GardaLake.com
Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina - hotels in Soiano del Lago, Lake Garda, Italy

Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina, Soiano del Lago

📍 Via X Giornate, Soiano del Lago

🍽️ Étterem 🍸 Bar 🏊 Medence 🅿️ Parkolás 📶 WiFi
Foglaljon most

A Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina tágas és nemrégiben felújított apartman stílusú szállást kínál Soiano del Lago városában, ideális kiindulópont az olaszországi Garda-tó régió felfedezéséhez. Ez az ingatlan két kényelmes hálószobával és két jól felszerelt fürdőszobával rendelkezik, amelyek elegendő helyet biztosítanak a vendégek számára. A hívogató nappali kényelmes kanapéval, valamint saját erkéllyel rendelkezik, ahonnan a nyugodt kertre és a távoli hegyekre nyílik kilátás, és tökéletes a Garda-tó mediterrán klímája. Ennek a Soiano del Lago-nak a vendégei számos kivételes létesítményt élveznek, amelyet a pihentető tartózkodáshoz terveztek. A szálláshely barátságos terasszal és szabadtéri úszómedencével büszkélkedhet, amelyek felfrissülést biztosítanak a kikapcsolódásra. Az étkezés kényelmét szolgálja a helyszíni étterem és bár, valamint az egész épületben ingyenes Wi-Fi. Minden apartmanban légkondicionáló, mosógép …

Tovább olvasom →

Elhelyezkedés és kapcsolat

Via X Giornate
Soiano del Lago (BS)
Olaszország
📍 Megnyitás a Google Térképen

Szolgáltatások és felszereltség

Swimming PoolRestaurantBarFree WiFiParkingFree Parking

Közeli látványosságok

Il Vittoriale 15 km
Grotte di Catullo 22 km
Movieland Park 30 km
Caneva Aquapark 31 km
Gardaland 31 km
Brescia 34 km
Parco Giardino Sigurtà 39 km
Arena di Verona 54 km
Verona 54 km
Cascate del Varone 56 km
Funivia Monte Baldo 79 km
Mantova 79 km
Trento 117 km

Gyakran ismételt kérdések

Hol található Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina?
Ez a szállásüzlet Soiano del Lago-ban található, egy elbűvölő településen a tágabb olaszországi Garda-tó régióban. Elhelyezkedése nyugodt környezetet kínál, miközben kényelmes hozzáférést biztosít a közeli városokhoz és látnivalókhoz, így megfelelő kiindulópont a Garda-tó körüli változatos tájak és kulturális látnivalók felfedezéséhez.
Milyen szolgáltatásokat nyújt a(z) Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina?
A vendégek számos szolgáltatást élvezhetnek, beleértve a szabadtéri úszómedencét, a teraszt, a helyszíni éttermet és a bárt. Az apartmanok klímával, mosógéppel és teljesen felszerelt konyhával, modern gépekkel felszereltek. Ingyenes Wi-Fi, privát helyszíni parkoló és elektromos járművek töltőállomás is szolgálja a vendégek kényelmét.
A Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina alkalmas családok számára?
Igen, az ingatlan kiválóan alkalmas családok számára, tágas szállást kínál két hálószobával és két fürdőszobával. A teljesen felszerelt konyha lehetővé teszi az önellátást, a szabadtéri medence pedig a kikapcsolódást. Az olyan látnivalókhoz való közelsége miatt, mint a Gardaland (30 km-re), praktikus választássá teszi a Garda-tó környéki családi nyaralásokhoz.
Milyen étkezési lehetőségek állnak rendelkezésre a szálláshelyen?
A Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina helyszíni étteremmel és bárral várja vendégeit, akik étkezésre és frissítőkre vágynak. Ezenkívül minden apartmanban teljesen felszerelt konyha található modern berendezésekkel, így a vendégek tartózkodásuk alatt elkészíthetik saját ételeiket és harapnivalóikat.
Milyen látnivalókra számíthatok Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina környékén?
Az ingatlan számos nevezetes látnivaló közelében található. A Desenzano kastély 11 km-re, a Terme Sirmione - Virgilio 21 km-re, a népszerű Gardaland vidámpark pedig 30 km-re található a szálláshelytől. Verona repülőtere szintén elérhető 44 km-re, megkönnyítve ezzel a Garda-tó régiójába és onnan történő utazást.
A szálláshely kínál parkolási és közlekedési lehetőségeket?
Igen, a Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina ingyenes helyszíni magánparkolót biztosít vendégei számára. Ezenkívül egy elektromos jármű töltőállomás is rendelkezésre áll, amely kielégíti a modern utazási igényeket, és kényelmet kínál azoknak, akik autóval fedezik fel a Garda-tó régióját.
Mitől egyedülálló a Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina?
Ez az ingatlan kitűnik tágas, nemrégiben felújított apartman stílusú szállásaival, két hálószobával és két fürdőszobával, valamint a kertre és a hegyekre néző erkéllyel. Az önellátó létesítmények, a szabadtéri medence, a helyszíni étkezés és a Garda-tó legfontosabb látnivalóihoz való kényelmes hozzáférés kombinációja sokoldalú és kényelmes szállásélményt kínál.

Látogatói statisztikák

5 944 vendég látogatta meg Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 16,3 látogatással és 665 csúcsértékkel Apr 2026 hónapban ebből 90% Asztali és 10% Mobil.

Legtöbbet látogató nemzetiségek: Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
Kína
USA
Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V17

A Gardalake.com szerkesztősége értékelte
Garda-tó szakértői 1988 óta

More hotels in Soiano del Lago

Hotels with Pool in Soiano del Lago Hotels with Parking in Soiano del Lago Hotels with Free Parking in Soiano del Lago

🏨 Tulajdonos vagy vezető: Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina?

Statisztikák megtekintése

GardaLake.com

Garda-tó Hotelek & Útikönyv

Információk, frissítések és partnerkapcsolatok: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina - Soiano del Lago

Hotels
Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina - hotels in Soiano del Lago, Lake Garda, Italy

A Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina tágas és nemrégiben felújított apartman stílusú szállást kínál Soiano del Lago városában, ideális kiindulópont az olaszországi Garda-tó régió felfedezéséhez. Ez az ingatlan két kényelmes hálószobával és két jól felszerelt fürdőszobával rendelkezik, amelyek elegendő helyet biztosítanak a vendégek számára. A hívogató nappali kényelmes kanapéval, valamint saját erkéllyel rendelkezik, ahonnan a nyugodt kertre és a távoli hegyekre nyílik kilátás, és tökéletes a Garda-tó mediterrán klímája.

Ennek a Soiano del Lago-nak a vendégei számos kivételes létesítményt élveznek, amelyet a pihentető tartózkodáshoz terveztek. A szálláshely barátságos terasszal és szabadtéri úszómedencével büszkélkedhet, amelyek felfrissülést biztosítanak a kikapcsolódásra. Az étkezés kényelmét szolgálja a helyszíni étterem és bár, valamint az egész épületben ingyenes Wi-Fi. Minden apartmanban légkondicionáló, mosógép és teljesen felszerelt konyha található, modern berendezésekkel, az önellátó igényeket kielégítve.

A Soiano del Lago településén elhelyezkedő szálláshely kényelmes hozzáférést biztosít számos népszerű Garda-tó látnivalóhoz. A történelmi Desenzano kastélytól 11 km-re, Verona repülőterétől pedig 44 km-re található, így az érkezés és a helyi kirándulások egyszerűek. A családok és a wellnesst keresők értékelni fogják a 21 km-re található Terme Sirmione - Virgilio és a híres Gardaland vidámpark közelségét, amely mindössze 30 km-re található a szállástól. A további kényelem érdekében a vendégek ingyenes, helyszíni privát parkolót és elektromos járművek töltőállomást vehetnek igénybe, megkönnyítve az utazást a festői Garda-tó környékén. A vendégek gyakran felfigyelnek a tágasságra, a modern felszereltségre és a figyelmes kiszolgálásra, amelyek hozzájárulnak a kényelmes és élvezetes tartózkodáshoz ezen a bájos tóparti településen.

Gyakran ismételt kérdések — Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina

Hol található Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina?
Ez a szállásüzlet Soiano del Lago-ban található, egy elbűvölő településen a tágabb olaszországi Garda-tó régióban. Elhelyezkedése nyugodt környezetet kínál, miközben kényelmes hozzáférést biztosít a közeli városokhoz és látnivalókhoz, így megfelelő kiindulópont a Garda-tó körüli változatos tájak és kulturális látnivalók felfedezéséhez.
Milyen szolgáltatásokat nyújt a(z) Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina?
A vendégek számos szolgáltatást élvezhetnek, beleértve a szabadtéri úszómedencét, a teraszt, a helyszíni éttermet és a bárt. Az apartmanok klímával, mosógéppel és teljesen felszerelt konyhával, modern gépekkel felszereltek. Ingyenes Wi-Fi, privát helyszíni parkoló és elektromos járművek töltőállomás is szolgálja a vendégek kényelmét.
A Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina alkalmas családok számára?
Igen, az ingatlan kiválóan alkalmas családok számára, tágas szállást kínál két hálószobával és két fürdőszobával. A teljesen felszerelt konyha lehetővé teszi az önellátást, a szabadtéri medence pedig a kikapcsolódást. Az olyan látnivalókhoz való közelsége miatt, mint a Gardaland (30 km-re), praktikus választássá teszi a Garda-tó környéki családi nyaralásokhoz.
Milyen étkezési lehetőségek állnak rendelkezésre a szálláshelyen?
A Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina helyszíni étteremmel és bárral várja vendégeit, akik étkezésre és frissítőkre vágynak. Ezenkívül minden apartmanban teljesen felszerelt konyha található modern berendezésekkel, így a vendégek tartózkodásuk alatt elkészíthetik saját ételeiket és harapnivalóikat.
Milyen látnivalókra számíthatok Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina környékén?
Az ingatlan számos nevezetes látnivaló közelében található. A Desenzano kastély 11 km-re, a Terme Sirmione - Virgilio 21 km-re, a népszerű Gardaland vidámpark pedig 30 km-re található a szálláshelytől. Verona repülőtere szintén elérhető 44 km-re, megkönnyítve ezzel a Garda-tó régiójába és onnan történő utazást.
A szálláshely kínál parkolási és közlekedési lehetőségeket?
Igen, a Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina ingyenes helyszíni magánparkolót biztosít vendégei számára. Ezenkívül egy elektromos jármű töltőállomás is rendelkezésre áll, amely kielégíti a modern utazási igényeket, és kényelmet kínál azoknak, akik autóval fedezik fel a Garda-tó régióját.
Mitől egyedülálló a Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina?
Ez az ingatlan kitűnik tágas, nemrégiben felújított apartman stílusú szállásaival, két hálószobával és két fürdőszobával, valamint a kertre és a hegyekre néző erkéllyel. Az önellátó létesítmények, a szabadtéri medence, a helyszíni étkezés és a Garda-tó legfontosabb látnivalóihoz való kényelmes hozzáférés kombinációja sokoldalú és kényelmes szállásélményt kínál.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Elhelyezkedés és kapcsolat

Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina
Via X Giornate
Soiano del Lago (BS)
Olaszország
Website

Szolgáltatások és felszereltség

Swimming Pool
Restaurant
Bar
Free WiFi
Parking
Free Parking

Közeli látványosságok

Il Vittoriale 15 km
Grotte di Catullo 22 km
Movieland Park 30 km
Caneva Aquapark 31 km
Gardaland 31 km
Brescia 34 km
Parco Giardino Sigurtà 39 km
Arena di Verona 54 km
Verona 54 km
Cascate del Varone 56 km
Funivia Monte Baldo 79 km
Mantova 79 km
Trento 117 km
Foglaljon most
🏨

Are you the owner or manager of Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina?

Kezelje adatait és kövesse nyomon látogatóit

5 944 vendég látogatta meg Garda Golf Studio Trilocale con Veranda e Piscina-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 16,3 látogatással és 665 csúcsértékkel Apr 2026 hónapban ebből 90% Asztali és 10% Mobil.

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
Kína
USA

Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V17