di Verona 32 km
Verona 32 km
Funivia Monte Baldo 41 km
Il Vittoriale 46 km
Brescia 50 km
Mantova 57 km
Cascate del Varone 73 km
Trento 87 km

Veelgestelde vragen

Waar ligt Villa Chiara in Lazise?
Villa Chiara ligt in Lazise, ​​een charmant stadje aan de oostelijke oever van het Gardameer in Italië. Deze toplocatie biedt gasten een serene uitvalsbasis om de omliggende regio Veneto te verkennen. De accommodatie biedt gemakkelijke toegang tot de promenade langs het meer en het historische centrum van Lazise, ​​zodat u gemakkelijk kunt genieten van de lokale cultuur en landschappelijke schoonheid.
Welke vervoersmogelijkheden zijn er beschikbaar voor gasten van Villa Chiara?
Gasten die met het vliegtuig komen, vinden de luchthaven van Verona op ongeveer 20 km van Villa Chiara, waardoor transfers relatief eenvoudig zijn. Voor degenen die de omgeving op twee wielen verkennen, biedt de accommodatie speciale fietsenstallingen. De ligging in Lazise biedt ook goede toegang tot lokale wegen voor autoreizen, waardoor bezoekers met verschillende bestemmingen aan het Gardameer kunnen reizen.
Welke eet- en eetopties zijn beschikbaar bij Villa Chiara?
Villa Chiara biedt een bed & breakfast-ervaring, waarbij de gasten het kwaliteitsontbijt dat elke ochtend wordt aangeboden voortdurend waarderen. Voor versnaperingen gedurende de dag beschikt de accommodatie over een bar en een koffiebar. Dankzij het zitgedeelte buiten kunnen gasten genieten van drankjes en snacks in de prachtige tuin, wat de ontspanningservaring versterkt.
Is Villa Chiara een gezinsvriendelijke accommodatie?
Ja, Villa Chiara staat bekend om zijn gezinsvriendelijke omgeving en biedt speciale familiekamers, waardoor het een ideale keuze is voor mensen die met kinderen reizen. De locatie is ook zeer geschikt voor familie-uitjes, aangezien het op slechts 17 minuten rijden ligt van het populaire themapark Gardaland, een belangrijke attractie voor alle leeftijden.
Welke voorzieningen en diensten kunnen gasten verwachten bij Villa Chiara?
Villa Chiara biedt een scala aan voorzieningen die zijn ontworpen voor comfort en gemak voor de gasten. Deze omvatten gratis WiFi, een prachtige tuin en terras, en een zitgedeelte buiten. Gasten profiteren van privé in- en uitchecken, dagelijkse schoonmaak, een ontspannende lounge en praktische diensten zoals bagageopslag en expresdiensten.
Welke attracties zijn er in de buurt van Villa Chiara in Lazise?
Villa Chiara ligt op een toplocatie nabij diverse opmerkelijke bezienswaardigheden. Het ligt op slechts 17 minuten rijden van Gardaland, een van de beroemdste themaparken van Italië. Gasten kunnen ook gemakkelijk een bezoek brengen aan Terme Sirmione, bekend om zijn thermale baden, en de historische toren van San Martino della Battaglia, die inzicht biedt in het rijke verleden van de regio.
Biedt Villa Chiara specifieke diensten voor uw gemak?
Ja, Villa Chiara geeft prioriteit aan het gemak van de gasten met verschillende specifieke diensten. Deze omvatten privé in- en uitchecken voor een vlotte aankomst en vertrek, samen met expressdiensten voor efficiëntie. De accommodatie biedt ook een beveiligde bagageopslag, zodat gasten voor of na hun verblijf onbelemmerd Lazise en het Gardameer kunnen verkennen.

Bezoekersstatistieken

6.682 gasten bezochten Villa Chiara in de afgelopen 365 dagen, met een dagelijks gemiddelde van 18,3 bezoeken en een piek van 747 in Apr 2026 waarvan 98% Desktop en 2% Mobiel.

Populairste nationaliteiten die Villa Chiara bezoeken

Duitsland
Italië
Nederland
Oostenrijk
Engeland
Zwitserland
België
Polen
Rusland
Singapore
China
Mexico
HK
Realtime statistieken, AI-bots en webcrawlers worden gefilterd — de gegevens tonen alleen echte menselijke bezoeken — bijgewerkt op de 2e van elke maand · V14

Beoordeeld door de redactie van Gardalake.com
Experts aan het Gardameer sinds 1988

🏨 Eigenaar of beheerder van Villa Chiara?

Statistieken bekijken

GardaLake.com

Gardameer Hotels & Reisgids

Voor info, updates en partnerschappen: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Villa Chiara - Lazise

Villa Chiara - accommodation in Lazise, Lake Garda, Italy

Villa Chiara is een elegant accommodatiebedrijf in Lazise en biedt een bed & breakfast-ervaring met een prachtige tuin en terras. Gasten profiteren van gratis WiFi, een gezellige bar en een zitgedeelte buiten, ideaal om te genieten van het mediterrane klimaat in de buurt van het Gardameer. De accommodatie benadrukt het gemak van de gasten met privé in- en uitchecken, naast gezinsvriendelijke voorzieningen.

Deze charmante accommodatie biedt een comfortabel verblijf en beschikt over een ontspannende loungeruimte en een handige koffiebar. Dagelijkse schoonmaak zorgt voor een ongerepte omgeving voor alle bezoekers. Voor degenen die met hun dierbaren reizen, biedt Villa Chiara speciale familiekamers, waardoor het een geschikte keuze is voor een gezinsvakantie aan het Gardameer. Praktische faciliteiten zoals een fietsenstalling, expresdiensten en een beveiligde bagageopslag zorgen voor een verdere verbetering van de gastervaring en komen tegemoet aan verschillende reisbehoeften.

Gelegen in het hart van Lazise, ​​een pittoresk stadje aan de oostelijke oever van het Gardameer, is Villa Chiara een uitstekende uitvalsbasis voor het verkennen van de regio Veneto. Dankzij de toplocatie bevindt het zich op slechts 17 minuten rijden van het populaire themapark Gardaland, waardoor u gemakkelijk toegang heeft tot familie-entertainment. Gasten kunnen ook nabijgelegen culturele en historische bezienswaardigheden ontdekken, zoals Terme Sirmione, bekend om zijn thermale water, en de historische toren van San Martino della Battaglia. Voor internationale en binnenlandse reizigers is de luchthaven van Verona gunstig gelegen op ongeveer 20 km afstand, waardoor aankomst en vertrek eenvoudig zijn. Gasten benadrukken consequent het kwaliteitsontbijt, de aandacht van het personeel en de algehele gezinsvriendelijke omgeving als belangrijke aspecten van hun verblijf, die echte Italiaanse gastvrijheid weerspiegelen. Ontdek de serene schoonheid van het Gardameer vanuit dit goed ingerichte Lazise-pand.

Veelgestelde vragen — Villa Chiara

Waar ligt Villa Chiara in Lazise?
Villa Chiara ligt in Lazise, ​​een charmant stadje aan de oostelijke oever van het Gardameer in Italië. Deze toplocatie biedt gasten een serene uitvalsbasis om de omliggende regio Veneto te verkennen. De accommodatie biedt gemakkelijke toegang tot de promenade langs het meer en het historische centrum van Lazise, ​​zodat u gemakkelijk kunt genieten van de lokale cultuur en landschappelijke schoonheid.
Welke vervoersmogelijkheden zijn er beschikbaar voor gasten van Villa Chiara?
Gasten die met het vliegtuig komen, vinden de luchthaven van Verona op ongeveer 20 km van Villa Chiara, waardoor transfers relatief eenvoudig zijn. Voor degenen die de omgeving op twee wielen verkennen, biedt de accommodatie speciale fietsenstallingen. De ligging in Lazise biedt ook goede toegang tot lokale wegen voor autoreizen, waardoor bezoekers met verschillende bestemmingen aan het Gardameer kunnen reizen.
Welke eet- en eetopties zijn beschikbaar bij Villa Chiara?
Villa Chiara biedt een bed & breakfast-ervaring, waarbij de gasten het kwaliteitsontbijt dat elke ochtend wordt aangeboden voortdurend waarderen. Voor versnaperingen gedurende de dag beschikt de accommodatie over een bar en een koffiebar. Dankzij het zitgedeelte buiten kunnen gasten genieten van drankjes en snacks in de prachtige tuin, wat de ontspanningservaring versterkt.
Is Villa Chiara een gezinsvriendelijke accommodatie?
Ja, Villa Chiara staat bekend om zijn gezinsvriendelijke omgeving en biedt speciale familiekamers, waardoor het een ideale keuze is voor mensen die met kinderen reizen. De locatie is ook zeer geschikt voor familie-uitjes, aangezien het op slechts 17 minuten rijden ligt van het populaire themapark Gardaland, een belangrijke attractie voor alle leeftijden.
Welke voorzieningen en diensten kunnen gasten verwachten bij Villa Chiara?
Villa Chiara biedt een scala aan voorzieningen die zijn ontworpen voor comfort en gemak voor de gasten. Deze omvatten gratis WiFi, een prachtige tuin en terras, en een zitgedeelte buiten. Gasten profiteren van privé in- en uitchecken, dagelijkse schoonmaak, een ontspannende lounge en praktische diensten zoals bagageopslag en expresdiensten.
Welke attracties zijn er in de buurt van Villa Chiara in Lazise?
Villa Chiara ligt op een toplocatie nabij diverse opmerkelijke bezienswaardigheden. Het ligt op slechts 17 minuten rijden van Gardaland, een van de beroemdste themaparken van Italië. Gasten kunnen ook gemakkelijk een bezoek brengen aan Terme Sirmione, bekend om zijn thermale baden, en de historische toren van San Martino della Battaglia, die inzicht biedt in het rijke verleden van de regio.
Biedt Villa Chiara specifieke diensten voor uw gemak?
Ja, Villa Chiara geeft prioriteit aan het gemak van de gasten met verschillende specifieke diensten. Deze omvatten privé in- en uitchecken voor een vlotte aankomst en vertrek, samen met expressdiensten voor efficiëntie. De accommodatie biedt ook een beveiligde bagageopslag, zodat gasten voor of na hun verblijf onbelemmerd Lazise en het Gardameer kunnen verkennen.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Locatie & contact

Villa Chiara
Via Croce Papale 14
Lazise (VR)
Italië
+39-045.7590937 Website

Services & faciliteiten

Free WiFi
Parking
Breakfast
Garden
Terrace

Bezienswaardigheden

Caneva Aquapark 2 km
Movieland Park 3 km
Parco Giardino Sigurtà 15 km
Grotte di Catullo 16 km
Arena di Verona 32 km
Verona 32 km
Funivia Monte Baldo 41 km
Il Vittoriale 46 km
Brescia 50 km
Mantova 57 km
Cascate del Varone 73 km
Trento 87 km
Boek nu
🏨

Are you the owner or manager of Villa Chiara?

Beheer uw vermelding en volg uw bezoekers

6.682 gasten bezochten Villa Chiara in de afgelopen 365 dagen, met een dagelijks gemiddelde van 18,3 bezoeken en een piek van 747 in Apr 2026 waarvan 98% Desktop en 2% Mobiel.

Duitsland
Italië
Nederland
Oostenrijk
Engeland
Zwitserland
België
Polen
Rusland
Singapore
China
Mexico
HK

Realtime statistieken, AI-bots en webcrawlers worden gefilterd — de gegevens tonen alleen echte menselijke bezoeken — bijgewerkt op de 2e van elke maand · V14