GardaLake.com
Ll Nido In Città - hotels in Trento, Lake Garda, Italy

Ll Nido In Città, Trento

📍 64 Via Santa Croce, Trento

🅿️ Parkiralište
Rezervirajte sada

lL NIDO IN CITTÀ je središnje smještena tvrtka za smještaj u Trentu, koja nudi udoban boravak u apartmanima s balkonom, potpuno opremljenom kuhinjom i praktičnim pristupom ključnim gradskim atrakcijama kao što su MUSE i Piazza Duomo. Ovaj objekt prilagođen kućnim ljubimcima također nudi privatnu prijavu/odjavu i parkiralište u sklopu objekta. Smješten u srcu Trenta, lL NIDO IN CITTÀ predstavlja idealnu bazu za istraživanje kulturnih i akademskih znamenitosti grada. Gosti mogu lako doći do MUSE, muzeja znanosti, na manje od 1 km, dok je povijesni trg Piazza Duomo udaljen samo 500 metara. Sveučilište u Trentu također je lako dostupno unutar pet minuta hoda, što ovu nekretninu čini posebno pogodnom za posjetitelje s akademskim interesima ili one koji žele uroniti u živahni …

Pročitaj više →

Lokacija i kontakt

64 Via Santa Croce
Trento (TN)
Italija
📍 Otvori u Google Kartama

Usluge i sadržaji

Parking

Obližnje atrakcije

Trento 3 km
Cascate del Varone 49 km
Funivia Monte Baldo 59 km
Gardaland 86 km
Caneva Aquapark 88 km
Movieland Park 88 km
Il Vittoriale 90 km
Parco Giardino Sigurtà 96 km
Arena di Verona 98 km
Verona 98 km
Grotte di Catullo 101 km
Mantova 127 km
Brescia 133 km

Često postavljana pitanja

Gdje se nalazi lL NIDO IN CITTÀ u Trentu?
lL NIDO IN CITTÀ nalazi se na glavnoj središnjoj lokaciji u Trentu. Nudi izvrstan pristup glavnim gradskim znamenitostima, s MUSE udaljenim manje od 1 kilometra i povijesnim trgom Piazza Duomo samo 500 metara od objekta. Sveučilište u Trentu također je lako dostupno unutar 5 minuta hoda, smještajući goste u središte kulturnog i akademskog života grada.
Koje pogodnosti apartman u objektu lL NIDO IN CITTÀ nudi gostima?
Apartman u lL NIDO U CITTÀ je dobro opremljen za udoban i neovisan boravak. Sadrži klima-uređaj, privatni balkon s pogledom na grad, perilicu rublja i potpuno opremljenu kuhinju. Gosti također mogu uživati ​​u besplatnom WiFi-ju, namjenskom radnom stolu, stolu za blagovanje i elegantnim parketima u cijelom stambenom prostoru, pružajući svu udobnost doma.
Je li lL NIDO IN CITTÀ prikladan za goste koji putuju s kućnim ljubimcima?
Da, lL NIDO IN CITTÀ je objekt prilagođen kućnim ljubimcima, koji prima goste koji žele putovati sa svojim životinjama. Ova promišljena pogodnost dodaje udobnost, omogućavajući svim članovima obitelji da uživaju u boravku u središtu Trenta bez kompromisa. Postavka stana s kuhinjom također nudi fleksibilnost vlasnicima kućnih ljubimaca.
Koje su procedure za prijavu i odjavu u objektu lL NIDO IN CITTÀ?
Za udobnost i fleksibilnost gostiju, lL NIDO IN CITTÀ nudi privatne usluge prijave i odjave. To omogućuje personaliziranije i učinkovitije iskustvo dolaska i odlaska, u skladu s individualnim rasporedima putovanja. Gosti mogu dogovoriti ove usluge izravno s objektom za besprijekoran boravak.
Koliko je lL NIDO IN CITTÀ dostupan putnicima?
lL NIDO U CITTÀ je vrlo pristupačan zbog svog središnjeg položaja u Trentu. Nalazi se na pješačkoj udaljenosti od ključnih gradskih atrakcija i Sveučilišta. Za one koji dolaze zrakoplovom, zračna luka Bolzano udaljena je otprilike 60 kilometara. Objekt također nudi dragocjenu pogodnost privatnog parkinga na licu mjesta koji se plaća, što ga čini prikladnim za goste koji putuju vlastitim vozilima.
Što čini lL NIDO IN CITTÀ jedinstvenim izborom za boravak u Trentu?
lL NIDO IN CITTÀ ističe se svojom izuzetnom središnjom lokacijom, smještajući goste nekoliko koraka od glavnih znamenitosti Trenta kao što su MUSE i Piazza Duomo. Njegov smještaj u stilu apartmana s potpuno opremljenom kuhinjom i perilicom rublja nudi neovisnost i udobnost. Politika smještaja za kućne ljubimce i usluge privatne prijave/odjave dodatno povećavaju njegovu privlačnost kao zgodne i gostoljubive baze za istraživanje grada.

Statistike posjetitelja

5.337 gostiju posjetilo je Ll Nido In Città u posljednjih 365 dana, s dnevnim prosjekom od 14,6 posjeta i vrhuncem od 652 u Apr 2026 od čega 98% Desktop i 2% Mobilni.

Najčešće nacionalnosti koje posjećuju Ll Nido In Città

Njemačka
Italija
Nizozemska
Austrija
Engleska
Švicarska
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur
Statistike u stvarnom vremenu, AI botovi i web crawleri su filtrirani — podaci odražavaju samo stvarne posjete — ažurirano 2. svakog mjeseca · V9

Recenzirao urednički tim Gardalake.com
Stručnjaci za jezero Garda od 1988

🏨 Vlasnik ili menadžer Ll Nido In Città?

Prikaži statistiku

GardaLake.com

Hoteli Jezero Garda & Turistički Vodič

Za informacije, novosti i partnerstva: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Ll Nido In Città - Trento

Hotels
Ll Nido In Città - hotels in Trento, Lake Garda, Italy

lL NIDO IN CITTÀ je središnje smještena tvrtka za smještaj u Trentu, koja nudi udoban boravak u apartmanima s balkonom, potpuno opremljenom kuhinjom i praktičnim pristupom ključnim gradskim atrakcijama kao što su MUSE i Piazza Duomo. Ovaj objekt prilagođen kućnim ljubimcima također nudi privatnu prijavu/odjavu i parkiralište u sklopu objekta.

Smješten u srcu Trenta, lL NIDO IN CITTÀ predstavlja idealnu bazu za istraživanje kulturnih i akademskih znamenitosti grada. Gosti mogu lako doći do MUSE, muzeja znanosti, na manje od 1 km, dok je povijesni trg Piazza Duomo udaljen samo 500 metara. Sveučilište u Trentu također je lako dostupno unutar pet minuta hoda, što ovu nekretninu čini posebno pogodnom za posjetitelje s akademskim interesima ili one koji žele uroniti u živahni gradski život regije Trentino.

Ova smještajna tvrtka nudi dobro opremljen stan dizajniran za udobnost i neovisnost. Svaka jedinica ima klima-uređaj koji osigurava ugodno okruženje, uz privatni balkon s kojeg se pruža privlačan pogled na grad. Perilica rublja i potpuno opremljena kuhinja pružaju udobnost doma, omogućujući gostima da sami pripremaju obroke i s lakoćom upravljaju dužim boravkom. Dodatna udobnost uključuje besplatni WiFi, namjenski radni stol, stol za blagovanje i elegantne parkete u cijelom prostoru, što pridonosi ugodnom i funkcionalnom životnom prostoru.

Za besprijekoran doživljaj, lL NIDO IN CITTÀ pruža praktične usluge kao što su privatna prijava i odjava, povećavajući privatnost i fleksibilnost. Dostupan je lift za jednostavan pristup svim katovima, a privatno parkiralište na licu mjesta koje se plaća nudi dragocjenu pogodnost za one koji putuju automobilom. Prepoznajući potrebe svih putnika, objekt je također prilagođen kućnim ljubimcima, gostoljubivim suputnicima koji mogu uživati ​​u boravku. Njegovu visoko ocijenjenu središnju lokaciju u Trentu gosti stalno hvale, pozicionirajući je kao glavni izbor za istraživanje grada i njegove blizine širem području jezera Garda. Doživite udobnost i udobnost boravka u gradskom apartmanu, savršeno pozicioniranom za otkrivanje povijesnog šarma i modernih atrakcija Trenta.

Često postavljana pitanja — Ll Nido In Città

Gdje se nalazi lL NIDO IN CITTÀ u Trentu?
lL NIDO IN CITTÀ nalazi se na glavnoj središnjoj lokaciji u Trentu. Nudi izvrstan pristup glavnim gradskim znamenitostima, s MUSE udaljenim manje od 1 kilometra i povijesnim trgom Piazza Duomo samo 500 metara od objekta. Sveučilište u Trentu također je lako dostupno unutar 5 minuta hoda, smještajući goste u središte kulturnog i akademskog života grada.
Koje pogodnosti apartman u objektu lL NIDO IN CITTÀ nudi gostima?
Apartman u lL NIDO U CITTÀ je dobro opremljen za udoban i neovisan boravak. Sadrži klima-uređaj, privatni balkon s pogledom na grad, perilicu rublja i potpuno opremljenu kuhinju. Gosti također mogu uživati ​​u besplatnom WiFi-ju, namjenskom radnom stolu, stolu za blagovanje i elegantnim parketima u cijelom stambenom prostoru, pružajući svu udobnost doma.
Je li lL NIDO IN CITTÀ prikladan za goste koji putuju s kućnim ljubimcima?
Da, lL NIDO IN CITTÀ je objekt prilagođen kućnim ljubimcima, koji prima goste koji žele putovati sa svojim životinjama. Ova promišljena pogodnost dodaje udobnost, omogućavajući svim članovima obitelji da uživaju u boravku u središtu Trenta bez kompromisa. Postavka stana s kuhinjom također nudi fleksibilnost vlasnicima kućnih ljubimaca.
Koje su procedure za prijavu i odjavu u objektu lL NIDO IN CITTÀ?
Za udobnost i fleksibilnost gostiju, lL NIDO IN CITTÀ nudi privatne usluge prijave i odjave. To omogućuje personaliziranije i učinkovitije iskustvo dolaska i odlaska, u skladu s individualnim rasporedima putovanja. Gosti mogu dogovoriti ove usluge izravno s objektom za besprijekoran boravak.
Koliko je lL NIDO IN CITTÀ dostupan putnicima?
lL NIDO U CITTÀ je vrlo pristupačan zbog svog središnjeg položaja u Trentu. Nalazi se na pješačkoj udaljenosti od ključnih gradskih atrakcija i Sveučilišta. Za one koji dolaze zrakoplovom, zračna luka Bolzano udaljena je otprilike 60 kilometara. Objekt također nudi dragocjenu pogodnost privatnog parkinga na licu mjesta koji se plaća, što ga čini prikladnim za goste koji putuju vlastitim vozilima.
Što čini lL NIDO IN CITTÀ jedinstvenim izborom za boravak u Trentu?
lL NIDO IN CITTÀ ističe se svojom izuzetnom središnjom lokacijom, smještajući goste nekoliko koraka od glavnih znamenitosti Trenta kao što su MUSE i Piazza Duomo. Njegov smještaj u stilu apartmana s potpuno opremljenom kuhinjom i perilicom rublja nudi neovisnost i udobnost. Politika smještaja za kućne ljubimce i usluge privatne prijave/odjave dodatno povećavaju njegovu privlačnost kao zgodne i gostoljubive baze za istraživanje grada.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Lokacija i kontakt

Ll Nido In Città
64 Via Santa Croce
Trento (TN)
Italija
Website

Usluge i sadržaji

Parking

Obližnje atrakcije

Trento 3 km
Cascate del Varone 49 km
Funivia Monte Baldo 59 km
Gardaland 86 km
Caneva Aquapark 88 km
Movieland Park 88 km
Il Vittoriale 90 km
Parco Giardino Sigurtà 96 km
Arena di Verona 98 km
Verona 98 km
Grotte di Catullo 101 km
Mantova 127 km
Brescia 133 km
Rezervirajte sada
🏨

Are you the owner or manager of Ll Nido In Città?

Upravljajte svojim unosom i pratite svoje posjetitelje

5.337 gostiju posjetilo je Ll Nido In Città u posljednjih 365 dana, s dnevnim prosjekom od 14,6 posjeta i vrhuncem od 652 u Apr 2026 od čega 98% Desktop i 2% Mobilni.

Njemačka
Italija
Nizozemska
Austrija
Engleska
Švicarska
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur

Statistike u stvarnom vremenu, AI botovi i web crawleri su filtrirani — podaci odražavaju samo stvarne posjete — ažurirano 2. svakog mjeseca · V9