GardaLake.com
Villa Antonella - holiday apartments in Manerba del Garda, Lake Garda, Italy

Villa Antonella, Manerba del Garda

📍 Via Gazzolo 3/H, Manerba del Garda

🏊 Medence 🅿️ Parkolás 📶 WiFi ❄️ A/C
Foglaljon most Hívjon

A Villa Antonella egy magánszálláshely Manerba del Gardában, szezonális szabadtéri medencével, grillezési lehetőséggel és hegyekre néző kilátással. Ez a villa teljesen felszerelt konyhával, pezsgőfürdővel és ingyenes Wi-Fi-vel rendelkezik, így ideális választás egy önellátó szálláshoz a Garda-tó közelében. A bájos Manerba del Garda városában található szálláshely nyugodt kiindulópontot kínál a Garda-tó régió változatos tájainak és kulturális gazdagságának felfedezéséhez. A Villa Antonella vendégei élvezhetik a jól felszerelt konyhát, amely mosogatógéppel, sütővel, mikrohullámú sütővel, kávéfőzővel és vízforralóval rendelkezik, amely tökéletes az ételek elkészítéséhez és az otthoni kényelem élvezetéhez. A szálláshoz pezsgőfürdővel felszerelt fürdőszoba is tartozik, amely pihentető kikapcsolódást nyújt egy felfedezéssel töltött nap után. A szezonális szabadtéri medence frissítő lehetőséget kínál a szabadidő eltöltésére a melegebb napokon, melyet grillezési lehetőség egészít ki a …

Tovább olvasom →

Elhelyezkedés és kapcsolat

Via Gazzolo 3/H
Manerba del Garda (BS)
Olaszország
+39-348.6975719 📍 Megnyitás a Google Térképen

Szolgáltatások és felszereltség

Swimming PoolFree WiFiParkingAir Conditioning

Közeli látványosságok

Il Vittoriale 14 km
Grotte di Catullo 24 km
Movieland Park 35 km
Gardaland 35 km
Caneva Aquapark 35 km
Brescia 37 km
Parco Giardino Sigurtà 42 km
Cascate del Varone 55 km
Arena di Verona 57 km
Verona 57 km
Mantova 82 km
Funivia Monte Baldo 83 km
Trento 121 km

Gyakran ismételt kérdések

Hol található Villa Antonella?
A Villa Antonella az olaszországi Garda-tó tágabb régiójában, Manerba del Gardában található. Ez a hely békés környezetet kínál, miközben hozzáférést biztosít a közeli látnivalókhoz. Az ingatlan körülbelül 8 km-re található Sirmione városától és körülbelül 37 km-re Veronától, így kényelmes kiindulópont a regionális felfedezéshez.
Milyen szolgáltatásokat nyújt a(z) Villa Antonella?
A Villa Antonella vendégei számos kényelmi szolgáltatást élvezhetnek a kényelmes tartózkodás érdekében. Ezek közé tartozik a szezonális szabadtéri medence, a grillezési lehetőség és az ingyenes Wi-Fi. A villában egy mosogatógéppel, sütővel, mikrohullámú sütővel, kávéfőzővel és vízforralóval ellátott, teljesen felszerelt konyha, valamint egy pezsgőfürdővel ellátott fürdőszoba is található.
A Villa Antonella kínál étkezési lehetőséget?
A Villa Antonella önellátó szállást kínál, amely átfogó konyhát kínál mosogatógéppel, sütővel, mikrohullámú sütővel, kávéfőzővel és vízforralóval. Ez lehetővé teszi a vendégek számára, hogy rugalmasan elkészítsék saját ételeiket. Ezenkívül grillezési lehetőség is rendelkezésre áll a szabadtéri főzéshez, fokozva az étkezési élményt a villában.
A Villa Antonella alkalmas családok számára?
Privát villakörnyezetével, szezonális szabadtéri medencéjével és teljesen felszerelt konyhájával a Villa Antonella családok számára is megfelelő választás lehet. A grillezési lehetőség és a helyszíni kerékpárkölcsönzési szolgáltatás családi tevékenységekre és szabadidős tevékenységekre is lehetőséget kínál a szálláshelyen és környékén Manerba del Garda városában.
Melyek a legközelebbi közlekedési csomópontok Villa Antonella területéhez?
A Villa Antonella legközelebbi repülőtere a veronai repülőtér, amely körülbelül 32 km-re található, és kényelmes légi közlekedést biztosít. Az autóval érkező vendégek számára a villa Manerba del Garda városában található, jó közúti kapcsolatokat kínál a Garda-tó régió és a közeli városok, például Sirmione (8 km) és Verona (37 km) felfedezéséhez.
A Villa Antonella szobából kijárat nyílik a tóra, vagy kilátás nyílik a tóra?
Míg a Villa Antonella a Garda-tó régiójában, Manerba del Gardában található, magának az ingatlannak nincs közvetlen hozzáférése a tóhoz. A villából azonban festői kilátás nyílik a hegyekre. Manerba del Garda környéke lehetőséget kínál a közeli Garda-tó szépségének megtapasztalására.
Vannak-e tevékenységek közvetlenül a villában?
Igen, a Villa Antonella szezonális szabadtéri medencét kínál a szabadidő eltöltésére és a kikapcsolódásra. A vendégek a grillezési lehetőséget is használhatják a szabadtéri étkezéshez. Ezenkívül közvetlenül a villában kerékpárbérlési szolgáltatás is rendelkezésre áll, így kényelmesen felfedezheti a környéket és élvezheti Manerba del Garda természeti környezetét.

Látogatói statisztikák

6 883 vendég látogatta meg Villa Antonella-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 18,9 látogatással és 1 090 csúcsértékkel Sep 2025 hónapban ebből 99% Asztali és 1% Mobil.

Legtöbbet látogató nemzetiségek: Villa Antonella

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
Kína
Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V22

A Gardalake.com szerkesztősége értékelte
Garda-tó szakértői 1988 óta

🏨 Tulajdonos vagy vezető: Villa Antonella?

Statisztikák megtekintése

GardaLake.com

Garda-tó Hotelek & Útikönyv

Információk, frissítések és partnerkapcsolatok: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Villa Antonella - Manerba del Garda

Holiday Apartments
Villa Antonella - holiday apartments in Manerba del Garda, Lake Garda, Italy

A Villa Antonella egy magánszálláshely Manerba del Gardában, szezonális szabadtéri medencével, grillezési lehetőséggel és hegyekre néző kilátással. Ez a villa teljesen felszerelt konyhával, pezsgőfürdővel és ingyenes Wi-Fi-vel rendelkezik, így ideális választás egy önellátó szálláshoz a Garda-tó közelében. A bájos Manerba del Garda városában található szálláshely nyugodt kiindulópontot kínál a Garda-tó régió változatos tájainak és kulturális gazdagságának felfedezéséhez.

A Villa Antonella vendégei élvezhetik a jól felszerelt konyhát, amely mosogatógéppel, sütővel, mikrohullámú sütővel, kávéfőzővel és vízforralóval rendelkezik, amely tökéletes az ételek elkészítéséhez és az otthoni kényelem élvezetéhez. A szálláshoz pezsgőfürdővel felszerelt fürdőszoba is tartozik, amely pihentető kikapcsolódást nyújt egy felfedezéssel töltött nap után. A szezonális szabadtéri medence frissítő lehetőséget kínál a szabadidő eltöltésére a melegebb napokon, melyet grillezési lehetőség egészít ki a szabadtéri étkezéshez. A villa környezetéből festői kilátás nyílik a hegyekre, fokozva a békés menekülés érzését.

Azok számára, akik szeretnék felfedezni a környéket, kerékpárkölcsönzési szolgáltatás közvetlenül a villában áll rendelkezésre, és arra ösztönzi a vendégeket, hogy fedezzék fel a helyi ösvényeket és tóparti sétányokat. Míg a Villa Antonella Manerba del Garda városában található, kényelmes hozzáférést biztosít más nevezetes helyekhez. Sirmione történelmi városa körülbelül 8 km-re, Verona nyüzsgő városa pedig körülbelül 37 km-re található. Verona repülőtere a legközelebbi repülőtér, amely 32 km-re található a szálláshelytől, és megkönnyíti az utazás megszervezését. Ez a szálláshely kiválóan alkalmas azoknak az utazóknak, akik magánlakásra vágynak alapvető kényelmi szolgáltatásokkal és a Garda-tó természeti szépségéhez való kapcsolódással.

Gyakran ismételt kérdések — Villa Antonella

Hol található Villa Antonella?
A Villa Antonella az olaszországi Garda-tó tágabb régiójában, Manerba del Gardában található. Ez a hely békés környezetet kínál, miközben hozzáférést biztosít a közeli látnivalókhoz. Az ingatlan körülbelül 8 km-re található Sirmione városától és körülbelül 37 km-re Veronától, így kényelmes kiindulópont a regionális felfedezéshez.
Milyen szolgáltatásokat nyújt a(z) Villa Antonella?
A Villa Antonella vendégei számos kényelmi szolgáltatást élvezhetnek a kényelmes tartózkodás érdekében. Ezek közé tartozik a szezonális szabadtéri medence, a grillezési lehetőség és az ingyenes Wi-Fi. A villában egy mosogatógéppel, sütővel, mikrohullámú sütővel, kávéfőzővel és vízforralóval ellátott, teljesen felszerelt konyha, valamint egy pezsgőfürdővel ellátott fürdőszoba is található.
A Villa Antonella kínál étkezési lehetőséget?
A Villa Antonella önellátó szállást kínál, amely átfogó konyhát kínál mosogatógéppel, sütővel, mikrohullámú sütővel, kávéfőzővel és vízforralóval. Ez lehetővé teszi a vendégek számára, hogy rugalmasan elkészítsék saját ételeiket. Ezenkívül grillezési lehetőség is rendelkezésre áll a szabadtéri főzéshez, fokozva az étkezési élményt a villában.
A Villa Antonella alkalmas családok számára?
Privát villakörnyezetével, szezonális szabadtéri medencéjével és teljesen felszerelt konyhájával a Villa Antonella családok számára is megfelelő választás lehet. A grillezési lehetőség és a helyszíni kerékpárkölcsönzési szolgáltatás családi tevékenységekre és szabadidős tevékenységekre is lehetőséget kínál a szálláshelyen és környékén Manerba del Garda városában.
Melyek a legközelebbi közlekedési csomópontok Villa Antonella területéhez?
A Villa Antonella legközelebbi repülőtere a veronai repülőtér, amely körülbelül 32 km-re található, és kényelmes légi közlekedést biztosít. Az autóval érkező vendégek számára a villa Manerba del Garda városában található, jó közúti kapcsolatokat kínál a Garda-tó régió és a közeli városok, például Sirmione (8 km) és Verona (37 km) felfedezéséhez.
A Villa Antonella szobából kijárat nyílik a tóra, vagy kilátás nyílik a tóra?
Míg a Villa Antonella a Garda-tó régiójában, Manerba del Gardában található, magának az ingatlannak nincs közvetlen hozzáférése a tóhoz. A villából azonban festői kilátás nyílik a hegyekre. Manerba del Garda környéke lehetőséget kínál a közeli Garda-tó szépségének megtapasztalására.
Vannak-e tevékenységek közvetlenül a villában?
Igen, a Villa Antonella szezonális szabadtéri medencét kínál a szabadidő eltöltésére és a kikapcsolódásra. A vendégek a grillezési lehetőséget is használhatják a szabadtéri étkezéshez. Ezenkívül közvetlenül a villában kerékpárbérlési szolgáltatás is rendelkezésre áll, így kényelmesen felfedezheti a környéket és élvezheti Manerba del Garda természeti környezetét.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Elhelyezkedés és kapcsolat

Villa Antonella
Via Gazzolo 3/H
Manerba del Garda (BS)
Olaszország
+39-348.6975719 Website

Szolgáltatások és felszereltség

Swimming Pool
Free WiFi
Parking
Air Conditioning

Közeli látványosságok

Il Vittoriale 14 km
Grotte di Catullo 24 km
Movieland Park 35 km
Gardaland 35 km
Caneva Aquapark 35 km
Brescia 37 km
Parco Giardino Sigurtà 42 km
Cascate del Varone 55 km
Arena di Verona 57 km
Verona 57 km
Mantova 82 km
Funivia Monte Baldo 83 km
Trento 121 km
Foglaljon most
🏨

Are you the owner or manager of Villa Antonella?

Kezelje adatait és kövesse nyomon látogatóit

6 883 vendég látogatta meg Villa Antonella-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 18,9 látogatással és 1 090 csúcsértékkel Sep 2025 hónapban ebből 99% Asztali és 1% Mobil.

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
Kína

Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V22