GardaLake.com
Le Corti Caterina by Whale Homes - hotels in Lonato del Garda, Lake Garda, Italy

Le Corti Caterina by Whale Homes, Lonato del Garda

📍 Bettola, Lonato del Garda

📶 WiFi
Varaa nyt

Le Corti Caterina by Whale Homes on Lonato del Gardassa sijaitseva majoitusliike, joka tarjoaa viihtyisän pohjakerroksen huoneiston vieraille, jotka etsivät yksityistä pakopaikkaa Gardajärven lähellä. Tässä majoituksessa on oma puutarha ja terassi, jotka tarjoavat ihanteellisen paikan rentoutumiseen. Vieraat voivat nauttia moderneista mukavuuksista, kuten ilmastoinnista, ilmaisesta Wi-Fi:stä yleisissä tiloissa ja täysin varustetusta keittiöstä, jossa on pesukone ja ruokapöytä. Huoneistossa on myös oma kylpyhuone ja suoratoistopalvelut viihdettä varten. Gardajärven alueen sydämessä sijaitseva Le Corti Caterina on kätevällä paikalla paikallisiin nähtävyyksiin tutustumista varten. Desenzanon linna on lyhyen matkan päässä, ja Terme Sirmione - Virgilio ja San Martino della Battaglian torni ovat saatavilla päiväretkille. Perheet ja teemapuiston ystävät arvostavat Gardalandin läheisyyttä. Sijainti tarjoaa rauhallisen tukikohdan kaukana välittömästä järvenmeren vilinästä, mutta silti hyvät yhteydet laajempaan alueeseen …

Lue lisää →

Sijainti & yhteystiedot

Bettola
Lonato del Garda (BS)
Italia
📍 Avaa Google Mapsissa

Palvelut & tilat

Free WiFi

Lähialueen nähtävyydet

Grotte di Catullo 16 km
Gardaland 24 km
Caneva Aquapark 24 km
Movieland Park 24 km
Brescia 25 km
Il Vittoriale 28 km
Parco Giardino Sigurtà 34 km
Arena di Verona 49 km
Verona 49 km
Funivia Monte Baldo 73 km
Mantova 75 km
Cascate del Varone 97 km
Trento 111 km

Usein kysytyt kysymykset

Missä Whale Homesin Le Corti Caterina sijaitsee?
Le Corti Caterina by Whale Homes sijaitsee Lonato del Gardassa Gardajärven alueella Italiassa. Se tarjoaa pohjakerroksen huoneiston, johon kuuluu oma puutarha ja terassi.
Mitä palveluja Le Corti Caterina tarjoaa?
Huoneistossa on ilmastointi, ilmainen WiFi yleisissä tiloissa, täysin varustettu keittiö, pesukone, oma kylpyhuone, ruokapöytä, sohva ja suoratoistopalvelut.
Miten Le Corti Caterina by Whale Homes sopii kuljetukseen?
Kiinteistö on 37 km:n päässä Veronan lentokentältä ja tarjoaa kätevän pääsyn matkailijoille. Vaikka julkisen liikenteen erityistietoja ei anneta, sen sijainti mahdollistaa ympäröivän alueen tutkimisen.
Onko kiinteistössä ruokailumahdollisuuksia?
Le Corti Caterina by Whale Homes tarjoaa täysin varustetun keittiön, jossa asiakkaat voivat valmistaa omat ateriansa. Huoneistossa on myös ruokapöytä.
Sopiiko tämä asunto perheille?
Huoneiston yksityinen puutarha ja terassi sekä sen läheisyys nähtävyyksiin, kuten Gardaland, tekevät siitä mahdollisesti sopivan vaihtoehdon perheille, jotka etsivät mukavaa tukikohtaa.
Mitä nähtävyyksiä lähellä on?
Tärkeimpiä nähtävyyksiä ovat Desenzanon linna (9 km:n päässä), Terme Sirmione - Virgilio ja San Martino della Battaglian torni (15 km:n päässä) ja Gardaland (24 km:n päässä).
Mikä tekee tästä majoituksesta ainutlaatuisen?
Ainutlaatuinen vetovoima piilee sen pohjakerroksen huoneiston pohjaratkaisussa, jossa on oma puutarha ja terassi, joka tarjoaa eristäytynemmän ja henkilökohtaisemman asuintilan kaukana tyypillisistä hotelliympäristöistä.

Vierailustatistiikat

6 239 vierasta vieraili Le Corti Caterina by Whale Homes:ssä viimeisen 365 päivän aikana, päivittäinen keskiarvo 17,1 käyntiä ja huippu 765 kuukaudessa Apr 2026 joista 100% Desktop ja 0% Mobiili.

Suosituimmat kansallisuudet kohteessa Le Corti Caterina by Whale Homes

Germany
Italia
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
Brazil
Reaaliaikaiset tilastot, tekoälybotit ja web-ryömijät suodatetaan — tiedot kuvaavat vain todellisia ihmiskäyntejä — päivitetään kuun 2. päivänä · V15

Arvostellut Gardalake.com-toimitustiimi
Gardajärven asiantuntijoita vuodesta 1988

🏨 Omistaja tai johtaja kohteessa Le Corti Caterina by Whale Homes?

Näytä tilastot

GardaLake.com

Gardajärvi Hotellit & Matkaopas

Lisätietoja, päivityksiä ja kumppanuuksia: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Le Corti Caterina by Whale Homes - Lonato del Garda

Hotels
Le Corti Caterina by Whale Homes - hotels in Lonato del Garda, Lake Garda, Italy

Le Corti Caterina by Whale Homes on Lonato del Gardassa sijaitseva majoitusliike, joka tarjoaa viihtyisän pohjakerroksen huoneiston vieraille, jotka etsivät yksityistä pakopaikkaa Gardajärven lähellä. Tässä majoituksessa on oma puutarha ja terassi, jotka tarjoavat ihanteellisen paikan rentoutumiseen. Vieraat voivat nauttia moderneista mukavuuksista, kuten ilmastoinnista, ilmaisesta Wi-Fi:stä yleisissä tiloissa ja täysin varustetusta keittiöstä, jossa on pesukone ja ruokapöytä. Huoneistossa on myös oma kylpyhuone ja suoratoistopalvelut viihdettä varten. Gardajärven alueen sydämessä sijaitseva Le Corti Caterina on kätevällä paikalla paikallisiin nähtävyyksiin tutustumista varten. Desenzanon linna on lyhyen matkan päässä, ja Terme Sirmione - Virgilio ja San Martino della Battaglian torni ovat saatavilla päiväretkille. Perheet ja teemapuiston ystävät arvostavat Gardalandin läheisyyttä. Sijainti tarjoaa rauhallisen tukikohdan kaukana välittömästä järvenmeren vilinästä, mutta silti hyvät yhteydet laajempaan alueeseen tutustumiseen ja Veronan lentokentälle pääsemiseen.

Usein kysytyt kysymykset — Le Corti Caterina by Whale Homes

Missä Whale Homesin Le Corti Caterina sijaitsee?
Le Corti Caterina by Whale Homes sijaitsee Lonato del Gardassa Gardajärven alueella Italiassa. Se tarjoaa pohjakerroksen huoneiston, johon kuuluu oma puutarha ja terassi.
Mitä palveluja Le Corti Caterina tarjoaa?
Huoneistossa on ilmastointi, ilmainen WiFi yleisissä tiloissa, täysin varustettu keittiö, pesukone, oma kylpyhuone, ruokapöytä, sohva ja suoratoistopalvelut.
Miten Le Corti Caterina by Whale Homes sopii kuljetukseen?
Kiinteistö on 37 km:n päässä Veronan lentokentältä ja tarjoaa kätevän pääsyn matkailijoille. Vaikka julkisen liikenteen erityistietoja ei anneta, sen sijainti mahdollistaa ympäröivän alueen tutkimisen.
Onko kiinteistössä ruokailumahdollisuuksia?
Le Corti Caterina by Whale Homes tarjoaa täysin varustetun keittiön, jossa asiakkaat voivat valmistaa omat ateriansa. Huoneistossa on myös ruokapöytä.
Sopiiko tämä asunto perheille?
Huoneiston yksityinen puutarha ja terassi sekä sen läheisyys nähtävyyksiin, kuten Gardaland, tekevät siitä mahdollisesti sopivan vaihtoehdon perheille, jotka etsivät mukavaa tukikohtaa.
Mitä nähtävyyksiä lähellä on?
Tärkeimpiä nähtävyyksiä ovat Desenzanon linna (9 km:n päässä), Terme Sirmione - Virgilio ja San Martino della Battaglian torni (15 km:n päässä) ja Gardaland (24 km:n päässä).
Mikä tekee tästä majoituksesta ainutlaatuisen?
Ainutlaatuinen vetovoima piilee sen pohjakerroksen huoneiston pohjaratkaisussa, jossa on oma puutarha ja terassi, joka tarjoaa eristäytynemmän ja henkilökohtaisemman asuintilan kaukana tyypillisistä hotelliympäristöistä.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Sijainti & yhteystiedot

Le Corti Caterina by Whale Homes
Bettola
Lonato del Garda (BS)
Italia
Website

Palvelut & tilat

Free WiFi

Lähialueen nähtävyydet

Grotte di Catullo 16 km
Gardaland 24 km
Caneva Aquapark 24 km
Movieland Park 24 km
Brescia 25 km
Il Vittoriale 28 km
Parco Giardino Sigurtà 34 km
Arena di Verona 49 km
Verona 49 km
Funivia Monte Baldo 73 km
Mantova 75 km
Cascate del Varone 97 km
Trento 111 km
Varaa nyt
🏨

Are you the owner or manager of Le Corti Caterina by Whale Homes?

Hallitse yritystietojasi ja seuraa kävijöitäsi

6 239 vierasta vieraili Le Corti Caterina by Whale Homes:ssä viimeisen 365 päivän aikana, päivittäinen keskiarvo 17,1 käyntiä ja huippu 765 kuukaudessa Apr 2026 joista 100% Desktop ja 0% Mobiili.

Germany
Italia
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
Brazil

Reaaliaikaiset tilastot, tekoälybotit ja web-ryömijät suodatetaan — tiedot kuvaavat vain todellisia ihmiskäyntejä — päivitetään kuun 2. päivänä · V15