GardaLake.com
Residenza Paulonia - hotels in Volta Mantovana, Lake Garda, Italy

Residenza Paulonia, Volta Mantovana

📍 Via Boselli, Volta Mantovana

📶 WiFi
Şimdi Rezervasyon Yapın

Residenza Paulonia, Volta Mantovana'nın kalbinde yer alan ve Garda Gölü bölgesinde zarif bir konaklama sunan büyüleyici bir oda ve kahvaltı tesisidir. Bu konaklama işletmesi, konukların dinlenebileceği sakin bir bahçe ortamının yanı sıra tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır. İçeride konaklama birimlerinde klima, peluş bornozlar ve kullanışlı duşakabinlerle donatılmış özel banyolar bulunur ve konforlu ve canlandırıcı bir deneyim sağlanır. Her oda çalışma masası, eğlence amaçlı televizyon ve huzurlu bir atmosfer için ses yalıtımı ile özenle donatılmıştır. Konuklar ayrıca saç kurutma makinesi, ücretsiz banyo malzemeleri, zarif parke zemin ve geniş gardırop alanından yararlanabilirler. Zemin katta yer alan birimler doğrudan bahçe manzarasına ve özel girişe sahip olup ayrıcalık duygusunu artırmaktadır. Residenza Paulonia, Verona Havaalanı'na 22 km uzaklıkta ve San Martino della Battaglia Kulesi …

Devamını oku →

Konum ve İletişim

Via Boselli
Volta Mantovana (MN)
İtalya
📍 Google Haritalar'da Aç

Hizmetler ve Olanaklar

Free WiFiBreakfastAccessible

Yakın Çevredeki Gezilecek Yerler

Parco Giardino Sigurtà 10 km
Caneva Aquapark 19 km
Gardaland 19 km
Movieland Park 19 km
Grotte di Catullo 20 km
Mantova 26 km
Arena di Verona 43 km
Verona 43 km
Il Vittoriale 48 km
Brescia 52 km
Funivia Monte Baldo 66 km
Cascate del Varone 91 km
Trento 105 km

Sık Sorulan Sorular

Residenza Paulonia'nın konumu nedir?
Residenza Paulonia, İtalya'nın daha geniş Garda Gölü bölgesinde, Volta Mantovana'da yer almaktadır. Yerel cazibe merkezlerini keşfetmek için uygun bir başlangıç ​​noktası sunan otel, Verona Havaalanı'na yaklaşık 22 km mesafededir.
Residenza Paulonia'de hangi olanaklar mevcuttur?
Tesiste bahçe, ücretsiz Wi-Fi ve konuk salonu bulunmaktadır. Odalarda klima, bornoz ve duşakabin içeren özel banyoların yanı sıra çalışma masası, TV, saç kurutma makinesi ve ses yalıtımı bulunmaktadır.
Residenza Paulonia'de yemek seçenekleri var mı?
Residenza Paulonia, oda ve kahvaltı tesisi olarak faaliyet göstermektedir ve genellikle konuklara kahvaltı hizmeti sunmaktadır. Yemek saatleri ve ikramlara ilişkin ayrıntılı bilgiler doğrudan tesisle teyit edilebilir.
Residenza Paulonia aileler için uygun mu?
Aile odaklı spesifik olanaklar ayrıntılı olarak açıklanmasa da konforlu odalar, bahçe erişimi ve Gardaland gibi ilgi çekici yerlere yakınlığı, buranın bölgeyi ziyaret eden aileler için uygun bir seçenek olabileceğini düşündürmektedir.
Residenza Paulonia yakınındaki turistik yerler nelerdir?
Önemli cazibe merkezleri arasında 14 kilometre uzaklıktaki San Martino della Battaglia Kulesi ve 18 kilometre uzaklıktaki Gardaland tema parkı yer almaktadır. Verona Havaalanı 22 km uzaklıktadır.
Residenza Paulonia'yı benzersiz kılan nedir?
Tesis, iyi donanımlı, ses yalıtımlı odaları ve hem bölgesel turistik mekanlara hem de Verona Havaalanı'na kolay erişimiyle sakin bir bahçe ortamında zarif bir oda ve kahvaltı deneyimi sunmaktadır.
Tesis bünyesinde otopark mevcut mu?
Evet, Residenza Paulonia, Volta Mantovana bölgesine arabayla seyahat edenlere uygun bir konfor sağlayan konuklara ücretsiz otopark sunmaktadır.

Ziyaretçi İstatistikleri

4.990 misafir son 365 gün içinde Residenza Paulonia'ü ziyaret etti, günlük ortalama 13,7 ziyaret ve May 2026 ayında 591 ziyaretle rekor bunların 100% Masaüstü, 0% Mobil.

Residenza Paulonia'yi ziyaret eden başlıca milliyetler

Almanya
İtalya
Hollanda
Avusturya
İngiltere
İsviçre
Belçika
Polonya
Rusya
Singapur
Gerçek zamanlı istatistikler, yapay zekâ botları ve web tarayıcıları filtrelenir — veriler yalnızca gerçek insan ziyaretlerini yansıtır — her ayın 2’sinde güncellenir · V10

Gardalake.com editör ekibi tarafından incelendi
1988'den beri Garda Gölü uzmanları

🏨 Residenza Paulonia'nin sahibi veya yöneticisi misiniz?

İstatistikleri Görüntüle

GardaLake.com

Garda Gölü Otelleri & Seyahat Rehberi

Bilgi, güncellemeler ve ortaklıklar için: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Residenza Paulonia - Volta Mantovana

Hotels
Residenza Paulonia - hotels in Volta Mantovana, Lake Garda, Italy

Residenza Paulonia, Volta Mantovana'nın kalbinde yer alan ve Garda Gölü bölgesinde zarif bir konaklama sunan büyüleyici bir oda ve kahvaltı tesisidir. Bu konaklama işletmesi, konukların dinlenebileceği sakin bir bahçe ortamının yanı sıra tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır. İçeride konaklama birimlerinde klima, peluş bornozlar ve kullanışlı duşakabinlerle donatılmış özel banyolar bulunur ve konforlu ve canlandırıcı bir deneyim sağlanır. Her oda çalışma masası, eğlence amaçlı televizyon ve huzurlu bir atmosfer için ses yalıtımı ile özenle donatılmıştır. Konuklar ayrıca saç kurutma makinesi, ücretsiz banyo malzemeleri, zarif parke zemin ve geniş gardırop alanından yararlanabilirler. Zemin katta yer alan birimler doğrudan bahçe manzarasına ve özel girişe sahip olup ayrıcalık duygusunu artırmaktadır. Residenza Paulonia, Verona Havaalanı'na 22 km uzaklıkta ve San Martino della Battaglia Kulesi (14 km) ve popüler Gardaland tema parkı (18 km) gibi turistik mekanlara yakın olması nedeniyle bölgeyi keşfetmek için elverişli bir konuma sahiptir. Arabayla gelen konuklar için tesis bünyesindeki ücretsiz otopark, hoş bir kolaylık olup, burayı Garda Gölü bölgesinin ve çevresinin güzelliğini keşfetmek için erişilebilir bir üs haline getirmektedir.

Sık Sorulan Sorular — Residenza Paulonia

Residenza Paulonia'nın konumu nedir?
Residenza Paulonia, İtalya'nın daha geniş Garda Gölü bölgesinde, Volta Mantovana'da yer almaktadır. Yerel cazibe merkezlerini keşfetmek için uygun bir başlangıç ​​noktası sunan otel, Verona Havaalanı'na yaklaşık 22 km mesafededir.
Residenza Paulonia'de hangi olanaklar mevcuttur?
Tesiste bahçe, ücretsiz Wi-Fi ve konuk salonu bulunmaktadır. Odalarda klima, bornoz ve duşakabin içeren özel banyoların yanı sıra çalışma masası, TV, saç kurutma makinesi ve ses yalıtımı bulunmaktadır.
Residenza Paulonia'de yemek seçenekleri var mı?
Residenza Paulonia, oda ve kahvaltı tesisi olarak faaliyet göstermektedir ve genellikle konuklara kahvaltı hizmeti sunmaktadır. Yemek saatleri ve ikramlara ilişkin ayrıntılı bilgiler doğrudan tesisle teyit edilebilir.
Residenza Paulonia aileler için uygun mu?
Aile odaklı spesifik olanaklar ayrıntılı olarak açıklanmasa da konforlu odalar, bahçe erişimi ve Gardaland gibi ilgi çekici yerlere yakınlığı, buranın bölgeyi ziyaret eden aileler için uygun bir seçenek olabileceğini düşündürmektedir.
Residenza Paulonia yakınındaki turistik yerler nelerdir?
Önemli cazibe merkezleri arasında 14 kilometre uzaklıktaki San Martino della Battaglia Kulesi ve 18 kilometre uzaklıktaki Gardaland tema parkı yer almaktadır. Verona Havaalanı 22 km uzaklıktadır.
Residenza Paulonia'yı benzersiz kılan nedir?
Tesis, iyi donanımlı, ses yalıtımlı odaları ve hem bölgesel turistik mekanlara hem de Verona Havaalanı'na kolay erişimiyle sakin bir bahçe ortamında zarif bir oda ve kahvaltı deneyimi sunmaktadır.
Tesis bünyesinde otopark mevcut mu?
Evet, Residenza Paulonia, Volta Mantovana bölgesine arabayla seyahat edenlere uygun bir konfor sağlayan konuklara ücretsiz otopark sunmaktadır.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Konum ve İletişim

Residenza Paulonia
Via Boselli
Volta Mantovana (MN)
İtalya
Website

Hizmetler ve Olanaklar

Free WiFi
Breakfast
Accessible

Yakın Çevredeki Gezilecek Yerler

Parco Giardino Sigurtà 10 km
Caneva Aquapark 19 km
Gardaland 19 km
Movieland Park 19 km
Grotte di Catullo 20 km
Mantova 26 km
Arena di Verona 43 km
Verona 43 km
Il Vittoriale 48 km
Brescia 52 km
Funivia Monte Baldo 66 km
Cascate del Varone 91 km
Trento 105 km
Şimdi Rezervasyon Yapın
🏨

Are you the owner or manager of Residenza Paulonia?

Girişinizi yönetin ve ziyaretçilerinizi takip edin

4.990 misafir son 365 gün içinde Residenza Paulonia'ü ziyaret etti, günlük ortalama 13,7 ziyaret ve May 2026 ayında 591 ziyaretle rekor bunların 100% Masaüstü, 0% Mobil.

Almanya
İtalya
Hollanda
Avusturya
İngiltere
İsviçre
Belçika
Polonya
Rusya
Singapur

Gerçek zamanlı istatistikler, yapay zekâ botları ve web tarayıcıları filtrelenir — veriler yalnızca gerçek insan ziyaretlerini yansıtır — her ayın 2’sinde güncellenir · V10