GardaLake.com
Hotel Virginia - 2 star hotels in Garda, Lake Garda, Italy

Hotel Virginia, Garda

★★

📍 Via Monte Baldo 19, Garda

🍸 Bar 🅿️ Parkolás 📶 WiFi
Foglaljon most Hívjon

A Hotel Virginia egy 2 csillagos szálláshely, amely Garda bájos városában található, és légkondicionált szobákat kínál kényelmes helyen, mindössze 5 perces sétára a Garda-tó festői partjától. Ez a szálláshely praktikus és kényelmes kiindulópontot kínál azoknak az utazóknak, akik szeretnék felfedezni Garda nyüzsgő hangulatát és Olaszország legnagyobb tavának tágabb keleti partját. A tó közelsége lehetővé teszi a vendégek számára, hogy könnyen elérjék a tóparti sétányt és a város szolgáltatásait. A Hotel Virginia vendégei jól felszerelt szobákkal várják a pihenést a régió felfedezésével töltött nap után. Minden szállásegység modern kényelemmel rendelkezik, beleértve a műholdas TV-t, a funkcionális gardróbszekrényt és a hűvös járólapozott padlót, amelyek hozzájárulnak a kellemes környezet megteremtéséhez. A privát fürdőszobákban hajszárító és ingyenes piperecikkek találhatók, ami növeli a látogatók kényelmét. …

Tovább olvasom →

Elhelyezkedés és kapcsolat

Via Monte Baldo 19
Garda (VR)
Olaszország
+39-045.7255375 📍 Megnyitás a Google Térképen

Szolgáltatások és felszereltség

BarFree WiFiParkingBreakfastShuttle

Közeli látványosságok

Gardaland 15 km
Caneva Aquapark 16 km
Movieland Park 17 km
Funivia Monte Baldo 28 km
Grotte di Catullo 29 km
Parco Giardino Sigurtà 31 km
Arena di Verona 38 km
Verona 38 km
Il Vittoriale 60 km
Brescia 63 km
Mantova 67 km
Cascate del Varone 68 km
Trento 82 km

Gyakran ismételt kérdések

Hol található Hotel Virginia?
A Hotel Virginia kényelmes helyen található, Garda városában, Olaszországban, a Garda-tó keleti partján. Az ingatlan kiváló helyen, a gyönyörű Garda-tótól mindössze 5 perces sétára található, és könnyű hozzáférést kínál a tóparti sétányhoz és a nyüzsgő városközponthoz.
Milyen szolgáltatásokat nyújtanak a(z) Hotel Virginia szobáiban?
A Hotel Virginia szobái légkondicionálóval felszereltek a vendégek kényelméért. Minden szoba műholdas TV-vel, gardróbbal és praktikus járólapozott padlóval rendelkezik. A saját fürdőszobákban hajszárító és ingyenes piperecikkek találhatók, így minden vendég kényelmes és kényelmes tartózkodást biztosít.
A Hotel Virginia kínál reggelit?
Igen, a Hotel Virginia mindennap svédasztalos reggelit biztosít vendégei számára. A reggeli különféle édes és sós ételeket tartalmaz, amelyek kielégítően kezdhetik a napot Garda és a környező Garda-tó régió felfedezése előtt.
Milyen messze van a Hotel Virginia a főbb közlekedési kapcsolatoktól és látnivalóktól?
A Hotel Virginia 18 km-re található a regionális vasúti összeköttetést biztosító Domegliara pályaudvartól. A kulturális kirándulások iránt érdeklődők számára Verona híres városa, amely történelmi helyszíneiről és római arénájáról ismert, körülbelül 40 km-re található, így elérhető egynapos kirándulási célpont.
A Hotel Virginia alkalmas családok számára?
Bár a konkrét családi létesítményeket nem részletezik, a Hotel Virginia praktikus kényelmi szolgáltatásai, mint például a légkondicionált szobák és a svédasztalos reggeli, valamint a központi fekvése Gardában és a Garda-tó közelsége alkalmas és kényelmes kiindulóponttá teszik a környék felfedezésére vágyó utazók, köztük családok számára.
Miért jó választás a Hotel Virginia Gardában?
A Hotel Virginia kitűnik kiváló elhelyezkedésével, mindössze 5 perces sétára a Garda-tótól és Garda városának szívétől. A vendégek értékelik a légkondicionált szobák kényelmét és a svédasztalos reggeli kényelmét, amelyek egyszerű és elérhető alapot biztosítanak a Garda-tó régió varázsának megtapasztalásához.

Látogatói statisztikák

6 155 vendég látogatta meg Hotel Virginia-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 16,9 látogatással és 694 csúcsértékkel Apr 2026 hónapban ebből 96% Asztali és 4% Mobil.

Legtöbbet látogató nemzetiségek: Hotel Virginia

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
Csehország
Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V23

A Gardalake.com szerkesztősége értékelte
Garda-tó szakértői 1988 óta

More hotels in Garda

Budget Hotels in Garda Hotels with Parking in Garda Hotels with Breakfast in Garda

🏨 Tulajdonos vagy vezető: Hotel Virginia?

Statisztikák megtekintése

GardaLake.com

Garda-tó Hotelek & Útikönyv

Információk, frissítések és partnerkapcsolatok: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Hotel Virginia - Garda★★☆☆☆

Hotels
Hotel Virginia - 2 star hotels in Garda, Lake Garda, Italy

A Hotel Virginia egy 2 csillagos szálláshely, amely Garda bájos városában található, és légkondicionált szobákat kínál kényelmes helyen, mindössze 5 perces sétára a Garda-tó festői partjától. Ez a szálláshely praktikus és kényelmes kiindulópontot kínál azoknak az utazóknak, akik szeretnék felfedezni Garda nyüzsgő hangulatát és Olaszország legnagyobb tavának tágabb keleti partját. A tó közelsége lehetővé teszi a vendégek számára, hogy könnyen elérjék a tóparti sétányt és a város szolgáltatásait.

A Hotel Virginia vendégei jól felszerelt szobákkal várják a pihenést a régió felfedezésével töltött nap után. Minden szállásegység modern kényelemmel rendelkezik, beleértve a műholdas TV-t, a funkcionális gardróbszekrényt és a hűvös járólapozott padlót, amelyek hozzájárulnak a kellemes környezet megteremtéséhez. A privát fürdőszobákban hajszárító és ingyenes piperecikkek találhatók, ami növeli a látogatók kényelmét. A légkondicionálás minden szobában üdvözlendő, különösen a melegebb mediterrán hónapokban, így biztosítva a kényelmes elvonulást.

A Hotel Virginia tartózkodásának fénypontja a mindennapi svédasztalos reggeli. A barátságos környezetben felszolgált reggeli édes és sós ételek széles választékát kínálja, így kiadós kezdést biztosít a Garda-tó felfedezésével töltött napokhoz. Ez az átfogó ajánlat biztosítja, hogy a vendégek feltöltődhessenek, mielőtt elindulnának sétálni a tóparton, felkeresni a helyi üzleteket vagy kirándulásokat tenni a környékre.

A szálloda Garda városában található, könnyű hozzáférést biztosít a tó számos látnivalójához és a helyi olasz vendégszeretethez. Bár a Hotel Virginia nem rendelkezik saját medencével vagy közvetlen hozzáféréssel a strandhoz, a Garda-tó közelsége azt jelenti, hogy a vendégek csak pár percre vannak a nyilvános hozzáférési pontoktól és a nyüzsgő városközponttól. Tömegközlekedéssel érkezők vagy további utazást tervezők számára a 18 km-re található Domegliara pályaudvar regionális kapcsolatokat biztosít. Ezenkívül Verona történelmi városa, amely a római arénájáról és kulturális örökségéről híres, körülbelül 40 km-re található a szálláshelytől, így Garda városából egynapos kirándulásra is könnyen elérhető. A Hotel Virginia ideális választás azoknak a látogatóknak, akik egyszerű szállást keresnek, kiváló hozzáférést biztosítva a Garda-tó természeti szépségéhez és varázsához.

Gyakran ismételt kérdések — Hotel Virginia

Hol található Hotel Virginia?
A Hotel Virginia kényelmes helyen található, Garda városában, Olaszországban, a Garda-tó keleti partján. Az ingatlan kiváló helyen, a gyönyörű Garda-tótól mindössze 5 perces sétára található, és könnyű hozzáférést kínál a tóparti sétányhoz és a nyüzsgő városközponthoz.
Milyen szolgáltatásokat nyújtanak a(z) Hotel Virginia szobáiban?
A Hotel Virginia szobái légkondicionálóval felszereltek a vendégek kényelméért. Minden szoba műholdas TV-vel, gardróbbal és praktikus járólapozott padlóval rendelkezik. A saját fürdőszobákban hajszárító és ingyenes piperecikkek találhatók, így minden vendég kényelmes és kényelmes tartózkodást biztosít.
A Hotel Virginia kínál reggelit?
Igen, a Hotel Virginia mindennap svédasztalos reggelit biztosít vendégei számára. A reggeli különféle édes és sós ételeket tartalmaz, amelyek kielégítően kezdhetik a napot Garda és a környező Garda-tó régió felfedezése előtt.
Milyen messze van a Hotel Virginia a főbb közlekedési kapcsolatoktól és látnivalóktól?
A Hotel Virginia 18 km-re található a regionális vasúti összeköttetést biztosító Domegliara pályaudvartól. A kulturális kirándulások iránt érdeklődők számára Verona híres városa, amely történelmi helyszíneiről és római arénájáról ismert, körülbelül 40 km-re található, így elérhető egynapos kirándulási célpont.
A Hotel Virginia alkalmas családok számára?
Bár a konkrét családi létesítményeket nem részletezik, a Hotel Virginia praktikus kényelmi szolgáltatásai, mint például a légkondicionált szobák és a svédasztalos reggeli, valamint a központi fekvése Gardában és a Garda-tó közelsége alkalmas és kényelmes kiindulóponttá teszik a környék felfedezésére vágyó utazók, köztük családok számára.
Miért jó választás a Hotel Virginia Gardában?
A Hotel Virginia kitűnik kiváló elhelyezkedésével, mindössze 5 perces sétára a Garda-tótól és Garda városának szívétől. A vendégek értékelik a légkondicionált szobák kényelmét és a svédasztalos reggeli kényelmét, amelyek egyszerű és elérhető alapot biztosítanak a Garda-tó régió varázsának megtapasztalásához.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Elhelyezkedés és kapcsolat

Hotel Virginia
★★
Via Monte Baldo 19
Garda (VR)
Olaszország
+39-045.7255375 Website

Szolgáltatások és felszereltség

Bar
Free WiFi
Parking
Breakfast
Shuttle

Közeli látványosságok

Gardaland 15 km
Caneva Aquapark 16 km
Movieland Park 17 km
Funivia Monte Baldo 28 km
Grotte di Catullo 29 km
Parco Giardino Sigurtà 31 km
Arena di Verona 38 km
Verona 38 km
Il Vittoriale 60 km
Brescia 63 km
Mantova 67 km
Cascate del Varone 68 km
Trento 82 km
Foglaljon most
🏨

Are you the owner or manager of Hotel Virginia?

Kezelje adatait és kövesse nyomon látogatóit

6 155 vendég látogatta meg Hotel Virginia-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 16,9 látogatással és 694 csúcsértékkel Apr 2026 hónapban ebből 96% Asztali és 4% Mobil.

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
Csehország

Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V23