GardaLake.com
Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 - holiday apartments in Tremosine sul Garda, Lake Garda, Italy

Borgo Cantagallo Casa Olivia 1, Tremosine sul Garda

📍 27 Via Vincenzo Monti, Tremosine sul Garda

💆 Spa 🅿️ Parkolás 📶 WiFi ❄️ A/C
Foglaljon most

A Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 egy elegáns nyaraló Tremosine sul Garda festői környezetében, és nyugodt pihenést kínál vendégeinek a lenyűgöző Garda-tó régióban. Ez a bájos ingatlan egy gyönyörű kerttel és egy szabadtéri fürdővel várja a pihenni vágyókat nyugodt légkörben. A vendégek számára az egész épületben ingyenes Wi-Fi áll rendelkezésre, amely biztosítja a kapcsolatot tartózkodásuk alatt. Az átgondolt kialakítású nyaraló kényelmes lakóterekkel, egy hálószobával és egy kanapéval felszerelt nappalival rendelkezik, így alkalmas egyének vagy kisebb csoportok számára, akik békés menekülésre vágynak. A Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 minden szállása olyan alapvető kényelmi eszközökkel rendelkezik, mint a kényelemért légkondicionáló, a jól felszerelt konyhasarok a kényelmes önellátáshoz, valamint a külön bejárat, amely fokozza a magánélet és a függetlenség érzését. Az ingatlant nagyra …

Tovább olvasom →

Elhelyezkedés és kapcsolat

27 Via Vincenzo Monti
Tremosine sul Garda (BS)
Olaszország
📍 Megnyitás a Google Térképen

Szolgáltatások és felszereltség

Spa & WellnessFree WiFiParkingAir ConditioningHot TubGardenCyclingHiking

Közeli látványosságok

Cascate del Varone 17 km
Il Vittoriale 34 km
Funivia Monte Baldo 34 km
Trento 58 km
Grotte di Catullo 68 km
Brescia 73 km
Gardaland 91 km
Caneva Aquapark 93 km
Movieland Park 93 km
Parco Giardino Sigurtà 101 km
Arena di Verona 103 km
Verona 103 km
Mantova 132 km

Gyakran ismételt kérdések

Hol található Borgo Cantagallo Casa Olivia 1?
A Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 Tremosine sul Gardában található, egy bájos településen, Olaszország szélesebb Garda-tó régiójában. Ezt a kényelmes helyet a vendégek nagyra értékelték a helyi látnivalókhoz való hozzáférése és nyugodt, festői környezete miatt, amely kiváló alapot biztosít a környék természeti szépségeinek felfedezéséhez.
Milyen szolgáltatásokat kínál a Borgo Cantagallo Casa Olivia 1?
A Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 vendégei egy gyönyörű kertben, egy szabadtéri fürdőben és egy pezsgőfürdőben lazíthatnak. A nyaraló ingyenes wifivel, légkondicionálással, jól felszerelt konyhasarokkal és külön bejárattal rendelkezik. A további kényelmi szolgáltatások közé tartozik a szabadtéri ülősarok, a helyszíni kisbolt, a napi takarítás és az ingyenes privát parkoló.
A Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 alkalmas önellátó tartózkodásra?
Igen, a Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 kiválóan alkalmas önellátásra. Minden nyaraló teljesen felszerelt konyhasarokkal rendelkezik, így a vendégek rugalmasan elkészíthetik saját ételeiket. Egy helyszíni kisbolt is rendelkezésre áll, ahol kényelmesen hozzáférhet az alapvető élelmiszerekhez és kellékekhez, fokozva az önellátó nyaralás élményét.
Milyen programlehetőségek népszerűek Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 környékén?
A Tremosine sul Garda településen található Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 környéke különösen népszerű a szabadtéri túrázók körében. Az ingatlan ideális a túrázás és kerékpározás iránt érdeklődő vendégek számára, mivel számos festői ösvény és útvonal áll rendelkezésre a Garda-tó régió lenyűgöző tájainak felfedezéséhez. A természeti környezet bőséges lehetőséget kínál az aktív elfoglaltságokra.
Milyen típusú szálláshelyeket kínál a(z) Borgo Cantagallo Casa Olivia 1?
A Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 elegáns nyaralóélményt kínál. Minden egységben egy privát hálószoba és egy kanapéval ellátott nappali található, amelyek kényelmes életteret biztosítanak egyének vagy kisebb csoportok számára. A külön bejárat és az átfogó felszereltség hozzájárul a nyugodt és független tartózkodáshoz Tremosine sul Garda városában.
A szálláshelyen van parkolási lehetőség?
Igen, a Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 ingyenes helyszíni magánparkolót biztosít vendégei számára. Ez a szolgáltatás kényelmet és nyugalmat kínál az autóval utazók számára, könnyű hozzáférést biztosít szállásaikhoz, és megkönnyíti a Garda-tó szélesebb körzetének felfedezését anélkül, hogy aggódnia kellene a parkolóhely keresése miatt.
Mitől egyedülálló a Borgo Cantagallo Casa Olivia 1?
A Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 nyugodt nyaraló-élményével tűnik ki, amely az elegáns kényelmet természetes kényelemmel ötvözi. A gyönyörű kert, a szabadtéri fürdő és a pezsgőfürdő különleges hangulatot teremt a kikapcsolódáshoz. A vendégek gyakran emelik ki emlékezetes tartózkodásuk kulcsfontosságú elemeként a figyelmes házigazdát és a szálláshely ideális környezetét a szabadtéri tevékenységekhez.

Látogatói statisztikák

4 877 vendég látogatta meg Borgo Cantagallo Casa Olivia 1-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 13,4 látogatással és 577 csúcsértékkel Apr 2026 hónapban ebből 98% Asztali és 2% Mobil.

Legtöbbet látogató nemzetiségek: Borgo Cantagallo Casa Olivia 1

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V10

A Gardalake.com szerkesztősége értékelte
Garda-tó szakértői 1988 óta

🏨 Tulajdonos vagy vezető: Borgo Cantagallo Casa Olivia 1?

Statisztikák megtekintése

GardaLake.com

Garda-tó Hotelek & Útikönyv

Információk, frissítések és partnerkapcsolatok: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 - Tremosine sul Garda

Holiday Apartments
Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 - holiday apartments in Tremosine sul Garda, Lake Garda, Italy

A Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 egy elegáns nyaraló Tremosine sul Garda festői környezetében, és nyugodt pihenést kínál vendégeinek a lenyűgöző Garda-tó régióban. Ez a bájos ingatlan egy gyönyörű kerttel és egy szabadtéri fürdővel várja a pihenni vágyókat nyugodt légkörben. A vendégek számára az egész épületben ingyenes Wi-Fi áll rendelkezésre, amely biztosítja a kapcsolatot tartózkodásuk alatt. Az átgondolt kialakítású nyaraló kényelmes lakóterekkel, egy hálószobával és egy kanapéval felszerelt nappalival rendelkezik, így alkalmas egyének vagy kisebb csoportok számára, akik békés menekülésre vágynak.

A Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 minden szállása olyan alapvető kényelmi eszközökkel rendelkezik, mint a kényelemért légkondicionáló, a jól felszerelt konyhasarok a kényelmes önellátáshoz, valamint a külön bejárat, amely fokozza a magánélet és a függetlenség érzését. Az ingatlant nagyra értékelik a vendégek, akik gyakran dicsérik figyelmes házigazdáját és kényelmes elhelyezkedését Tremosine sul Garda területén. A privát tereken túl a látogatók lazíthatnak a pezsgőfürdőben, vagy élvezhetik a friss levegőt a szabadtéri ülősarokban, amely tökéletes a mediterrán éghajlat élvezetéhez.

A nagyobb kényelem érdekében a Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 helyszíni kisbolttal rendelkezik, amely az azonnali igényeket kielégíti, valamint napi takarítási szolgáltatást is kínál az érintetlen környezet fenntartása érdekében. Ingyenes privát parkoló is rendelkezésre áll a helyszínen, amely megkönnyíti a hozzáférést az autóval utazók számára. Tremosine sul Garda vidéke különösen népszerű természeti szépsége miatt, és ideálisnak tekinthető szabadtéri tevékenységekhez, a nyaraló pedig kiváló kiindulópont a túrázás és kerékpározás szerelmeseinek, akik vágynak a Garda-tó körüli festői ösvények és lélegzetelállító kilátások felfedezésére. Ez a szálláshely barátságos és jól felszerelt alapot kínál egy autentikus olasz tóparti élményhez.

Gyakran ismételt kérdések — Borgo Cantagallo Casa Olivia 1

Hol található Borgo Cantagallo Casa Olivia 1?
A Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 Tremosine sul Gardában található, egy bájos településen, Olaszország szélesebb Garda-tó régiójában. Ezt a kényelmes helyet a vendégek nagyra értékelték a helyi látnivalókhoz való hozzáférése és nyugodt, festői környezete miatt, amely kiváló alapot biztosít a környék természeti szépségeinek felfedezéséhez.
Milyen szolgáltatásokat kínál a Borgo Cantagallo Casa Olivia 1?
A Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 vendégei egy gyönyörű kertben, egy szabadtéri fürdőben és egy pezsgőfürdőben lazíthatnak. A nyaraló ingyenes wifivel, légkondicionálással, jól felszerelt konyhasarokkal és külön bejárattal rendelkezik. A további kényelmi szolgáltatások közé tartozik a szabadtéri ülősarok, a helyszíni kisbolt, a napi takarítás és az ingyenes privát parkoló.
A Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 alkalmas önellátó tartózkodásra?
Igen, a Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 kiválóan alkalmas önellátásra. Minden nyaraló teljesen felszerelt konyhasarokkal rendelkezik, így a vendégek rugalmasan elkészíthetik saját ételeiket. Egy helyszíni kisbolt is rendelkezésre áll, ahol kényelmesen hozzáférhet az alapvető élelmiszerekhez és kellékekhez, fokozva az önellátó nyaralás élményét.
Milyen programlehetőségek népszerűek Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 környékén?
A Tremosine sul Garda településen található Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 környéke különösen népszerű a szabadtéri túrázók körében. Az ingatlan ideális a túrázás és kerékpározás iránt érdeklődő vendégek számára, mivel számos festői ösvény és útvonal áll rendelkezésre a Garda-tó régió lenyűgöző tájainak felfedezéséhez. A természeti környezet bőséges lehetőséget kínál az aktív elfoglaltságokra.
Milyen típusú szálláshelyeket kínál a(z) Borgo Cantagallo Casa Olivia 1?
A Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 elegáns nyaralóélményt kínál. Minden egységben egy privát hálószoba és egy kanapéval ellátott nappali található, amelyek kényelmes életteret biztosítanak egyének vagy kisebb csoportok számára. A külön bejárat és az átfogó felszereltség hozzájárul a nyugodt és független tartózkodáshoz Tremosine sul Garda városában.
A szálláshelyen van parkolási lehetőség?
Igen, a Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 ingyenes helyszíni magánparkolót biztosít vendégei számára. Ez a szolgáltatás kényelmet és nyugalmat kínál az autóval utazók számára, könnyű hozzáférést biztosít szállásaikhoz, és megkönnyíti a Garda-tó szélesebb körzetének felfedezését anélkül, hogy aggódnia kellene a parkolóhely keresése miatt.
Mitől egyedülálló a Borgo Cantagallo Casa Olivia 1?
A Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 nyugodt nyaraló-élményével tűnik ki, amely az elegáns kényelmet természetes kényelemmel ötvözi. A gyönyörű kert, a szabadtéri fürdő és a pezsgőfürdő különleges hangulatot teremt a kikapcsolódáshoz. A vendégek gyakran emelik ki emlékezetes tartózkodásuk kulcsfontosságú elemeként a figyelmes házigazdát és a szálláshely ideális környezetét a szabadtéri tevékenységekhez.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Elhelyezkedés és kapcsolat

Borgo Cantagallo Casa Olivia 1
27 Via Vincenzo Monti
Tremosine sul Garda (BS)
Olaszország
Website

Szolgáltatások és felszereltség

Spa & Wellness
Free WiFi
Parking
Air Conditioning
Hot Tub
Garden
Cycling
Hiking

Közeli látványosságok

Cascate del Varone 17 km
Il Vittoriale 34 km
Funivia Monte Baldo 34 km
Trento 58 km
Grotte di Catullo 68 km
Brescia 73 km
Gardaland 91 km
Caneva Aquapark 93 km
Movieland Park 93 km
Parco Giardino Sigurtà 101 km
Arena di Verona 103 km
Verona 103 km
Mantova 132 km
Foglaljon most
🏨

Are you the owner or manager of Borgo Cantagallo Casa Olivia 1?

Kezelje adatait és kövesse nyomon látogatóit

4 877 vendég látogatta meg Borgo Cantagallo Casa Olivia 1-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 13,4 látogatással és 577 csúcsértékkel Apr 2026 hónapban ebből 98% Asztali és 2% Mobil.

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr

Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V10