GardaLake.com
Albergo Villa Edera - 2 star accommodation in Malcesine, Lake Garda, Italy

Albergo Villa Edera, Malcesine

★★

📍 Via Gardesana 326, Malcesine

🅿️ Parkiralište ❄️ klima uređaj
Rezervirajte sada Nazovite

Albergo Villa Edera je obiteljski vođen smještajni objekt s 2 zvjezdice u Malcesineu, koji nudi klimatizirane sobe s balkonima s pogledom na jezero, besplatno privatno parkiralište i mirnu poziciju samo nekoliko koraka od jezera Garda. Ova šarmantna nekretnina gostima pruža neprekinuti pogled na jezero, stvarajući mirnu pozadinu za opuštajući boravak na istočnoj obali jezera Garda, poznatom po svojim slikovitim krajolicima i mediteranskoj mikroklimi. Sve sobe u Albergo Villa Edera dizajnirane su za udobnost, a sadrže klima-uređaj i vlastitu kupaonicu. Vrhunac za mnoge goste je privatni balkon s kojeg se pruža izravan pogled na prostrane vode jezera Garda, omogućujući trenutke mirnog razmišljanja ili uživanja u svježem zraku i prirodnoj ljepoti okolice. Jutro započinje kontinentalnim doručkom na bazi švedskog stola, koji se …

Pročitaj više →

Lokacija i kontakt

Via Gardesana 326
Malcesine (VR)
Italija
+39-045.7400412 📍 Otvori u Google Kartama

Usluge i sadržaji

ParkingFree ParkingAir ConditioningBreakfastBalcony

Obližnje atrakcije

Cascate del Varone 17 km
Gardaland 43 km
Movieland Park 45 km
Caneva Aquapark 45 km
Il Vittoriale 58 km
Trento 59 km
Parco Giardino Sigurtà 60 km
Arena di Verona 64 km
Verona 64 km
Grotte di Catullo 64 km
Mantova 93 km
Brescia 97 km

Često postavljana pitanja

Gdje se nalazi Albergo Villa Edera u Malcesineu?
Albergo Villa Edera nalazi se u Malcesineu, na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom. Objekt je udaljen samo nekoliko koraka od jezera Garda i nudi izravan put do središta Malcesine, koje je udaljeno otprilike 10 minuta hoda. Ova lokacija pruža i mir i praktičan pristup gradskim sadržajima i slikovitoj obali jezera.
Koje su opcije prijevoza i parkiranja dostupne u hotelu Albergo Villa Edera?
Gosti Albergo Villa Edera mogu koristiti besplatno privatno parkiralište u sklopu objekta, što ga čini pogodnim za one koji putuju automobilom. Do smještaja se također može doći pješice, a središte Malcesine udaljeno je oko 10 minuta hoda izravnim putem. Mogućnosti javnog prijevoza u Malcesineu obično uključuju lokalne autobuse i trajekte za istraživanje jezera Garda.
Nudi li Albergo Villa Edera mogućnost doručka ili objedovanja?
Da, Albergo Villa Edera nudi kontinentalni doručak na bazi švedskog stola koji se svakodnevno poslužuje svim gostima. Ovo nudi ugodan početak dana prije istraživanja mjesta Malcesine i šire regije jezera Garda. Iako u objektu nisu navedeni drugi restorani, središte Malcesine, udaljeno nekoliko minuta hoda, nudi razne lokalne restorane.
Je li Albergo Villa Edera pogodna za obitelji?
Kao obiteljsko vođen smještajni objekt s mirnom lokacijom i sobama s vlastitim kupaonicama i balkonima, Albergo Villa Edera može biti prikladna opcija za obitelji koje traže opušteni boravak. Direktan put do centra Malcesine i blizina jezera Garda nude mogućnosti za obiteljske izlete i aktivnosti u okolici.
Koje jedinstvene karakteristike Albergo Villa Edera nudi gostima?
Albergo Villa Edera ističe se svojom obiteljskom atmosferom, nudeći osobni pečat svakom boravku. Njegovo tiho, zeleno okruženje pruža mirno utočište, dok je neprekinuti pogled na jezero s privatnog balkona svake sobe značajan vrhunac. Pogodnost besplatnog privatnog parkinga i izravne 10-minutne šetnje do središta Malcesine doprinosi njegovoj jedinstvenoj privlačnosti.
Koje je uobičajeno vrijeme prijave i odjave u objektu Albergo Villa Edera?
Iako konkretno vrijeme prijave i odjave za Albergo Villa Edera nije navedeno u opisu, većina smještajnih tvrtki u regiji jezera Garda obično nudi prijavu od sredine poslijepodneva, često oko 14:00 ili 15:00 sati, i odjavu do kasnog jutra, obično u 10:00 ili 11:00. Gostima se savjetuje da te podatke potvrde izravno s objektom.
Koje se atrakcije nalaze u blizini Albergo Villa Edera u Malcesineu?
Albergo Villa Edera nalazi se na povoljnoj lokaciji s izravnim putem do središta Malcesine, koje je udaljeno oko 10 minuta hoda. Gosti mogu istražiti šarmantne ulice, lokalne trgovine i šetnicu uz jezero Malcesine. Blizina samog jezera Garda omogućuje jednostavan pristup raznim aktivnostima na vodi i slikovitim šetnjama uz obalu.

Statistike posjetitelja

6.695 gostiju posjetilo je Albergo Villa Edera u posljednjih 365 dana, s dnevnim prosjekom od 18,3 posjeta i vrhuncem od 736 u Apr 2026 od čega 99% Desktop i 1% Mobilni.

Najčešće nacionalnosti koje posjećuju Albergo Villa Edera

Njemačka
Italija
Nizozemska
Austrija
Engleska
Švicarska
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur
Kina
TH
HK
Statistike u stvarnom vremenu, AI botovi i web crawleri su filtrirani — podaci odražavaju samo stvarne posjete — ažurirano 2. svakog mjeseca · V13

Recenzirao urednički tim Gardalake.com
Stručnjaci za jezero Garda od 1988

🏨 Vlasnik ili menadžer Albergo Villa Edera?

Prikaži statistiku

GardaLake.com

Hoteli Jezero Garda & Turistički Vodič

Za informacije, novosti i partnerstva: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Albergo Villa Edera - Malcesine★★☆☆☆

Albergo Villa Edera - 2 star accommodation in Malcesine, Lake Garda, Italy

Albergo Villa Edera je obiteljski vođen smještajni objekt s 2 zvjezdice u Malcesineu, koji nudi klimatizirane sobe s balkonima s pogledom na jezero, besplatno privatno parkiralište i mirnu poziciju samo nekoliko koraka od jezera Garda. Ova šarmantna nekretnina gostima pruža neprekinuti pogled na jezero, stvarajući mirnu pozadinu za opuštajući boravak na istočnoj obali jezera Garda, poznatom po svojim slikovitim krajolicima i mediteranskoj mikroklimi.

Sve sobe u Albergo Villa Edera dizajnirane su za udobnost, a sadrže klima-uređaj i vlastitu kupaonicu. Vrhunac za mnoge goste je privatni balkon s kojeg se pruža izravan pogled na prostrane vode jezera Garda, omogućujući trenutke mirnog razmišljanja ili uživanja u svježem zraku i prirodnoj ljepoti okolice. Jutro započinje kontinentalnim doručkom na bazi švedskog stola, koji se poslužuje svakodnevno, osiguravajući ugodan početak prije istraživanja područja Malcesine ili upuštanja u aktivnosti uz jezero.

Smještena usred bujnog zelenila, Albergo Villa Edera uživa u mirnom okruženju, nudeći miran bijeg od svakodnevne vreve. Mirni položaj nekretnine nadopunjuje izravna staza koja vodi do živopisnog središta Malcesine, do kojeg se može doći za otprilike 10 minuta hoda. Ovaj praktičan pristup gostima omogućuje jednostavno istraživanje lokalnih trgovina, tradicionalnih restorana i slikovitog šetališta Malcesine uz jezero. Za one koji dolaze automobilom, smještaj nudi dodatnu pogodnost besplatnog privatnog parkirališta na licu mjesta, čime se olakšava putovanje po regiji jezera Garda. Kombinacija atmosfere dobrodošlice, bitnih pogodnosti i vrhunske lokacije čini Albergo Villa Edera važećim izborom za posjetitelje koji traže istinsko iskustvo u Malcesineu.

Često postavljana pitanja — Albergo Villa Edera

Gdje se nalazi Albergo Villa Edera u Malcesineu?
Albergo Villa Edera nalazi se u Malcesineu, na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom. Objekt je udaljen samo nekoliko koraka od jezera Garda i nudi izravan put do središta Malcesine, koje je udaljeno otprilike 10 minuta hoda. Ova lokacija pruža i mir i praktičan pristup gradskim sadržajima i slikovitoj obali jezera.
Koje su opcije prijevoza i parkiranja dostupne u hotelu Albergo Villa Edera?
Gosti Albergo Villa Edera mogu koristiti besplatno privatno parkiralište u sklopu objekta, što ga čini pogodnim za one koji putuju automobilom. Do smještaja se također može doći pješice, a središte Malcesine udaljeno je oko 10 minuta hoda izravnim putem. Mogućnosti javnog prijevoza u Malcesineu obično uključuju lokalne autobuse i trajekte za istraživanje jezera Garda.
Nudi li Albergo Villa Edera mogućnost doručka ili objedovanja?
Da, Albergo Villa Edera nudi kontinentalni doručak na bazi švedskog stola koji se svakodnevno poslužuje svim gostima. Ovo nudi ugodan početak dana prije istraživanja mjesta Malcesine i šire regije jezera Garda. Iako u objektu nisu navedeni drugi restorani, središte Malcesine, udaljeno nekoliko minuta hoda, nudi razne lokalne restorane.
Je li Albergo Villa Edera pogodna za obitelji?
Kao obiteljsko vođen smještajni objekt s mirnom lokacijom i sobama s vlastitim kupaonicama i balkonima, Albergo Villa Edera može biti prikladna opcija za obitelji koje traže opušteni boravak. Direktan put do centra Malcesine i blizina jezera Garda nude mogućnosti za obiteljske izlete i aktivnosti u okolici.
Koje jedinstvene karakteristike Albergo Villa Edera nudi gostima?
Albergo Villa Edera ističe se svojom obiteljskom atmosferom, nudeći osobni pečat svakom boravku. Njegovo tiho, zeleno okruženje pruža mirno utočište, dok je neprekinuti pogled na jezero s privatnog balkona svake sobe značajan vrhunac. Pogodnost besplatnog privatnog parkinga i izravne 10-minutne šetnje do središta Malcesine doprinosi njegovoj jedinstvenoj privlačnosti.
Koje je uobičajeno vrijeme prijave i odjave u objektu Albergo Villa Edera?
Iako konkretno vrijeme prijave i odjave za Albergo Villa Edera nije navedeno u opisu, većina smještajnih tvrtki u regiji jezera Garda obično nudi prijavu od sredine poslijepodneva, često oko 14:00 ili 15:00 sati, i odjavu do kasnog jutra, obično u 10:00 ili 11:00. Gostima se savjetuje da te podatke potvrde izravno s objektom.
Koje se atrakcije nalaze u blizini Albergo Villa Edera u Malcesineu?
Albergo Villa Edera nalazi se na povoljnoj lokaciji s izravnim putem do središta Malcesine, koje je udaljeno oko 10 minuta hoda. Gosti mogu istražiti šarmantne ulice, lokalne trgovine i šetnicu uz jezero Malcesine. Blizina samog jezera Garda omogućuje jednostavan pristup raznim aktivnostima na vodi i slikovitim šetnjama uz obalu.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Lokacija i kontakt

Albergo Villa Edera
★★
Via Gardesana 326
Malcesine (VR)
Italija
+39-045.7400412 Website

Usluge i sadržaji

Parking
Free Parking
Air Conditioning
Breakfast
Balcony

Obližnje atrakcije

Cascate del Varone 17 km
Gardaland 43 km
Movieland Park 45 km
Caneva Aquapark 45 km
Il Vittoriale 58 km
Trento 59 km
Parco Giardino Sigurtà 60 km
Arena di Verona 64 km
Verona 64 km
Grotte di Catullo 64 km
Mantova 93 km
Brescia 97 km
Rezervirajte sada
🏨

Are you the owner or manager of Albergo Villa Edera?

Upravljajte svojim unosom i pratite svoje posjetitelje

6.695 gostiju posjetilo je Albergo Villa Edera u posljednjih 365 dana, s dnevnim prosjekom od 18,3 posjeta i vrhuncem od 736 u Apr 2026 od čega 99% Desktop i 1% Mobilni.

Njemačka
Italija
Nizozemska
Austrija
Engleska
Švicarska
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur
Kina
TH
HK

Statistike u stvarnom vremenu, AI botovi i web crawleri su filtrirani — podaci odražavaju samo stvarne posjete — ažurirano 2. svakog mjeseca · V13