GardaLake.com
Le Camere Della Bice - bed and breakfast in Negrar di Valpolicella, Lake Garda, Italy

Le Camere Della Bice, Negrar di Valpolicella

📍 Via Bottega 2, Negrar di Valpolicella

🅿️ Parkeren 📶 WiFi
Boek nu Bellen

Le Camere Della Bice is een gastvrij accommodatiebedrijf in Negrar di Valpolicella, in de bredere regio van het Gardameer, en biedt comfortabele familiekamers met airconditioning en gratis WiFi. Gasten kunnen genieten van een hot tub, een ontspannend terras, een eigen restaurant dat ontbijt en diner serveert, en handige gratis privéparkeergelegenheid. Deze accommodatie biedt een comfortabele en praktische uitvalsbasis voor bezoekers die het Veronese platteland verkennen. Elke accommodatie is zorgvuldig uitgerust om een ​​aangenaam verblijf te garanderen, met airconditioning, een eigen badkamer, een speciaal bureau en een televisie. Geluidsisolatie draagt ​​bij aan een rustige omgeving, waardoor gasten na een dag vol ontdekkingen volledig kunnen ontspannen. Er is gratis WiFi beschikbaar in de hele accommodatie, zodat u verbonden blijft. Naast de privékamers …

Meer lezen →

Locatie & contact

Via Bottega 2
Negrar di Valpolicella (VR)
Italië
+39-045.7500720 📍 Openen in Google Maps

Services & faciliteiten

Free WiFiParkingFree ParkingBreakfastAccessible

Bezienswaardigheden

Arena di Verona 19 km
Verona 19 km
Gardaland 33 km
Caneva Aquapark 35 km
Movieland Park 35 km
Parco Giardino Sigurtà 39 km
Grotte di Catullo 50 km
Funivia Monte Baldo 56 km
Mantova 61 km
Cascate del Varone 68 km
Il Vittoriale 77 km
Brescia 80 km
Trento 82 km

Veelgestelde vragen

Waar ligt Le Camere Della Bice?
Le Camere Della Bice ligt in Negrar di Valpolicella, een charmant gebied in de bredere regio van het Gardameer in Italië. Deze positie biedt een mix van rustige, landelijke sfeer en biedt tegelijkertijd gemakkelijke toegang tot culturele bezienswaardigheden in de nabijgelegen stad Verona.
Welke kamervoorzieningen zijn er beschikbaar bij Le Camere Della Bice?
Elke kamer van Le Camere Della Bice is uitgerust voor comfort en beschikt over airconditioning, een eigen badkamer en gratis WiFi. Gasten vinden er ook een bureau, een televisie en geluidsisolatie, allemaal ontworpen om een ​​rustgevend en productief verblijf voor zowel individuen als gezinnen te garanderen.
Biedt Le Camere Della Bice een dinerservice aan?
Ja, Le Camere Della Bice biedt een ontbijt voor gasten om hun dag te beginnen. Daarnaast beschikt de accommodatie over een eigen restaurant dat dinermogelijkheden biedt. Dit restaurant wordt door gasten vaak geprezen vanwege de kwaliteit en variatie, waardoor het een handige keuze is voor maaltijden.
Welke ontspannings- en gemaksfaciliteiten zijn er beschikbaar?
Gasten van Le Camere Della Bice kunnen genieten van een scala aan faciliteiten, waaronder een ontspannend terras en een comfortabele loungeruimte. Voor een beter gevoel van welzijn is er een hot tub beschikbaar. De accommodatie biedt ook gratis privéparkeergelegenheid en een dagelijkse schoonmaakdienst voor extra gemak tijdens uw verblijf.
Hoe ver is Le Camere Della Bice van de belangrijkste bezienswaardigheden en de luchthaven?
Le Camere Della Bice is gunstig gelegen voor het verkennen van de regio. Het ligt op ongeveer 16 km van de San Zeno-basiliek en de Ponte Pietra, en op 17 km van de Castelvecchio-brug en het Castelvecchio-museum. De luchthaven van Verona ligt op 28 km van de accommodatie, wat reisverbindingen vergemakkelijkt.
Is Le Camere Della Bice geschikt voor gasten die met familie reizen?
Ja, Le Camere Della Bice is zeer geschikt voor gezinnen en biedt speciale familiekamers. De comfortabele accommodaties, samen met voorzieningen zoals een eigen badkamer, airconditioning en een eigen restaurant, bieden een praktische en aangename omgeving voor gezinsverblijven terwijl u de regio rond het Gardameer verkent.
Wat voor soort parkeergelegenheid is er beschikbaar bij de accommodatie?
Le Camere Della Bice biedt gasten het gemak van gratis privéparkeergelegenheid. Deze voorziening is vooral gunstig voor reizigers die met de auto komen en biedt veilige en gemakkelijk toegankelijke parkeergelegenheid direct bij de accommodatie tijdens hun verblijf in Negrar di Valpolicella.

Bezoekersstatistieken

5.489 gasten bezochten Le Camere Della Bice in de afgelopen 365 dagen, met een dagelijks gemiddelde van 15,0 bezoeken en een piek van 593 in Apr 2026 waarvan 100% Desktop en 0% Mobiel.

Populairste nationaliteiten die Le Camere Della Bice bezoeken

Duitsland
Italië
Nederland
Oostenrijk
Engeland
Zwitserland
België
Polen
Rusland
Singapore
China
Realtime statistieken, AI-bots en webcrawlers worden gefilterd — de gegevens tonen alleen echte menselijke bezoeken — bijgewerkt op de 2e van elke maand · V6

Beoordeeld door de redactie van Gardalake.com
Experts aan het Gardameer sinds 1988

🏨 Eigenaar of beheerder van Le Camere Della Bice?

Statistieken bekijken

GardaLake.com

Gardameer Hotels & Reisgids

Voor info, updates en partnerschappen: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Le Camere Della Bice - Negrar di Valpolicella

Bed and Breakfast
Le Camere Della Bice - bed and breakfast in Negrar di Valpolicella, Lake Garda, Italy

Le Camere Della Bice is een gastvrij accommodatiebedrijf in Negrar di Valpolicella, in de bredere regio van het Gardameer, en biedt comfortabele familiekamers met airconditioning en gratis WiFi. Gasten kunnen genieten van een hot tub, een ontspannend terras, een eigen restaurant dat ontbijt en diner serveert, en handige gratis privéparkeergelegenheid.

Deze accommodatie biedt een comfortabele en praktische uitvalsbasis voor bezoekers die het Veronese platteland verkennen. Elke accommodatie is zorgvuldig uitgerust om een ​​aangenaam verblijf te garanderen, met airconditioning, een eigen badkamer, een speciaal bureau en een televisie. Geluidsisolatie draagt ​​bij aan een rustige omgeving, waardoor gasten na een dag vol ontdekkingen volledig kunnen ontspannen. Er is gratis WiFi beschikbaar in de hele accommodatie, zodat u verbonden blijft.

Naast de privékamers biedt Le Camere Della Bice verschillende gedeelde ruimtes die zijn ontworpen voor het comfort van de gasten. Een uitnodigend terras en een gezellige loungeruimte bieden ideale plekken om te ontspannen, misschien met een boek of een verfrissend drankje. Voor een extra vleugje comfort hebben gasten toegang tot een hot tub, ideaal om te ontspannen. Het gemak van gratis privéparkeergelegenheid op het terrein is een aanzienlijk voordeel voor mensen die met de auto reizen, waardoor aankomst en vertrek worden vereenvoudigd. De dagelijkse schoonmaakservice zorgt voor een altijd frisse en opgeruimde sfeer tijdens uw verblijf.

Dineren bij Le Camere Della Bice is een hoogtepunt, met een ontbijt dat door de accommodatie wordt verzorgd om de dag te beginnen. Het restaurant van het hotel biedt ook dinermogelijkheden, en gasten prijzen regelmatig de kwaliteit en variatie ervan, waardoor het een populaire keuze is om te genieten van regionale smaken zonder ver te hoeven reizen.

Het hotel, gelegen in Negrar di Valpolicella, profiteert van de ligging in de schilderachtige regio van het Gardameer en biedt een mix van natuurlijke schoonheid en culturele nabijheid. Belangrijke bezienswaardigheden zoals de San Zeno-basiliek en de Ponte Pietra liggen op ongeveer 16 km afstand, terwijl de Castelvecchio-brug en het Castelvecchio-museum bereikbaar zijn binnen 17 km, wat mogelijkheden biedt voor culturele excursies. De luchthaven van Verona is gunstig gelegen op 28 km van de accommodatie, wat het regelen van reizen vergemakkelijkt. Deze accommodatie biedt een praktische en aangename uitvalsbasis voor het verkennen van het culturele erfgoed en de schilderachtige schoonheid van het Veronese platteland en de wijdere omgeving van het Gardameer.

Veelgestelde vragen — Le Camere Della Bice

Waar ligt Le Camere Della Bice?
Le Camere Della Bice ligt in Negrar di Valpolicella, een charmant gebied in de bredere regio van het Gardameer in Italië. Deze positie biedt een mix van rustige, landelijke sfeer en biedt tegelijkertijd gemakkelijke toegang tot culturele bezienswaardigheden in de nabijgelegen stad Verona.
Welke kamervoorzieningen zijn er beschikbaar bij Le Camere Della Bice?
Elke kamer van Le Camere Della Bice is uitgerust voor comfort en beschikt over airconditioning, een eigen badkamer en gratis WiFi. Gasten vinden er ook een bureau, een televisie en geluidsisolatie, allemaal ontworpen om een ​​rustgevend en productief verblijf voor zowel individuen als gezinnen te garanderen.
Biedt Le Camere Della Bice een dinerservice aan?
Ja, Le Camere Della Bice biedt een ontbijt voor gasten om hun dag te beginnen. Daarnaast beschikt de accommodatie over een eigen restaurant dat dinermogelijkheden biedt. Dit restaurant wordt door gasten vaak geprezen vanwege de kwaliteit en variatie, waardoor het een handige keuze is voor maaltijden.
Welke ontspannings- en gemaksfaciliteiten zijn er beschikbaar?
Gasten van Le Camere Della Bice kunnen genieten van een scala aan faciliteiten, waaronder een ontspannend terras en een comfortabele loungeruimte. Voor een beter gevoel van welzijn is er een hot tub beschikbaar. De accommodatie biedt ook gratis privéparkeergelegenheid en een dagelijkse schoonmaakdienst voor extra gemak tijdens uw verblijf.
Hoe ver is Le Camere Della Bice van de belangrijkste bezienswaardigheden en de luchthaven?
Le Camere Della Bice is gunstig gelegen voor het verkennen van de regio. Het ligt op ongeveer 16 km van de San Zeno-basiliek en de Ponte Pietra, en op 17 km van de Castelvecchio-brug en het Castelvecchio-museum. De luchthaven van Verona ligt op 28 km van de accommodatie, wat reisverbindingen vergemakkelijkt.
Is Le Camere Della Bice geschikt voor gasten die met familie reizen?
Ja, Le Camere Della Bice is zeer geschikt voor gezinnen en biedt speciale familiekamers. De comfortabele accommodaties, samen met voorzieningen zoals een eigen badkamer, airconditioning en een eigen restaurant, bieden een praktische en aangename omgeving voor gezinsverblijven terwijl u de regio rond het Gardameer verkent.
Wat voor soort parkeergelegenheid is er beschikbaar bij de accommodatie?
Le Camere Della Bice biedt gasten het gemak van gratis privéparkeergelegenheid. Deze voorziening is vooral gunstig voor reizigers die met de auto komen en biedt veilige en gemakkelijk toegankelijke parkeergelegenheid direct bij de accommodatie tijdens hun verblijf in Negrar di Valpolicella.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Locatie & contact

Le Camere Della Bice
Via Bottega 2
Negrar di Valpolicella (VR)
Italië
+39-045.7500720 Website

Services & faciliteiten

Free WiFi
Parking
Free Parking
Breakfast
Accessible

Bezienswaardigheden

Arena di Verona 19 km
Verona 19 km
Gardaland 33 km
Caneva Aquapark 35 km
Movieland Park 35 km
Parco Giardino Sigurtà 39 km
Grotte di Catullo 50 km
Funivia Monte Baldo 56 km
Mantova 61 km
Cascate del Varone 68 km
Il Vittoriale 77 km
Brescia 80 km
Trento 82 km
Boek nu
🏨

Are you the owner or manager of Le Camere Della Bice?

Beheer uw vermelding en volg uw bezoekers

5.489 gasten bezochten Le Camere Della Bice in de afgelopen 365 dagen, met een dagelijks gemiddelde van 15,0 bezoeken en een piek van 593 in Apr 2026 waarvan 100% Desktop en 0% Mobiel.

Duitsland
Italië
Nederland
Oostenrijk
Engeland
Zwitserland
België
Polen
Rusland
Singapore
China

Realtime statistieken, AI-bots en webcrawlers worden gefilterd — de gegevens tonen alleen echte menselijke bezoeken — bijgewerkt op de 2e van elke maand · V6