GardaLake.com
Hotel Faro - accommodation in Montichiari, Lake Garda, Italy

Hotel Faro, Montichiari

📍 , Montichiari

🍽️ Étterem 💆 Spa 🅿️ Parkolás 📶 WiFi ❄️ A/C
Foglaljon most

A Hotel Faro egy szállásüzlet Montichiari központjában, és modern, légkondicionált szobákat kínál ingyenes Wi-Fi-vel és ingyenes parkolási lehetőséggel, mindössze 15 perces autóútra a Garda-tótól. Ez az ingatlan praktikus kiindulópontként szolgál a Montichiari környékét és a tágabb értelemben vett Garda-tó régiót felfedező vendégek számára, alapvető szolgáltatásokat biztosítva a kényelmes tartózkodáshoz. Központi elhelyezkedése Montichiariban kényelmes hozzáférést biztosít a helyi szolgáltatásokhoz és a város hangulatához. A Hotel Faro minden szobája modern stílusban van kialakítva, és légkondicionálóval gondoskodik a kényelemről a melegebb hónapokban. A szobákban fabútorok és TV található, amelyek funkcionális és pihentető környezetet biztosítanak. Azok számára, akik kedvelik a szabadtéri teret, a legtöbb szoba saját erkéllyel is rendelkezik, amely lehetőséget kínál a helyi környezet élvezetére. Az ingyenes Wi-Fi az egész épületben lehetővé teszi …

Tovább olvasom →

Elhelyezkedés és kapcsolat

Montichiari (BS)
Olaszország
📍 Megnyitás a Google Térképen

Szolgáltatások és felszereltség

Spa & WellnessRestaurantFree WiFiParkingFree ParkingAir ConditioningBreakfastBalcony

Közeli látványosságok

Grotte di Catullo 24 km
Brescia 25 km
Parco Giardino Sigurtà 31 km
Gardaland 35 km
Caneva Aquapark 35 km
Movieland Park 35 km
Il Vittoriale 39 km
Mantova 47 km
Arena di Verona 57 km
Verona 57 km
Funivia Monte Baldo 83 km
Cascate del Varone 107 km
Trento 121 km

Gyakran ismételt kérdések

Hol található Hotel Faro?
A Hotel Faro az olaszországi Montichiari központjában található. Kényelmes helyen található, közvetlenül a buszmegálló előtt, ahonnan a 9 km-re lévő Brescia Montichiari repülőtérre indulnak járatok. A Garda-tó is könnyen megközelíthető, mindössze 15 perces autóútra a szálláshelytől, így jó kiindulópont a régió felfedezéséhez.
Milyen étkezési lehetőségeket kínál a Hotel Faro?
A szálloda helyszíni étteremmel és pizzériával rendelkezik, ahol válogatott olasz ételeket és pizzákat szolgálnak fel. A vendégek megkóstolhatják a Garda környéki specialitásokat, amelyek ízelítőt adnak a helyi ízekből. A nap indításához minden reggel helyi termékeket tartalmazó reggelit szolgálnak fel.
Milyen szolgáltatásokat kínál a Hotel Faro a vendégeinek?
A Hotel Faro számos kényelmi szolgáltatást kínál a vendégek kényelméért, beleértve az ingyenes parkolást és az egész épületben ingyenes Wi-Fi hozzáférést. A légkondicionált szobák fabútorokkal és TV-vel felszereltek. A legtöbb szobához erkély is tartozik.
A Hotel Faro alkalmas a Garda-tó és a környező területek felfedezésére?
Igen, a Hotel Faro jó helyzetben van a régió felfedezéséhez. A Garda-tó mindössze 15 perces autóútra fekszik, így könnyű egynapos kirándulásokat tehet. Ezenkívül a szálloda személyzete segítséget nyújt a vendégeknek Bresciába és más közeli látnivalókba szervezett túrák megszervezésében, javítva ezzel az utazási élményt.
Mennyire megközelíthető tömegközlekedéssel a Hotel Faro?
A szálloda kiváló tömegközlekedési elérhetőséget kínál, a buszmegálló közvetlenül az ingatlan előtt található. Ez a buszmegálló kényelmes összeköttetést biztosít a Brescia Montichiari repülőtérrel, így a légi közlekedést igénybe vevő vendégek számára egyszerű az érkezés és az indulás.
Milyen típusú szobákat kínálhat a(z) Hotel Faro?
A Hotel Faro modern, légkondicionált szobákat kínál a kényelem érdekében. Minden szoba fabútorokkal és TV-vel rendelkezik. Figyelemre méltó tulajdonsága, hogy a legtöbb szoba saját erkéllyel is rendelkezik, amely további teret kínál a vendégeknek a kikapcsolódásra és a Montichiari környezetének élvezetére.
Mitől válik a Hotel Faro praktikus választássá az utazók számára?
A Hotel Faro praktikus felszereltségével és kényelmes elhelyezkedésével tűnik ki. Ingyenes parkolási lehetőséggel, ingyenes Wi-Fi-vel és helyi specialitásokat kínáló étteremmel az alapvető utazási igényeket kielégíti. Its proximity to Montichiari centre, a bus stop for airport access, and a short drive to Lake Garda makes it an ideal base for regional exploration.

Látogatói statisztikák

5 434 vendég látogatta meg Hotel Faro-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 14,9 látogatással és 642 csúcsértékkel Apr 2026 hónapban ebből 100% Asztali és 0% Mobil.

Legtöbbet látogató nemzetiségek: Hotel Faro

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
Japán
Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án

A Gardalake.com szerkesztősége értékelte
Garda-tó szakértői 1988 óta

🏨 Tulajdonos vagy vezető: Hotel Faro?

Statisztikák megtekintése

GardaLake.com

Garda-tó Hotelek & Útikönyv

Információk, frissítések és partnerkapcsolatok: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Hotel Faro - Montichiari

Hotel Faro - accommodation in Montichiari, Lake Garda, Italy

A Hotel Faro egy szállásüzlet Montichiari központjában, és modern, légkondicionált szobákat kínál ingyenes Wi-Fi-vel és ingyenes parkolási lehetőséggel, mindössze 15 perces autóútra a Garda-tótól. Ez az ingatlan praktikus kiindulópontként szolgál a Montichiari környékét és a tágabb értelemben vett Garda-tó régiót felfedező vendégek számára, alapvető szolgáltatásokat biztosítva a kényelmes tartózkodáshoz. Központi elhelyezkedése Montichiariban kényelmes hozzáférést biztosít a helyi szolgáltatásokhoz és a város hangulatához.

A Hotel Faro minden szobája modern stílusban van kialakítva, és légkondicionálóval gondoskodik a kényelemről a melegebb hónapokban. A szobákban fabútorok és TV található, amelyek funkcionális és pihentető környezetet biztosítanak. Azok számára, akik kedvelik a szabadtéri teret, a legtöbb szoba saját erkéllyel is rendelkezik, amely lehetőséget kínál a helyi környezet élvezetére. Az ingyenes Wi-Fi az egész épületben lehetővé teszi a vendégek számára, hogy tartózkodásuk alatt kapcsolatban maradjanak.

A Faro Hotel étkezési lehetőséget kínál, a helyszíni étteremben és pizzériában, amelyek különféle ízléseket szolgálnak fel. Az étlapon hagyományos olasz konyha és frissen készített pizzák, valamint a Garda környéke által ihletett specialitások szerepelnek, így a vendégek anélkül is megkóstolhatják a regionális ízeket, hogy elhagynák az ingatlant. Minden reggel helyi termékeket tartalmazó reggelit szolgálnak fel, amely ízelítőt nyújt a környék kulináris kínálatából a nap indításához. Az autóval érkező vendégek számára jelentős előnyt jelent az ingyenes parkolás, különösen a Garda-tó régió felfedezésekor.

Az ingatlan elhelyezkedését tovább javítja a közvetlenül az épület előtti buszmegálló, ahonnan a 9 km-re található Brescia Montichiari repülőtérre indulnak járatok. Ez teszi a Hotel Faro-t praktikus választássá azoknak az utazóknak, akiknek repülőtéri hozzáférésre van szükségük. A szálloda személyzete készséggel segít túrák megszervezésében Bresciában és a környező területeken, helyi szakértelmet biztosítva a közeli kulturális és festői látnivalók felfedezése iránt érdeklődő vendégeknek. A Garda-tó mindössze 15 perces autóútra található, így a vendégek könnyedén megtervezhetnek egynapos kirándulásokat, hogy élvezhessék a tó híres szépségét és tevékenységeit. Ez a szállás üzlet egyszerű és elérhető lehetőséget kínál azok számára, akik Montichiarit és a tágabb Lombardia régiót szeretnék felfedezni.

Gyakran ismételt kérdések — Hotel Faro

Hol található Hotel Faro?
A Hotel Faro az olaszországi Montichiari központjában található. Kényelmes helyen található, közvetlenül a buszmegálló előtt, ahonnan a 9 km-re lévő Brescia Montichiari repülőtérre indulnak járatok. A Garda-tó is könnyen megközelíthető, mindössze 15 perces autóútra a szálláshelytől, így jó kiindulópont a régió felfedezéséhez.
Milyen étkezési lehetőségeket kínál a Hotel Faro?
A szálloda helyszíni étteremmel és pizzériával rendelkezik, ahol válogatott olasz ételeket és pizzákat szolgálnak fel. A vendégek megkóstolhatják a Garda környéki specialitásokat, amelyek ízelítőt adnak a helyi ízekből. A nap indításához minden reggel helyi termékeket tartalmazó reggelit szolgálnak fel.
Milyen szolgáltatásokat kínál a Hotel Faro a vendégeinek?
A Hotel Faro számos kényelmi szolgáltatást kínál a vendégek kényelméért, beleértve az ingyenes parkolást és az egész épületben ingyenes Wi-Fi hozzáférést. A légkondicionált szobák fabútorokkal és TV-vel felszereltek. A legtöbb szobához erkély is tartozik.
A Hotel Faro alkalmas a Garda-tó és a környező területek felfedezésére?
Igen, a Hotel Faro jó helyzetben van a régió felfedezéséhez. A Garda-tó mindössze 15 perces autóútra fekszik, így könnyű egynapos kirándulásokat tehet. Ezenkívül a szálloda személyzete segítséget nyújt a vendégeknek Bresciába és más közeli látnivalókba szervezett túrák megszervezésében, javítva ezzel az utazási élményt.
Mennyire megközelíthető tömegközlekedéssel a Hotel Faro?
A szálloda kiváló tömegközlekedési elérhetőséget kínál, a buszmegálló közvetlenül az ingatlan előtt található. Ez a buszmegálló kényelmes összeköttetést biztosít a Brescia Montichiari repülőtérrel, így a légi közlekedést igénybe vevő vendégek számára egyszerű az érkezés és az indulás.
Milyen típusú szobákat kínálhat a(z) Hotel Faro?
A Hotel Faro modern, légkondicionált szobákat kínál a kényelem érdekében. Minden szoba fabútorokkal és TV-vel rendelkezik. Figyelemre méltó tulajdonsága, hogy a legtöbb szoba saját erkéllyel is rendelkezik, amely további teret kínál a vendégeknek a kikapcsolódásra és a Montichiari környezetének élvezetére.
Mitől válik a Hotel Faro praktikus választássá az utazók számára?
A Hotel Faro praktikus felszereltségével és kényelmes elhelyezkedésével tűnik ki. Ingyenes parkolási lehetőséggel, ingyenes Wi-Fi-vel és helyi specialitásokat kínáló étteremmel az alapvető utazási igényeket kielégíti. Its proximity to Montichiari centre, a bus stop for airport access, and a short drive to Lake Garda makes it an ideal base for regional exploration.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Elhelyezkedés és kapcsolat

Hotel Faro
Montichiari (BS)
Olaszország

Szolgáltatások és felszereltség

Spa & Wellness
Restaurant
Free WiFi
Parking
Free Parking
Air Conditioning
Breakfast
Balcony

Közeli látványosságok

Grotte di Catullo 24 km
Brescia 25 km
Parco Giardino Sigurtà 31 km
Gardaland 35 km
Caneva Aquapark 35 km
Movieland Park 35 km
Il Vittoriale 39 km
Mantova 47 km
Arena di Verona 57 km
Verona 57 km
Funivia Monte Baldo 83 km
Cascate del Varone 107 km
Trento 121 km
Foglaljon most
🏨

Are you the owner or manager of Hotel Faro?

Kezelje adatait és kövesse nyomon látogatóit

5 434 vendég látogatta meg Hotel Faro-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 14,9 látogatással és 642 csúcsértékkel Apr 2026 hónapban ebből 100% Asztali és 0% Mobil.

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
Japán

Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án