GardaLake.com
Hotel Garden - 3 star hotels in Limone sul Garda, Lake Garda, Italy

Hotel Garden, Limone sul Garda

★★★

📍 Via 4 Novembre 14, Limone sul Garda

🍽️ Étterem 🍸 Bar 🏊 Medence 🅿️ Parkolás 📶 WiFi
Foglaljon most Hívjon

A Hotel Garden egy családi kézben lévő szálláshely, mindössze 100 méterre a Garda-tótól Limone sul Garda városában. Kényelmes szállást kínál szabadtéri úszómedencével, amely kiterjedt olajfakertek között helyezkedik el. A Limone sul Garda nyüzsgő központjától kényelmes 5 perces sétára található szálláshely barátságos kiindulópont a Garda-tó régiójának felfedezéséhez. A vendégek értékelik a nyugodt tópart és a bájos város kényelmének könnyű hozzáférését, így ideális azok számára, akik egy nyugodt olasz kiruccanásra vágynak. A szálloda étterme lenyűgöző kilátással büszkélkedhet a tóra, és festői háttérrel várja vendégeit. A kényelem érdekében a helyszínen ingyenes parkolási lehetőség áll rendelkezésre. A szabadtéri úszómedence központi elem, amely kiterjedt, olajfákkal teli kertben helyezkedik el, nyugodt környezetet teremtve a pihenéshez és a napozáshoz. A családok különösen vonzónak találják a helyszínt, mivel …

Tovább olvasom →

Elhelyezkedés és kapcsolat

Via 4 Novembre 14
Limone sul Garda (BS)
Olaszország
+39-0365.957955 📍 Megnyitás a Google Térképen

Szolgáltatások és felszereltség

Swimming PoolRestaurantBarFree WiFiParkingFree ParkingBreakfast

Közeli látványosságok

Cascate del Varone 12 km
Il Vittoriale 29 km
Funivia Monte Baldo 29 km
Trento 53 km
Grotte di Catullo 64 km
Brescia 68 km
Gardaland 86 km
Caneva Aquapark 88 km
Movieland Park 88 km
Parco Giardino Sigurtà 96 km
Arena di Verona 98 km
Verona 98 km
Mantova 127 km

Gyakran ismételt kérdések

Hol található Limone sul Garda területén a Hotel Garden?
A Hotel Garden kényelmes helyen, Limone sul Garda városában található, mindössze 100 méterre a Garda-tó partjától. A nyüzsgő városközponttól is rövid 5 perces sétára található, így a vendégek könnyen elérhetők a helyi látnivalókhoz és szolgáltatásokhoz. Egy játszótérrel ellátott nyilvános park mindössze 10 méterre található, ami tovább fokozza a kiváló elhelyezkedést.
Milyen étkezési lehetőségeket kínál a Hotel Garden?
A Hotel Garden helyszíni étterme elragadó étkezési élményt kínál, festői kilátással a tóra. A vendégek étkezhetnek, miközben a Garda-tóra néznek, festői hátteret biztosítva kulináris pillanataiknak. Az étterem kényelmes reggelit, ebédet vagy vacsorát kínál a tartózkodása alatt.
A Hotel Garden kínál parkolási lehetőséget?
Igen, a Hotel Garden ingyenes parkolást biztosít vendégei számára. Ez a szolgáltatás további kényelmet biztosít az autóval érkező utazók számára, és problémamentes élményt biztosít Limone sul Garda és a tágabb értelemben vett Garda-tó régió felfedezéséhez. Az ingyenes parkolás lehetővé teszi a könnyű hozzáférést az ingatlanhoz és onnan.
A Hotel Garden alkalmas gyermekes családok számára?
A Hotel Garden kiválóan alkalmas családok számára, mivel egy családi vállalkozás. A hatalmas kertben elhelyezkedő szabadtéri úszómedencével büszkélkedhet, amely tökéletes a gyermekek számára. Ezenkívül a szállodától mindössze 10 méterre található egy nyilvános park játszótérrel, amely azonnali hozzáférést biztosít a családbarát szórakozáshoz és kikapcsolódáshoz.
Milyen szolgáltatásokat nyújtanak a(z) Hotel Garden szobái?
A Hotel Garden minden szobája légkondicionált. Minden szobához saját fürdőszoba tartozik káddal vagy zuhanyzóval. A csatlakozás és a szórakozás érdekében a vendégek ingyenes Wi-Fi-hozzáférést és műholdas TV-t kínálnak. Néhány szobához saját erkély vagy terasz is tartozik, amely szabadtéri helyet kínál a pihenésre.
Milyen egyedi szolgáltatásokat kínál a Hotel Garden vendégeinek?
A Hotel Garden kiemelkedik egy családi kézben lévő szállási vállalkozásként, jellegzetes szabadtéri medencével, amely kiterjedt olajfakertben helyezkedik el, és nyugodt környezetet teremt. Étterméből lenyűgöző kilátás nyílik a tóra, fokozva az étkezési élményt. A Garda-tó és egy játszótérrel rendelkező nyilvános park közelsége az ingatlan egyedülálló vonzerejét teszi a pihentető tartózkodáshoz.
Hotel Garden milyen be- és kijelentkezési eljárásokkal dolgozik?
A Hotel Garden standard be- és kijelentkezési szolgáltatásokat biztosít a vendégek számára. A pontos időzítésért, illetve az érkezéssel vagy távozással kapcsolatos konkrét kérések megbeszéléséhez javasoljuk, hogy közvetlenül a szállodával lépjen kapcsolatba. Ez zökkenőmentes és személyre szabott élményt biztosít ebben a Limone sul Garda szállodában.

Látogatói statisztikák

7 460 vendég látogatta meg Hotel Garden-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 20,4 látogatással és 763 csúcsértékkel Apr 2026 hónapban ebből 90% Asztali és 10% Mobil.

Legtöbbet látogató nemzetiségek: Hotel Garden

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V25

A Gardalake.com szerkesztősége értékelte
Garda-tó szakértői 1988 óta

More hotels in Limone sul Garda

Hotels with Pool in Limone sul Garda Hotels with Parking in Limone sul Garda Hotels with Free Parking in Limone sul Garda

🏨 Tulajdonos vagy vezető: Hotel Garden?

Statisztikák megtekintése

GardaLake.com

Garda-tó Hotelek & Útikönyv

Információk, frissítések és partnerkapcsolatok: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Hotel Garden - Limone sul Garda★★★☆☆

Hotels
Hotel Garden - 3 star hotels in Limone sul Garda, Lake Garda, Italy

A Hotel Garden egy családi kézben lévő szálláshely, mindössze 100 méterre a Garda-tótól Limone sul Garda városában. Kényelmes szállást kínál szabadtéri úszómedencével, amely kiterjedt olajfakertek között helyezkedik el. A Limone sul Garda nyüzsgő központjától kényelmes 5 perces sétára található szálláshely barátságos kiindulópont a Garda-tó régiójának felfedezéséhez. A vendégek értékelik a nyugodt tópart és a bájos város kényelmének könnyű hozzáférését, így ideális azok számára, akik egy nyugodt olasz kiruccanásra vágynak.

A szálloda étterme lenyűgöző kilátással büszkélkedhet a tóra, és festői háttérrel várja vendégeit. A kényelem érdekében a helyszínen ingyenes parkolási lehetőség áll rendelkezésre. A szabadtéri úszómedence központi elem, amely kiterjedt, olajfákkal teli kertben helyezkedik el, nyugodt környezetet teremtve a pihenéshez és a napozáshoz. A családok különösen vonzónak találják a helyszínt, mivel a szállodától mindössze 10 méterre egy játszótérrel ellátott nyilvános park kínál könnyű szórakozást a fiatalabb látogatók számára.

A Hotel Garden minden légkondicionált szobája kellemes időtöltést biztosít, és káddal vagy zuhanyzóval ellátott, saját fürdőszobával rendelkezik. A modern szolgáltatások közé tartozik az ingyenes Wi-Fi-hozzáférés és a műholdas TV, így a vendégek kapcsolatban maradnak és szórakoztatják. A jobb élmény érdekében néhány szobához saját erkély vagy terasz is tartozik, amely személyes kültéri teret biztosít a friss levegő és a környezet élvezetéhez. Fedezze fel Limone sul Garda varázsát és a családközpontú tartózkodás kényelmét a Hotel Gardenben, ahol a Garda-tó szépsége mindig elérhető.

Gyakran ismételt kérdések — Hotel Garden

Hol található Limone sul Garda területén a Hotel Garden?
A Hotel Garden kényelmes helyen, Limone sul Garda városában található, mindössze 100 méterre a Garda-tó partjától. A nyüzsgő városközponttól is rövid 5 perces sétára található, így a vendégek könnyen elérhetők a helyi látnivalókhoz és szolgáltatásokhoz. Egy játszótérrel ellátott nyilvános park mindössze 10 méterre található, ami tovább fokozza a kiváló elhelyezkedést.
Milyen étkezési lehetőségeket kínál a Hotel Garden?
A Hotel Garden helyszíni étterme elragadó étkezési élményt kínál, festői kilátással a tóra. A vendégek étkezhetnek, miközben a Garda-tóra néznek, festői hátteret biztosítva kulináris pillanataiknak. Az étterem kényelmes reggelit, ebédet vagy vacsorát kínál a tartózkodása alatt.
A Hotel Garden kínál parkolási lehetőséget?
Igen, a Hotel Garden ingyenes parkolást biztosít vendégei számára. Ez a szolgáltatás további kényelmet biztosít az autóval érkező utazók számára, és problémamentes élményt biztosít Limone sul Garda és a tágabb értelemben vett Garda-tó régió felfedezéséhez. Az ingyenes parkolás lehetővé teszi a könnyű hozzáférést az ingatlanhoz és onnan.
A Hotel Garden alkalmas gyermekes családok számára?
A Hotel Garden kiválóan alkalmas családok számára, mivel egy családi vállalkozás. A hatalmas kertben elhelyezkedő szabadtéri úszómedencével büszkélkedhet, amely tökéletes a gyermekek számára. Ezenkívül a szállodától mindössze 10 méterre található egy nyilvános park játszótérrel, amely azonnali hozzáférést biztosít a családbarát szórakozáshoz és kikapcsolódáshoz.
Milyen szolgáltatásokat nyújtanak a(z) Hotel Garden szobái?
A Hotel Garden minden szobája légkondicionált. Minden szobához saját fürdőszoba tartozik káddal vagy zuhanyzóval. A csatlakozás és a szórakozás érdekében a vendégek ingyenes Wi-Fi-hozzáférést és műholdas TV-t kínálnak. Néhány szobához saját erkély vagy terasz is tartozik, amely szabadtéri helyet kínál a pihenésre.
Milyen egyedi szolgáltatásokat kínál a Hotel Garden vendégeinek?
A Hotel Garden kiemelkedik egy családi kézben lévő szállási vállalkozásként, jellegzetes szabadtéri medencével, amely kiterjedt olajfakertben helyezkedik el, és nyugodt környezetet teremt. Étterméből lenyűgöző kilátás nyílik a tóra, fokozva az étkezési élményt. A Garda-tó és egy játszótérrel rendelkező nyilvános park közelsége az ingatlan egyedülálló vonzerejét teszi a pihentető tartózkodáshoz.
Hotel Garden milyen be- és kijelentkezési eljárásokkal dolgozik?
A Hotel Garden standard be- és kijelentkezési szolgáltatásokat biztosít a vendégek számára. A pontos időzítésért, illetve az érkezéssel vagy távozással kapcsolatos konkrét kérések megbeszéléséhez javasoljuk, hogy közvetlenül a szállodával lépjen kapcsolatba. Ez zökkenőmentes és személyre szabott élményt biztosít ebben a Limone sul Garda szállodában.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Elhelyezkedés és kapcsolat

Hotel Garden
★★★
Via 4 Novembre 14
Limone sul Garda (BS)
Olaszország
+39-0365.957955 Website

Szolgáltatások és felszereltség

Swimming Pool
Restaurant
Bar
Free WiFi
Parking
Free Parking
Breakfast

Közeli látványosságok

Cascate del Varone 12 km
Il Vittoriale 29 km
Funivia Monte Baldo 29 km
Trento 53 km
Grotte di Catullo 64 km
Brescia 68 km
Gardaland 86 km
Caneva Aquapark 88 km
Movieland Park 88 km
Parco Giardino Sigurtà 96 km
Arena di Verona 98 km
Verona 98 km
Mantova 127 km
Foglaljon most
🏨

Are you the owner or manager of Hotel Garden?

Kezelje adatait és kövesse nyomon látogatóit

7 460 vendég látogatta meg Hotel Garden-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 20,4 látogatással és 763 csúcsértékkel Apr 2026 hónapban ebből 90% Asztali és 10% Mobil.

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr

Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V25