GardaLake.com
MAMA Apartments - hotels in Riva del Garda, Lake Garda, Italy

MAMA Apartments, Riva del Garda

📍 Via Fiume 17, Riva del Garda

🅿️ Parkiralište 📶 WiFi
Rezervirajte sada Nazovite

Apartmani MAMA u Riva del Garda nude udoban smještaj s opremom za kuhanje, idealan za obitelji i putnike koji traže neovisan boravak na sjevernoj obali jezera Garda. Ovaj aparthotel nudi dobro opremljene obiteljske sobe, od kojih svaka ima bitne pogodnosti poput klima-uređaja, potpuno opremljene čajne kuhinje i vlastite kupaonice. Gosti će pronaći pogodnost u svakoj jedinici, koja također uključuje perilicu rublja za duži boravak, namjensku blagovaonicu i zadivljujuće poglede koji obuhvaćaju ili živahni grad Riva del Garda ili spokojno prostranstvo samog jezera Garda. Osim privatnih životnih prostora, MAMA Apartments poboljšava iskustvo gostiju nizom promišljenih sadržaja. Putnici mogu ostati povezani uz besplatan WiFi dostupan u cijelom objektu i istražiti slikovitu okolicu koristeći besplatne bicikle. Objekt osigurava pojednostavljen proces dolaska i odlaska …

Pročitaj više →

Lokacija i kontakt

Via Fiume 17
Riva del Garda (TN)
Italija
+39-0464.552653 📍 Otvori u Google Kartama

Usluge i sadržaji

Free WiFiParkingShuttleAccessible

Obližnje atrakcije

Cascate del Varone 2 km
Funivia Monte Baldo 19 km
Il Vittoriale 40 km
Trento 42 km
Gardaland 75 km
Movieland Park 77 km
Caneva Aquapark 78 km
Brescia 79 km
Parco Giardino Sigurtà 85 km
Arena di Verona 87 km
Verona 87 km
Grotte di Catullo 90 km
Mantova 116 km

Često postavljana pitanja

Kakvu vrstu smještaja nude Apartmani MAMA?
Apartmani MAMA nude udobne obiteljske sobe, dizajnirane za samostalan boravak. Svaka jedinica uključuje klima-uređaj, vlastitu kupaonicu, potpuno opremljenu čajnu kuhinju, perilicu rublja i blagovaonicu. Gosti također mogu uživati ​​u pogledu na grad ili jezero Garda iz svojih apartmana.
Koje pogodnosti i usluge su dostupne u hotelu MAMA Apartments?
Gostima apartmana MAMA na raspolaganju je besplatan WiFi u cijelom objektu i besplatno korištenje bicikala za istraživanje okolice. Aparthotel također nudi usluge privatne prijave i odjave, praktičan lift, turistički desk za lokalne informacije i skladište prtljage.
Koliko su apartmani MAMA blizu lokalnih znamenitosti i jezera?
Apartmani su strateški smješteni manje od 1 km od plaže Sabbioni, nudeći jednostavan pristup obali jezera Garda. Obližnje prirodne atrakcije uključuju vodopad Varone, udaljen 3,3 km, i jezero Lago di Ledro, koje je udaljeno oko 16 km od objekta.
Jesu li apartmani MAMA pogodni za obitelji?
Da, Apartmani MAMA su prikladni za obitelji jer nude namjenske obiteljske sobe. Uključivanje čajnih kuhinja, blagovaonica i perilica rublja u svakoj jedinici pruža praktičnost i fleksibilnost koju često traže obitelji koje putuju s djecom, osiguravajući udoban i praktičan boravak.
U kojim aktivnostima gosti mogu uživati ​​u blizini apartmana MAMA u gradu Riva del Garda?
Područje oko apartmana MAMA u Riva del Garda bogato je mogućnostima za aktivnosti na otvorenom. Gosti mogu uživati ​​u aktivnostima kao što su pecanje na jezeru Garda, vožnja biciklom slikovitim rutama i vožnja kajakom po jezerskim vodama, a sve je lako dostupno sa središnje lokacije objekta.
Nudi li MAMA Apartments mogućnost objedovanja ili je u ponudi samostalna hrana?
Apartmani MAMA dizajnirani su za samostalan boravak, a svaka jedinica ima potpuno opremljenu čajnu kuhinju i posebnu blagovaonicu. To gostima omogućuje fleksibilnost u pripremi vlastitih obroka, nadopunjavajući samostalno iskustvo putovanja u Riva del Garda.
Što MAMA Apartments čini jedinstvenim izborom za boravak u Riva del Garda?
Apartmani MAMA ističu se svojom kombinacijom obiteljskog smještaja za samostalan boravak, zajedno s čajnom kuhinjom i perilicom rublja, te praktičnim pogodnostima poput besplatnih bicikala i privatne prijave/odjave. Njegov središnji položaj u blizini plaže Sabbioni i drugih atrakcija, zajedno s pažljivim domaćinom, osigurava prikladnu i ugodnu bazu za istraživanje jezera Garda.

Statistike posjetitelja

6.840 gostiju posjetilo je MAMA Apartments u posljednjih 365 dana, s dnevnim prosjekom od 18,7 posjeta i vrhuncem od 736 u Apr 2026 od čega 100% Desktop i 0% Mobilni.

Najčešće nacionalnosti koje posjećuju MAMA Apartments

Njemačka
Italija
Nizozemska
Austrija
Engleska
Švicarska
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur
Meksiko
Kina
HK
Statistike u stvarnom vremenu, AI botovi i web crawleri su filtrirani — podaci odražavaju samo stvarne posjete — ažurirano 2. svakog mjeseca · V17

Recenzirao urednički tim Gardalake.com
Stručnjaci za jezero Garda od 1988

More hotels in Riva del Garda

Hotels with Parking in Riva del Garda Wheelchair Accessible Hotels in Riva del Garda Hotels with Shuttle Service in Riva del Garda

🏨 Vlasnik ili menadžer MAMA Apartments?

Prikaži statistiku

GardaLake.com

Hoteli Jezero Garda & Turistički Vodič

Za informacije, novosti i partnerstva: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

MAMA Apartments - Riva del Garda

Hotels
MAMA Apartments - hotels in Riva del Garda, Lake Garda, Italy

Apartmani MAMA u Riva del Garda nude udoban smještaj s opremom za kuhanje, idealan za obitelji i putnike koji traže neovisan boravak na sjevernoj obali jezera Garda. Ovaj aparthotel nudi dobro opremljene obiteljske sobe, od kojih svaka ima bitne pogodnosti poput klima-uređaja, potpuno opremljene čajne kuhinje i vlastite kupaonice. Gosti će pronaći pogodnost u svakoj jedinici, koja također uključuje perilicu rublja za duži boravak, namjensku blagovaonicu i zadivljujuće poglede koji obuhvaćaju ili živahni grad Riva del Garda ili spokojno prostranstvo samog jezera Garda.

Osim privatnih životnih prostora, MAMA Apartments poboljšava iskustvo gostiju nizom promišljenih sadržaja. Putnici mogu ostati povezani uz besplatan WiFi dostupan u cijelom objektu i istražiti slikovitu okolicu koristeći besplatne bicikle. Objekt osigurava pojednostavljen proces dolaska i odlaska s privatnim uslugama prijave i odjave. Za dodatnu udobnost i pristupačnost, na raspolaganju je dizalo, pult za izlete koji vam pomaže s lokalnim izletima i skladište prtljage radi praktičnosti.

Strateški smješteni u Riva del Garda, apartmani nude odličan pristup lokalnim atrakcijama i prirodnim ljepotama regije. Objekt se nalazi manje od 1 km od plaže Sabbioni, što gostima olakšava opuštanje uz jezero i vodene aktivnosti. Dalje, zadivljujući vodopad Varone udaljen je samo 3,3 kilometra, dok se do slikovitog jezera Lago di Ledro može doći unutar 16 kilometara, što nudi dodatne mogućnosti za istraživanje. Područje koje okružuje Riva del Garda poznato je po aktivnostima na otvorenom, a gosti se često bave ribolovom, vožnjom bicikla po posvećenim stazama i vožnjom kajaka po čistoj vodi jezera.

Apartmani MAMA dobro su cijenjeni od strane gostiju zbog svoje povoljne lokacije i pažljivog servisa domaćina, osiguravajući ugodnu i središnju bazu za otkrivanje šarma jezera Garda. Ovo imanje pruža praktično i ugodno okruženje za one koji žele uroniti u način života uz jezero i istražiti raznoliku ponudu Riva del Garda i njezin zadivljujući prirodni krajolik.

Često postavljana pitanja — MAMA Apartments

Kakvu vrstu smještaja nude Apartmani MAMA?
Apartmani MAMA nude udobne obiteljske sobe, dizajnirane za samostalan boravak. Svaka jedinica uključuje klima-uređaj, vlastitu kupaonicu, potpuno opremljenu čajnu kuhinju, perilicu rublja i blagovaonicu. Gosti također mogu uživati ​​u pogledu na grad ili jezero Garda iz svojih apartmana.
Koje pogodnosti i usluge su dostupne u hotelu MAMA Apartments?
Gostima apartmana MAMA na raspolaganju je besplatan WiFi u cijelom objektu i besplatno korištenje bicikala za istraživanje okolice. Aparthotel također nudi usluge privatne prijave i odjave, praktičan lift, turistički desk za lokalne informacije i skladište prtljage.
Koliko su apartmani MAMA blizu lokalnih znamenitosti i jezera?
Apartmani su strateški smješteni manje od 1 km od plaže Sabbioni, nudeći jednostavan pristup obali jezera Garda. Obližnje prirodne atrakcije uključuju vodopad Varone, udaljen 3,3 km, i jezero Lago di Ledro, koje je udaljeno oko 16 km od objekta.
Jesu li apartmani MAMA pogodni za obitelji?
Da, Apartmani MAMA su prikladni za obitelji jer nude namjenske obiteljske sobe. Uključivanje čajnih kuhinja, blagovaonica i perilica rublja u svakoj jedinici pruža praktičnost i fleksibilnost koju često traže obitelji koje putuju s djecom, osiguravajući udoban i praktičan boravak.
U kojim aktivnostima gosti mogu uživati ​​u blizini apartmana MAMA u gradu Riva del Garda?
Područje oko apartmana MAMA u Riva del Garda bogato je mogućnostima za aktivnosti na otvorenom. Gosti mogu uživati ​​u aktivnostima kao što su pecanje na jezeru Garda, vožnja biciklom slikovitim rutama i vožnja kajakom po jezerskim vodama, a sve je lako dostupno sa središnje lokacije objekta.
Nudi li MAMA Apartments mogućnost objedovanja ili je u ponudi samostalna hrana?
Apartmani MAMA dizajnirani su za samostalan boravak, a svaka jedinica ima potpuno opremljenu čajnu kuhinju i posebnu blagovaonicu. To gostima omogućuje fleksibilnost u pripremi vlastitih obroka, nadopunjavajući samostalno iskustvo putovanja u Riva del Garda.
Što MAMA Apartments čini jedinstvenim izborom za boravak u Riva del Garda?
Apartmani MAMA ističu se svojom kombinacijom obiteljskog smještaja za samostalan boravak, zajedno s čajnom kuhinjom i perilicom rublja, te praktičnim pogodnostima poput besplatnih bicikala i privatne prijave/odjave. Njegov središnji položaj u blizini plaže Sabbioni i drugih atrakcija, zajedno s pažljivim domaćinom, osigurava prikladnu i ugodnu bazu za istraživanje jezera Garda.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Lokacija i kontakt

MAMA Apartments
Via Fiume 17
Riva del Garda (TN)
Italija
+39-0464.552653 Website

Usluge i sadržaji

Free WiFi
Parking
Shuttle
Accessible

Obližnje atrakcije

Cascate del Varone 2 km
Funivia Monte Baldo 19 km
Il Vittoriale 40 km
Trento 42 km
Gardaland 75 km
Movieland Park 77 km
Caneva Aquapark 78 km
Brescia 79 km
Parco Giardino Sigurtà 85 km
Arena di Verona 87 km
Verona 87 km
Grotte di Catullo 90 km
Mantova 116 km
Rezervirajte sada
🏨

Are you the owner or manager of MAMA Apartments?

Upravljajte svojim unosom i pratite svoje posjetitelje

6.840 gostiju posjetilo je MAMA Apartments u posljednjih 365 dana, s dnevnim prosjekom od 18,7 posjeta i vrhuncem od 736 u Apr 2026 od čega 100% Desktop i 0% Mobilni.

Njemačka
Italija
Nizozemska
Austrija
Engleska
Švicarska
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur
Meksiko
Kina
HK

Statistike u stvarnom vremenu, AI botovi i web crawleri su filtrirani — podaci odražavaju samo stvarne posjete — ažurirano 2. svakog mjeseca · V17