GardaLake.com
Villetta Zanoni - hotels in Lazise, Lake Garda, Italy

Villetta Zanoni, Lazise

📍 Crocetta, Lazise

🅿️ Pysäköinti 📶 WiFi
Varaa nyt

Villetta Zanoni on viihtyisä kahden makuuhuoneen itsepalveluhuvila, joka sijaitsee Lazisessa. Se tarjoaa yksityistä majoitusta tilavalla olohuoneella, terassilla ja kätevän pääsyn Gardajärven itärannalle. Tämä majoituspaikka tarjoaa ihanteellisen tukikohdan vieraille, jotka etsivät itsenäisyyttä ja moderneja mukavuuksia oleskelunsa aikana viehättävässä järvenrantakaupungissa, joka tunnetaan historiallisesta keskustastaan ​​ja vilkkaasta kävelykadusta. Huvilassa on kaksi hyvin varustettua makuuhuonetta ja kaksi kylpyhuonetta, mikä takaa mukavuuden ja yksityisyyden kaikille vieraille. Sisällä tilava olohuone tarjoaa rentoutumisalueen, jota täydentää ilmastointi lämpimiä päiviä varten, mikä tarjoaa viileän pakopaikan tutkimuspäivän jälkeen. Niille, jotka nauttivat omien aterioidensa valmistamisesta, täysin varustetussa keittiössä on välttämättömät laitteet, kuten kahvinkeitin, mikroaaltouuni, astianpesukone ja leivänpaahdin, mikä tekee ruoanlaitosta vaivatonta ja nautinnollista. Muita mukavuuksia, kuten pesukone, oma patio, joka sopii täydellisesti ulkoilmaruokailuun, ja grillialue parantavat entisestään poissaolokokemusta. Asiakkaille on tarjolla …

Lue lisää →

Sijainti & yhteystiedot

Crocetta
Lazise (VR)
Italia
📍 Avaa Google Mapsissa

Palvelut & tilat

Free WiFiParkingFree ParkingTerrace

Lähialueen nähtävyydet

Gardaland 7 km
Caneva Aquapark 8 km
Movieland Park 9 km
Parco Giardino Sigurtà 21 km
Arena di Verona 24 km
Verona 24 km
Grotte di Catullo 25 km
Funivia Monte Baldo 37 km
Il Vittoriale 54 km
Mantova 56 km
Brescia 58 km
Cascate del Varone 68 km
Trento 83 km

Usein kysytyt kysymykset

Missä Villetta Zanoni sijaitsee?
Villetta Zanoni sijaitsee Lazisessa, viehättävässä kaupungissa Gardajärven itärannalla Italiassa. Majoituspaikka tarjoaa erinomaisen sijainnin järvialueeseen tutustumista varten. Lazisen historialliseen keskustaan ​​ja sen järvenrantapromenadille pääsee helposti. Asiakkaat voivat nauttia paikallisesta tunnelmasta samalla kun heillä on hyvät yhteydet alueen nähtävyyksiin.
Kuinka helposti Villetta Zanoni pääsee kulkuvälineellä?
Villa tarjoaa ilmaisen yksityisen pysäköintimahdollisuuden paikan päällä, mikä tekee siitä kätevän autolla matkustaville asiakkaille. Veronan lentoasema sijaitsee 19 km:n päässä ja tarjoaa lentoliikenneyhteydet. Lazisen ranta on 17 minuutin kävelymatkan päässä, mutta autoa suositellaan, jos haluat tutustua kauempana oleviin nähtävyyksiin, kuten Gardalandiin (7 km) ja Veronan kaupunkeihin.
Mitä ruokailu- ja keittiötiloja majoituspaikassa Villetta Zanoni on?
Villetta Zanoni on itsepalveluhuvila, jossa on täysin varustettu keittiö, jossa on kahvinkeitin, mikroaaltouuni, astianpesukone ja leivänpaahdin. Asiakkaat voivat valmistaa omat ateriansa. Kiinteistöön kuuluu myös oma patio ja grillipaikka ulkona ruokailua varten. Paikan päällä ei ole ravintolaa, mikä rohkaisee vieraita tutustumaan Lazisen paikallisiin ruokapaikkoihin.
Sopiiko Villetta Zanoni perheille?
Kyllä, Villetta Zanoni sopii hyvin perheille tarjoamalla kahden makuuhuoneen pohjaratkaisun ja kaksi kylpyhuonetta, jotka tarjoavat runsaasti tilaa ja yksityisyyttä. Täysin varustettu keittiö, pesukone ja oma patio, jolla on grilli, lisäävät perhemajoituksen mukavuutta. Gardalandin (7 km) läheisyys tekee siitä myös erinomaisen valinnan suositussa teemapuistossa vieraileville.
Mitä mukavuuksia Villetta Zanoni tarjoaa mukavaan oleskeluun?
Villetta Zanoni tarjoaa valikoiman moderneja mukavuuksia, jotka on suunniteltu mukavuuteen ja mukavuuteen. Asiakkaiden käytettävissä on ilmastointi, ilmainen WiFi yleisissä tiloissa ja tilava olohuone. Täysin varustetussa keittiössä on kahvinkeitin, mikroaaltouuni, astianpesukone ja leivänpaahdin. Lisäksi huvilassa on pesukone, oma patio, grillipaikka ja ilmainen yksityinen pysäköintimahdollisuus paikan päällä.
Mitä nähtävyyksiä hotellin Villetta Zanoni lähellä on?
Villetta Zanoni sijaitsee kätevästi lähellä useita nähtävyyksiä. Lazisen ranta on 17 minuutin kävelymatkan päässä, ja se sopii täydellisesti rentoutumiseen järven rannalla. Gardaland-teemapuisto on vain 7 km:n päässä huvilasta, ja se tarjoaa viihdettä kaiken ikäisille. Kauempana vieraat voivat vierailla historiallisissa kohteissa, kuten San Zenon basilika (21 km) ja Castelvecchion silta (22 km) Veronassa.
Mikä tekee Villetta Zanonista ihanteellisen vaihtoehdon Gardajärven vierailulle?
Villetta Zanoni erottuu viihtyisänä itsepalveluhuvilana, joka tarjoaa yksityisen asunnon itsenäisyyden modernein mukavuuksin. Sen kahden makuuhuoneen, kahden kylpyhuoneen pohjaratkaisu, täysin varustettu keittiö ja yksityiset ulkotilat, kuten terassi ja patio, jossa on grilli, tekevät siitä ihanteellisen perheille tai pienille ryhmille. Ilmainen yksityinen pysäköintialue sekä Lazise Beachin ja Gardalandin läheisyys lisäävät sen houkuttelevuutta rentouttavaan ja kätevään Gardajärven lomaan.

Vierailustatistiikat

6 918 vierasta vieraili Villetta Zanoni:ssä viimeisen 365 päivän aikana, päivittäinen keskiarvo 19,0 käyntiä ja huippu 750 kuukaudessa May 2026 joista 98% Desktop ja 2% Mobiili.

Suosituimmat kansallisuudet kohteessa Villetta Zanoni

Germany
Italia
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
Reaaliaikaiset tilastot, tekoälybotit ja web-ryömijät suodatetaan — tiedot kuvaavat vain todellisia ihmiskäyntejä — päivitetään kuun 2. päivänä · V25

Arvostellut Gardalake.com-toimitustiimi
Gardajärven asiantuntijoita vuodesta 1988

More hotels in Lazise

Hotels with Parking in Lazise Hotels with Free Parking in Lazise Hotels with Terrace in Lazise

🏨 Omistaja tai johtaja kohteessa Villetta Zanoni?

Näytä tilastot

GardaLake.com

Gardajärvi Hotellit & Matkaopas

Lisätietoja, päivityksiä ja kumppanuuksia: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Villetta Zanoni - Lazise

Hotels
Villetta Zanoni - hotels in Lazise, Lake Garda, Italy

Villetta Zanoni on viihtyisä kahden makuuhuoneen itsepalveluhuvila, joka sijaitsee Lazisessa. Se tarjoaa yksityistä majoitusta tilavalla olohuoneella, terassilla ja kätevän pääsyn Gardajärven itärannalle. Tämä majoituspaikka tarjoaa ihanteellisen tukikohdan vieraille, jotka etsivät itsenäisyyttä ja moderneja mukavuuksia oleskelunsa aikana viehättävässä järvenrantakaupungissa, joka tunnetaan historiallisesta keskustastaan ​​ja vilkkaasta kävelykadusta.

Huvilassa on kaksi hyvin varustettua makuuhuonetta ja kaksi kylpyhuonetta, mikä takaa mukavuuden ja yksityisyyden kaikille vieraille. Sisällä tilava olohuone tarjoaa rentoutumisalueen, jota täydentää ilmastointi lämpimiä päiviä varten, mikä tarjoaa viileän pakopaikan tutkimuspäivän jälkeen. Niille, jotka nauttivat omien aterioidensa valmistamisesta, täysin varustetussa keittiössä on välttämättömät laitteet, kuten kahvinkeitin, mikroaaltouuni, astianpesukone ja leivänpaahdin, mikä tekee ruoanlaitosta vaivatonta ja nautinnollista. Muita mukavuuksia, kuten pesukone, oma patio, joka sopii täydellisesti ulkoilmaruokailuun, ja grillialue parantavat entisestään poissaolokokemusta. Asiakkaille on tarjolla myös ilmainen yksityinen pysäköintimahdollisuus paikan päällä, mikä helpottaa saapumista ja Gardajärven alueeseen tutustumista.

Lazisessa sijaitseva huvila on lähellä paikallisia nähtävyyksiä ja Gardajärven luonnonkauneutta. Lazisen ranta on vain 17 minuutin kävelymatkan päässä ja tarjoaa helpon pääsyn järven rannoille uimaan tai aurinkoa Välimeren auringossa. Perheviihdettä varten suosittu Gardaland-teemapuisto sijaitsee kätevästi 7 km:n päässä majoituspaikasta. Ympäröivällä alueella on runsaasti ulkoilumahdollisuuksia, kuten veneilyä järvellä, pyöräily maisemareittejä pitkin ja jopa hiihto laajemmassa alueellisessa kontekstissa muiden monipuolista maisemaa hyödyntävien harrastusten ohella. Kauempana sijaitsevat kulttuurimaamerkit, kuten San Zenon basilika (21 km) ja Castelvecchio Bridge (22 km) Veronassa, tarjoavat oivalluksia alueen rikkaasta historiasta. Veronan lentokenttä sijaitsee kätevästi 19 km:n päässä, mikä helpottaa matkustamista. Tämä yksityinen huvila tarjoaa käytännölliset ja mukavat puitteet Gardajärven alueeseen ja sen moniin tarjontaan tutustumiseen, mikä takaa ikimuistoisen italialaisen loman.

Usein kysytyt kysymykset — Villetta Zanoni

Missä Villetta Zanoni sijaitsee?
Villetta Zanoni sijaitsee Lazisessa, viehättävässä kaupungissa Gardajärven itärannalla Italiassa. Majoituspaikka tarjoaa erinomaisen sijainnin järvialueeseen tutustumista varten. Lazisen historialliseen keskustaan ​​ja sen järvenrantapromenadille pääsee helposti. Asiakkaat voivat nauttia paikallisesta tunnelmasta samalla kun heillä on hyvät yhteydet alueen nähtävyyksiin.
Kuinka helposti Villetta Zanoni pääsee kulkuvälineellä?
Villa tarjoaa ilmaisen yksityisen pysäköintimahdollisuuden paikan päällä, mikä tekee siitä kätevän autolla matkustaville asiakkaille. Veronan lentoasema sijaitsee 19 km:n päässä ja tarjoaa lentoliikenneyhteydet. Lazisen ranta on 17 minuutin kävelymatkan päässä, mutta autoa suositellaan, jos haluat tutustua kauempana oleviin nähtävyyksiin, kuten Gardalandiin (7 km) ja Veronan kaupunkeihin.
Mitä ruokailu- ja keittiötiloja majoituspaikassa Villetta Zanoni on?
Villetta Zanoni on itsepalveluhuvila, jossa on täysin varustettu keittiö, jossa on kahvinkeitin, mikroaaltouuni, astianpesukone ja leivänpaahdin. Asiakkaat voivat valmistaa omat ateriansa. Kiinteistöön kuuluu myös oma patio ja grillipaikka ulkona ruokailua varten. Paikan päällä ei ole ravintolaa, mikä rohkaisee vieraita tutustumaan Lazisen paikallisiin ruokapaikkoihin.
Sopiiko Villetta Zanoni perheille?
Kyllä, Villetta Zanoni sopii hyvin perheille tarjoamalla kahden makuuhuoneen pohjaratkaisun ja kaksi kylpyhuonetta, jotka tarjoavat runsaasti tilaa ja yksityisyyttä. Täysin varustettu keittiö, pesukone ja oma patio, jolla on grilli, lisäävät perhemajoituksen mukavuutta. Gardalandin (7 km) läheisyys tekee siitä myös erinomaisen valinnan suositussa teemapuistossa vieraileville.
Mitä mukavuuksia Villetta Zanoni tarjoaa mukavaan oleskeluun?
Villetta Zanoni tarjoaa valikoiman moderneja mukavuuksia, jotka on suunniteltu mukavuuteen ja mukavuuteen. Asiakkaiden käytettävissä on ilmastointi, ilmainen WiFi yleisissä tiloissa ja tilava olohuone. Täysin varustetussa keittiössä on kahvinkeitin, mikroaaltouuni, astianpesukone ja leivänpaahdin. Lisäksi huvilassa on pesukone, oma patio, grillipaikka ja ilmainen yksityinen pysäköintimahdollisuus paikan päällä.
Mitä nähtävyyksiä hotellin Villetta Zanoni lähellä on?
Villetta Zanoni sijaitsee kätevästi lähellä useita nähtävyyksiä. Lazisen ranta on 17 minuutin kävelymatkan päässä, ja se sopii täydellisesti rentoutumiseen järven rannalla. Gardaland-teemapuisto on vain 7 km:n päässä huvilasta, ja se tarjoaa viihdettä kaiken ikäisille. Kauempana vieraat voivat vierailla historiallisissa kohteissa, kuten San Zenon basilika (21 km) ja Castelvecchion silta (22 km) Veronassa.
Mikä tekee Villetta Zanonista ihanteellisen vaihtoehdon Gardajärven vierailulle?
Villetta Zanoni erottuu viihtyisänä itsepalveluhuvilana, joka tarjoaa yksityisen asunnon itsenäisyyden modernein mukavuuksin. Sen kahden makuuhuoneen, kahden kylpyhuoneen pohjaratkaisu, täysin varustettu keittiö ja yksityiset ulkotilat, kuten terassi ja patio, jossa on grilli, tekevät siitä ihanteellisen perheille tai pienille ryhmille. Ilmainen yksityinen pysäköintialue sekä Lazise Beachin ja Gardalandin läheisyys lisäävät sen houkuttelevuutta rentouttavaan ja kätevään Gardajärven lomaan.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Sijainti & yhteystiedot

Villetta Zanoni
Crocetta
Lazise (VR)
Italia
Website

Palvelut & tilat

Free WiFi
Parking
Free Parking
Terrace

Lähialueen nähtävyydet

Gardaland 7 km
Caneva Aquapark 8 km
Movieland Park 9 km
Parco Giardino Sigurtà 21 km
Arena di Verona 24 km
Verona 24 km
Grotte di Catullo 25 km
Funivia Monte Baldo 37 km
Il Vittoriale 54 km
Mantova 56 km
Brescia 58 km
Cascate del Varone 68 km
Trento 83 km
Varaa nyt
🏨

Are you the owner or manager of Villetta Zanoni?

Hallitse yritystietojasi ja seuraa kävijöitäsi

6 918 vierasta vieraili Villetta Zanoni:ssä viimeisen 365 päivän aikana, päivittäinen keskiarvo 19,0 käyntiä ja huippu 750 kuukaudessa May 2026 joista 98% Desktop ja 2% Mobiili.

Germany
Italia
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore

Reaaliaikaiset tilastot, tekoälybotit ja web-ryömijät suodatetaan — tiedot kuvaavat vain todellisia ihmiskäyntejä — päivitetään kuun 2. päivänä · V25