GardaLake.com
B&B La Bellavita del Garda Luxury - accommodation in San Felice del Benaco, Lake Garda, Italy

B&B La Bellavita del Garda Luxury, San Felice del Benaco

📍 , San Felice del Benaco

📶 WiFi ❄️ klimatizace
Rezervujte hned

B&B La Bellavita del Garda Luxury je ubytovací zařízení, které se nachází v historické budově v malebném městečku San Felice del Benaco a nabízí hostům jedinečnou a okouzlující atmosféru na břehu Gardského jezera. Tato nemovitost poskytuje osobitý pobyt, který spojuje kouzlo svého dědictví s moderním komfortem, což z něj činí přitažlivou volbu pro cestovatele, kteří zkoumají západní stranu jezera Garda v Itálii. Hosté často chválí hotel za vysoce hodnocenou snídani, pozorné služby poskytované hostitelem a trvale dokonalou čistotu ubytování. Toto zaměření na spokojenost hostů přispívá k příjemnému zážitku v srdci italského jezera. B&B zajišťuje pohodlný zážitek díky svým dobře vybaveným pokojům, z nichž každý má základní vybavení, jako je klimatizace pro ovládání klimatizace a vlastní koupelny s bidety. Mnoho pokojů …

Číst více →

Poloha a kontakt

San Felice del Benaco (BS)
Itálie
📍 Otevřít v Mapách Google

Služby a vybavení

Free WiFiAir ConditioningBreakfastShuttle

Okolní atrakce

Il Vittoriale 9 km
Grotte di Catullo 29 km
Brescia 39 km
Gardaland 41 km
Caneva Aquapark 41 km
Movieland Park 41 km
Parco Giardino Sigurtà 47 km
Cascate del Varone 50 km
Arena di Verona 62 km
Verona 62 km
Funivia Monte Baldo 67 km
Mantova 88 km
Trento 127 km

Často kladené otázky

Kde se B&B La Bellavita del Garda Luxury nachází?
B&B La Bellavita del Garda Luxury se nachází v San Felice del Benaco, půvabném městečku na západním břehu Gardského jezera v Itálii. Nemovitost sídlí v historické budově, což přispívá k jedinečné a přitažlivé atmosféře pro hosty, kteří zkoumají region. Nabízí klidnou základnu pro poznávání místní kultury a přírodních krás jezera.
Jaké vybavení jsou k dispozici pokoje v hotelu B&B La Bellavita del Garda Luxury?
Ubytování v B&B La Bellavita del Garda Luxury je navrženo pro pohodlí a komfort. Každý pokoj má klimatizaci, vlastní koupelnu s bidetem a mnoho z nich nabízí malebný výhled na jezero. Hosté mohou během svého pobytu využívat také moderní vybavení, jako je bezplatné Wi-Fi, minibar pro občerstvení a TV s plochou obrazovkou pro zábavu.
Je B&B La Bellavita del Garda Luxury vhodný pro rodiny?
Ano, B&B La Bellavita del Garda Luxury vychází vstříc rodinám tím, že nabízí vyhrazené rodinné pokoje, které poskytují vhodné ubytování pro ty, kteří cestují s dětmi. Pohodlné prostředí a řada vybavení, včetně bezplatného Wi-Fi, může přispět k příjemnému pobytu pro všechny členy rodiny, kteří prozkoumávají jezero Garda a jeho atrakce.
Jaké možnosti stravování jsou v B&B k dispozici?
Hosté v B&B La Bellavita del Garda Luxury mohou začít svůj den vysoce hodnocenou snídaní, která je mezi návštěvníky často chválena. Zatímco popis nespecifikuje další možnosti stravování, přítomnost minimarketu na místě nabízí pohodlí pro občerstvení a základní předměty. San Felice del Benaco také poskytuje místní kulinářské zážitky.
Jaké pozoruhodné atrakce se nacházejí v okolí B&B La Bellavita del Garda Luxury?
Několik oblíbených atrakcí je přístupných z B&B. Hrad Desenzano je vzdálený přibližně 19 km a nabízí historické objevování. Pro relaxaci se nachází Terme Sirmione - Virgilio asi 25 km od nemovitosti. Rodiny, které hledají zábavu, mohou navštívit Gardaland, hlavní zábavní park, který se nachází přibližně 39 km od hotelu.
Nabízí penzion nějaké dopravní služby?
B&B La Bellavita del Garda Luxury poskytuje hostům pohodlnou placenou kyvadlovou dopravu na letiště. Tato služba může zjednodušit přílety a odlety a spojit hotel s blízkými letišti. Při objevování místní oblasti se hosté obvykle spoléhají na osobní nebo veřejnou dopravu, která je k dispozici v San Felice del Benaco a v širší oblasti jezera Garda.
Proč je B&B La Bellavita del Garda Luxury jedinečným místem k pobytu?
Tento B&B vyniká tím, že sídlí v historické budově a vytváří jedinečnou a okouzlující atmosféru. Nabízí pokoje s výhledem na jezero, což je prvek velmi žádaný v regionu Lago di Garda. Hosté neustále vyzdvihují pozorného hostitele, dokonalou čistotu pokoje a vysoce hodnocenou snídani jako klíčové prvky přispívající k nezapomenutelnému a uspokojivému zážitku.

Statistiky návštěvníků

6 486 hostů navštívilo B&B La Bellavita del Garda Luxury za posledních 365 dní, s průměrem 17,8 návštěv za den a vrcholem 734 v Apr 2026 z toho 93% Desktop a 7% Mobil.

Nejčastěji navštěvující národnosti B&B La Bellavita del Garda Luxury

Německo
Itálie
Nizozemsko
Rakousko
Anglie
Švýcarsko
Belgie
Polsko
Rusko
Singapur
Norsko
Mexiko
HK
Statistiky v reálném čase, AI boti a webové prohlídavky jsou filtrovány — data odráżejí pouze skutečné lidské návštěvy — aktualizováno 2. každého měsíce

Zkontrolováno redakčním týmem Gardalake.com
Odborníci na jezero Garda od roku 1988

🏨 Majitel nebo manažer B&B La Bellavita del Garda Luxury?

Zobrazit statistiky

GardaLake.com

Hotely Lago di Garda & Průvodce

Informace, aktualizace a partnerství: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

B&B La Bellavita del Garda Luxury - San Felice del Benaco

B&B La Bellavita del Garda Luxury - accommodation in San Felice del Benaco, Lake Garda, Italy

B&B La Bellavita del Garda Luxury je ubytovací zařízení, které se nachází v historické budově v malebném městečku San Felice del Benaco a nabízí hostům jedinečnou a okouzlující atmosféru na břehu Gardského jezera. Tato nemovitost poskytuje osobitý pobyt, který spojuje kouzlo svého dědictví s moderním komfortem, což z něj činí přitažlivou volbu pro cestovatele, kteří zkoumají západní stranu jezera Garda v Itálii. Hosté často chválí hotel za vysoce hodnocenou snídani, pozorné služby poskytované hostitelem a trvale dokonalou čistotu ubytování. Toto zaměření na spokojenost hostů přispívá k příjemnému zážitku v srdci italského jezera.

B&B zajišťuje pohodlný zážitek díky svým dobře vybaveným pokojům, z nichž každý má základní vybavení, jako je klimatizace pro ovládání klimatizace a vlastní koupelny s bidety. Mnoho pokojů se také může pochlubit úchvatným výhledem na jezero, což hostům umožňuje ponořit se do klidné krásy jezera Garda přímo z okna. Pro připojení a zábavu je ve všech ubytovacích jednotkách k dispozici bezplatné Wi-Fi, minibar pro pohodlí a TV s plochou obrazovkou. Dostupnost rodinných pokojů vychází vstříc těm, kteří cestují s dětmi, a zajišťuje tak vhodný prostor pro všechny v tomto historickém prostředí.

Kromě soukromých pokojů nabízí B&B La Bellavita del Garda Luxury praktické zařízení navržené tak, aby umocnilo zážitek hostů. V celém objektu je dostupné bezplatné Wi-Fi, díky kterému jsou návštěvníci ve spojení. Pro usnadnění cestování je k dispozici placená kyvadlová doprava na letiště. Přítomnost minimarketu na místě zvyšuje pohodlí pro každodenní potřeby, zatímco služby kadeřníka/kosmetičky poskytují další dotek hýčkání. San Felice del Benaco slouží jako vynikající základna pro objevování širší oblasti Gardského jezera, známého svým středomořským klimatem, olivovými háji a pulzujícími městy u jezer, ztělesňujícími uvolněný italský životní styl.

Zatímco si hosté užívají klidné prostředí San Felice del Benaco, mají snadný přístup k několika pozoruhodným atrakcím. Hrad Desenzano se nachází přibližně 19 km od hotelu a nabízí pohled do místní historie. Pro wellness a relaxaci jsou Terme Sirmione - Virgilio vzdálené 25 km. Rodiny, které hledají zábavu, najdou Gardaland, oblíbený zábavní park, asi 39 km od hotelu. Tento B&B poskytuje příjemné útočiště pro ty, kteří hledají spojení historického kouzla, moderního vybavení a skutečné italské pohostinnosti během návštěvy jezera Garda.

Často kladené otázky — B&B La Bellavita del Garda Luxury

Kde se B&B La Bellavita del Garda Luxury nachází?
B&B La Bellavita del Garda Luxury se nachází v San Felice del Benaco, půvabném městečku na západním břehu Gardského jezera v Itálii. Nemovitost sídlí v historické budově, což přispívá k jedinečné a přitažlivé atmosféře pro hosty, kteří zkoumají region. Nabízí klidnou základnu pro poznávání místní kultury a přírodních krás jezera.
Jaké vybavení jsou k dispozici pokoje v hotelu B&B La Bellavita del Garda Luxury?
Ubytování v B&B La Bellavita del Garda Luxury je navrženo pro pohodlí a komfort. Každý pokoj má klimatizaci, vlastní koupelnu s bidetem a mnoho z nich nabízí malebný výhled na jezero. Hosté mohou během svého pobytu využívat také moderní vybavení, jako je bezplatné Wi-Fi, minibar pro občerstvení a TV s plochou obrazovkou pro zábavu.
Je B&B La Bellavita del Garda Luxury vhodný pro rodiny?
Ano, B&B La Bellavita del Garda Luxury vychází vstříc rodinám tím, že nabízí vyhrazené rodinné pokoje, které poskytují vhodné ubytování pro ty, kteří cestují s dětmi. Pohodlné prostředí a řada vybavení, včetně bezplatného Wi-Fi, může přispět k příjemnému pobytu pro všechny členy rodiny, kteří prozkoumávají jezero Garda a jeho atrakce.
Jaké možnosti stravování jsou v B&B k dispozici?
Hosté v B&B La Bellavita del Garda Luxury mohou začít svůj den vysoce hodnocenou snídaní, která je mezi návštěvníky často chválena. Zatímco popis nespecifikuje další možnosti stravování, přítomnost minimarketu na místě nabízí pohodlí pro občerstvení a základní předměty. San Felice del Benaco také poskytuje místní kulinářské zážitky.
Jaké pozoruhodné atrakce se nacházejí v okolí B&B La Bellavita del Garda Luxury?
Několik oblíbených atrakcí je přístupných z B&B. Hrad Desenzano je vzdálený přibližně 19 km a nabízí historické objevování. Pro relaxaci se nachází Terme Sirmione - Virgilio asi 25 km od nemovitosti. Rodiny, které hledají zábavu, mohou navštívit Gardaland, hlavní zábavní park, který se nachází přibližně 39 km od hotelu.
Nabízí penzion nějaké dopravní služby?
B&B La Bellavita del Garda Luxury poskytuje hostům pohodlnou placenou kyvadlovou dopravu na letiště. Tato služba může zjednodušit přílety a odlety a spojit hotel s blízkými letišti. Při objevování místní oblasti se hosté obvykle spoléhají na osobní nebo veřejnou dopravu, která je k dispozici v San Felice del Benaco a v širší oblasti jezera Garda.
Proč je B&B La Bellavita del Garda Luxury jedinečným místem k pobytu?
Tento B&B vyniká tím, že sídlí v historické budově a vytváří jedinečnou a okouzlující atmosféru. Nabízí pokoje s výhledem na jezero, což je prvek velmi žádaný v regionu Lago di Garda. Hosté neustále vyzdvihují pozorného hostitele, dokonalou čistotu pokoje a vysoce hodnocenou snídani jako klíčové prvky přispívající k nezapomenutelnému a uspokojivému zážitku.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Poloha a kontakt

B&B La Bellavita del Garda Luxury
San Felice del Benaco (BS)
Itálie

Služby a vybavení

Free WiFi
Air Conditioning
Breakfast
Shuttle

Okolní atrakce

Il Vittoriale 9 km
Grotte di Catullo 29 km
Brescia 39 km
Gardaland 41 km
Caneva Aquapark 41 km
Movieland Park 41 km
Parco Giardino Sigurtà 47 km
Cascate del Varone 50 km
Arena di Verona 62 km
Verona 62 km
Funivia Monte Baldo 67 km
Mantova 88 km
Trento 127 km
Rezervujte hned
🏨

Are you the owner or manager of B&B La Bellavita del Garda Luxury?

Spravujte svůj záznam a sledujte své návštěvníky

6 486 hostů navštívilo B&B La Bellavita del Garda Luxury za posledních 365 dní, s průměrem 17,8 návštěv za den a vrcholem 734 v Apr 2026 z toho 93% Desktop a 7% Mobil.

Německo
Itálie
Nizozemsko
Rakousko
Anglie
Švýcarsko
Belgie
Polsko
Rusko
Singapur
Norsko
Mexiko
HK

Statistiky v reálném čase, AI boti a webové prohlídavky jsou filtrovány — data odráżejí pouze skutečné lidské návštěvy — aktualizováno 2. každého měsíce