GardaLake.com
Hotel Piccola Vela - 4 star hotel in Desenzano del Garda, Lake Garda, Italy
◆ Premium

Hotel Piccola Vela, Desenzano del Garda

★★★★

📍 Via T. Dal Molin 36, Desenzano del Garda

🍽️ Étterem 🍸 Bar 🏊 Medence 🅿️ Parkolás 📶 WiFi ❄️ A/C
Foglaljon most Hívjon

A Hotel Piccola Vela egy 4 csillagos szálloda Desenzano del Garda városában, és kényelmes menedéket kínál, mindössze egy rövid sétára a történelmi városközponttól és a Garda-tó festői partjától. Ez a szálláshely barátságos légkört biztosít azoknak a vendégeknek, akik Olaszország legnagyobb tavát fedezik fel, a kényelmes kényelmi szolgáltatásokkal a Veneto régióban található kiváló elhelyezkedéssel. A szálloda létesítmények széles választékát kínálja a pihenésre és az élvezetre. A vendégek igénybe vehetik a hívogató szabadtéri medencét és a fűtött medencét, amelyek kellemes úszásélményt biztosítanak a különböző évszakokban. A pezsgőfürdővel ellátott napozóterasz ideális hely a mediterrán napsütéses kikapcsolódásra, a közös kert pedig nyugodt zöldfelületet biztosít. Az autóval érkezők számára ingyenes privát parkolási lehetőség áll rendelkezésre, ami növeli Desenzano del Garda városában való tartózkodásának kényelmét. A …

Tovább olvasom →

Elhelyezkedés és kapcsolat

Via T. Dal Molin 36
Desenzano del Garda (BS)
Olaszország
+39-030.9914666 📍 Megnyitás a Google Térképen

Szolgáltatások és felszereltség

Swimming PoolRestaurantBarFree WiFiParkingFree ParkingAir ConditioningBreakfastRoom ServiceTerrace

Közeli látványosságok

Grotte di Catullo 6 km
Gardaland 19 km
Movieland Park 19 km
Caneva Aquapark 19 km
Il Vittoriale 25 km
Parco Giardino Sigurtà 30 km
Brescia 33 km
Arena di Verona 46 km
Verona 46 km
Funivia Monte Baldo 67 km
Mantova 71 km
Cascate del Varone 92 km
Trento 106 km

Gyakran ismételt kérdések

Hol található Hotel Piccola Vela?
A Hotel Piccola Vela a Garda-tó partján, Desenzano del Gardában található. A szálloda kényelmes helyen található, csak egy rövid sétára a történelmi városközponttól, így a vendégek könnyen elérhetik a helyi üzleteket, kávézókat és a tóparti sétányt, ahol a víz mentén sétálhatnak.
Milyen étkezési lehetőségeket kínál a(z) Hotel Piccola Vela?
A Hotel Piccola Vela vendégei minden reggel ingyenes reggelit fogyaszthatnak, kellemes kezdést biztosítva a napnak. A szálláshely egy helyszíni étteremmel is rendelkezik, amely helyi specialitásokat szolgál fel, és arra invitálja a látogatókat, hogy tartózkodásuk alatt megtapasztalják a Garda-tó régió autentikus kulináris hagyományait.
A Hotel Piccola Vela kempingben van-e úszómedence?
Igen, a Hotel Piccola Vela kiváló úszási lehetőségeket kínál vendégei számára. Az ingatlan egy szabadtéri medencével is rendelkezik a napsütéses napokon, valamint egy fűtött medencével, amely biztosítja a kényelmes úszást az időjárástól függetlenül. Ezenkívül a napozóterasz pezsgőfürdővel is szolgálja a kikapcsolódást.
A Hotel Piccola Vela alkalmas családok számára?
Családok számára is megfelelő választás lehet a Hotel Piccola Vela, mely kényelmes szobákkal, közös kerttel, valamint szabadtéri és fűtött medencékkel várja a pihenni vágyókat. A kerékpárkölcsönzési szolgáltatások családi kirándulásokra is lehetőséget biztosítanak a Garda-tó festői környezetének felfedezésére.
Milyen egyedi szolgáltatásokat kínál a Hotel Piccola Vela?
A Hotel Piccola Vela kültéri medencével és fűtött medencével, valamint pezsgőfürdővel ellátott napozóterasszal tűnik ki. A vendégek ingyenes parkolási lehetőséget, kerékpárkölcsönző szolgáltatást és felszerelt tárolóhelyiséget, valamint helyi specialitásokat kínáló, a vendégek általános élményét fokozó, helyszíni éttermet is igénybe vehetnek.
Milyen programlehetőségek várják a vendégeket a Hotel Piccola Vela környékén?
A szálloda szolgáltatásai mellett a vendégek felfedezhetik Desenzano del Garda történelmi központját, sétálhatnak a Garda-tó mentén, vagy igénybe vehetik a kerékpárkölcsönzési szolgáltatást a környéken való kerékpározáshoz. A golf szerelmesei értékelni fogják a Garda-tó számos golfpályájának közelségét, amelyek szabadidős és sportolási lehetőségeket kínálnak.
Hotel Piccola Vela milyen be- és kijelentkezési időkkel dolgozik?
Míg a konkrét időpontokat a legjobb, ha közvetlenül a szállodával egyeztetik, a Garda-tó régiójában található ingatlanokban a szokásos bejelentkezés általában délután kezdődik, gyakran 15:00 körül. A kijelentkezést általában késő reggelre, általában 11:00 körülre tervezik, így elegendő idő áll rendelkezésre az indulási előkészületekre.

Látogatói statisztikák

8 941 vendég látogatta meg Hotel Piccola Vela-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 24,5 látogatással és 1 269 csúcsértékkel Sep 2025 hónapban ebből 87% Asztali és 13% Mobil.

Legtöbbet látogató nemzetiségek: Hotel Piccola Vela

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
USA
Kína
Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V52

A Gardalake.com szerkesztősége értékelte
Garda-tó szakértői 1988 óta

More hotels in Desenzano del Garda

Hotels with Pool in Desenzano del Garda Hotels with Parking in Desenzano del Garda Hotels with Free Parking in Desenzano del Garda

🏨 Tulajdonos vagy vezető: Hotel Piccola Vela?

Statisztikák megtekintése

GardaLake.com

Garda-tó Hotelek & Útikönyv

Információk, frissítések és partnerkapcsolatok: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Hotel Piccola Vela - Desenzano del Garda★★★★☆

Hotels ◆ Premium
Hotel Piccola Vela - 4 star hotel in Desenzano del Garda, Lake Garda, Italy

A Hotel Piccola Vela egy 4 csillagos szálloda Desenzano del Garda városában, és kényelmes menedéket kínál, mindössze egy rövid sétára a történelmi városközponttól és a Garda-tó festői partjától. Ez a szálláshely barátságos légkört biztosít azoknak a vendégeknek, akik Olaszország legnagyobb tavát fedezik fel, a kényelmes kényelmi szolgáltatásokkal a Veneto régióban található kiváló elhelyezkedéssel.

A szálloda létesítmények széles választékát kínálja a pihenésre és az élvezetre. A vendégek igénybe vehetik a hívogató szabadtéri medencét és a fűtött medencét, amelyek kellemes úszásélményt biztosítanak a különböző évszakokban. A pezsgőfürdővel ellátott napozóterasz ideális hely a mediterrán napsütéses kikapcsolódásra, a közös kert pedig nyugodt zöldfelületet biztosít. Az autóval érkezők számára ingyenes privát parkolási lehetőség áll rendelkezésre, ami növeli Desenzano del Garda városában való tartózkodásának kényelmét.

A Hotel Piccola Vela étkezéséhez ingyenes reggeli tartozik, így kellemesen kezdődik minden nap. A helyszíni étteremben helyi specialitásokat szolgálnak fel, így a vendégek megkóstolhatják a Garda-tó régió autentikus ízeit. A szobákat a kényelmet szem előtt tartva tervezték, légkondicionálóval, műholdas TV-vel és olyan átgondolt kiegészítőkkel, mint a papucs. Egyes szállásegységekből lenyűgöző kilátás nyílik a tóra, és festői kilátás nyílik a Garda-tóra.

Az aktív utazók értékelni fogják a szálloda kerékpárkölcsönző szolgáltatását és a felszerelt kerékpártárolót, amely tökéletes a tóparti sétány felfedezéséhez vagy a környező tájak felfedezéséhez. A golf szerelmesei kényelmesen megtalálják a Garda-tó golfpályáit a közelben. A Hotel Piccola Vela barátságos személyzete elkötelezett a kellemes és emlékezetes élmény biztosításában, valamint az egész épületben ingyenes Wi-Fi-hozzáféréssel. Ez a szálloda kiváló kiindulópontként szolgál Desenzano del Garda varázsának és a Garda-tó szélesebb körének felfedezéséhez.

Gyakran ismételt kérdések — Hotel Piccola Vela

Hol található Hotel Piccola Vela?
A Hotel Piccola Vela a Garda-tó partján, Desenzano del Gardában található. A szálloda kényelmes helyen található, csak egy rövid sétára a történelmi városközponttól, így a vendégek könnyen elérhetik a helyi üzleteket, kávézókat és a tóparti sétányt, ahol a víz mentén sétálhatnak.
Milyen étkezési lehetőségeket kínál a(z) Hotel Piccola Vela?
A Hotel Piccola Vela vendégei minden reggel ingyenes reggelit fogyaszthatnak, kellemes kezdést biztosítva a napnak. A szálláshely egy helyszíni étteremmel is rendelkezik, amely helyi specialitásokat szolgál fel, és arra invitálja a látogatókat, hogy tartózkodásuk alatt megtapasztalják a Garda-tó régió autentikus kulináris hagyományait.
A Hotel Piccola Vela kempingben van-e úszómedence?
Igen, a Hotel Piccola Vela kiváló úszási lehetőségeket kínál vendégei számára. Az ingatlan egy szabadtéri medencével is rendelkezik a napsütéses napokon, valamint egy fűtött medencével, amely biztosítja a kényelmes úszást az időjárástól függetlenül. Ezenkívül a napozóterasz pezsgőfürdővel is szolgálja a kikapcsolódást.
A Hotel Piccola Vela alkalmas családok számára?
Családok számára is megfelelő választás lehet a Hotel Piccola Vela, mely kényelmes szobákkal, közös kerttel, valamint szabadtéri és fűtött medencékkel várja a pihenni vágyókat. A kerékpárkölcsönzési szolgáltatások családi kirándulásokra is lehetőséget biztosítanak a Garda-tó festői környezetének felfedezésére.
Milyen egyedi szolgáltatásokat kínál a Hotel Piccola Vela?
A Hotel Piccola Vela kültéri medencével és fűtött medencével, valamint pezsgőfürdővel ellátott napozóterasszal tűnik ki. A vendégek ingyenes parkolási lehetőséget, kerékpárkölcsönző szolgáltatást és felszerelt tárolóhelyiséget, valamint helyi specialitásokat kínáló, a vendégek általános élményét fokozó, helyszíni éttermet is igénybe vehetnek.
Milyen programlehetőségek várják a vendégeket a Hotel Piccola Vela környékén?
A szálloda szolgáltatásai mellett a vendégek felfedezhetik Desenzano del Garda történelmi központját, sétálhatnak a Garda-tó mentén, vagy igénybe vehetik a kerékpárkölcsönzési szolgáltatást a környéken való kerékpározáshoz. A golf szerelmesei értékelni fogják a Garda-tó számos golfpályájának közelségét, amelyek szabadidős és sportolási lehetőségeket kínálnak.
Hotel Piccola Vela milyen be- és kijelentkezési időkkel dolgozik?
Míg a konkrét időpontokat a legjobb, ha közvetlenül a szállodával egyeztetik, a Garda-tó régiójában található ingatlanokban a szokásos bejelentkezés általában délután kezdődik, gyakran 15:00 körül. A kijelentkezést általában késő reggelre, általában 11:00 körülre tervezik, így elegendő idő áll rendelkezésre az indulási előkészületekre.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Elhelyezkedés és kapcsolat

Hotel Piccola Vela
★★★★
Via T. Dal Molin 36
Desenzano del Garda (BS)
Olaszország
+39-030.9914666 Official Website

Szolgáltatások és felszereltség

Swimming Pool
Restaurant
Bar
Free WiFi
Parking
Free Parking
Air Conditioning
Breakfast
Room Service
Terrace

Közeli látványosságok

Grotte di Catullo 6 km
Gardaland 19 km
Movieland Park 19 km
Caneva Aquapark 19 km
Il Vittoriale 25 km
Parco Giardino Sigurtà 30 km
Brescia 33 km
Arena di Verona 46 km
Verona 46 km
Funivia Monte Baldo 67 km
Mantova 71 km
Cascate del Varone 92 km
Trento 106 km
Foglaljon most
🏨

Are you the owner or manager of Hotel Piccola Vela?

Kezelje adatait és kövesse nyomon látogatóit

8 941 vendég látogatta meg Hotel Piccola Vela-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 24,5 látogatással és 1 269 csúcsértékkel Sep 2025 hónapban ebből 87% Asztali és 13% Mobil.

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
USA
Kína

Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V52