GardaLake.com
Hotel Relais Vecchio Maso - 4 star hotels in Trento, Lake Garda, Italy

Hotel Relais Vecchio Maso, Trento

★★★★

📍 Strada Monastero Sant'anna, Trento

🍽️ Ravintola 🍸 Bar 🏊 Allas 💆 Spa 🅿️ Pysäköinti 📶 WiFi
Varaa nyt Soita

Hotel Relais Vecchio Maso on Trentossa sijaitseva 4 tähden majoitusliike, joka tarjoaa tyylikkään majoituskokemuksen, johon kuuluu puutarha, terassi ja romanttinen ravintola. Tämä majoitusliike tarjoaa asiakkailleen viihtyisän oleskelun ja tarjoaa mukavuuksia, kuten baarin, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja käteviä palveluita, kuten yksityisen sisään- ja uloskirjautumisen, oleskelutilan ja hissin. Asiakkaille on tarjolla myös concierge-palvelu ja ilmainen pysäköintimahdollisuus paikan päällä, mikä varmistaa saumattoman saapumis- ja lähtökokemuksen Gardajärven alueella. Hotellin romanttinen ravintola on kohokohta, ja siellä tarjoillaan illallinen viehättävässä ympäristössä. Aamut alkavat mannermaisella, buffetaamiaisella tai perinteisellä italialaisella aamiaisvaihtoehdolla, jotka tarjoavat erilaisia ​​makuja. Muita paikan päällä olevia mukavuuksia ovat minimarket tärkeimmille tavaroille, päivittäinen siivous koskemattomaan ympäristöön ja ulkoistuinalueet, jotka sopivat rentoutumiseen. Erityistarpeita matkustaville majoituspaikka tarjoaa myös kampaajan, turvallisen polkupyöräpysäköinnin ja suksivaraston, mikä heijastaa harkittua huomiota vieraiden mukavuuteen. …

Lue lisää →

Sijainti & yhteystiedot

Strada Monastero Sant'anna
Trento (TN)
Italia
+39-0461.866615 📍 Avaa Google Mapsissa

Palvelut & tilat

Swimming PoolSpa & WellnessRestaurantBarFree WiFiParkingFree ParkingBreakfastRoom ServiceIndoor PoolAccessible

Lähialueen nähtävyydet

Trento 8 km
Cascate del Varone 38 km
Funivia Monte Baldo 52 km
Il Vittoriale 79 km
Gardaland 94 km
Movieland Park 96 km
Caneva Aquapark 96 km
Parco Giardino Sigurtà 104 km
Arena di Verona 106 km
Verona 106 km
Grotte di Catullo 108 km
Mantova 135 km
Brescia 141 km

Usein kysytyt kysymykset

Missä Hotel Relais Vecchio Maso sijaitsee?
Hotel Relais Vecchio Maso sijaitsee Trentossa laajemmalla Gardajärven alueella Italiassa. Tämä sijainti tarjoaa kätevän pääsyn paikallisille nähtävyyksille, kuten MUSE-tiedemuseolle, Piazza Duomolle ja Monte Bondonelle, jotka kaikki ovat 9 km:n säteellä. Kiinteistö on ihanteellinen tukikohta sekä Trenton kaupunkiin että läheisiin luontokohteisiin tutustumiseen.
Mitä ruokailuvaihtoehtoja hotellissa on?
Hotellissa on romanttinen ravintola, jossa tarjoillaan illallista, ja se tarjoaa vieraille ihastuttavan kulinaarisen kokemuksen paikan päällä. Asiakkaat voivat valita mannermaisen, buffetaamiaisen tai perinteisen italialaisen aamiaisen, mikä varmistaa monipuolisen alun päivälle. Baari on myös saatavilla juomia ja rentoutumista varten.
Tarjoaako Hotel Relais Vecchio Maso pysäköintiä ja muita palveluita?
Kyllä, majoitusliike tarjoaa asiakkailleen ilmaisen pysäköinnin paikan päällä, mikä lisää mukavuutta autolla matkustaville. Lisäpalveluihin kuuluvat yksityinen sisään- ja uloskirjautuminen, concierge-palvelu, hissi ja oleskelutila. Päivittäinen siivous, minimarket ja palvelut, kuten polkupyöräpysäköinti ja suksivarasto, parantavat entisestään vieraiden kokemusta.
Mitä mukavuuksia hotellissa on rentoutumiseen?
Hotel Relais Vecchio Maso tarjoaa useita rentoutumiseen suunniteltuja mukavuuksia. Vieraat voivat nauttia hotellin puutarhasta ja terassista, jotka tarjoavat miellyttävät ulkotilat. Vieraiden käytettävissä on myös ulkouima-allas, joka on täydellinen rentoutumiseen Trentoon tai laajemmalla Gardajärven alueella vietetyn päivän jälkeen.
Sopiiko hotelli perheille tai ulkoilua etsiville?
Vaikka hotellista ei ole suoraa pääsyä järvelle, sen sijainti Trentossa tarjoaa sen lähelle luonnonnähtävyyksiä, kuten Molveno-järvi (39 km) ja Varone-vesiputous (38 km), jotka sopivat päiväretkille. Polkupyöräpysäköinnin ja suksivaraston saatavuus viittaa siihen, että se sopii vieraille, jotka ovat kiinnostuneita ulkoilusta ympäröivällä Gardajärven alueella ja Dolomiittien juurella.
Mitkä ovat lähimmät liikenneyhteydet Hotel Relais Vecchio Masoon?
Hotelliin pääsee autolla, ja paikan päällä on ilmainen pysäköintimahdollisuus. Lentomatkustajille Bolzanon lentoasema sijaitsee noin 63 km:n päässä. Trenton keskeinen sijainti tarjoaa myös lähellä paikallisia liikennevaihtoehtoja, mikä helpottaa kaupunkiin ja sen ympäristöön tutustumista Gardajärven alueella.
Mikä tekee Hotel Relais Vecchio Masosta ainutlaatuisen valinnan Trentossa?
Hotel Relais Vecchio Maso erottuu 4 tähden elegantista majoituksestaan ​​yhdistettynä romanttiseen ravintolaan ja valikoimaan harkittuja palveluita. Puutarha, terassi, ulkouima-allas ja mukavuudet, kuten yksityinen sisään-/uloskirjautuminen ja suksivarasto, vastaavat matkailijoiden monipuolisiin tarpeisiin ja tarjoavat hienostuneen ja mukavan oleskelun Trenton sydämessä.

Vierailustatistiikat

6 826 vierasta vieraili Hotel Relais Vecchio Maso:ssä viimeisen 365 päivän aikana, päivittäinen keskiarvo 18,7 käyntiä ja huippu 729 kuukaudessa Apr 2026 joista 99% Desktop ja 1% Mobiili.

Suosituimmat kansallisuudet kohteessa Hotel Relais Vecchio Maso

Germany
Italia
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
Reaaliaikaiset tilastot, tekoälybotit ja web-ryömijät suodatetaan — tiedot kuvaavat vain todellisia ihmiskäyntejä — päivitetään kuun 2. päivänä · V18

Arvostellut Gardalake.com-toimitustiimi
Gardajärven asiantuntijoita vuodesta 1988

🏨 Omistaja tai johtaja kohteessa Hotel Relais Vecchio Maso?

Näytä tilastot

GardaLake.com

Gardajärvi Hotellit & Matkaopas

Lisätietoja, päivityksiä ja kumppanuuksia: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Hotel Relais Vecchio Maso - Trento★★★★☆

Hotels
Hotel Relais Vecchio Maso - 4 star hotels in Trento, Lake Garda, Italy

Hotel Relais Vecchio Maso on Trentossa sijaitseva 4 tähden majoitusliike, joka tarjoaa tyylikkään majoituskokemuksen, johon kuuluu puutarha, terassi ja romanttinen ravintola. Tämä majoitusliike tarjoaa asiakkailleen viihtyisän oleskelun ja tarjoaa mukavuuksia, kuten baarin, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja käteviä palveluita, kuten yksityisen sisään- ja uloskirjautumisen, oleskelutilan ja hissin. Asiakkaille on tarjolla myös concierge-palvelu ja ilmainen pysäköintimahdollisuus paikan päällä, mikä varmistaa saumattoman saapumis- ja lähtökokemuksen Gardajärven alueella.

Hotellin romanttinen ravintola on kohokohta, ja siellä tarjoillaan illallinen viehättävässä ympäristössä. Aamut alkavat mannermaisella, buffetaamiaisella tai perinteisellä italialaisella aamiaisvaihtoehdolla, jotka tarjoavat erilaisia ​​makuja. Muita paikan päällä olevia mukavuuksia ovat minimarket tärkeimmille tavaroille, päivittäinen siivous koskemattomaan ympäristöön ja ulkoistuinalueet, jotka sopivat rentoutumiseen. Erityistarpeita matkustaville majoituspaikka tarjoaa myös kampaajan, turvallisen polkupyöräpysäköinnin ja suksivaraston, mikä heijastaa harkittua huomiota vieraiden mukavuuteen.

Trentossa sijaitseva Hotel Relais Vecchio Maso tarjoaa strategisen tukikohdan ympäröivään alueeseen tutustumiseen. Se sijaitsee 8 km:n päässä MUSE-tiedemuseosta ja 9 km:n päässä sekä Piazza Duomolta että Monte Bondonelta, tarjoten pääsyn kulttuurikohteisiin ja luonnonmaisemiin. Vaikka kiinteistö ei ole suoraan Gardajärven rannalla, se on muiden luonnonnähtävyyksien, kuten Molveno-järven (39 km) ja Varonen vesiputouksen (38 km), ulottuvilla, joten se sopii päiväretkistä kiinnostuneille vieraille. Bolzanon lentoasema on 63 km:n päässä, mikä helpottaa matkayhteyksiä.

Asiakkaat kiittävät usein tämän Trenton majoitusliikkeen illallisen laatua, aamiaisvaihtoehtojen monipuolisuutta ja huoneiden yleistä mukavuutta. Tyylikkäiden tilojen ja huomaavaisten palvelujen yhdistelmä luo kutsuvan ilmapiirin matkailijoille, jotka etsivät hienostunutta oleskelua Italian Dolomiittien juurella, lähellä laajempaa Gardajärven aluetta. Löydä hienostunut oleskelu Trentossa, jossa elegantit mukavuudet ja harkitut palvelut odottavat seuraavaa vierailuasi Gardajärven alueelle.

Usein kysytyt kysymykset — Hotel Relais Vecchio Maso

Missä Hotel Relais Vecchio Maso sijaitsee?
Hotel Relais Vecchio Maso sijaitsee Trentossa laajemmalla Gardajärven alueella Italiassa. Tämä sijainti tarjoaa kätevän pääsyn paikallisille nähtävyyksille, kuten MUSE-tiedemuseolle, Piazza Duomolle ja Monte Bondonelle, jotka kaikki ovat 9 km:n säteellä. Kiinteistö on ihanteellinen tukikohta sekä Trenton kaupunkiin että läheisiin luontokohteisiin tutustumiseen.
Mitä ruokailuvaihtoehtoja hotellissa on?
Hotellissa on romanttinen ravintola, jossa tarjoillaan illallista, ja se tarjoaa vieraille ihastuttavan kulinaarisen kokemuksen paikan päällä. Asiakkaat voivat valita mannermaisen, buffetaamiaisen tai perinteisen italialaisen aamiaisen, mikä varmistaa monipuolisen alun päivälle. Baari on myös saatavilla juomia ja rentoutumista varten.
Tarjoaako Hotel Relais Vecchio Maso pysäköintiä ja muita palveluita?
Kyllä, majoitusliike tarjoaa asiakkailleen ilmaisen pysäköinnin paikan päällä, mikä lisää mukavuutta autolla matkustaville. Lisäpalveluihin kuuluvat yksityinen sisään- ja uloskirjautuminen, concierge-palvelu, hissi ja oleskelutila. Päivittäinen siivous, minimarket ja palvelut, kuten polkupyöräpysäköinti ja suksivarasto, parantavat entisestään vieraiden kokemusta.
Mitä mukavuuksia hotellissa on rentoutumiseen?
Hotel Relais Vecchio Maso tarjoaa useita rentoutumiseen suunniteltuja mukavuuksia. Vieraat voivat nauttia hotellin puutarhasta ja terassista, jotka tarjoavat miellyttävät ulkotilat. Vieraiden käytettävissä on myös ulkouima-allas, joka on täydellinen rentoutumiseen Trentoon tai laajemmalla Gardajärven alueella vietetyn päivän jälkeen.
Sopiiko hotelli perheille tai ulkoilua etsiville?
Vaikka hotellista ei ole suoraa pääsyä järvelle, sen sijainti Trentossa tarjoaa sen lähelle luonnonnähtävyyksiä, kuten Molveno-järvi (39 km) ja Varone-vesiputous (38 km), jotka sopivat päiväretkille. Polkupyöräpysäköinnin ja suksivaraston saatavuus viittaa siihen, että se sopii vieraille, jotka ovat kiinnostuneita ulkoilusta ympäröivällä Gardajärven alueella ja Dolomiittien juurella.
Mitkä ovat lähimmät liikenneyhteydet Hotel Relais Vecchio Masoon?
Hotelliin pääsee autolla, ja paikan päällä on ilmainen pysäköintimahdollisuus. Lentomatkustajille Bolzanon lentoasema sijaitsee noin 63 km:n päässä. Trenton keskeinen sijainti tarjoaa myös lähellä paikallisia liikennevaihtoehtoja, mikä helpottaa kaupunkiin ja sen ympäristöön tutustumista Gardajärven alueella.
Mikä tekee Hotel Relais Vecchio Masosta ainutlaatuisen valinnan Trentossa?
Hotel Relais Vecchio Maso erottuu 4 tähden elegantista majoituksestaan ​​yhdistettynä romanttiseen ravintolaan ja valikoimaan harkittuja palveluita. Puutarha, terassi, ulkouima-allas ja mukavuudet, kuten yksityinen sisään-/uloskirjautuminen ja suksivarasto, vastaavat matkailijoiden monipuolisiin tarpeisiin ja tarjoavat hienostuneen ja mukavan oleskelun Trenton sydämessä.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Sijainti & yhteystiedot

Hotel Relais Vecchio Maso
★★★★
Strada Monastero Sant'anna
Trento (TN)
Italia
+39-0461.866615 Website

Palvelut & tilat

Swimming Pool
Spa & Wellness
Restaurant
Bar
Free WiFi
Parking
Free Parking
Breakfast
Room Service
Indoor Pool
Accessible

Lähialueen nähtävyydet

Trento 8 km
Cascate del Varone 38 km
Funivia Monte Baldo 52 km
Il Vittoriale 79 km
Gardaland 94 km
Movieland Park 96 km
Caneva Aquapark 96 km
Parco Giardino Sigurtà 104 km
Arena di Verona 106 km
Verona 106 km
Grotte di Catullo 108 km
Mantova 135 km
Brescia 141 km
Varaa nyt
🏨

Are you the owner or manager of Hotel Relais Vecchio Maso?

Hallitse yritystietojasi ja seuraa kävijöitäsi

6 826 vierasta vieraili Hotel Relais Vecchio Maso:ssä viimeisen 365 päivän aikana, päivittäinen keskiarvo 18,7 käyntiä ja huippu 729 kuukaudessa Apr 2026 joista 99% Desktop ja 1% Mobiili.

Germany
Italia
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore

Reaaliaikaiset tilastot, tekoälybotit ja web-ryömijät suodatetaan — tiedot kuvaavat vain todellisia ihmiskäyntejä — päivitetään kuun 2. päivänä · V18