GardaLake.com
Relais Villa Olivi - 3 star hotel in Costermano sul Garda, Lake Garda, Italy

Relais Villa Olivi, Costermano sul Garda

★★★

📍 Via Salita Olivi, 45, Costermano sul Garda

🍽️ Ravintola 🍸 Bar 🏊 Allas 🅿️ Pysäköinti 📶 WiFi ❄️ Ilmastointi
Varaa nyt Soita

Relais Villa Olivi on 3 tähden huoneistohotelli Costermano sul Gardassa, ja se tarjoaa tyylikästä majoitusta infinity-uima-altaan, aurinkoterassin ja rehevän puutarhan kera. Tämä majoituspaikka tarjoaa rauhalliset puitteet vieraille, jotka etsivät rauhallista pakopaikkaa Gardajärvellä, ja siinä on modernit mukavuudet, jotka on suunniteltu mukavuutta ja rentoutumista varten. Vieraat voivat nauttia ilmaisesta WiFi:stä koko oleskelunsa ajan sekä kutsuvan ravintolan ja baarin sekä kutsuvan ulko-oleskelualueen, joka on täydellinen Välimeren ilmastosta nauttimiseen. Huoneistohotelli palvelee erilaisia ​​matkailijoita, ja perhehuoneita on tarjolla niille, jotka vierailevat Gardajärvellä lasten kanssa. Asiakkaat, jotka haluavat ylläpitää hyvinvointirutiiniaan, arvostavat paikan päällä olevaa kuntokeskusta ja solariumia. Lopullista rentoutumista varten Relais Villa Olivi tarjoaa myös porealtaan ja saunan, jotka tarjoavat virkistävän kokemuksen Veneton alueella vietetyn päivän jälkeen. Pyöräilijöille löytyy kätevä polkupyöräpysäköinti, ja ilmaisen yksityisen pysäköintialueen …

Lue lisää →

Sijainti & yhteystiedot

Via Salita Olivi, 45
Costermano sul Garda (VR)
Italia
+39-347.6963786 📍 Avaa Google Mapsissa

Palvelut & tilat

Swimming PoolRestaurantBarFree WiFiParkingFree ParkingAir ConditioningBreakfastRoom ServiceAccessible

Lähialueen nähtävyydet

Gardaland 16 km
Caneva Aquapark 18 km
Movieland Park 24 km
Funivia Monte Baldo 30 km
Parco Giardino Sigurtà 32 km
Arena di Verona 36 km
Verona 36 km
Grotte di Catullo 37 km
Il Vittoriale 65 km
Mantova 65 km
Cascate del Varone 66 km
Brescia 69 km
Trento 80 km

Usein kysytyt kysymykset

Mikä tekee Relais Villa Olivista ainutlaatuisen valinnan Gardajärven rannalla?
Relais Villa Olivi erottuu edukseen 3 tähden huoneistohotellina Costermano sul Gardassa, ja se tarjoaa tyylikkäät puitteet infinity-altaan, aurinkoterassin ja rehevän puutarhan kera. Vieraat arvostavat yhdistelmää moderneja mukavuuksia, kuten kuntokeskusta, poreallasta ja saunaa, joissa on rauhallinen tunnelma ja kauniit näkymät järville, vuorille ja puutarhoihin. Sen romanttinen ravintola, jossa tarjoillaan erilaisia ​​italialaisia ​​ruokia, parantaa entisestään ainutlaatuista vieraskokemusta.
Missä Relais Villa Olivi sijaitsee ja mitkä ovat lähimmät nähtävyydet?
Relais Villa Olivi sijaitsee Costermano sul Gardassa ja tarjoaa viehättävät näkymät ympäröivään luonnonmaisemaan. Huoneistohotelli sijaitsee kätevästi 23 km:n päässä Gardalandista, suositusta teemapuistosta, ja 33 km:n päässä Veronan lentokentältä. Asiakkaat pääsevät myös helposti Terme Sirmioneen, joka tunnetaan lämpökylpylöistään, ja historialliselle Castelvecchio-sillalle, joka tarjoaa kulttuuri- ja virkistysmahdollisuuksia lähistöllä.
Mitä ruokailuvaihtoehtoja majoituspaikassa Relais Villa Olivi on tarjolla?
Huoneistohotellissa on romanttinen ravintola, joka on erikoistunut italialaisen keittiön herkkuihin ja joka palvelee erilaisia ​​makuja. Asiakkaat voivat nauttia erilaisia ​​ruokia, ja tarjolla on harkittuja kasvissyöjiä, vegaanisia ja gluteenittomia vaihtoehtoja. Aamiainen on kattava, ja se sisältää paikallisia erikoisuuksia, lämpimiä ruokia, tuoreita leivonnaisia ​​ja laajan valikoiman juomia, mikä takaa ilahduttavan alun jokaiselle päivälle.
Sopiiko Relais Villa Olivi Gardajärvellä vieraileville perheille?
Kyllä, Relais Villa Olivi sopii hyvin perheille. Huoneistohotelli tarjoaa perhehuoneita, jotka tarjoavat mukavaa majoitusta lasten kanssa matkustaville vieraille. Lisäksi infinity-uima-allas ja rehevä puutarha tarjoavat nautinnollisia tiloja rentoutumiseen ja vapaa-ajan viettoon kaikenikäisille kiinteistön tyylikkäässä ympäristössä Costermano sul Gardassa.
Mitä mukavuuksia huoneistohotelli tarjoaa rentoutumiseen ja hyvinvointiin?
Relais Villa Olivi tarjoaa useita mukavuuksia, jotka keskittyvät asiakkaiden rentoutumiseen ja hyvinvointiin. Näitä ovat infinity-allas ja aurinkoterassi Välimeren ilmastosta nauttimiseen. Asiakkaat voivat virkistäytyä paikan päällä olevassa kuntokeskuksessa, solariumissa, porealtaassa ja saunassa, jotka tarjoavat erilaisia ​​rentoutumisvaihtoehtoja ja hyvinvoinnin ylläpitämistä Costermano sul Gardassa oleskelunsa aikana.
Onko Relais Villa Olivi pysäköinti ja internetyhteys?
Kyllä, Relais Villa Olivin vieraiden käytettävissä on ilmaisia ​​mukavuutta ajatellen. Huoneistohotelli tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden kaikissa tiloissa, mikä varmistaa yhteyden kaikille vierailijoille. Lisäksi paikan päällä on ilmainen yksityinen pysäköintimahdollisuus, joka tarjoaa turvallisen ja vaivattoman ratkaisun Costermano sul Gardaan autolla matkustaville asiakkaille.
Millaisia ​​näkymiä vieraat voivat odottaa Relais Villa Olivilta?
Relais Villa Olivin vieraat voivat odottaa luonnonkauniita näkymiä, jotka vangitsevat Gardajärven alueen luonnonkauneuden. Majoituspaikka tarjoaa viehättävät näkymät ympäröiville järville, majesteettisille vuorille ja huolellisesti hoidetuille reheville puutarhoille huoneistohotellin alueella. Nämä näkymät lisäävät Costermano sul Gardan rauhallista ja eleganttia ilmapiiriä.

Vierailustatistiikat

7 124 vierasta vieraili Relais Villa Olivi:ssä viimeisen 365 päivän aikana, päivittäinen keskiarvo 19,5 käyntiä ja huippu 1 105 kuukaudessa Sep 2025 joista 99% Desktop ja 1% Mobiili.

Suosituimmat kansallisuudet kohteessa Relais Villa Olivi

Germany
Italia
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
USA
Denmark
Reaaliaikaiset tilastot, tekoälybotit ja web-ryömijät suodatetaan — tiedot kuvaavat vain todellisia ihmiskäyntejä — päivitetään kuun 2. päivänä · V24

Arvostellut Gardalake.com-toimitustiimi
Gardajärven asiantuntijoita vuodesta 1988

More hotels in Costermano sul Garda

Hotels with Pool in Costermano sul Garda Hotels with Parking in Costermano sul Garda Hotels with Free Parking in Costermano sul Garda

🏨 Omistaja tai johtaja kohteessa Relais Villa Olivi?

Näytä tilastot

GardaLake.com

Gardajärvi Hotellit & Matkaopas

Lisätietoja, päivityksiä ja kumppanuuksia: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Relais Villa Olivi - Costermano sul Garda★★★☆☆

Hotels
Relais Villa Olivi - 3 star hotel in Costermano sul Garda, Lake Garda, Italy

Relais Villa Olivi on 3 tähden huoneistohotelli Costermano sul Gardassa, ja se tarjoaa tyylikästä majoitusta infinity-uima-altaan, aurinkoterassin ja rehevän puutarhan kera. Tämä majoituspaikka tarjoaa rauhalliset puitteet vieraille, jotka etsivät rauhallista pakopaikkaa Gardajärvellä, ja siinä on modernit mukavuudet, jotka on suunniteltu mukavuutta ja rentoutumista varten. Vieraat voivat nauttia ilmaisesta WiFi:stä koko oleskelunsa ajan sekä kutsuvan ravintolan ja baarin sekä kutsuvan ulko-oleskelualueen, joka on täydellinen Välimeren ilmastosta nauttimiseen.

Huoneistohotelli palvelee erilaisia ​​matkailijoita, ja perhehuoneita on tarjolla niille, jotka vierailevat Gardajärvellä lasten kanssa. Asiakkaat, jotka haluavat ylläpitää hyvinvointirutiiniaan, arvostavat paikan päällä olevaa kuntokeskusta ja solariumia. Lopullista rentoutumista varten Relais Villa Olivi tarjoaa myös porealtaan ja saunan, jotka tarjoavat virkistävän kokemuksen Veneton alueella vietetyn päivän jälkeen. Pyöräilijöille löytyy kätevä polkupyöräpysäköinti, ja ilmaisen yksityisen pysäköintialueen saatavuus paikan päällä helpottaa autolla matkustavia.

Ruokailu Relais Villa Olivissa on kohokohta, ja sen romanttisessa ravintolassa on tarjolla monipuolinen italialaisen keittiön menu. Kulinaariatiimi valmistaa harkitusti kasvissyöjä-, vegaanisia ja gluteenittomia vaihtoehtoja erilaisiin ruokailutottumuksiin. Joka aamu vieraat voivat aloittaa päivänsä ihastuttavalla aamiaisella, joka sisältää paikallisia erikoisuuksia, lämpimiä ruokia, tuoreita leivonnaisia ​​ja laajan valikoiman juomia, jotka ilmentävät italialaisen vieraanvaraisuuden runsaita makuja.

Costermano sul Gardassa sijaitsevasta huoneistohotellista on kauniit näkymät ympäröiville järville, majesteettisille vuorille ja huolellisesti hoidetuille puutarhoille, jotka ovat ominaisia ​​Gardajärven maisemille. Vaikka Relais Villa Olivi tarjoaa rauhallisen pakopaikan, se on edelleen saavutettavissa suosituille alueellisille nähtävyyksille. Gardaland, tunnettu teemapuisto, sijaitsee 23 km:n päässä, ja Veronan lentokentälle on 33 km:n matka. Asiakkaat voivat myös tutustua läheisiin kiinnostaviin kohteisiin, kuten Terme Sirmioneen, joka tunnetaan lämpövesistään, ja historialliseen Castelvecchion siltaan, jotka tarjoavat mahdollisuuksia tutustua alueen kulttuuri- ja luonnonkauneuteen. Tämä huoneistohotelli on ihanteellinen tukikohta Gardajärven ja sen ympäristön viehätyksen kokemiseen.

Usein kysytyt kysymykset — Relais Villa Olivi

Mikä tekee Relais Villa Olivista ainutlaatuisen valinnan Gardajärven rannalla?
Relais Villa Olivi erottuu edukseen 3 tähden huoneistohotellina Costermano sul Gardassa, ja se tarjoaa tyylikkäät puitteet infinity-altaan, aurinkoterassin ja rehevän puutarhan kera. Vieraat arvostavat yhdistelmää moderneja mukavuuksia, kuten kuntokeskusta, poreallasta ja saunaa, joissa on rauhallinen tunnelma ja kauniit näkymät järville, vuorille ja puutarhoihin. Sen romanttinen ravintola, jossa tarjoillaan erilaisia ​​italialaisia ​​ruokia, parantaa entisestään ainutlaatuista vieraskokemusta.
Missä Relais Villa Olivi sijaitsee ja mitkä ovat lähimmät nähtävyydet?
Relais Villa Olivi sijaitsee Costermano sul Gardassa ja tarjoaa viehättävät näkymät ympäröivään luonnonmaisemaan. Huoneistohotelli sijaitsee kätevästi 23 km:n päässä Gardalandista, suositusta teemapuistosta, ja 33 km:n päässä Veronan lentokentältä. Asiakkaat pääsevät myös helposti Terme Sirmioneen, joka tunnetaan lämpökylpylöistään, ja historialliselle Castelvecchio-sillalle, joka tarjoaa kulttuuri- ja virkistysmahdollisuuksia lähistöllä.
Mitä ruokailuvaihtoehtoja majoituspaikassa Relais Villa Olivi on tarjolla?
Huoneistohotellissa on romanttinen ravintola, joka on erikoistunut italialaisen keittiön herkkuihin ja joka palvelee erilaisia ​​makuja. Asiakkaat voivat nauttia erilaisia ​​ruokia, ja tarjolla on harkittuja kasvissyöjiä, vegaanisia ja gluteenittomia vaihtoehtoja. Aamiainen on kattava, ja se sisältää paikallisia erikoisuuksia, lämpimiä ruokia, tuoreita leivonnaisia ​​ja laajan valikoiman juomia, mikä takaa ilahduttavan alun jokaiselle päivälle.
Sopiiko Relais Villa Olivi Gardajärvellä vieraileville perheille?
Kyllä, Relais Villa Olivi sopii hyvin perheille. Huoneistohotelli tarjoaa perhehuoneita, jotka tarjoavat mukavaa majoitusta lasten kanssa matkustaville vieraille. Lisäksi infinity-uima-allas ja rehevä puutarha tarjoavat nautinnollisia tiloja rentoutumiseen ja vapaa-ajan viettoon kaikenikäisille kiinteistön tyylikkäässä ympäristössä Costermano sul Gardassa.
Mitä mukavuuksia huoneistohotelli tarjoaa rentoutumiseen ja hyvinvointiin?
Relais Villa Olivi tarjoaa useita mukavuuksia, jotka keskittyvät asiakkaiden rentoutumiseen ja hyvinvointiin. Näitä ovat infinity-allas ja aurinkoterassi Välimeren ilmastosta nauttimiseen. Asiakkaat voivat virkistäytyä paikan päällä olevassa kuntokeskuksessa, solariumissa, porealtaassa ja saunassa, jotka tarjoavat erilaisia ​​rentoutumisvaihtoehtoja ja hyvinvoinnin ylläpitämistä Costermano sul Gardassa oleskelunsa aikana.
Onko Relais Villa Olivi pysäköinti ja internetyhteys?
Kyllä, Relais Villa Olivin vieraiden käytettävissä on ilmaisia ​​mukavuutta ajatellen. Huoneistohotelli tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden kaikissa tiloissa, mikä varmistaa yhteyden kaikille vierailijoille. Lisäksi paikan päällä on ilmainen yksityinen pysäköintimahdollisuus, joka tarjoaa turvallisen ja vaivattoman ratkaisun Costermano sul Gardaan autolla matkustaville asiakkaille.
Millaisia ​​näkymiä vieraat voivat odottaa Relais Villa Olivilta?
Relais Villa Olivin vieraat voivat odottaa luonnonkauniita näkymiä, jotka vangitsevat Gardajärven alueen luonnonkauneuden. Majoituspaikka tarjoaa viehättävät näkymät ympäröiville järville, majesteettisille vuorille ja huolellisesti hoidetuille reheville puutarhoille huoneistohotellin alueella. Nämä näkymät lisäävät Costermano sul Gardan rauhallista ja eleganttia ilmapiiriä.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Sijainti & yhteystiedot

Relais Villa Olivi
★★★
Via Salita Olivi, 45
Costermano sul Garda (VR)
Italia
+39-347.6963786 Website

Palvelut & tilat

Swimming Pool
Restaurant
Bar
Free WiFi
Parking
Free Parking
Air Conditioning
Breakfast
Room Service
Accessible

Lähialueen nähtävyydet

Gardaland 16 km
Caneva Aquapark 18 km
Movieland Park 24 km
Funivia Monte Baldo 30 km
Parco Giardino Sigurtà 32 km
Arena di Verona 36 km
Verona 36 km
Grotte di Catullo 37 km
Il Vittoriale 65 km
Mantova 65 km
Cascate del Varone 66 km
Brescia 69 km
Trento 80 km
Varaa nyt
🏨

Are you the owner or manager of Relais Villa Olivi?

Hallitse yritystietojasi ja seuraa kävijöitäsi

7 124 vierasta vieraili Relais Villa Olivi:ssä viimeisen 365 päivän aikana, päivittäinen keskiarvo 19,5 käyntiä ja huippu 1 105 kuukaudessa Sep 2025 joista 99% Desktop ja 1% Mobiili.

Germany
Italia
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
USA
Denmark

Reaaliaikaiset tilastot, tekoälybotit ja web-ryömijät suodatetaan — tiedot kuvaavat vain todellisia ihmiskäyntejä — päivitetään kuun 2. päivänä · V24