GardaLake.com
Garda Relais Antica Romelia - bed and breakfast in Montichiari, Lake Garda, Italy

Garda Relais Antica Romelia, Montichiari

📍 Via San giovann 107 107, Montichiari

🍽️ Restoran 🍸 Bar 🅿️ Parkiralište 📶 WiFi
Rezervirajte sada

Garda Relais Antica Romelia osebujna je tvrtka za smještaj smještena unutar povijesne zgrade u Montichiariju, koja gostima nudi jedinstvenu atmosferu upotpunjenu restoranom, barom, terasom za sunčanje i vrtom u široj regiji jezera Garda. Ovo imanje pruža mirno utočište, spajajući svoj povijesni šarm s modernim komforom, što ga čini privlačnim izborom za putnike koji traže autentično talijansko iskustvo. Gosti mogu uživati ​​u besprijekornoj povezanosti tijekom svog boravka s besplatnim WiFi pristupom, što unapređuje i odmor i poslovne posjete. Smještaj u Garda Relais Antica Romelia dizajniran je za udobnost i privatnost. Svaka soba ima vlastitu kupaonicu, klima-uređaj za kontrolu klime i balkon koji često pruža miran pogled na vrt, pozivajući goste da se opuste usred zelenog okruženja imanja. Promišljeni sadržaji kao što …

Pročitaj više →

Lokacija i kontakt

Via San giovann 107 107
Montichiari (BS)
Italija
📍 Otvori u Google Kartama

Usluge i sadržaji

RestaurantBarFree WiFiParkingFree ParkingBreakfastRoom ServiceShuttleAccessible

Obližnje atrakcije

Brescia 22 km
Grotte di Catullo 28 km
Parco Giardino Sigurtà 35 km
Il Vittoriale 36 km
Gardaland 45 km
Movieland Park 45 km
Caneva Aquapark 45 km
Mantova 50 km
Arena di Verona 66 km
Verona 66 km
Cascate del Varone 77 km
Funivia Monte Baldo 92 km
Trento 131 km

Često postavljana pitanja

Gdje se nalazi Garda Relais Antica Romelia?
Garda Relais Antica Romelia nalazi se u Montichiariju, gradu unutar šire regije jezera Garda u Italiji. Ova lokacija pruža mirno okruženje, a istovremeno nudi jednostavan pristup lokalnim atrakcijama i prirodnim ljepotama okolnog područja, što ga čini prikladnom bazom za regionalno istraživanje.
Koje mogućnosti objedovanja su dostupne u objektu?
Objekt ima restoran koji poslužuje jela talijanske kuhinje, s fokusom na prilagođavanje različitih prehrambenih potreba kroz vegetarijanske, veganske i bezglutenske opcije. Gosti također mogu uživati ​​u svakodnevnom doručku koji uključuje lokalne specijalitete, svježe pecivo i izbor pića za početak dana.
Koje pogodnosti nude sobe u objektu Garda Relais Antica Romelia?
Svaka soba u Garda Relais Antica Romelia opremljena je vlastitom kupaonicom, klima-uređajem i balkonom s kojeg se često pruža ugodan pogled na vrt. Za dodatnu udobnost, sobe također uključuju kućne ogrtače, streaming usluge za zabavu i zvučnu izolaciju kako bi se osigurao miran i opuštajući boravak.
Je li Garda Relais Antica Romelia prikladan za obitelji?
Iako nije izričito navedeno da je obiteljsko usmjereno, udoban smještaj u objektu, mogućnosti objedovanja s raznolikim izborom prehrane i blizina atrakcija kao što je Gardaland (43 km udaljen) sugeriraju da može primiti obitelji. Vrt i terasa za sunčanje također nude prostor za opuštanje.
Koje su lokalne atrakcije u blizini Garda Relais Antica Romelia?
Gosti mogu istražiti nekoliko atrakcija, uključujući dvorac Desenzano, udaljen oko 17 km, i svetište Madonna delle Grazie, udaljeno oko 23 km. Za zabavu, tematski park Gardaland udaljen je 43 km od objekta, a sezonski je u okolici dostupno i klizalište.
Što Garda Relais Antica Romelia čini jedinstvenim mjestom za boravak?
Garda Relais Antica Romelia ističe se svojim jedinstvenim položajem unutar povijesne zgrade, nudeći posebnu atmosferu koja kombinira baštinu s modernom udobnošću. Objekt nudi miran vrt, terasu za sunčanje i restoran usmjeren na autentičnu talijansku kuhinju s raznolikim prehrambenim opcijama, stvarajući nezaboravno iskustvo u Montichiariju.
Koje je uobičajeno vrijeme prijave i odjave?
Iako točno vrijeme prijave i odjave nije navedeno u opisu objekta, gostima je obično prijava dostupna u poslijepodnevnim satima, često oko 15:00 sati, a odjava kasno ujutro, obično u 10:00 ili 11:00 sati. Uvijek se preporučuje da potvrdite točna vremena izravno s Garda Relais Antica Romelia prije dolaska.

Statistike posjetitelja

5.124 gostiju posjetilo je Garda Relais Antica Romelia u posljednjih 365 dana, s dnevnim prosjekom od 14,0 posjeta i vrhuncem od 638 u Apr 2026 od čega 100% Desktop i 0% Mobilni.

Najčešće nacionalnosti koje posjećuju Garda Relais Antica Romelia

Njemačka
Italija
Nizozemska
Austrija
Engleska
Švicarska
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur
Statistike u stvarnom vremenu, AI botovi i web crawleri su filtrirani — podaci odražavaju samo stvarne posjete — ažurirano 2. svakog mjeseca · V14

Recenzirao urednički tim Gardalake.com
Stručnjaci za jezero Garda od 1988

🏨 Vlasnik ili menadžer Garda Relais Antica Romelia?

Prikaži statistiku

GardaLake.com

Hoteli Jezero Garda & Turistički Vodič

Za informacije, novosti i partnerstva: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Garda Relais Antica Romelia - Montichiari

Bed and Breakfast
Garda Relais Antica Romelia - bed and breakfast in Montichiari, Lake Garda, Italy

Garda Relais Antica Romelia osebujna je tvrtka za smještaj smještena unutar povijesne zgrade u Montichiariju, koja gostima nudi jedinstvenu atmosferu upotpunjenu restoranom, barom, terasom za sunčanje i vrtom u široj regiji jezera Garda. Ovo imanje pruža mirno utočište, spajajući svoj povijesni šarm s modernim komforom, što ga čini privlačnim izborom za putnike koji traže autentično talijansko iskustvo. Gosti mogu uživati ​​u besprijekornoj povezanosti tijekom svog boravka s besplatnim WiFi pristupom, što unapređuje i odmor i poslovne posjete.

Smještaj u Garda Relais Antica Romelia dizajniran je za udobnost i privatnost. Svaka soba ima vlastitu kupaonicu, klima-uređaj za kontrolu klime i balkon koji često pruža miran pogled na vrt, pozivajući goste da se opuste usred zelenog okruženja imanja. Promišljeni sadržaji kao što su ogrtači za kupanje, usluge streaminga za zabavu i zvučna izolacija pridonose opuštajućem i nesmetanom boravku, osiguravajući mirno okruženje nakon dana istraživanja ili putovanja.

Vrhunac boravka je restoran u sklopu objekta, koji je specijaliziran za talijansku kuhinju, ugošćuje raznolika nepca s dostupnim vegetarijanskim, veganskim i bezglutenskim jelima. Iskustvo objedovanja dodatno je poboljšano opsežnim doručkom koji uključuje lokalne specijalitete, svježe pečena peciva i niz toplih i hladnih napitaka, pružajući ugodan početak svakog dana. Bar u okviru objekta nudi opušteno okruženje za večernje piće ili lagano osvježenje, njegujući osjećaj talijanskog gostoprimstva.

Iako se nalazi u Montichiariju, relais nudi jednostavan pristup nekoliko regionalnih atrakcija. Dvorac Desenzano, povijesna znamenitost, udaljen je otprilike 17 km, nudi uvid u prošlost tog područja. Sveto mjesto Madonna delle Grazie udaljeno je 23 km, dok je popularni tematski park Gardaland udaljen oko 43 km i nudi zabavu za obitelji. Osim toga, klizalište u okolici predstavlja mogućnost sezonske rekreacije. Garda Relais Antica Romelia služi kao idealna baza za otkrivanje kulturne baštine i mogućnosti za slobodno vrijeme u području jezera Garda.

Često postavljana pitanja — Garda Relais Antica Romelia

Gdje se nalazi Garda Relais Antica Romelia?
Garda Relais Antica Romelia nalazi se u Montichiariju, gradu unutar šire regije jezera Garda u Italiji. Ova lokacija pruža mirno okruženje, a istovremeno nudi jednostavan pristup lokalnim atrakcijama i prirodnim ljepotama okolnog područja, što ga čini prikladnom bazom za regionalno istraživanje.
Koje mogućnosti objedovanja su dostupne u objektu?
Objekt ima restoran koji poslužuje jela talijanske kuhinje, s fokusom na prilagođavanje različitih prehrambenih potreba kroz vegetarijanske, veganske i bezglutenske opcije. Gosti također mogu uživati ​​u svakodnevnom doručku koji uključuje lokalne specijalitete, svježe pecivo i izbor pića za početak dana.
Koje pogodnosti nude sobe u objektu Garda Relais Antica Romelia?
Svaka soba u Garda Relais Antica Romelia opremljena je vlastitom kupaonicom, klima-uređajem i balkonom s kojeg se često pruža ugodan pogled na vrt. Za dodatnu udobnost, sobe također uključuju kućne ogrtače, streaming usluge za zabavu i zvučnu izolaciju kako bi se osigurao miran i opuštajući boravak.
Je li Garda Relais Antica Romelia prikladan za obitelji?
Iako nije izričito navedeno da je obiteljsko usmjereno, udoban smještaj u objektu, mogućnosti objedovanja s raznolikim izborom prehrane i blizina atrakcija kao što je Gardaland (43 km udaljen) sugeriraju da može primiti obitelji. Vrt i terasa za sunčanje također nude prostor za opuštanje.
Koje su lokalne atrakcije u blizini Garda Relais Antica Romelia?
Gosti mogu istražiti nekoliko atrakcija, uključujući dvorac Desenzano, udaljen oko 17 km, i svetište Madonna delle Grazie, udaljeno oko 23 km. Za zabavu, tematski park Gardaland udaljen je 43 km od objekta, a sezonski je u okolici dostupno i klizalište.
Što Garda Relais Antica Romelia čini jedinstvenim mjestom za boravak?
Garda Relais Antica Romelia ističe se svojim jedinstvenim položajem unutar povijesne zgrade, nudeći posebnu atmosferu koja kombinira baštinu s modernom udobnošću. Objekt nudi miran vrt, terasu za sunčanje i restoran usmjeren na autentičnu talijansku kuhinju s raznolikim prehrambenim opcijama, stvarajući nezaboravno iskustvo u Montichiariju.
Koje je uobičajeno vrijeme prijave i odjave?
Iako točno vrijeme prijave i odjave nije navedeno u opisu objekta, gostima je obično prijava dostupna u poslijepodnevnim satima, često oko 15:00 sati, a odjava kasno ujutro, obično u 10:00 ili 11:00 sati. Uvijek se preporučuje da potvrdite točna vremena izravno s Garda Relais Antica Romelia prije dolaska.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Lokacija i kontakt

Garda Relais Antica Romelia
Via San giovann 107 107
Montichiari (BS)
Italija
Website

Usluge i sadržaji

Restaurant
Bar
Free WiFi
Parking
Free Parking
Breakfast
Room Service
Shuttle
Accessible

Obližnje atrakcije

Brescia 22 km
Grotte di Catullo 28 km
Parco Giardino Sigurtà 35 km
Il Vittoriale 36 km
Gardaland 45 km
Movieland Park 45 km
Caneva Aquapark 45 km
Mantova 50 km
Arena di Verona 66 km
Verona 66 km
Cascate del Varone 77 km
Funivia Monte Baldo 92 km
Trento 131 km
Rezervirajte sada
🏨

Are you the owner or manager of Garda Relais Antica Romelia?

Upravljajte svojim unosom i pratite svoje posjetitelje

5.124 gostiju posjetilo je Garda Relais Antica Romelia u posljednjih 365 dana, s dnevnim prosjekom od 14,0 posjeta i vrhuncem od 638 u Apr 2026 od čega 100% Desktop i 0% Mobilni.

Njemačka
Italija
Nizozemska
Austrija
Engleska
Švicarska
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur

Statistike u stvarnom vremenu, AI botovi i web crawleri su filtrirani — podaci odražavaju samo stvarne posjete — ažurirano 2. svakog mjeseca · V14