GardaLake.com
Residence Alexandra Stay - 3 star holiday apartments in Sirmione, Lake Garda, Italy

Residence Alexandra Stay, Sirmione

★★★

📍 Via Condominio 1, Sirmione

🏊 Havuz 🅿️ Otopark 📶 WiFi ❄️ klima
Şimdi Rezervasyon Yapın Ara

Residence Alexandra Stay, Garda Gölü'ndeki Sirmione'de yer alan 3 yıldızlı bir konaklama işletmesidir ve göl kıyısına yakın dinlendirici bir konaklama için tasarlanmış modern, ferah daire tarzı konaklama birimleri sunmaktadır. Konuklar, hem kısa kaçamaklar hem de uzun süreli ziyaretler için konfor ve işlevsellik sağlamak üzere titizlikle hazırlanmış, aydınlık ve davetkar bir ortamda karşılanmaktadır. Her konaklama birimi, Garda Gölü'nün güzelliğinin ortasında gerçek bir ev hissi sağlamayı amaçlayan, çağdaş mobilyalar ve modern konforlarla özenle donatılmıştır. Konukların, bunların apartman tarzı konaklama birimleri olmasına rağmen mutfakların erişilebilir olmadığını ve yapısal tasarım nedeniyle mutfak gereçlerinin veya tabakların sağlanmadığını unutmaması önemlidir. Bu benzersiz yön, ziyaretçileri kendilerini tamamen Sirmione'nin yerel mutfak lezzetlerine kaptırmaya, rahatlamaya odaklanmaya ve bölge genelinde mevcut olan çeşitli yemek seçeneklerini keşfetmeye teşvik etmektedir. Tesis sakin …

Devamını oku →

Konum ve İletişim

Via Condominio 1
Sirmione (BS)
İtalya
+39-030.9904119 📍 Google Haritalar'da Aç

Hizmetler ve Olanaklar

Swimming PoolFree WiFiParkingFree ParkingAir ConditioningBreakfast

Yakın Çevredeki Gezilecek Yerler

Grotte di Catullo 3 km
Movieland Park 16 km
Gardaland 17 km
Caneva Aquapark 17 km
Parco Giardino Sigurtà 24 km
Il Vittoriale 31 km
Brescia 40 km
Arena di Verona 41 km
Verona 41 km
Funivia Monte Baldo 65 km
Mantova 66 km
Cascate del Varone 89 km
Trento 103 km

Sık Sorulan Sorular

Residence Alexandra Stay nerede?
Residence Alexandra Stay, İtalya'daki Garda Gölü'nün güney kıyısındaki büyüleyici bir kasaba olan Sirmione'de stratejik bir konuma sahiptir. Tesis, gölün kristal berraklığındaki sularına kolay erişim imkanı sunarak konuklarını gölün kıyılarına ve halk plajlarına kısa bir mesafede konumlandırıyor. Sirmione'deki konumu aynı zamanda şehrin ünlü spa'larına ve başlıca tarihi ve kültürel mekanlarına yakınlık anlamına da gelir.
Residence Alexandra Stay'de yemek seçenekleri nelerdir?
Residence Alexandra Stay geniş daire tarzı konaklama birimleri sunarken mutfakların erişilebilir olmadığını ve mutfak aletleri veya tabakların sağlanmadığını unutmamak önemlidir. Bu tasarım, konukları, otantik İtalyan mutfağının tadını çıkarabilecekleri çok sayıda yerel restoran ve lokantanın bulunduğu Sirmione ve Garda Gölü'nün çeşitli mutfak ortamını keşfetmeye teşvik ediyor.
Residence Alexandra Stay aileler için uygun mu?
Geniş ve konforlu daire tarzı konaklama birimleriyle Residence Alexandra Stay, Sirmione'de dinlendirici bir dinlenme arayan aileler için çok uygundur. Aydınlık ve davetkar ortam, sakin atmosfer ve açık havadaki ortak alanlarla birleştiğinde, Garda Gölü'nde hem kısa kaçamaklar hem de uzun aile konaklamaları için ideal bir ortam sağlar.
Rezidansta dinlenmek için hangi olanaklar mevcuttur?
Residence Alexandra Stay'in konukları sakin bir atmosferin ve saf dinlenme için tasarlanmış ortak alanlar da dahil olmak üzere bakımlı açık alanların keyfini çıkarabilirler. Tesiste, Sirmione'yi keşfederek veya Garda Gölü çevresinde aktivitelerle geçen bir günün ardından dinlenmek için canlandırıcı bir seçenek sunan bir havuz bulunmaktadır. Bu olanaklar konforlu ve sakin bir konaklamaya katkıda bulunur.
Residence Alexandra Stay yakınlarında hangi gezilecek yerler var?
Residence Alexandra Stay, Sirmione'de kıskanılacak bir stratejik konuma sahiptir ve konuklarını birçok önemli turistik mekana kısa bir mesafede konumlandırmaktadır. Bunlar arasında termal sularıyla ünlü ünlü Sirmione kaplıcaları ve yarımadanın başlıca tarihi ve kültürel mekanları bulunmaktadır. Tesis ayrıca Garda Gölü kıyılarına da yakın olup, sularına ve yakındaki halk plajlarına kolay erişim imkanı sunmaktadır.
Residence Alexandra Stay'i Garda Gölü ziyareti için eşsiz bir seçim yapan şey nedir?
Residence Alexandra Stay, ferahlık ve çağdaş konforu ön planda tutan modern, aydınlık ve davetkar daire tarzı konaklama birimleriyle öne çıkıyor. Sakin atmosferi, kusursuz temizliği ve Sirmione'deki, Garda Gölü kıyılarına, kaplıcalarına ve kültürel cazibe merkezlerine yakın stratejik konumu, farklı bir deneyim sunuyor. Odada yemek pişirme olanakları olmadan rahatlamaya odaklanılması, konukları yerel yemek ve eğlence etkinliklerine kaptırmaya teşvik eder.

Ziyaretçi İstatistikleri

8.691 misafir son 365 gün içinde Residence Alexandra Stay'ü ziyaret etti, günlük ortalama 23,8 ziyaret ve Sep 2025 ayında 1.160 ziyaretle rekor bunların 87% Masaüstü, 13% Mobil.

Residence Alexandra Stay'yi ziyaret eden başlıca milliyetler

Almanya
İtalya
Hollanda
Avusturya
İngiltere
İsviçre
Belçika
Polonya
Rusya
Singapur
Çin
Macaristan
Slovakya
HK
Gerçek zamanlı istatistikler, yapay zekâ botları ve web tarayıcıları filtrelenir — veriler yalnızca gerçek insan ziyaretlerini yansıtır — her ayın 2’sinde güncellenir · V32

Gardalake.com editör ekibi tarafından incelendi
1988'den beri Garda Gölü uzmanları

🏨 Residence Alexandra Stay'nin sahibi veya yöneticisi misiniz?

İstatistikleri Görüntüle

GardaLake.com

Garda Gölü Otelleri & Seyahat Rehberi

Bilgi, güncellemeler ve ortaklıklar için: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Residence Alexandra Stay - Sirmione★★★☆☆

Holiday Apartments
Residence Alexandra Stay - 3 star holiday apartments in Sirmione, Lake Garda, Italy

Residence Alexandra Stay, Garda Gölü'ndeki Sirmione'de yer alan 3 yıldızlı bir konaklama işletmesidir ve göl kıyısına yakın dinlendirici bir konaklama için tasarlanmış modern, ferah daire tarzı konaklama birimleri sunmaktadır. Konuklar, hem kısa kaçamaklar hem de uzun süreli ziyaretler için konfor ve işlevsellik sağlamak üzere titizlikle hazırlanmış, aydınlık ve davetkar bir ortamda karşılanmaktadır. Her konaklama birimi, Garda Gölü'nün güzelliğinin ortasında gerçek bir ev hissi sağlamayı amaçlayan, çağdaş mobilyalar ve modern konforlarla özenle donatılmıştır.

Konukların, bunların apartman tarzı konaklama birimleri olmasına rağmen mutfakların erişilebilir olmadığını ve yapısal tasarım nedeniyle mutfak gereçlerinin veya tabakların sağlanmadığını unutmaması önemlidir. Bu benzersiz yön, ziyaretçileri kendilerini tamamen Sirmione'nin yerel mutfak lezzetlerine kaptırmaya, rahatlamaya odaklanmaya ve bölge genelinde mevcut olan çeşitli yemek seçeneklerini keşfetmeye teşvik etmektedir.

Tesis sakin atmosferi, kusursuz temizliği ve Sirmione'deki kıskanılacak stratejik konumuyla öne çıkıyor. Garda Gölü'nün kristal berraklığındaki sularına ve halka açık plajlarına sadece kısa bir mesafede yer almakta olup gölün eğlence olanaklarına kolay erişim imkanı sunmaktadır. Ayrıca Residence Alexandra Stay, ünlü Sirmione kaplıcalarının ve yarımadanın ana tarihi ve kültürel mekanlarının yakınında ideal bir konuma sahiptir ve keşif için mükemmel bir üs sağlar. Kültürel mekanları keşfederek veya açık hava etkinliklerinin tadını çıkararak geçen bir günün ardından konuklar, tesisin davetkar havuzuyla tamamlanan, saf dinlenme için ideal olan rezidansın açık alanlarında ve ortak alanlarında rahatlayabilirler.

Çeşitli benzersiz oda düzenleri mevcut olduğundan, konukların özel bir deneyim sağlamak için özel tercihlerini doğrudan tesise iletmeleri teşvik edilmektedir. Sirmione'de unutulmaz bir konaklama için sizi bekleyen modern konforu ve sakin ortamı keşfedin.

Sık Sorulan Sorular — Residence Alexandra Stay

Residence Alexandra Stay nerede?
Residence Alexandra Stay, İtalya'daki Garda Gölü'nün güney kıyısındaki büyüleyici bir kasaba olan Sirmione'de stratejik bir konuma sahiptir. Tesis, gölün kristal berraklığındaki sularına kolay erişim imkanı sunarak konuklarını gölün kıyılarına ve halk plajlarına kısa bir mesafede konumlandırıyor. Sirmione'deki konumu aynı zamanda şehrin ünlü spa'larına ve başlıca tarihi ve kültürel mekanlarına yakınlık anlamına da gelir.
Residence Alexandra Stay'de yemek seçenekleri nelerdir?
Residence Alexandra Stay geniş daire tarzı konaklama birimleri sunarken mutfakların erişilebilir olmadığını ve mutfak aletleri veya tabakların sağlanmadığını unutmamak önemlidir. Bu tasarım, konukları, otantik İtalyan mutfağının tadını çıkarabilecekleri çok sayıda yerel restoran ve lokantanın bulunduğu Sirmione ve Garda Gölü'nün çeşitli mutfak ortamını keşfetmeye teşvik ediyor.
Residence Alexandra Stay aileler için uygun mu?
Geniş ve konforlu daire tarzı konaklama birimleriyle Residence Alexandra Stay, Sirmione'de dinlendirici bir dinlenme arayan aileler için çok uygundur. Aydınlık ve davetkar ortam, sakin atmosfer ve açık havadaki ortak alanlarla birleştiğinde, Garda Gölü'nde hem kısa kaçamaklar hem de uzun aile konaklamaları için ideal bir ortam sağlar.
Rezidansta dinlenmek için hangi olanaklar mevcuttur?
Residence Alexandra Stay'in konukları sakin bir atmosferin ve saf dinlenme için tasarlanmış ortak alanlar da dahil olmak üzere bakımlı açık alanların keyfini çıkarabilirler. Tesiste, Sirmione'yi keşfederek veya Garda Gölü çevresinde aktivitelerle geçen bir günün ardından dinlenmek için canlandırıcı bir seçenek sunan bir havuz bulunmaktadır. Bu olanaklar konforlu ve sakin bir konaklamaya katkıda bulunur.
Residence Alexandra Stay yakınlarında hangi gezilecek yerler var?
Residence Alexandra Stay, Sirmione'de kıskanılacak bir stratejik konuma sahiptir ve konuklarını birçok önemli turistik mekana kısa bir mesafede konumlandırmaktadır. Bunlar arasında termal sularıyla ünlü ünlü Sirmione kaplıcaları ve yarımadanın başlıca tarihi ve kültürel mekanları bulunmaktadır. Tesis ayrıca Garda Gölü kıyılarına da yakın olup, sularına ve yakındaki halk plajlarına kolay erişim imkanı sunmaktadır.
Residence Alexandra Stay'i Garda Gölü ziyareti için eşsiz bir seçim yapan şey nedir?
Residence Alexandra Stay, ferahlık ve çağdaş konforu ön planda tutan modern, aydınlık ve davetkar daire tarzı konaklama birimleriyle öne çıkıyor. Sakin atmosferi, kusursuz temizliği ve Sirmione'deki, Garda Gölü kıyılarına, kaplıcalarına ve kültürel cazibe merkezlerine yakın stratejik konumu, farklı bir deneyim sunuyor. Odada yemek pişirme olanakları olmadan rahatlamaya odaklanılması, konukları yerel yemek ve eğlence etkinliklerine kaptırmaya teşvik eder.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Konum ve İletişim

Residence Alexandra Stay
★★★
Via Condominio 1
Sirmione (BS)
İtalya
+39-030.9904119 Website

Hizmetler ve Olanaklar

Swimming Pool
Free WiFi
Parking
Free Parking
Air Conditioning
Breakfast

Yakın Çevredeki Gezilecek Yerler

Grotte di Catullo 3 km
Movieland Park 16 km
Gardaland 17 km
Caneva Aquapark 17 km
Parco Giardino Sigurtà 24 km
Il Vittoriale 31 km
Brescia 40 km
Arena di Verona 41 km
Verona 41 km
Funivia Monte Baldo 65 km
Mantova 66 km
Cascate del Varone 89 km
Trento 103 km
Şimdi Rezervasyon Yapın
🏨

Are you the owner or manager of Residence Alexandra Stay?

Girişinizi yönetin ve ziyaretçilerinizi takip edin

8.691 misafir son 365 gün içinde Residence Alexandra Stay'ü ziyaret etti, günlük ortalama 23,8 ziyaret ve Sep 2025 ayında 1.160 ziyaretle rekor bunların 87% Masaüstü, 13% Mobil.

Almanya
İtalya
Hollanda
Avusturya
İngiltere
İsviçre
Belçika
Polonya
Rusya
Singapur
Çin
Macaristan
Slovakya
HK

Gerçek zamanlı istatistikler, yapay zekâ botları ve web tarayıcıları filtrelenir — veriler yalnızca gerçek insan ziyaretlerini yansıtır — her ayın 2’sinde güncellenir · V32