GardaLake.com
Appartamenti Cèpo - holiday apartments in Tremosine sul Garda, Lake Garda, Italy

Appartamenti Cèpo, Tremosine sul Garda

📍 via dei romani 2, Tremosine sul Garda

🏊 Medence 🅿️ Parkolás 📶 WiFi
Foglaljon most

Az Appartamenti Cèpo egy kényelmes szálláshely Tremosine sul Garda városában, és jól felszerelt apartmanokat kínál saját terasszal, nyugodt kerttel és egy hívogató, végtelenített medencével. A szálláshely vendégei látogatásuk során ingyenes Wi-Fi-hozzáférést élveznek, így biztosítva a zökkenőmentes kapcsolatot. A szálláshely nyugodt kiindulópontot kínál a festői Garda-tó régió felfedezéséhez, egyedülálló keverékével a tóparti báj és a hegyi kilátások. Az Appartamenti Cèpo minden apartmanja a kényelmet és a pihenést szolgálja, és modern felszereltséggel rendelkezik, beleértve a praktikus konyhasarokkal, saját erkéllyel, külön étkezővel és saját fürdőszobával. Ezek a létesítmények ideális választássá teszik az apartmanokat az önellátást kereső utazók számára, legyen szó rövid szünetekről vagy hosszabb tartózkodásról. Az ingatlan tovább fokozza a vendégek élményét az alapvető kellékeket kínáló, helyszíni kisbolttal, a pihenésre tökéletes, kényelmes szabadtéri …

Tovább olvasom →

Elhelyezkedés és kapcsolat

via dei romani 2
Tremosine sul Garda (BS)
Olaszország
📍 Megnyitás a Google Térképen

Szolgáltatások és felszereltség

Swimming PoolFree WiFiParkingGardenTerraceBalconyCycling

Közeli látványosságok

Cascate del Varone 23 km
Funivia Monte Baldo 40 km
Il Vittoriale 40 km
Trento 64 km
Grotte di Catullo 74 km
Brescia 79 km
Gardaland 97 km
Caneva Aquapark 99 km
Movieland Park 99 km
Parco Giardino Sigurtà 107 km
Verona 109 km
Arena di Verona 109 km
Mantova 138 km

Gyakran ismételt kérdések

Hol található Appartamenti Cèpo?
Az Appartamenti Cèpo a bájos Tremosine sul Garda településen található, Olaszország szélesebb Garda-tó régiójában. Ez a hely békés környezetet kínál, könnyű hozzáférést biztosítva a vendégek számára a helyi látnivalókhoz és a környező természeti szépségekhez, beleértve a tavat és a hegyeket.
Milyen szolgáltatások állnak rendelkezésre az apartmanokban?
Az Appartamenti Cèpo minden apartmanja modern kényelmi eszközökkel rendelkezik a kényelmes tartózkodás érdekében. A vendégeket praktikus konyhasarok, saját erkély, külön étkezősarok és saját fürdőszoba várja. A szálláshely ingyenes wifit biztosít minden vendég számára.
A(z) Appartamenti Cèpo kempingben van-e úszómedence?
Igen, az Appartamenti Cèpo egy hívogató, végtelenített medencével is rendelkezik. Ez a medenceterület a vendégek fénypontja, lenyűgöző panorámás kilátást nyújtva a Garda-tóra, a szálláshely kertjére és a festői hegyekre, ideális helyszínt biztosítva a kikapcsolódásra és az élvezetekre.
Van parkolási lehetőség a szálláshelyen?
Igen, az Appartamenti Cèpo ingyenes helyszíni privát parkolót kínál az autóval utazó vendégek számára. Ezen kívül a környéket két keréken felfedezők számára biztonságos kerékpárparkoló is biztosított, amely a kerékpározás szerelmeseit szolgálja ki.
Milyen étkezési lehetőségeket kínál a(z) Appartamenti Cèpo?
Az Appartamenti Cèpo önellátó apartmanjai teljesen felszerelt konyhasarokkal és étkezővel rendelkeznek. A vendégek saját teraszukon is étkezhetnek a szabadban. A kényelem érdekében a helyszíni kisboltban alapvető kellékek vásárolhatók.
Milyen programlehetőségek várják a vendégeket Appartamenti Cèpo környékén?
A Tremosine sul Garda környéke ideális szabadtéri tevékenységekhez, különösen kerékpározáshoz. A szálláshelyen kerékpárok állnak rendelkezésre. A vendégek különféle helyi látnivalókat és festői útvonalakat fedezhetnek fel. A lenyűgöző tóra, kertre és hegyekre néző kilátás tökéletes hátteret biztosít a kikapcsolódáshoz.
Mitől egyedi az Appartamenti Cèpo?
Az Appartamenti Cèpo kényelmes apartmanjaival tűnik ki, amelyek mindegyike saját terasszal és kertkapcsolattal rendelkezik. A szálláshely feszített víztükrű úszómedencéjéből valóban lenyűgöző kilátás nyílik a Garda-tóra és a hegyekre, emlékezetes hátteret teremtve egy pihentető olasz kiruccanáshoz.

Látogatói statisztikák

4 977 vendég látogatta meg Appartamenti Cèpo-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 13,6 látogatással és 617 csúcsértékkel Apr 2026 hónapban ebből 98% Asztali és 0% Mobil.

Legtöbbet látogató nemzetiségek: Appartamenti Cèpo

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V12

A Gardalake.com szerkesztősége értékelte
Garda-tó szakértői 1988 óta

🏨 Tulajdonos vagy vezető: Appartamenti Cèpo?

Statisztikák megtekintése

GardaLake.com

Garda-tó Hotelek & Útikönyv

Információk, frissítések és partnerkapcsolatok: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Appartamenti Cèpo - Tremosine sul Garda

Holiday Apartments
Appartamenti Cèpo - holiday apartments in Tremosine sul Garda, Lake Garda, Italy

Az Appartamenti Cèpo egy kényelmes szálláshely Tremosine sul Garda városában, és jól felszerelt apartmanokat kínál saját terasszal, nyugodt kerttel és egy hívogató, végtelenített medencével. A szálláshely vendégei látogatásuk során ingyenes Wi-Fi-hozzáférést élveznek, így biztosítva a zökkenőmentes kapcsolatot. A szálláshely nyugodt kiindulópontot kínál a festői Garda-tó régió felfedezéséhez, egyedülálló keverékével a tóparti báj és a hegyi kilátások.

Az Appartamenti Cèpo minden apartmanja a kényelmet és a pihenést szolgálja, és modern felszereltséggel rendelkezik, beleértve a praktikus konyhasarokkal, saját erkéllyel, külön étkezővel és saját fürdőszobával. Ezek a létesítmények ideális választássá teszik az apartmanokat az önellátást kereső utazók számára, legyen szó rövid szünetekről vagy hosszabb tartózkodásról. Az ingatlan tovább fokozza a vendégek élményét az alapvető kellékeket kínáló, helyszíni kisbolttal, a pihenésre tökéletes, kényelmes szabadtéri pihenősarokkal, valamint az aktív vendégek kiszolgálását biztosító, biztonságos kerékpárparkolóval.

Az Appartamenti Cèpo egyik fénypontja a lenyűgöző természeti környezet. A vendégek a végtelenített medencénél lazíthatnak, ahonnan nagyszerű kilátás nyílik a Garda-tóra, a szálláshely buja kertjére és a fenséges környező hegyekre. Az apartmanokhoz tartozó privát terasz kiváló helyszín a szabadtéri étkezéshez, így a vendégek friss levegőn és festői környezetben kóstolhatják meg az ételeket. Az erkély további hangulatos menedéket biztosít a csendes pillanatokhoz.

Tremosine sul Garda környéke különösen vonzó a szabadtéri szerelmesek számára. A kerékpározás népszerű tevékenység, és a szálláshely ezt megkönnyíti a rendelkezésre álló kerékpárokkal és a kijelölt parkolóval, amely arra ösztönzi a vendégeket, hogy fedezzék fel a környék számos útvonalát. Az ingyenes helyszíni privát parkolóval rendelkező Appartamenti Cèpo kényelmes hozzáférést kínál az autóval utazók számára, így könnyen elérhetők a helyi látnivalók és felfedezhetik a Garda-tó tágabb környékét. Ez az apartman szállás barátságos környezetet biztosít egy emlékezetes olasz kiruccanáshoz.

Gyakran ismételt kérdések — Appartamenti Cèpo

Hol található Appartamenti Cèpo?
Az Appartamenti Cèpo a bájos Tremosine sul Garda településen található, Olaszország szélesebb Garda-tó régiójában. Ez a hely békés környezetet kínál, könnyű hozzáférést biztosítva a vendégek számára a helyi látnivalókhoz és a környező természeti szépségekhez, beleértve a tavat és a hegyeket.
Milyen szolgáltatások állnak rendelkezésre az apartmanokban?
Az Appartamenti Cèpo minden apartmanja modern kényelmi eszközökkel rendelkezik a kényelmes tartózkodás érdekében. A vendégeket praktikus konyhasarok, saját erkély, külön étkezősarok és saját fürdőszoba várja. A szálláshely ingyenes wifit biztosít minden vendég számára.
A(z) Appartamenti Cèpo kempingben van-e úszómedence?
Igen, az Appartamenti Cèpo egy hívogató, végtelenített medencével is rendelkezik. Ez a medenceterület a vendégek fénypontja, lenyűgöző panorámás kilátást nyújtva a Garda-tóra, a szálláshely kertjére és a festői hegyekre, ideális helyszínt biztosítva a kikapcsolódásra és az élvezetekre.
Van parkolási lehetőség a szálláshelyen?
Igen, az Appartamenti Cèpo ingyenes helyszíni privát parkolót kínál az autóval utazó vendégek számára. Ezen kívül a környéket két keréken felfedezők számára biztonságos kerékpárparkoló is biztosított, amely a kerékpározás szerelmeseit szolgálja ki.
Milyen étkezési lehetőségeket kínál a(z) Appartamenti Cèpo?
Az Appartamenti Cèpo önellátó apartmanjai teljesen felszerelt konyhasarokkal és étkezővel rendelkeznek. A vendégek saját teraszukon is étkezhetnek a szabadban. A kényelem érdekében a helyszíni kisboltban alapvető kellékek vásárolhatók.
Milyen programlehetőségek várják a vendégeket Appartamenti Cèpo környékén?
A Tremosine sul Garda környéke ideális szabadtéri tevékenységekhez, különösen kerékpározáshoz. A szálláshelyen kerékpárok állnak rendelkezésre. A vendégek különféle helyi látnivalókat és festői útvonalakat fedezhetnek fel. A lenyűgöző tóra, kertre és hegyekre néző kilátás tökéletes hátteret biztosít a kikapcsolódáshoz.
Mitől egyedi az Appartamenti Cèpo?
Az Appartamenti Cèpo kényelmes apartmanjaival tűnik ki, amelyek mindegyike saját terasszal és kertkapcsolattal rendelkezik. A szálláshely feszített víztükrű úszómedencéjéből valóban lenyűgöző kilátás nyílik a Garda-tóra és a hegyekre, emlékezetes hátteret teremtve egy pihentető olasz kiruccanáshoz.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Elhelyezkedés és kapcsolat

Appartamenti Cèpo
via dei romani 2
Tremosine sul Garda (BS)
Olaszország
Website

Szolgáltatások és felszereltség

Swimming Pool
Free WiFi
Parking
Garden
Terrace
Balcony
Cycling

Közeli látványosságok

Cascate del Varone 23 km
Funivia Monte Baldo 40 km
Il Vittoriale 40 km
Trento 64 km
Grotte di Catullo 74 km
Brescia 79 km
Gardaland 97 km
Caneva Aquapark 99 km
Movieland Park 99 km
Parco Giardino Sigurtà 107 km
Verona 109 km
Arena di Verona 109 km
Mantova 138 km
Foglaljon most
🏨

Are you the owner or manager of Appartamenti Cèpo?

Kezelje adatait és kövesse nyomon látogatóit

4 977 vendég látogatta meg Appartamenti Cèpo-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 13,6 látogatással és 617 csúcsértékkel Apr 2026 hónapban ebből 98% Asztali és 0% Mobil.

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr

Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V12