GardaLake.com
Wohnung mit grandiosem Ausblick - hotels in Tremosine sul Garda, Lake Garda, Italy

Wohnung mit grandiosem Ausblick, Tremosine sul Garda

📍 Via delle Balze 8, Tremosine sul Garda

🅿️ Otopark
Şimdi Rezervasyon Yapın

Wohnung mit grandiosem Ausblick, Tremosine sul Garda'da yer alan bir konaklama işletmesidir ve konfor ve manzara keyfi için tasarlanmış geniş bir daire sunmaktadır. Bu konaklama biriminde iki yatak odası ve bir banyonun yanı sıra Garda Gölü'nün ve çevredeki dağların nefes kesen manzarasını sunan bir teras ve balkon bulunmaktadır. Dairede konukların kolaylıkla yemek hazırlayabilmeleri için kahve makinesi, mikrodalga fırın, fırın, ekmek kızartma makinesi ve elektrikli su ısıtıcısı içeren tam donanımlı bir mutfak bulunmaktadır. Keyifli bir konaklama için TV, saç kurutma makinesi ve temel mutfak eşyaları gibi modern olanaklar da sağlanmaktadır. Konuklar dinlenmek için açık oturma alanından yararlanabilir ve tesis bünyesindeki ücretsiz özel otoparkın rahatlığından yararlanabilirler. Tesis, Varone Şelalesi (19 km) ve Lago di Ledro (32 km) gibi yerel cazibe merkezlerinin keşfedilmeye …

Devamını oku →

Konum ve İletişim

Via delle Balze 8
Tremosine sul Garda (BS)
İtalya
📍 Google Haritalar'da Aç

Hizmetler ve Olanaklar

ParkingFree Parking

Yakın Çevredeki Gezilecek Yerler

Cascate del Varone 19 km
Il Vittoriale 36 km
Funivia Monte Baldo 36 km
Trento 59 km
Grotte di Catullo 70 km
Brescia 75 km
Gardaland 92 km
Movieland Park 94 km
Caneva Aquapark 95 km
Parco Giardino Sigurtà 102 km
Arena di Verona 104 km
Verona 104 km
Mantova 133 km

Sık Sorulan Sorular

Wohnung mit grandiosem Ausblick'in konumu nedir?
Wohnung mit grandiosem Ausblick, İtalya'nın güzel Garda Gölü bölgesinde, Tremosine sul Garda'da yer almaktadır. Etkileyici manzaralara sahip sakin bir ortam sunmaktadır.
Dairenin ana özellikleri nelerdir?
Dairede iki yatak odası, bir banyo, modern aletlerle donatılmış tam donanımlı bir mutfak, bir teras ve panoramik göl ve dağ manzaralı bir balkon bulunmaktadır. Açık havada oturma alanı da mevcuttur.
Tesis bünyesinde otopark mevcut mu?
Evet, konuklar konaklamaları süresince araçlar için rahat ve güvenli depolama olanağı sağlayan tesis bünyesindeki ücretsiz özel otoparktan yararlanabilirler.
Tremosine sul Garda bölgesinde hangi aktiviteler popülerdir?
Tremosine sul Garda'nın çevresi bisiklet tutkunları için idealdir. Yakınlardaki ilgi çekici yerler arasında keşif ve açık hava etkinlikleri fırsatları sunan Varone Şelalesi (19 kilometre) ve Lago di Ledro (32 kilometre) yer almaktadır.
Konuklar bu konaklama biriminde özellikle neyi takdir ediyor?
Konuklar Wohnung mit grandiosem Ausblick'i cömert ferahlığı ve unutulmaz bir konaklama sağlayan teras ve balkondan olağanüstü manzaralar nedeniyle beğenmektedir.
Tesis ailelere uygun mu?
İki yatak odalı ve özel mutfaklı dairenin ferah yapısı, onu Garda Gölü bölgesini ziyaret eden aileler için konforlu bir seçenek haline getiriyor.
Resepsiyon personeli hangi dilleri konuşuyor?
Resepsiyon personeli birden fazla dil konuşabilmektedir ve Almanca, Yunanca, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Hırvatça, İtalyanca, Felemenkçe ve Portekizce dillerinde iletişim kurarak çok çeşitli konuklara hoş bir deneyim yaşatabilmektedir.

Ziyaretçi İstatistikleri

5.368 misafir son 365 gün içinde Wohnung mit grandiosem Ausblick'ü ziyaret etti, günlük ortalama 14,7 ziyaret ve Apr 2026 ayında 640 ziyaretle rekor bunların 100% Masaüstü, 0% Mobil.

Wohnung mit grandiosem Ausblick'yi ziyaret eden başlıca milliyetler

Almanya
İtalya
Hollanda
Avusturya
İngiltere
İsviçre
Belçika
Polonya
Rusya
Singapur
Çin
Gerçek zamanlı istatistikler, yapay zekâ botları ve web tarayıcıları filtrelenir — veriler yalnızca gerçek insan ziyaretlerini yansıtır — her ayın 2’sinde güncellenir · V12

Gardalake.com editör ekibi tarafından incelendi
1988'den beri Garda Gölü uzmanları

More hotels in Tremosine sul Garda

Hotels with Parking in Tremosine sul Garda Hotels with Free Parking in Tremosine sul Garda

🏨 Wohnung mit grandiosem Ausblick'nin sahibi veya yöneticisi misiniz?

İstatistikleri Görüntüle

GardaLake.com

Garda Gölü Otelleri & Seyahat Rehberi

Bilgi, güncellemeler ve ortaklıklar için: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Wohnung mit grandiosem Ausblick - Tremosine sul Garda

Hotels
Wohnung mit grandiosem Ausblick - hotels in Tremosine sul Garda, Lake Garda, Italy

Wohnung mit grandiosem Ausblick, Tremosine sul Garda'da yer alan bir konaklama işletmesidir ve konfor ve manzara keyfi için tasarlanmış geniş bir daire sunmaktadır. Bu konaklama biriminde iki yatak odası ve bir banyonun yanı sıra Garda Gölü'nün ve çevredeki dağların nefes kesen manzarasını sunan bir teras ve balkon bulunmaktadır. Dairede konukların kolaylıkla yemek hazırlayabilmeleri için kahve makinesi, mikrodalga fırın, fırın, ekmek kızartma makinesi ve elektrikli su ısıtıcısı içeren tam donanımlı bir mutfak bulunmaktadır. Keyifli bir konaklama için TV, saç kurutma makinesi ve temel mutfak eşyaları gibi modern olanaklar da sağlanmaktadır. Konuklar dinlenmek için açık oturma alanından yararlanabilir ve tesis bünyesindeki ücretsiz özel otoparkın rahatlığından yararlanabilirler. Tesis, Varone Şelalesi (19 km) ve Lago di Ledro (32 km) gibi yerel cazibe merkezlerinin keşfedilmeye uygun olduğu, bisiklet sürmek için popüler bir bölgede yer almaktadır. Castello di Avio'ya da 49 km uzaklıkta ulaşılabilir. Konuklar sürekli olarak dairenin ferahlığından ve muhteşem manzarasından övgüyle söz ediyor; bu da onu Garda Gölü bölgesinde unutulmaz bir konaklama arayanlar için şiddetle tavsiye edilen bir seçim haline getiriyor. Çok dil bilen resepsiyon personeli Almanca, Yunanca, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Hırvatça, İtalyanca, Felemenkçe ve Portekizce dillerinde uzman olup, uluslararası ziyaretçiler için hoş bir deneyim sunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular — Wohnung mit grandiosem Ausblick

Wohnung mit grandiosem Ausblick'in konumu nedir?
Wohnung mit grandiosem Ausblick, İtalya'nın güzel Garda Gölü bölgesinde, Tremosine sul Garda'da yer almaktadır. Etkileyici manzaralara sahip sakin bir ortam sunmaktadır.
Dairenin ana özellikleri nelerdir?
Dairede iki yatak odası, bir banyo, modern aletlerle donatılmış tam donanımlı bir mutfak, bir teras ve panoramik göl ve dağ manzaralı bir balkon bulunmaktadır. Açık havada oturma alanı da mevcuttur.
Tesis bünyesinde otopark mevcut mu?
Evet, konuklar konaklamaları süresince araçlar için rahat ve güvenli depolama olanağı sağlayan tesis bünyesindeki ücretsiz özel otoparktan yararlanabilirler.
Tremosine sul Garda bölgesinde hangi aktiviteler popülerdir?
Tremosine sul Garda'nın çevresi bisiklet tutkunları için idealdir. Yakınlardaki ilgi çekici yerler arasında keşif ve açık hava etkinlikleri fırsatları sunan Varone Şelalesi (19 kilometre) ve Lago di Ledro (32 kilometre) yer almaktadır.
Konuklar bu konaklama biriminde özellikle neyi takdir ediyor?
Konuklar Wohnung mit grandiosem Ausblick'i cömert ferahlığı ve unutulmaz bir konaklama sağlayan teras ve balkondan olağanüstü manzaralar nedeniyle beğenmektedir.
Tesis ailelere uygun mu?
İki yatak odalı ve özel mutfaklı dairenin ferah yapısı, onu Garda Gölü bölgesini ziyaret eden aileler için konforlu bir seçenek haline getiriyor.
Resepsiyon personeli hangi dilleri konuşuyor?
Resepsiyon personeli birden fazla dil konuşabilmektedir ve Almanca, Yunanca, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Hırvatça, İtalyanca, Felemenkçe ve Portekizce dillerinde iletişim kurarak çok çeşitli konuklara hoş bir deneyim yaşatabilmektedir.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Konum ve İletişim

Wohnung mit grandiosem Ausblick
Via delle Balze 8
Tremosine sul Garda (BS)
İtalya
Website

Hizmetler ve Olanaklar

Parking
Free Parking

Yakın Çevredeki Gezilecek Yerler

Cascate del Varone 19 km
Il Vittoriale 36 km
Funivia Monte Baldo 36 km
Trento 59 km
Grotte di Catullo 70 km
Brescia 75 km
Gardaland 92 km
Movieland Park 94 km
Caneva Aquapark 95 km
Parco Giardino Sigurtà 102 km
Arena di Verona 104 km
Verona 104 km
Mantova 133 km
Şimdi Rezervasyon Yapın
🏨

Are you the owner or manager of Wohnung mit grandiosem Ausblick?

Girişinizi yönetin ve ziyaretçilerinizi takip edin

5.368 misafir son 365 gün içinde Wohnung mit grandiosem Ausblick'ü ziyaret etti, günlük ortalama 14,7 ziyaret ve Apr 2026 ayında 640 ziyaretle rekor bunların 100% Masaüstü, 0% Mobil.

Almanya
İtalya
Hollanda
Avusturya
İngiltere
İsviçre
Belçika
Polonya
Rusya
Singapur
Çin

Gerçek zamanlı istatistikler, yapay zekâ botları ve web tarayıcıları filtrelenir — veriler yalnızca gerçek insan ziyaretlerini yansıtır — her ayın 2’sinde güncellenir · V12