GardaLake.com
Residenza Corte Casara - accommodation in Lazise, Lake Garda, Italy

Residenza Corte Casara, Lazise

📍 Via Casara 57, Lazise

📶 WiFi
Şimdi Rezervasyon Yapın

Residenza Corte Casara, Lazise'de, şehrin tarihi merkezine sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde ve Garda Gölü'ne 400 metre uzaklıkta yeşil bir ortam sunan huzurlu bir apartman kompleksidir. Bu tesis, Garda Gölü'nün doğu kıyılarını keşfetmek için davetkar bir ortam sunmaktadır ve yerel turistik mekanlara kolay erişim imkanı sunan, kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz bir konaklama arayanlar için idealdir. Kompleks sakin bir ortam sunacak şekilde tasarlanmıştır ve bu da onu Lazise'nin canlı kalbinin yakınında rahat bir tempo isteyen aileler ve gezginler için popüler bir seçim haline getirmektedir. Corte Casara'daki konaklama birimleri, pitoresk bir avlu içinde yer alan iki büyüleyici kır evinin de dahil olduğu dört ayrı binaya özenle dağıtılmıştır. Konuklar, bazıları karakteristik çatı katı tasarımlarına sahip olan, diğerleri ise özel balkon veya bahçeye doğrudan erişim …

Devamını oku →

Konum ve İletişim

Via Casara 57
Lazise (VR)
İtalya
📍 Google Haritalar'da Aç

Hizmetler ve Olanaklar

Free WiFiGardenBalconyPlayground

Yakın Çevredeki Gezilecek Yerler

Gardaland 6 km
Caneva Aquapark 7 km
Movieland Park 8 km
Parco Giardino Sigurtà 20 km
Grotte di Catullo 20 km
Arena di Verona 26 km
Verona 26 km
Funivia Monte Baldo 37 km
Il Vittoriale 51 km
Brescia 54 km
Mantova 57 km
Cascate del Varone 70 km
Trento 84 km

Sık Sorulan Sorular

Residenza Corte Casara nerede?
Residenza Corte Casara, Garda Gölü kıyısındaki şirin bir kasaba olan Lazise'de yer almaktadır. Lazise'nin tarihi merkezine sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde elverişli bir konuma sahip olan tesis, yeşil ve huzurlu bir ortam sunmaktadır. Tesis ayrıca Garda Gölü kıyısına sadece 400 metre uzaklıkta olup göl kenarındaki gezinti yoluna ve yerel turistik mekanlara kolay erişim sağlamaktadır.
Residenza Corte Casara ne tür konaklama birimleri sunuyor?
Residenza Corte Casara, mutfaklı konaklama birimleri sunan bir apartman kompleksidir. Daireler, büyüleyici bir avlu içinde yer alan iki geleneksel kır evi de dahil olmak üzere dört farklı binaya yayılmıştır. Konuklar, bazılarında karakteristik çatı katları bulunan, diğerlerinde ise özel balkon veya doğrudan bahçe erişimi bulunan çeşitli planlar arasından seçim yapabilir.
Residenza Corte Casara'de hangi olanaklar mevcuttur?
Residenza Corte Casara'nın konukları konfor ve rahatlık için tasarlanmış çeşitli olanakların keyfini çıkarabilirler. Tesiste açık yüzme havuzu ve çocuk oyun alanı içeren geniş bahçeler bulunmaktadır. Açık havada yemek yiyebileceğiniz bir barbekü alanı da bulunmaktadır. Her dairede iyi donanımlı bir mini mutfak ve uydu TV bulunmaktadır; resepsiyonda ise çamaşır makinesi ve Wi-Fi erişimli bir internet noktası bulunmaktadır.
Residenza Corte Casara aileler için uygun mu?
Evet, Residenza Corte Casara, Garda Gölü'nü ziyaret eden aileler için çok uygundur. Kompleksin bahçeleri içinde küçük konuklara eğlence sunan özel bir çocuk oyun alanı bulunmaktadır. Bazıları özel bahçeli olan geniş daireler ve mutfaklı mini mutfaklar, çocuklarıyla seyahat eden ailelerin ihtiyaçlarını da karşılayarak esneklik ve konfor sunuyor.
Residenza Corte Casara'de hangi yemek seçenekleri mevcut?
Residenza Corte Casara, her birinde konukların kendi yemeklerini hazırlayabilecekleri iyi donanımlı bir mini mutfak bulunan mutfaklı daireler sunmaktadır. Ayrıca tesisin bahçelerinde açık havada yemek yiyebileceğiniz ortak bir barbekü alanı bulunmaktadır. Lazise'nin 5 dakikalık kısa bir yürüme mesafesindeki tarihi merkezinde ayrıca çeşitli yemek deneyimleri sunan çok sayıda restoran, pizzacı ve kafe bulunmaktadır.
Residenza Corte Casara yakınlarında hangi gezilecek yerler var?
Yakınlardaki başlıca turistik mekanlar, sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindeki Lazise'nin büyüleyici tarihi merkezi ve tesise 400 metre uzaklıktaki Garda Gölü'dür. Konuklar Lazise'nin pitoresk sokaklarını ve buradaki Scaliger kalesini keşfedebilir ve göl kenarındaki gezinti yolunun keyfini çıkarabilirler. Daha geniş olan Garda Gölü bölgesi, su sporlarından tarihi simge yapılara kadar çok sayıda etkinlik ve turistik mekan sunmaktadır.
Residenza Corte Casara internet erişimi sunuyor mu?
Evet, Residenza Corte Casara misafirlerine internet erişimi sağlamaktadır. Resepsiyon alanında Wi-Fi bağlantılı bir internet noktası bulunmaktadır. Bu, konukların Lazise'deki bu huzurlu apartman kompleksinde kaldıkları süre boyunca bağlantıda kalmalarına, günlük gezilerini planlamalarına ve iletişimde kalmalarına olanak tanır.

Ziyaretçi İstatistikleri

6.986 misafir son 365 gün içinde Residenza Corte Casara'ü ziyaret etti, günlük ortalama 19,1 ziyaret ve Apr 2026 ayında 784 ziyaretle rekor bunların 97% Masaüstü, 3% Mobil.

Residenza Corte Casara'yi ziyaret eden başlıca milliyetler

Almanya
İtalya
Hollanda
Avusturya
İngiltere
İsviçre
Belçika
Polonya
Rusya
Singapur
Gerçek zamanlı istatistikler, yapay zekâ botları ve web tarayıcıları filtrelenir — veriler yalnızca gerçek insan ziyaretlerini yansıtır — her ayın 2’sinde güncellenir · V16

Gardalake.com editör ekibi tarafından incelendi
1988'den beri Garda Gölü uzmanları

🏨 Residenza Corte Casara'nin sahibi veya yöneticisi misiniz?

İstatistikleri Görüntüle

GardaLake.com

Garda Gölü Otelleri & Seyahat Rehberi

Bilgi, güncellemeler ve ortaklıklar için: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Residenza Corte Casara - Lazise

Residenza Corte Casara - accommodation in Lazise, Lake Garda, Italy

Residenza Corte Casara, Lazise'de, şehrin tarihi merkezine sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde ve Garda Gölü'ne 400 metre uzaklıkta yeşil bir ortam sunan huzurlu bir apartman kompleksidir. Bu tesis, Garda Gölü'nün doğu kıyılarını keşfetmek için davetkar bir ortam sunmaktadır ve yerel turistik mekanlara kolay erişim imkanı sunan, kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz bir konaklama arayanlar için idealdir. Kompleks sakin bir ortam sunacak şekilde tasarlanmıştır ve bu da onu Lazise'nin canlı kalbinin yakınında rahat bir tempo isteyen aileler ve gezginler için popüler bir seçim haline getirmektedir.

Corte Casara'daki konaklama birimleri, pitoresk bir avlu içinde yer alan iki büyüleyici kır evinin de dahil olduğu dört ayrı binaya özenle dağıtılmıştır. Konuklar, bazıları karakteristik çatı katı tasarımlarına sahip olan, diğerleri ise özel balkon veya bahçeye doğrudan erişim sağlayan, kişisel alan ve dış mekan bağlantısı hissini artıran çeşitli daire stilleri arasından seçim yapabilir. Her daire, eğlence için uydu TV ve tam donanımlı bir mini mutfak ile iyi bir şekilde donatılmıştır; bu, yemek hazırlama esnekliğine ve güzel Garda Gölü bölgesinin ortasında evden uzakta bir ev deneyiminin keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

Geniş bahçeler, sıcak İtalyan günlerinde bir dalış için mükemmel olan serinletici bir açık havuza sahip, dinlenme ve dinlenme için merkezi bir merkez görevi görmektedir. Aileler, küçük misafirlerin eğlenmesi için güvenli ve ilgi çekici bir alan sağlayan özel çocuk oyun alanını takdir edeceklerdir. Açık havada yemek yemek için konukları yemyeşil bir ortamda yemeklerin tadını çıkarmaya davet eden ortak bir barbekü alanı mevcuttur. Resepsiyon alanı, çamaşır makinesi ve Wi-Fi erişimli internet noktası gibi pratik olanaklar sunarak, ziyaret boyunca bağlantı ve rahatlık sağlayarak konforlu bir konaklamayı daha da destekler. Residenza Corte Casara, gerçekten rahatlatıcı bir deneyim için apartman yaşamının bağımsızlığını çeşitli ortak olanaklarla harmanlayarak, unutulmaz bir Garda Gölü kaçamağı için davetkar bir seçenek sunuyor.

Sık Sorulan Sorular — Residenza Corte Casara

Residenza Corte Casara nerede?
Residenza Corte Casara, Garda Gölü kıyısındaki şirin bir kasaba olan Lazise'de yer almaktadır. Lazise'nin tarihi merkezine sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde elverişli bir konuma sahip olan tesis, yeşil ve huzurlu bir ortam sunmaktadır. Tesis ayrıca Garda Gölü kıyısına sadece 400 metre uzaklıkta olup göl kenarındaki gezinti yoluna ve yerel turistik mekanlara kolay erişim sağlamaktadır.
Residenza Corte Casara ne tür konaklama birimleri sunuyor?
Residenza Corte Casara, mutfaklı konaklama birimleri sunan bir apartman kompleksidir. Daireler, büyüleyici bir avlu içinde yer alan iki geleneksel kır evi de dahil olmak üzere dört farklı binaya yayılmıştır. Konuklar, bazılarında karakteristik çatı katları bulunan, diğerlerinde ise özel balkon veya doğrudan bahçe erişimi bulunan çeşitli planlar arasından seçim yapabilir.
Residenza Corte Casara'de hangi olanaklar mevcuttur?
Residenza Corte Casara'nın konukları konfor ve rahatlık için tasarlanmış çeşitli olanakların keyfini çıkarabilirler. Tesiste açık yüzme havuzu ve çocuk oyun alanı içeren geniş bahçeler bulunmaktadır. Açık havada yemek yiyebileceğiniz bir barbekü alanı da bulunmaktadır. Her dairede iyi donanımlı bir mini mutfak ve uydu TV bulunmaktadır; resepsiyonda ise çamaşır makinesi ve Wi-Fi erişimli bir internet noktası bulunmaktadır.
Residenza Corte Casara aileler için uygun mu?
Evet, Residenza Corte Casara, Garda Gölü'nü ziyaret eden aileler için çok uygundur. Kompleksin bahçeleri içinde küçük konuklara eğlence sunan özel bir çocuk oyun alanı bulunmaktadır. Bazıları özel bahçeli olan geniş daireler ve mutfaklı mini mutfaklar, çocuklarıyla seyahat eden ailelerin ihtiyaçlarını da karşılayarak esneklik ve konfor sunuyor.
Residenza Corte Casara'de hangi yemek seçenekleri mevcut?
Residenza Corte Casara, her birinde konukların kendi yemeklerini hazırlayabilecekleri iyi donanımlı bir mini mutfak bulunan mutfaklı daireler sunmaktadır. Ayrıca tesisin bahçelerinde açık havada yemek yiyebileceğiniz ortak bir barbekü alanı bulunmaktadır. Lazise'nin 5 dakikalık kısa bir yürüme mesafesindeki tarihi merkezinde ayrıca çeşitli yemek deneyimleri sunan çok sayıda restoran, pizzacı ve kafe bulunmaktadır.
Residenza Corte Casara yakınlarında hangi gezilecek yerler var?
Yakınlardaki başlıca turistik mekanlar, sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindeki Lazise'nin büyüleyici tarihi merkezi ve tesise 400 metre uzaklıktaki Garda Gölü'dür. Konuklar Lazise'nin pitoresk sokaklarını ve buradaki Scaliger kalesini keşfedebilir ve göl kenarındaki gezinti yolunun keyfini çıkarabilirler. Daha geniş olan Garda Gölü bölgesi, su sporlarından tarihi simge yapılara kadar çok sayıda etkinlik ve turistik mekan sunmaktadır.
Residenza Corte Casara internet erişimi sunuyor mu?
Evet, Residenza Corte Casara misafirlerine internet erişimi sağlamaktadır. Resepsiyon alanında Wi-Fi bağlantılı bir internet noktası bulunmaktadır. Bu, konukların Lazise'deki bu huzurlu apartman kompleksinde kaldıkları süre boyunca bağlantıda kalmalarına, günlük gezilerini planlamalarına ve iletişimde kalmalarına olanak tanır.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Konum ve İletişim

Residenza Corte Casara
Via Casara 57
Lazise (VR)
İtalya
Website

Hizmetler ve Olanaklar

Free WiFi
Garden
Balcony
Playground

Yakın Çevredeki Gezilecek Yerler

Gardaland 6 km
Caneva Aquapark 7 km
Movieland Park 8 km
Parco Giardino Sigurtà 20 km
Grotte di Catullo 20 km
Arena di Verona 26 km
Verona 26 km
Funivia Monte Baldo 37 km
Il Vittoriale 51 km
Brescia 54 km
Mantova 57 km
Cascate del Varone 70 km
Trento 84 km
Şimdi Rezervasyon Yapın
🏨

Are you the owner or manager of Residenza Corte Casara?

Girişinizi yönetin ve ziyaretçilerinizi takip edin

6.986 misafir son 365 gün içinde Residenza Corte Casara'ü ziyaret etti, günlük ortalama 19,1 ziyaret ve Apr 2026 ayında 784 ziyaretle rekor bunların 97% Masaüstü, 3% Mobil.

Almanya
İtalya
Hollanda
Avusturya
İngiltere
İsviçre
Belçika
Polonya
Rusya
Singapur

Gerçek zamanlı istatistikler, yapay zekâ botları ve web tarayıcıları filtrelenir — veriler yalnızca gerçek insan ziyaretlerini yansıtır — her ayın 2’sinde güncellenir · V16