GardaLake.com
Corte Realdi Suites Piazza Erbe - hotels in Verona, Lake Garda, Italy

Corte Realdi Suites Piazza Erbe, Verona

📍 Via Mazzanti 3/a, Verona

🍽️ Restaurant 🅿️ Parkeren 📶 WiFi ❄️ airconditioning
Boek nu

Corte Realdi Suites Piazza Erbe biedt een onderscheidende accommodatie-ervaring in het hart van Verona, direct gelegen met uitzicht op het levendige Piazza delle Erbe. Dit historische pand bevindt zich op slechts een steenworp afstand van de beroemde Via Mazzini, de belangrijkste winkelstraat van Verona, en binnen handbereik van de belangrijkste bezienswaardigheden, zoals de Verona Arena, op 500 meter van de suites. Elk appartement met airconditioning biedt een comfortabele zithoek, satelliettelevisie en een volledig uitgeruste keuken, geschikt voor zowel onafhankelijke reizigers als gezinnen. Veel accommodaties beschikken over een terras of balkon met direct uitzicht op het bruisende centrale plein, wat de meeslepende Veronese-ervaring versterkt. Gasten zullen de eigen badkamers met gratis toiletartikelen en pantoffels op prijs stellen. Voor uw gemak worden …

Meer lezen →

Locatie & contact

Via Mazzanti 3/a
Verona (VR)
Italië
📍 Openen in Google Maps

Services & faciliteiten

RestaurantFree WiFiParkingAir ConditioningRoom ServiceShuttle

Bezienswaardigheden

Arena di Verona 2 km
Verona 2 km
Parco Giardino Sigurtà 31 km
Gardaland 34 km
Movieland Park 34 km
Caneva Aquapark 34 km
Grotte di Catullo 42 km
Mantova 48 km
Funivia Monte Baldo 65 km
Il Vittoriale 69 km
Brescia 72 km
Cascate del Varone 87 km
Trento 101 km

Veelgestelde vragen

Wat is de locatie van Corte Realdi Suites Piazza Erbe?
Corte Realdi Suites Piazza Erbe is centraal gelegen in Verona en biedt direct uitzicht op het historische plein Piazza delle Erbe. Het ligt vlakbij de Via Mazzini en op loopafstand van de Verona Arena.
Hoe kan ik Corte Realdi Suites Piazza Erbe bereiken?
De accommodatie is gemakkelijk bereikbaar en de luchthaven van Verona ligt op slechts 20 minuten rijden. Dankzij de centrale ligging is het ook gemakkelijk te voet of met lokaal vervoer te bereiken vanaf verschillende punten in de stad.
Welke voorzieningen zijn er in de appartementen?
Elk appartement is voorzien van airconditioning en beschikt over een zithoek, satelliet-tv en een volledig uitgeruste keuken. Een eigen badkamer met gratis toiletartikelen en pantoffels is standaard aanwezig, evenals handdoeken en beddengoed.
Zijn er eetgelegenheden ter plaatse?
De accommodatie biedt appartementen met eigen kookgelegenheid en een volledig uitgeruste keuken, zodat u uw eigen maaltijden kunt bereiden. Het historische centrum van Verona, met tal van restaurants en cafés, ligt direct voor de deur.
Is Corte Realdi Suites Piazza Erbe geschikt voor gezinnen?
Ja, de appartementen met ingerichte keukens en aparte woonruimtes maken Corte Realdi Suites Piazza Erbe een praktische keuze voor gezinnen die op zoek zijn naar een comfortabele uitvalsbasis in Verona.
Welke attracties zijn er in de buurt?
De suites zijn ideaal gelegen nabij de Via Mazzini om te winkelen, de Verona Arena (500 meter) en Piazza Bra (600 meter). Veel van de historische bezienswaardigheden en culturele bezienswaardigheden van Verona liggen op loopafstand.
Wat maakt Corte Realdi Suites Piazza Erbe uniek?
De unieke aantrekkingskracht ligt in de toplocatie direct aan het Piazza delle Erbe, waardoor gasten de ervaring krijgen van een verblijf in een historisch gebouw aan een van de meest iconische pleinen van Verona, met veel appartementen met direct uitzicht op het plein.

Bezoekersstatistieken

6.383 gasten bezochten Corte Realdi Suites Piazza Erbe in de afgelopen 365 dagen, met een dagelijks gemiddelde van 17,5 bezoeken en een piek van 699 in Apr 2026 waarvan 100% Desktop en 0% Mobiel.

Populairste nationaliteiten die Corte Realdi Suites Piazza Erbe bezoeken

Duitsland
Italië
Nederland
Oostenrijk
Engeland
Zwitserland
België
Polen
Rusland
Singapore
Realtime statistieken, AI-bots en webcrawlers worden gefilterd — de gegevens tonen alleen echte menselijke bezoeken — bijgewerkt op de 2e van elke maand · V15

Beoordeeld door de redactie van Gardalake.com
Experts aan het Gardameer sinds 1988

🏨 Eigenaar of beheerder van Corte Realdi Suites Piazza Erbe?

Statistieken bekijken

GardaLake.com

Gardameer Hotels & Reisgids

Voor info, updates en partnerschappen: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Corte Realdi Suites Piazza Erbe - Verona

Hotels
Corte Realdi Suites Piazza Erbe - hotels in Verona, Lake Garda, Italy

Corte Realdi Suites Piazza Erbe biedt een onderscheidende accommodatie-ervaring in het hart van Verona, direct gelegen met uitzicht op het levendige Piazza delle Erbe. Dit historische pand bevindt zich op slechts een steenworp afstand van de beroemde Via Mazzini, de belangrijkste winkelstraat van Verona, en binnen handbereik van de belangrijkste bezienswaardigheden, zoals de Verona Arena, op 500 meter van de suites. Elk appartement met airconditioning biedt een comfortabele zithoek, satelliettelevisie en een volledig uitgeruste keuken, geschikt voor zowel onafhankelijke reizigers als gezinnen. Veel accommodaties beschikken over een terras of balkon met direct uitzicht op het bruisende centrale plein, wat de meeslepende Veronese-ervaring versterkt. Gasten zullen de eigen badkamers met gratis toiletartikelen en pantoffels op prijs stellen. Voor uw gemak worden er ook handdoeken en beddengoed verstrekt. De centrale ligging van het pand zorgt voor een uitstekende bereikbaarheid, met de luchthaven van Verona op slechts 20 minuten rijden. Piazza Bra ligt ook dichtbij, op slechts 600 meter van de suites, waardoor u moeiteloos de rijke geschiedenis en cultuur van de stad kunt verkennen. Geniet tijdens uw verblijf van het gemak van gratis WiFi, zodat u verbinding heeft met de stad en daarbuiten.

Veelgestelde vragen — Corte Realdi Suites Piazza Erbe

Wat is de locatie van Corte Realdi Suites Piazza Erbe?
Corte Realdi Suites Piazza Erbe is centraal gelegen in Verona en biedt direct uitzicht op het historische plein Piazza delle Erbe. Het ligt vlakbij de Via Mazzini en op loopafstand van de Verona Arena.
Hoe kan ik Corte Realdi Suites Piazza Erbe bereiken?
De accommodatie is gemakkelijk bereikbaar en de luchthaven van Verona ligt op slechts 20 minuten rijden. Dankzij de centrale ligging is het ook gemakkelijk te voet of met lokaal vervoer te bereiken vanaf verschillende punten in de stad.
Welke voorzieningen zijn er in de appartementen?
Elk appartement is voorzien van airconditioning en beschikt over een zithoek, satelliet-tv en een volledig uitgeruste keuken. Een eigen badkamer met gratis toiletartikelen en pantoffels is standaard aanwezig, evenals handdoeken en beddengoed.
Zijn er eetgelegenheden ter plaatse?
De accommodatie biedt appartementen met eigen kookgelegenheid en een volledig uitgeruste keuken, zodat u uw eigen maaltijden kunt bereiden. Het historische centrum van Verona, met tal van restaurants en cafés, ligt direct voor de deur.
Is Corte Realdi Suites Piazza Erbe geschikt voor gezinnen?
Ja, de appartementen met ingerichte keukens en aparte woonruimtes maken Corte Realdi Suites Piazza Erbe een praktische keuze voor gezinnen die op zoek zijn naar een comfortabele uitvalsbasis in Verona.
Welke attracties zijn er in de buurt?
De suites zijn ideaal gelegen nabij de Via Mazzini om te winkelen, de Verona Arena (500 meter) en Piazza Bra (600 meter). Veel van de historische bezienswaardigheden en culturele bezienswaardigheden van Verona liggen op loopafstand.
Wat maakt Corte Realdi Suites Piazza Erbe uniek?
De unieke aantrekkingskracht ligt in de toplocatie direct aan het Piazza delle Erbe, waardoor gasten de ervaring krijgen van een verblijf in een historisch gebouw aan een van de meest iconische pleinen van Verona, met veel appartementen met direct uitzicht op het plein.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Locatie & contact

Corte Realdi Suites Piazza Erbe
Via Mazzanti 3/a
Verona (VR)
Italië
Website

Services & faciliteiten

Restaurant
Free WiFi
Parking
Air Conditioning
Room Service
Shuttle

Bezienswaardigheden

Arena di Verona 2 km
Verona 2 km
Parco Giardino Sigurtà 31 km
Gardaland 34 km
Movieland Park 34 km
Caneva Aquapark 34 km
Grotte di Catullo 42 km
Mantova 48 km
Funivia Monte Baldo 65 km
Il Vittoriale 69 km
Brescia 72 km
Cascate del Varone 87 km
Trento 101 km
Boek nu
🏨

Are you the owner or manager of Corte Realdi Suites Piazza Erbe?

Beheer uw vermelding en volg uw bezoekers

6.383 gasten bezochten Corte Realdi Suites Piazza Erbe in de afgelopen 365 dagen, met een dagelijks gemiddelde van 17,5 bezoeken en een piek van 699 in Apr 2026 waarvan 100% Desktop en 0% Mobiel.

Duitsland
Italië
Nederland
Oostenrijk
Engeland
Zwitserland
België
Polen
Rusland
Singapore

Realtime statistieken, AI-bots en webcrawlers worden gefilterd — de gegevens tonen alleen echte menselijke bezoeken — bijgewerkt op de 2e van elke maand · V15