GardaLake.com
A Casa di Susi - hotels in Castelnuovo del Garda, Lake Garda, Italy

A Casa di Susi, Castelnuovo del Garda

📍 via Umberto I° 23, Castelnuovo del Garda

📶 WiFi
Foglaljon most

A Casa di Susi egy barátságos szálláshely Castelnuovo del Gardában, és kényelmes családi szállásokat kínál a Garda-tó régiójában eltöltött nyugodt tartózkodáshoz. A vendégek jól felszerelt családi szobákat várnak, amelyek mindegyike saját fürdőszobával, légkondicionálóval és ingyenes Wi-Fi-hozzáféréssel rendelkezik. A hosszabb tartózkodások vagy a családok kényelmét szolgálja, hogy minden szobában teljesen felszerelt konyha és külön étkezősarok található, amely rugalmasságot biztosít az önellátáshoz. Az egész ingatlan modern felszereltsége kellemes és praktikus élményt nyújt minden látogató számára. Az ingatlan átgondolt létesítményekkel és szolgáltatásokkal tűnik ki. A vendégek élvezhetik az egyszerűsített privát és expressz be- és kijelentkezési eljárásokat, amelyek biztosítják a zökkenőmentes érkezést és távozást. A közösségi szórakozáshoz az A Casa di Susi egy hívogató szabadtéri kandallót kínál, amely tökéletes az esti kikapcsolódáshoz, valamint egy …

Tovább olvasom →

Elhelyezkedés és kapcsolat

via Umberto I° 23
Castelnuovo del Garda (VR)
Olaszország
📍 Megnyitás a Google Térképen

Szolgáltatások és felszereltség

Free WiFiBreakfast

Közeli látványosságok

Movieland Park 6 km
Gardaland 7 km
Caneva Aquapark 7 km
Parco Giardino Sigurtà 11 km
Grotte di Catullo 19 km
Arena di Verona 21 km
Verona 21 km
Il Vittoriale 47 km
Funivia Monte Baldo 49 km
Brescia 51 km
Mantova 52 km
Cascate del Varone 74 km
Trento 88 km

Gyakran ismételt kérdések

Hol található és mi van a közelben A Casa di Susi?
A Casa di Susi Castelnuovo del Garda városában található, kényelmes kiindulópont a Garda-tó régió felfedezéséhez. Az ingatlan körülbelül 6 km-re található a Gardaland vidámparktól és körülbelül 15 km-re a veronai repülőtértől. A vendégek könnyedén elérhetik az olyan látnivalókat, mint a Terme Sirmione és a Castelvecchio-híd, a környék pedig különösen népszerű a kerékpározás szerelmesei körében.
A Casa di Susi milyen típusú szállásokat kínál?
A Casa di Susi kényelmes családi szobákat kínál saját fürdőszobával, légkondicionálóval és ingyenes Wi-Fi-vel. A nagyobb kényelem érdekében minden szoba saját konyhával és étkezővel rendelkezik, így kiválóan alkalmas azoknak a vendégeknek, akik Castelnuovo del Gardában tartózkodásuk során önellátó lehetőségeket választanak.
Milyen étkezési és étkezési szolgáltatások állnak rendelkezésre a szálláshelyen?
Az A Casa di Susi vendégei ízletes reggelivel kezdhetik napjukat. A szálláshely különféle étkezési igényeket is kielégít speciális diétáknak megfelelő menükkel, valamint gyermekbarát svédasztallal. Ezenkívül egy közös konyha is rendelkezésre áll, amely kiegészíti az egyes családi szobákban található saját konyhákat, és nagy rugalmasságot biztosít a főzéshez.
A Casa di Susi alkalmas gyermekes családok számára?
Igen, a Casa di Susi a családokat szem előtt tartva készült. Tágas családi szobákat és gyermekbarát büfét kínál. A Gardaland közelében található, mindössze 6 kilométerre, így kiváló választás azoknak a családoknak, akik felkeresik a népszerű vidámparkot, és felfedezik a Garda-tó körüli családközpontú tevékenységeket.
Milyen egyedi létesítményekre és szolgáltatásokra számíthatnak a vendégek?
Az A Casa di Susi vendégei számos egyedi létesítményben és szolgáltatásban részesülnek, beleértve a privát és expressz be- és kijelentkezést a zökkenőmentes élmény érdekében. Az ingatlanhoz hívogató szabadtéri kandalló, közös konyha és napi takarítás is tartozik. Különleges diétás menük állnak rendelkezésre, amelyek biztosítják a vendégek változatos igényeinek kielégítését.
Milyen messze van az A Casa di Susi a fő közlekedési csomópontoktól vagy látnivalóktól?
A Casa di Susi kényelmes helyen található, körülbelül 6 km-re Gardalandtól, amely a Garda-tó régió egyik fő látványossága. Légi utazáshoz a veronai repülőtér körülbelül 15 km-re található, és viszonylag könnyen megközelíthető a repülővel érkező vendégek számára. Az ingatlan elhelyezkedése jó hozzáférést biztosít a kerékpáros felfedezéshez.
A Casa di Susi milyen be- és kijelentkezési eljárásokkal dolgozik?
A Casa di Susi rugalmas és hatékony be- és kijelentkezési eljárásokat kínál. A vendégek privát be- és kijelentkezési szolgáltatásokat, valamint expressz be- és kijelentkezési lehetőségeket is igénybe vehetnek. Ezeket a szolgáltatásokat úgy alakítottuk ki, hogy minden látogató számára gördülékeny és kényelmes érkezési és távozási élményt biztosítsanak.

Látogatói statisztikák

5 774 vendég látogatta meg A Casa di Susi-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 15,8 látogatással és 690 csúcsértékkel Apr 2026 hónapban ebből 100% Asztali és 0% Mobil.

Legtöbbet látogató nemzetiségek: A Casa di Susi

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
HK
Kína
Mexikó
Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V12

A Gardalake.com szerkesztősége értékelte
Garda-tó szakértői 1988 óta

More hotels in Castelnuovo del Garda

Hotels with Breakfast in Castelnuovo del Garda

🏨 Tulajdonos vagy vezető: A Casa di Susi?

Statisztikák megtekintése

GardaLake.com

Garda-tó Hotelek & Útikönyv

Információk, frissítések és partnerkapcsolatok: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

A Casa di Susi - Castelnuovo del Garda

Hotels
A Casa di Susi - hotels in Castelnuovo del Garda, Lake Garda, Italy

A Casa di Susi egy barátságos szálláshely Castelnuovo del Gardában, és kényelmes családi szállásokat kínál a Garda-tó régiójában eltöltött nyugodt tartózkodáshoz. A vendégek jól felszerelt családi szobákat várnak, amelyek mindegyike saját fürdőszobával, légkondicionálóval és ingyenes Wi-Fi-hozzáféréssel rendelkezik. A hosszabb tartózkodások vagy a családok kényelmét szolgálja, hogy minden szobában teljesen felszerelt konyha és külön étkezősarok található, amely rugalmasságot biztosít az önellátáshoz. Az egész ingatlan modern felszereltsége kellemes és praktikus élményt nyújt minden látogató számára.

Az ingatlan átgondolt létesítményekkel és szolgáltatásokkal tűnik ki. A vendégek élvezhetik az egyszerűsített privát és expressz be- és kijelentkezési eljárásokat, amelyek biztosítják a zökkenőmentes érkezést és távozást. A közösségi szórakozáshoz az A Casa di Susi egy hívogató szabadtéri kandallót kínál, amely tökéletes az esti kikapcsolódáshoz, valamint egy közös konyhát, amely kiegészíti a szobai létesítményeket. A napi takarítás friss környezetet biztosít, míg az olyan további szempontok, mint a speciális étrendű menük és a gyermekbarát büfé, rávilágítanak a szálláshely elkötelezettségére a változatos vendégszükségletek iránt, különösen a gyermekkel utazó családok esetében.

A Castelnuovo del Garda városában található A Casa di Susi kényelmes hozzáférést kínál számos népszerű látnivalóhoz. A híres Gardaland vidámparktól körülbelül 6 km-re található, így ideális kiindulópont családi kalandokhoz. A szálláshely előnye az is, hogy közel van Verona repülőteréhez, amely körülbelül 15 km-re található, megkönnyítve ezzel az utazás megszervezését. A wellness iránt érdeklődő vendégek felfedezhetik a közeli Terme Sirmionét, a történelem szerelmesei pedig a Castelvecchio hidat. A környék kerékpározásra is kiválóan alkalmas, így a vendégek saját tempójukban fedezhetik fel a Garda-tó régió festői tájait. A vendégek gyakran értékelik a figyelmes személyzetet, a kényelmes elhelyezkedést, amely egyensúlyt teremt a nyugalom és a megközelíthetőség között, és az ízletes reggelit, amelyek mind hozzájárulnak ahhoz, hogy a Garda-tavat felfedező vendégek emlékezetes maradjanak.

Gyakran ismételt kérdések — A Casa di Susi

Hol található és mi van a közelben A Casa di Susi?
A Casa di Susi Castelnuovo del Garda városában található, kényelmes kiindulópont a Garda-tó régió felfedezéséhez. Az ingatlan körülbelül 6 km-re található a Gardaland vidámparktól és körülbelül 15 km-re a veronai repülőtértől. A vendégek könnyedén elérhetik az olyan látnivalókat, mint a Terme Sirmione és a Castelvecchio-híd, a környék pedig különösen népszerű a kerékpározás szerelmesei körében.
A Casa di Susi milyen típusú szállásokat kínál?
A Casa di Susi kényelmes családi szobákat kínál saját fürdőszobával, légkondicionálóval és ingyenes Wi-Fi-vel. A nagyobb kényelem érdekében minden szoba saját konyhával és étkezővel rendelkezik, így kiválóan alkalmas azoknak a vendégeknek, akik Castelnuovo del Gardában tartózkodásuk során önellátó lehetőségeket választanak.
Milyen étkezési és étkezési szolgáltatások állnak rendelkezésre a szálláshelyen?
Az A Casa di Susi vendégei ízletes reggelivel kezdhetik napjukat. A szálláshely különféle étkezési igényeket is kielégít speciális diétáknak megfelelő menükkel, valamint gyermekbarát svédasztallal. Ezenkívül egy közös konyha is rendelkezésre áll, amely kiegészíti az egyes családi szobákban található saját konyhákat, és nagy rugalmasságot biztosít a főzéshez.
A Casa di Susi alkalmas gyermekes családok számára?
Igen, a Casa di Susi a családokat szem előtt tartva készült. Tágas családi szobákat és gyermekbarát büfét kínál. A Gardaland közelében található, mindössze 6 kilométerre, így kiváló választás azoknak a családoknak, akik felkeresik a népszerű vidámparkot, és felfedezik a Garda-tó körüli családközpontú tevékenységeket.
Milyen egyedi létesítményekre és szolgáltatásokra számíthatnak a vendégek?
Az A Casa di Susi vendégei számos egyedi létesítményben és szolgáltatásban részesülnek, beleértve a privát és expressz be- és kijelentkezést a zökkenőmentes élmény érdekében. Az ingatlanhoz hívogató szabadtéri kandalló, közös konyha és napi takarítás is tartozik. Különleges diétás menük állnak rendelkezésre, amelyek biztosítják a vendégek változatos igényeinek kielégítését.
Milyen messze van az A Casa di Susi a fő közlekedési csomópontoktól vagy látnivalóktól?
A Casa di Susi kényelmes helyen található, körülbelül 6 km-re Gardalandtól, amely a Garda-tó régió egyik fő látványossága. Légi utazáshoz a veronai repülőtér körülbelül 15 km-re található, és viszonylag könnyen megközelíthető a repülővel érkező vendégek számára. Az ingatlan elhelyezkedése jó hozzáférést biztosít a kerékpáros felfedezéshez.
A Casa di Susi milyen be- és kijelentkezési eljárásokkal dolgozik?
A Casa di Susi rugalmas és hatékony be- és kijelentkezési eljárásokat kínál. A vendégek privát be- és kijelentkezési szolgáltatásokat, valamint expressz be- és kijelentkezési lehetőségeket is igénybe vehetnek. Ezeket a szolgáltatásokat úgy alakítottuk ki, hogy minden látogató számára gördülékeny és kényelmes érkezési és távozási élményt biztosítsanak.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

More hotels in Castelnuovo del Garda

Elhelyezkedés és kapcsolat

A Casa di Susi
via Umberto I° 23
Castelnuovo del Garda (VR)
Olaszország
Website

Szolgáltatások és felszereltség

Free WiFi
Breakfast

Közeli látványosságok

Movieland Park 6 km
Gardaland 7 km
Caneva Aquapark 7 km
Parco Giardino Sigurtà 11 km
Grotte di Catullo 19 km
Arena di Verona 21 km
Verona 21 km
Il Vittoriale 47 km
Funivia Monte Baldo 49 km
Brescia 51 km
Mantova 52 km
Cascate del Varone 74 km
Trento 88 km
Foglaljon most
🏨

Are you the owner or manager of A Casa di Susi?

Kezelje adatait és kövesse nyomon látogatóit

5 774 vendég látogatta meg A Casa di Susi-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 15,8 látogatással és 690 csúcsértékkel Apr 2026 hónapban ebből 100% Asztali és 0% Mobil.

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
HK
Kína
Mexikó

Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V12