GardaLake.com
Torri Centro - holiday apartments in Torri del Benaco, Lake Garda, Italy

Torri Centro, Torri del Benaco

📍 Via dall'Oca Bianca, Torri del Benaco

🏊 Medence 🅿️ Parkolás 📶 WiFi ❄️ A/C
Foglaljon most Hívjon

A Torri Centro egy barátságos szálláshely, amely Torri del Benaco bájos városában található, és tágas apartman stílusú szállást kínál a Garda-tó festői keleti partján. Ez az ingatlan kényelmes menedéket nyújt az utazóknak, és egy jól felszerelt apartmant tartalmaz két külön hálószobával és egy külön nappalival, amely elegendő helyet biztosít a pihenéshez és a magánélethez. A vendégek élvezhetik a mediterrán klímát saját teraszukon és erkélyükön, ahonnan nyugodt kilátás nyílik a környező kertre és a fenséges hegyekre, amelyek a Garda-tó táját keretezik. A modern kényelem jegyében kialakított Torri Centro egy sor kényelmi szolgáltatást kínál, amelyek minden tartózkodást fokoznak. Minden apartman légkondicionálóval rendelkezik az optimális klímaszabályozás érdekében, és teljesen felszerelt konyhasarokkal rendelkezik, így a vendégek rugalmasan elkészíthetik saját ételeiket és élvezhetik a helyi …

Tovább olvasom →

Elhelyezkedés és kapcsolat

Via dall'Oca Bianca
Torri del Benaco (VR)
Olaszország
+39-044.68790235 📍 Megnyitás a Google Térképen

Szolgáltatások és felszereltség

Swimming PoolFree WiFiParkingAir Conditioning

Közeli látványosságok

Funivia Monte Baldo 21 km
Gardaland 22 km
Caneva Aquapark 23 km
Movieland Park 24 km
Grotte di Catullo 36 km
Cascate del Varone 38 km
Parco Giardino Sigurtà 41 km
Arena di Verona 44 km
Verona 44 km
Il Vittoriale 67 km
Brescia 70 km
Mantova 73 km
Trento 88 km

Gyakran ismételt kérdések

Hol található Torri Centro a Garda-tó régióban?
A Torri Centro az olaszországi Torri del Benacóban, a Garda-tó keleti partján fekvő bájos városban található. Ez a hely nyugodt környezetet biztosít, miközben kényelmes hozzáférést biztosít a tó látnivalóihoz, valamint a környező hegyek és kertek természeti szépségeihez. Az ingatlan jó helyen van a környék felfedezéséhez.
Torri Centro milyen típusú szállásokat kínál?
A Torri Centro tágas apartman stílusú szállást kínál. Minden egység két külön hálószobával és kényelmes nappalival rendelkezik, így családok vagy csoportok számára is alkalmas. A vendégek élvezhetik a privát szabadtéri tereket is, beleértve a teraszt és az erkélyt, ahonnan kellemes kilátás nyílik a kertre és a közeli hegyekre.
Milyen szolgáltatásokat nyújtanak a(z) Torri Centro vendégei?
A Torri Centro vendégei számos modern kényelmi szolgáltatást élveznek. Ezek közé tartozik a légkondicionálás, a közös helyiségekben ingyenes Wi-Fi, valamint az önellátáshoz teljesen felszerelt konyhasarok. Az olyan további kényelmi szolgáltatások, mint a mosógép, az étkező és az íróasztal szintén biztosítottak a kényelmes és praktikus tartózkodás érdekében.
A(z) Torri Centro kempingben van úszómedence?
Igen, a Torri Centro úszómedencét is kínál a helyszínen. Ez a szolgáltatás frissítő lehetőséget kínál a pihenésre és a szabadidő eltöltésére, tökéletes a Garda-tó mediterrán klímájának élvezetéhez. A medence területe hívogató teret biztosít a lazításra a helyi látnivalók felfedezésével töltött nap után.
Milyen szolgáltatásokra számíthatnak a Torri Centro vendégei?
A Torri Centro számos kényelmes szolgáltatást kínál a vendégek élményének fokozása érdekében. Ide tartozik a privát be- és kijelentkezés a hatékonyság és a diszkréció érdekében. Transzfer is rendelkezésre áll, praktikus közlekedési segítséget nyújtva. A recepció személyzete folyékonyan beszél angolul és olaszul, biztosítva a zökkenőmentes kommunikációt és támogatást minden látogató számára.
Milyen közeli látnivalók érhetők el a Torri Centro-tól?
A Torri Centro épületétől a vendégek könnyedén elérhetik a Garda-tó számos népszerű látnivalóját. A Gardaland vidámpark körülbelül 22 km-re, a Terme Sirmione - Virgilio termálfürdő pedig körülbelül 33 km-re található. Az olyan történelmi helyszínek, mint a San Martino della Battaglia tornya és a Sirmione-kastély szintén elérhetők, és kulturális felfedezési lehetőségeket kínálnak.
A Torri Centro alkalmas családok vagy hosszabb tartózkodások számára?
Igen, a Torri Centro kiválóan alkalmas családok és hosszabb tartózkodások számára a tágas apartman elrendezése miatt, amelyben két hálószoba és egy nappali található. A teljesen felszerelt konyhasarok, mosógép és étkező biztosítja az otthon kényelmét, így ideális hosszabb látogatásra vagy a gyermekekkel utazók számára, akik értékelik az önálló életvitelt.

Látogatói statisztikák

7 107 vendég látogatta meg Torri Centro-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 19,5 látogatással és 1 070 csúcsértékkel Sep 2025 hónapban ebből 97% Asztali és 3% Mobil.

Legtöbbet látogató nemzetiségek: Torri Centro

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
Mexikó
HK
Kína
Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V16

A Gardalake.com szerkesztősége értékelte
Garda-tó szakértői 1988 óta

🏨 Tulajdonos vagy vezető: Torri Centro?

Statisztikák megtekintése

GardaLake.com

Garda-tó Hotelek & Útikönyv

Információk, frissítések és partnerkapcsolatok: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Torri Centro - Torri del Benaco

Holiday Apartments
Torri Centro - holiday apartments in Torri del Benaco, Lake Garda, Italy

A Torri Centro egy barátságos szálláshely, amely Torri del Benaco bájos városában található, és tágas apartman stílusú szállást kínál a Garda-tó festői keleti partján. Ez az ingatlan kényelmes menedéket nyújt az utazóknak, és egy jól felszerelt apartmant tartalmaz két külön hálószobával és egy külön nappalival, amely elegendő helyet biztosít a pihenéshez és a magánélethez. A vendégek élvezhetik a mediterrán klímát saját teraszukon és erkélyükön, ahonnan nyugodt kilátás nyílik a környező kertre és a fenséges hegyekre, amelyek a Garda-tó táját keretezik.

A modern kényelem jegyében kialakított Torri Centro egy sor kényelmi szolgáltatást kínál, amelyek minden tartózkodást fokoznak. Minden apartman légkondicionálóval rendelkezik az optimális klímaszabályozás érdekében, és teljesen felszerelt konyhasarokkal rendelkezik, így a vendégek rugalmasan elkészíthetik saját ételeiket és élvezhetik a helyi termékeket. A további kényelmi szolgáltatások közé tartozik a mosógép, a külön étkezősarok és az íróasztal, amelyek mind a szabadidős, mind az üzleti utazókat szolgálják. A nyilvános helyiségekben ingyenes Wi-Fi áll rendelkezésre, így a vendégek a Torri del Benacóban tett látogatásuk során folyamatosan kapcsolatban maradnak.

A privát élettereken túlmenően a Torri Centro vendégei olyan kényelmes szolgáltatásokat is igénybe vehetnek, amelyek egyszerűbbé teszik élményeiket. A szálláshely privát be- és kijelentkezési szolgáltatásokat kínál, amelyek az exkluzivitást és a könnyűséget biztosítják. Transzferszolgáltatás is rendelkezésre áll, praktikus közlekedési lehetőségeket biztosítva a környék felfedezéséhez vagy a közeli látnivalók eléréséhez. A recepció személyzete folyékonyan beszél angolul és olaszul, egyértelmű kommunikációt és figyelmes segítséget biztosítva a nemzetközi látogatók számára.

Míg a Torri Centro egy nyugodt kiindulópont, Torri del Benacóban található, számos regionális látnivalót kínál. A családok és az izgalomra vágyók Gardaland mindössze 22 km-re találhatók, a kikapcsolódásra vágyók pedig ellátogathatnak a 33 km-re található Terme Sirmione - Virgilio területére. Verona repülőtere is kényelmesen 35 km-re található, megkönnyítve az érkezést és az indulást. A vendégek felfedezhetik a történelmi helyszíneket, például a San Martino della Battaglia tornyot és az ikonikus Sirmione-kastélyt, gazdagítva ezzel a Garda-tóhoz vezető útvonalukat. A helyszíni úszómedence tovább fokozza az itt-tartózkodást, frissítő lehetőséget kínálva a szabadidő eltöltésére és az olasz nap alatti kikapcsolódásra. Ez a szálláshely ideális választás azok számára, akik független, de jól felszerelt élményre vágynak a Garda-tavon.

Gyakran ismételt kérdések — Torri Centro

Hol található Torri Centro a Garda-tó régióban?
A Torri Centro az olaszországi Torri del Benacóban, a Garda-tó keleti partján fekvő bájos városban található. Ez a hely nyugodt környezetet biztosít, miközben kényelmes hozzáférést biztosít a tó látnivalóihoz, valamint a környező hegyek és kertek természeti szépségeihez. Az ingatlan jó helyen van a környék felfedezéséhez.
Torri Centro milyen típusú szállásokat kínál?
A Torri Centro tágas apartman stílusú szállást kínál. Minden egység két külön hálószobával és kényelmes nappalival rendelkezik, így családok vagy csoportok számára is alkalmas. A vendégek élvezhetik a privát szabadtéri tereket is, beleértve a teraszt és az erkélyt, ahonnan kellemes kilátás nyílik a kertre és a közeli hegyekre.
Milyen szolgáltatásokat nyújtanak a(z) Torri Centro vendégei?
A Torri Centro vendégei számos modern kényelmi szolgáltatást élveznek. Ezek közé tartozik a légkondicionálás, a közös helyiségekben ingyenes Wi-Fi, valamint az önellátáshoz teljesen felszerelt konyhasarok. Az olyan további kényelmi szolgáltatások, mint a mosógép, az étkező és az íróasztal szintén biztosítottak a kényelmes és praktikus tartózkodás érdekében.
A(z) Torri Centro kempingben van úszómedence?
Igen, a Torri Centro úszómedencét is kínál a helyszínen. Ez a szolgáltatás frissítő lehetőséget kínál a pihenésre és a szabadidő eltöltésére, tökéletes a Garda-tó mediterrán klímájának élvezetéhez. A medence területe hívogató teret biztosít a lazításra a helyi látnivalók felfedezésével töltött nap után.
Milyen szolgáltatásokra számíthatnak a Torri Centro vendégei?
A Torri Centro számos kényelmes szolgáltatást kínál a vendégek élményének fokozása érdekében. Ide tartozik a privát be- és kijelentkezés a hatékonyság és a diszkréció érdekében. Transzfer is rendelkezésre áll, praktikus közlekedési segítséget nyújtva. A recepció személyzete folyékonyan beszél angolul és olaszul, biztosítva a zökkenőmentes kommunikációt és támogatást minden látogató számára.
Milyen közeli látnivalók érhetők el a Torri Centro-tól?
A Torri Centro épületétől a vendégek könnyedén elérhetik a Garda-tó számos népszerű látnivalóját. A Gardaland vidámpark körülbelül 22 km-re, a Terme Sirmione - Virgilio termálfürdő pedig körülbelül 33 km-re található. Az olyan történelmi helyszínek, mint a San Martino della Battaglia tornya és a Sirmione-kastély szintén elérhetők, és kulturális felfedezési lehetőségeket kínálnak.
A Torri Centro alkalmas családok vagy hosszabb tartózkodások számára?
Igen, a Torri Centro kiválóan alkalmas családok és hosszabb tartózkodások számára a tágas apartman elrendezése miatt, amelyben két hálószoba és egy nappali található. A teljesen felszerelt konyhasarok, mosógép és étkező biztosítja az otthon kényelmét, így ideális hosszabb látogatásra vagy a gyermekekkel utazók számára, akik értékelik az önálló életvitelt.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Elhelyezkedés és kapcsolat

Torri Centro
Via dall'Oca Bianca
Torri del Benaco (VR)
Olaszország
+39-044.68790235 Website

Szolgáltatások és felszereltség

Swimming Pool
Free WiFi
Parking
Air Conditioning

Közeli látványosságok

Funivia Monte Baldo 21 km
Gardaland 22 km
Caneva Aquapark 23 km
Movieland Park 24 km
Grotte di Catullo 36 km
Cascate del Varone 38 km
Parco Giardino Sigurtà 41 km
Arena di Verona 44 km
Verona 44 km
Il Vittoriale 67 km
Brescia 70 km
Mantova 73 km
Trento 88 km
Foglaljon most
🏨

Are you the owner or manager of Torri Centro?

Kezelje adatait és kövesse nyomon látogatóit

7 107 vendég látogatta meg Torri Centro-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 19,5 látogatással és 1 070 csúcsértékkel Sep 2025 hónapban ebből 97% Asztali és 3% Mobil.

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
Mexikó
HK
Kína

Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V16