GardaLake.com
Garda Hill Boutique Apartments - accommodation in Soiano del Lago, Lake Garda, Italy

Garda Hill Boutique Apartments, Soiano del Lago

📍 Via Brescia 15, Soiano del Lago

🏊 Allas 🅿️ Pysäköinti 📶 WiFi
Varaa nyt

Garda Hill Boutique Apartments on agriturismo, joka tarjoaa boutique-huoneistoja Soiano del Lagossa, joka sijaitsee eteläisen Gardajärven moreenikukkuloilla. Hotellissa on panoraamaaltaat ja oma kuntokeskus. Tämä majoituspaikka tarjoaa rauhallisen pakopaikan ainutlaatuisella ympäristöllään Gardajärven maiseman lempeän aaltoilun keskellä. Vieraat voivat nauttia virkistävästä uima-altaasta, joka on harkiten suunniteltu ja jonka panoraamaterassilta on laajat näkymät ympäröiville kukkuloille ja kaukaiselle järvelle, mikä luo ihanteellisen paikan rentoutumiseen Italian auringon alla. Majoitus koostuu hyvin varustelluista boutique-huoneistoista, jotka tarjoavat mukavan ja yksityisen tukikohdan alueeseen tutustumiselle. Kutsuvan allasalueen lisäksi kiinteistössä on rauhallinen puutarha, joka on täydellinen rauhallisiin kävelyretkiin tai hiljaisiin hetkiin. Niille, jotka haluavat ylläpitää rutiinejaan, on käytettävissä kuntokeskus paikan päällä. Käytännön mukavuudet, kuten ilmainen WiFi, varmistavat yhteyden koko oleskelun ajan, ja ilmainen pysäköinti lisää mukavuutta autolla saapuville vieraille, mikä …

Lue lisää →

Sijainti & yhteystiedot

Via Brescia 15
Soiano del Lago (BS)
Italia
📍 Avaa Google Mapsissa

Palvelut & tilat

Swimming PoolFitness CentreFree WiFiParkingGardenTerrace

Lähialueen nähtävyydet

Il Vittoriale 18 km
Grotte di Catullo 21 km
Caneva Aquapark 29 km
Movieland Park 29 km
Gardaland 30 km
Brescia 31 km
Parco Giardino Sigurtà 38 km
Arena di Verona 53 km
Verona 53 km
Cascate del Varone 59 km
Funivia Monte Baldo 78 km
Mantova 78 km
Trento 116 km

Usein kysytyt kysymykset

Missä Garda Hill Boutique Apartments sijaitsee?
Garda Hill Boutique Apartments sijaitsee Soiano del Lagossa, viehättävällä paikkakunnalla eteläisen Gardajärven moreenikukkuloilla, Italiassa. Tämä rauhallinen ympäristö tarjoaa kauniit näkymät, ja se sijaitsee noin 10 km:n päässä suuremmasta järvenrantakaupungista Desenzanosta ja tarjoaa kätevän pääsyn paikallisille nähtävyyksille ja liikenneyhteyksille.
Millaista majoitusta Garda Hill Boutique Apartments tarjoaa?
Kiinteistö toimii agriturismona ja tarjoaa boutique-huoneistoja, jotka on suunniteltu mukavuuteen ja yksityisyyteen. Vieraat voivat odottaa yhdistelmää maaseudun charmia ja moderneja mukavuuksia, jotka tarjoavat ainutlaatuisen oleskelukokemuksen Gardajärven alueen maatalousmaiseman sydämessä.
Mitä palveluja Garda Hill Boutique Apartments tarjoaa?
Vieraat voivat nauttia erilaisista mukavuuksista, kuten panoraamaaltaista ja pääuima-altaasta panoraamaterassilla, rauhallisesta puutarhasta ja kuntokeskuksesta. Käytännön mukavuuksia, kuten ilmainen WiFi, on saatavilla kaikissa tiloissa sekä ilmainen pysäköinti autolla matkustaville.
Sopiiko Garda Hill Boutique Apartments perheille?
Garda Hill Boutique Apartmentsin tilavat boutique-huoneistot, puutarha ja uima-altaat voivat olla sopiva vaihtoehto perheille, jotka etsivät rentoa ja yksityistä ympäristöä. Agriturismo-ympäristö moreenikukkuloilla tarjoaa rauhallisen taustan perhelomalle lähellä Gardajärveä.
Mikä tekee Garda Hill Boutique Apartmentsista ainutlaatuisen yöpymispaikan?
Sen eroavuus agriturismona, joka tarjoaa boutique-huoneistoja eteläisen Gardajärven moreenimäisillä kukkuloilla, erottaa sen muista. Kiinteistön panoraamaaltaat ja terassi tarjoavat poikkeukselliset näkymät yhdistäen maaseudun rauhallisuuden hyvin varustetun majoituksen mukavuuteen. Kaikki Gardajärven nähtävyydet ovat ulottuvillasi.
Mitkä ovat tyypilliset sisään- ja uloskirjautumisajat?
Vaikka tiettyjä aikoja ei ilmoiteta, useimmat Gardajärven alueen kiinteistöt tarjoavat yleensä sisäänkirjautumisen puolivälistä iltapäivällä, yleensä klo 15.00-18.00. Uloskirjautuminen on yleensä ajoitettu aamulla, usein noin klo 10.00. Asiakkaita kehotetaan vahvistamaan tarkat kellonajat suoraan majoituspaikalta ennen saapumistaan.

Vierailustatistiikat

6 212 vierasta vieraili Garda Hill Boutique Apartments:ssä viimeisen 365 päivän aikana, päivittäinen keskiarvo 17,0 käyntiä ja huippu 698 kuukaudessa Apr 2026 joista 100% Desktop ja 0% Mobiili.

Suosituimmat kansallisuudet kohteessa Garda Hill Boutique Apartments

Germany
Italia
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
China
HK
Reaaliaikaiset tilastot, tekoälybotit ja web-ryömijät suodatetaan — tiedot kuvaavat vain todellisia ihmiskäyntejä — päivitetään kuun 2. päivänä · V8

Arvostellut Gardalake.com-toimitustiimi
Gardajärven asiantuntijoita vuodesta 1988

🏨 Omistaja tai johtaja kohteessa Garda Hill Boutique Apartments?

Näytä tilastot

GardaLake.com

Gardajärvi Hotellit & Matkaopas

Lisätietoja, päivityksiä ja kumppanuuksia: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Garda Hill Boutique Apartments - Soiano del Lago

Garda Hill Boutique Apartments - accommodation in Soiano del Lago, Lake Garda, Italy

Garda Hill Boutique Apartments on agriturismo, joka tarjoaa boutique-huoneistoja Soiano del Lagossa, joka sijaitsee eteläisen Gardajärven moreenikukkuloilla. Hotellissa on panoraamaaltaat ja oma kuntokeskus. Tämä majoituspaikka tarjoaa rauhallisen pakopaikan ainutlaatuisella ympäristöllään Gardajärven maiseman lempeän aaltoilun keskellä. Vieraat voivat nauttia virkistävästä uima-altaasta, joka on harkiten suunniteltu ja jonka panoraamaterassilta on laajat näkymät ympäröiville kukkuloille ja kaukaiselle järvelle, mikä luo ihanteellisen paikan rentoutumiseen Italian auringon alla.

Majoitus koostuu hyvin varustelluista boutique-huoneistoista, jotka tarjoavat mukavan ja yksityisen tukikohdan alueeseen tutustumiselle. Kutsuvan allasalueen lisäksi kiinteistössä on rauhallinen puutarha, joka on täydellinen rauhallisiin kävelyretkiin tai hiljaisiin hetkiin. Niille, jotka haluavat ylläpitää rutiinejaan, on käytettävissä kuntokeskus paikan päällä. Käytännön mukavuudet, kuten ilmainen WiFi, varmistavat yhteyden koko oleskelun ajan, ja ilmainen pysäköinti lisää mukavuutta autolla saapuville vieraille, mikä helpottaa Soiano del Lagoon ja sen viehättävään ympäristöön tutustumista.

Soiano del Lagossa sijaitseva agriturismo hyötyy sijainnistaan ​​moreenikukkuloilla ja tarjoaa rauhallisen ilmapiirin kaukana vilkkaimmista järvenrantakaupungeista. Tämä sijainti tarjoaa makua aidosta italialaisesta maaseutuelämästä, jolle on tunnusomaista oliivi- ja viinitarhat, jotka viihtyvät Gardajärven välimerellisessä mikroilmastossa. Kiinteistö sijaitsee myös kätevästi noin 10 km:n päässä Desenzanosta, elävästä järven etelärannalla sijaitsevasta kaupungista, joka tarjoaa lisää ruokailu-, ostos- ja liikennevaihtoehtoja. Garda Hill Boutique Apartments tarjoaa kutsuvan ympäristön niille, jotka etsivät yhdistelmää rauhaa, mukavuutta ja pääsyä Gardajärven luonnonkauneuteen.

Löydä rauhallinen pakopaikka moreenikukkuloilla, joissa mukavuus kohtaa Gardajärven alueen luonnollisen viehätyksen.

Usein kysytyt kysymykset — Garda Hill Boutique Apartments

Missä Garda Hill Boutique Apartments sijaitsee?
Garda Hill Boutique Apartments sijaitsee Soiano del Lagossa, viehättävällä paikkakunnalla eteläisen Gardajärven moreenikukkuloilla, Italiassa. Tämä rauhallinen ympäristö tarjoaa kauniit näkymät, ja se sijaitsee noin 10 km:n päässä suuremmasta järvenrantakaupungista Desenzanosta ja tarjoaa kätevän pääsyn paikallisille nähtävyyksille ja liikenneyhteyksille.
Millaista majoitusta Garda Hill Boutique Apartments tarjoaa?
Kiinteistö toimii agriturismona ja tarjoaa boutique-huoneistoja, jotka on suunniteltu mukavuuteen ja yksityisyyteen. Vieraat voivat odottaa yhdistelmää maaseudun charmia ja moderneja mukavuuksia, jotka tarjoavat ainutlaatuisen oleskelukokemuksen Gardajärven alueen maatalousmaiseman sydämessä.
Mitä palveluja Garda Hill Boutique Apartments tarjoaa?
Vieraat voivat nauttia erilaisista mukavuuksista, kuten panoraamaaltaista ja pääuima-altaasta panoraamaterassilla, rauhallisesta puutarhasta ja kuntokeskuksesta. Käytännön mukavuuksia, kuten ilmainen WiFi, on saatavilla kaikissa tiloissa sekä ilmainen pysäköinti autolla matkustaville.
Sopiiko Garda Hill Boutique Apartments perheille?
Garda Hill Boutique Apartmentsin tilavat boutique-huoneistot, puutarha ja uima-altaat voivat olla sopiva vaihtoehto perheille, jotka etsivät rentoa ja yksityistä ympäristöä. Agriturismo-ympäristö moreenikukkuloilla tarjoaa rauhallisen taustan perhelomalle lähellä Gardajärveä.
Mikä tekee Garda Hill Boutique Apartmentsista ainutlaatuisen yöpymispaikan?
Sen eroavuus agriturismona, joka tarjoaa boutique-huoneistoja eteläisen Gardajärven moreenimäisillä kukkuloilla, erottaa sen muista. Kiinteistön panoraamaaltaat ja terassi tarjoavat poikkeukselliset näkymät yhdistäen maaseudun rauhallisuuden hyvin varustetun majoituksen mukavuuteen. Kaikki Gardajärven nähtävyydet ovat ulottuvillasi.
Mitkä ovat tyypilliset sisään- ja uloskirjautumisajat?
Vaikka tiettyjä aikoja ei ilmoiteta, useimmat Gardajärven alueen kiinteistöt tarjoavat yleensä sisäänkirjautumisen puolivälistä iltapäivällä, yleensä klo 15.00-18.00. Uloskirjautuminen on yleensä ajoitettu aamulla, usein noin klo 10.00. Asiakkaita kehotetaan vahvistamaan tarkat kellonajat suoraan majoituspaikalta ennen saapumistaan.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Sijainti & yhteystiedot

Garda Hill Boutique Apartments
Via Brescia 15
Soiano del Lago (BS)
Italia
Website

Palvelut & tilat

Swimming Pool
Fitness Centre
Free WiFi
Parking
Garden
Terrace

Lähialueen nähtävyydet

Il Vittoriale 18 km
Grotte di Catullo 21 km
Caneva Aquapark 29 km
Movieland Park 29 km
Gardaland 30 km
Brescia 31 km
Parco Giardino Sigurtà 38 km
Arena di Verona 53 km
Verona 53 km
Cascate del Varone 59 km
Funivia Monte Baldo 78 km
Mantova 78 km
Trento 116 km
Varaa nyt
🏨

Are you the owner or manager of Garda Hill Boutique Apartments?

Hallitse yritystietojasi ja seuraa kävijöitäsi

6 212 vierasta vieraili Garda Hill Boutique Apartments:ssä viimeisen 365 päivän aikana, päivittäinen keskiarvo 17,0 käyntiä ja huippu 698 kuukaudessa Apr 2026 joista 100% Desktop ja 0% Mobiili.

Germany
Italia
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
China
HK

Reaaliaikaiset tilastot, tekoälybotit ja web-ryömijät suodatetaan — tiedot kuvaavat vain todellisia ihmiskäyntejä — päivitetään kuun 2. päivänä · V8