GardaLake.com
Benaco See - hotels in Torri del Benaco, Lake Garda, Italy

Benaco See, Torri del Benaco

📍 Via Gardesana, Torri del Benaco

🏊 Medence 🏖️ Tó 🅿️ Parkolás 📶 WiFi
Foglaljon most

A Benaco See szálláshely Torri del Benacóban található, és közvetlen hozzáférést biztosít a Garda-tó partjához. Ez az ingatlan lenyűgöző kilátást nyújt a tóra, úszómedencét és nyugodt, teraszos kertet kínál, megtestesítve a régió nyugodt tóparti életmódját. A szálláshely modern felszereltséggel rendelkezik, amely elengedhetetlen a kényelmes tartózkodáshoz, beleértve a légkondicionálást, a teljesen felszerelt konyhát és az ingyenes Wi-Fi-t. A fokozott kikapcsolódás és élvezet érdekében a vendégek igénybe vehetik a pezsgőfürdőt, a szabadtéri kandallót és a grillezőt, így ideális rövid szünetekhez és hosszabb nyaralásokhoz is. A tengerparti elhelyezkedés jelentős vonzerőt jelent, lehetővé téve a tó természeti szépségének és kikapcsolódási lehetőségeinek könnyű élvezetét. A látogatók körében népszerű tóparti elhelyezkedése, jól felszerelt konyhája és festői kilátása miatt a Benaco See emlékezetes élményt kínál. A kulcsfontosságú …

Tovább olvasom →

Elhelyezkedés és kapcsolat

Via Gardesana
Torri del Benaco (VR)
Olaszország
📍 Megnyitás a Google Térképen

Szolgáltatások és felszereltség

Swimming PoolLake AccessFree WiFiParkingFree ParkingShuttleAccessible

Közeli látványosságok

Funivia Monte Baldo 20 km
Gardaland 22 km
Caneva Aquapark 24 km
Movieland Park 24 km
Grotte di Catullo 37 km
Cascate del Varone 38 km
Parco Giardino Sigurtà 40 km
Arena di Verona 44 km
Verona 44 km
Il Vittoriale 73 km
Mantova 73 km
Brescia 77 km
Trento 88 km

Gyakran ismételt kérdések

Hol található a Benaco See?
A Benaco See közvetlenül Torri del Benaco tengerpartján található, és lenyűgöző kilátást kínál a Garda-tóra, és könnyű hozzáférést biztosít a tóhoz.
Milyen szolgáltatásokat nyújt a(z) Benaco See?
Az ingatlan úszómedencével, kerttel, terasszal, légkondicionálással, teljesen felszerelt konyhával, ingyenes wifivel, pezsgőfürdővel, szabadtéri kandallóval és grillezési lehetőséggel várja vendégeit.
Van közvetlen hozzáférés a strandhoz vagy a tóhoz?
Igen, a Benaco See közvetlen tengerparti hozzáféréssel büszkélkedhet, így a vendégek élvezhetik a tó partját és a kilátást.
Mik a közeli látnivalók?
A népszerű látnivalók, mint például a Gardaland körülbelül 23 km-re találhatók. Verona repülőtere 37 km-re, más látnivalók, például a Terme Sirmione és a Castelvecchio Múzeum pedig 44 km-re találhatók.
Mit értékelnek különösen a vendégek Benaco See területén?
A vendégek nagyra értékelik az ingatlan tóparti elhelyezkedését, a jól felszerelt konyhát és a festői kilátást.
Családok számára alkalmas ez az ingatlan?
Kertjével, grillezési lehetőségeivel és a tó közelségével a Benaco See megfelelő választás lehet a nyugodt tóparti nyaralásra vágyó családok számára.
Hogyan juthatok el Benaco See területére?
A Benaco See a veronai repülőtéren keresztül érhető el (37 km-re). További részletek a helyi közlekedési kapcsolatokról és útbaigazítással segítik az utazást.

Látogatói statisztikák

6 163 vendég látogatta meg Benaco See-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 16,9 látogatással és 655 csúcsértékkel Apr 2026 hónapban ebből 100% Asztali és 0% Mobil.

Legtöbbet látogató nemzetiségek: Benaco See

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
Kína
HK
Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V19

A Gardalake.com szerkesztősége értékelte
Garda-tó szakértői 1988 óta

More hotels in Torri del Benaco

Hotels with Pool in Torri del Benaco Lake Front Hotels in Torri del Benaco Hotels with Parking in Torri del Benaco

🏨 Tulajdonos vagy vezető: Benaco See?

Statisztikák megtekintése

GardaLake.com

Garda-tó Hotelek & Útikönyv

Információk, frissítések és partnerkapcsolatok: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Benaco See - Torri del Benaco

Hotels
Benaco See - hotels in Torri del Benaco, Lake Garda, Italy

A Benaco See szálláshely Torri del Benacóban található, és közvetlen hozzáférést biztosít a Garda-tó partjához. Ez az ingatlan lenyűgöző kilátást nyújt a tóra, úszómedencét és nyugodt, teraszos kertet kínál, megtestesítve a régió nyugodt tóparti életmódját. A szálláshely modern felszereltséggel rendelkezik, amely elengedhetetlen a kényelmes tartózkodáshoz, beleértve a légkondicionálást, a teljesen felszerelt konyhát és az ingyenes Wi-Fi-t. A fokozott kikapcsolódás és élvezet érdekében a vendégek igénybe vehetik a pezsgőfürdőt, a szabadtéri kandallót és a grillezőt, így ideális rövid szünetekhez és hosszabb nyaralásokhoz is. A tengerparti elhelyezkedés jelentős vonzerőt jelent, lehetővé téve a tó természeti szépségének és kikapcsolódási lehetőségeinek könnyű élvezetét. A látogatók körében népszerű tóparti elhelyezkedése, jól felszerelt konyhája és festői kilátása miatt a Benaco See emlékezetes élményt kínál. A kulcsfontosságú regionális látnivalókhoz és közlekedési kapcsolatokhoz való közelsége tovább növeli vonzerejét, mint kényelmes kiindulópont a Garda-tó környékének és azon túli felfedezéséhez. Ez a szálláshely kiválóan alkalmas azoknak az utazóknak, akik nyugodt menekülésre vágynak, kényelmes hozzáférést biztosítva a természeti tájhoz és a helyi látnivalókhoz.

Gyakran ismételt kérdések — Benaco See

Hol található a Benaco See?
A Benaco See közvetlenül Torri del Benaco tengerpartján található, és lenyűgöző kilátást kínál a Garda-tóra, és könnyű hozzáférést biztosít a tóhoz.
Milyen szolgáltatásokat nyújt a(z) Benaco See?
Az ingatlan úszómedencével, kerttel, terasszal, légkondicionálással, teljesen felszerelt konyhával, ingyenes wifivel, pezsgőfürdővel, szabadtéri kandallóval és grillezési lehetőséggel várja vendégeit.
Van közvetlen hozzáférés a strandhoz vagy a tóhoz?
Igen, a Benaco See közvetlen tengerparti hozzáféréssel büszkélkedhet, így a vendégek élvezhetik a tó partját és a kilátást.
Mik a közeli látnivalók?
A népszerű látnivalók, mint például a Gardaland körülbelül 23 km-re találhatók. Verona repülőtere 37 km-re, más látnivalók, például a Terme Sirmione és a Castelvecchio Múzeum pedig 44 km-re találhatók.
Mit értékelnek különösen a vendégek Benaco See területén?
A vendégek nagyra értékelik az ingatlan tóparti elhelyezkedését, a jól felszerelt konyhát és a festői kilátást.
Családok számára alkalmas ez az ingatlan?
Kertjével, grillezési lehetőségeivel és a tó közelségével a Benaco See megfelelő választás lehet a nyugodt tóparti nyaralásra vágyó családok számára.
Hogyan juthatok el Benaco See területére?
A Benaco See a veronai repülőtéren keresztül érhető el (37 km-re). További részletek a helyi közlekedési kapcsolatokról és útbaigazítással segítik az utazást.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Elhelyezkedés és kapcsolat

Benaco See
Via Gardesana
Torri del Benaco (VR)
Olaszország
Website

Szolgáltatások és felszereltség

Swimming Pool
Lake Access
Free WiFi
Parking
Free Parking
Shuttle
Accessible

Közeli látványosságok

Funivia Monte Baldo 20 km
Gardaland 22 km
Caneva Aquapark 24 km
Movieland Park 24 km
Grotte di Catullo 37 km
Cascate del Varone 38 km
Parco Giardino Sigurtà 40 km
Arena di Verona 44 km
Verona 44 km
Il Vittoriale 73 km
Mantova 73 km
Brescia 77 km
Trento 88 km
Foglaljon most
🏨

Are you the owner or manager of Benaco See?

Kezelje adatait és kövesse nyomon látogatóit

6 163 vendég látogatta meg Benaco See-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 16,9 látogatással és 655 csúcsértékkel Apr 2026 hónapban ebből 100% Asztali és 0% Mobil.

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
Kína
HK

Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V19