GardaLake.com
Le Due Terrazze - accommodation in Brenzone sul Garda, Lake Garda, Italy

Le Due Terrazze, Brenzone sul Garda

📍 5 Via San Luca Castello di Brenzone, Brenzone sul Garda

💆 Spa 🅿️ Otopark 📶 WiFi
Şimdi Rezervasyon Yapın

Le Due Terrazze, Brenzone sul Garda'da yer alan ve Garda Gölü kıyısında sakin bir dinlenme imkanı sunan zarif bir tatil evidir. Bu konaklama işletmesi, Veneto bölgesinin doğal güzelliğinin ortasında sessiz, kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz bir deneyim arayan konuklar için ideal olan, muhteşem göl manzaralı bir terasa ve geniş bir bahçeye sahiptir. Konuklar, tesisin doğal manzaralarını ve sakin bir sokakta yer alan, günlük rutinlerden huzurlu bir kaçış sunan sakin ortamını her zaman takdir etmektedir. Tatil evi, iyi donanımlı iki yatak odası ve konforlu bir oturma odasıyla konfor ve rahatlık düşünülerek donatılmıştır. İşlevsel bir mini mutfak, bağımsız yemek hazırlama olanağı sağlarken, özel balkon, Akdeniz ikliminin ve çevredeki manzaranın keyfini çıkarabileceğiniz ilave bir alan sunar. Hem kısa konaklamalara hem de uzun tatillere uygun çamaşır …

Devamını oku →

Konum ve İletişim

5 Via San Luca Castello di Brenzone
Brenzone sul Garda (VR)
İtalya
📍 Google Haritalar'da Aç

Hizmetler ve Olanaklar

Spa & WellnessFree WiFiParkingGardenTerraceBalcony

Yakın Çevredeki Gezilecek Yerler

Funivia Monte Baldo 7 km
Cascate del Varone 24 km
Gardaland 36 km
Caneva Aquapark 37 km
Movieland Park 38 km
Parco Giardino Sigurtà 53 km
Arena di Verona 56 km
Verona 56 km
Grotte di Catullo 57 km
Il Vittoriale 65 km
Trento 67 km
Mantova 85 km
Brescia 89 km

Sık Sorulan Sorular

Le Due Terrazze Brenzone sul Garda'da nerede?
Le Due Terrazze, İtalya'nın Veneto bölgesindeki Garda Gölü'nün doğu kıyısındaki büyüleyici bir bölge olan Brenzone sul Garda'da yer almaktadır. Tesis, huzurlu bir ortam sunan sakin sokak ortamıyla dikkat çekmektedir. Ayrıca göle kolay erişim sağlayan Spiaggia Acquafresca'ya 9 dakikalık yürüme mesafesinde elverişli bir konuma sahiptir.
Le Due Terrazze'de konuklara hangi olanaklar sunuluyor?
Le Due Terrazze'nin konukları, kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz konforlu bir konaklama için tasarlanmış çeşitli olanakların keyfini çıkarabilirler. Tatil evinde mini mutfak, çamaşır makinesi ve çalışma masası bulunmaktadır. Rahatlamak için geniş bir bahçe, balkon ve muhteşem göl manzaralı bir teras bulunmaktadır. Ortak alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur ve daha fazla konfor için bornozlar sağlanmaktadır.
Le Due Terrazze otopark veya ulaşım erişimi sunuyor mu?
Evet, Le Due Terrazze, konuklarına tesis dışında ücretsiz özel otopark sunarak araba ile seyahat eden konuklar için kolaylık sağlamaktadır. Daha geniş seyahatler için Gardaland eğlence parkı 36 km, Verona Havaalanı ise 52 km uzaklıkta olup geliş ve gidişlerde erişim imkanı sunmaktadır.
Le Due Terrazze aileler veya daha uzun konaklamalar için uygun mu?
İki yatak odası ve bir oturma odasıyla Le Due Terrazze, kendi yemeklerini pişirme seçeneği arayan aileler veya gruplar için çok uygundur. Mini mutfak, çamaşır makinesi ve geniş bir bahçenin varlığı, uzun süreli konaklamalar için çekiciliğini artırarak misafirlerin kendilerini evlerinde hissetmelerine olanak tanıyor. Gardaland'a olan yakınlığı burayı aile gezileri için de uygun bir üs haline getiriyor.
Le Due Terrazze'yi Garda Gölü tatili için eşsiz bir seçim yapan şey nedir?
Le Due Terrazze, sakin bir sokak ortamı ve geniş bir bahçe ile karakterize edilen sakin tatil evi deneyimiyle öne çıkıyor. Tesisin terası, dinlenmek için pitoresk bir ortam sağlayan muhteşem göl manzaralarına sahiptir. Mini mutfak ve çamaşır makinesi gibi kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz olanaklar Spiaggia Acquafresca'ya yakınlığıyla birleşerek Brenzone sul Garda'ya özgü bağımsızlık ve doğal güzelliğin bir karışımını sunmaktadır.
Le Due Terrazze için tipik giriş ve çıkış saatleri nedir?
Bir tatil evi olan Le Due Terrazze'nin belirli check-in ve check-out saatleri, sorunsuz bir varış ve ayrılışın sağlanması için genellikle doğrudan tesis yönetimi veya ev sahibi ile koordine edilmektedir. Seyahat planlarını buna göre düzenlemek ve kusursuz bir deneyim sağlamak için konukların konaklamalarından önce bu ayrıntıları onaylamaları tavsiye edilir.

Ziyaretçi İstatistikleri

5.520 misafir son 365 gün içinde Le Due Terrazze'ü ziyaret etti, günlük ortalama 15,1 ziyaret ve Apr 2026 ayında 605 ziyaretle rekor bunların 97% Masaüstü, 3% Mobil.

Le Due Terrazze'yi ziyaret eden başlıca milliyetler

Almanya
İtalya
Hollanda
Avusturya
İngiltere
İsviçre
Belçika
Polonya
Rusya
Singapur
VN
PK
Gerçek zamanlı istatistikler, yapay zekâ botları ve web tarayıcıları filtrelenir — veriler yalnızca gerçek insan ziyaretlerini yansıtır — her ayın 2’sinde güncellenir · V13

Gardalake.com editör ekibi tarafından incelendi
1988'den beri Garda Gölü uzmanları

🏨 Le Due Terrazze'nin sahibi veya yöneticisi misiniz?

İstatistikleri Görüntüle

GardaLake.com

Garda Gölü Otelleri & Seyahat Rehberi

Bilgi, güncellemeler ve ortaklıklar için: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Le Due Terrazze - Brenzone sul Garda

Le Due Terrazze - accommodation in Brenzone sul Garda, Lake Garda, Italy

Le Due Terrazze, Brenzone sul Garda'da yer alan ve Garda Gölü kıyısında sakin bir dinlenme imkanı sunan zarif bir tatil evidir. Bu konaklama işletmesi, Veneto bölgesinin doğal güzelliğinin ortasında sessiz, kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz bir deneyim arayan konuklar için ideal olan, muhteşem göl manzaralı bir terasa ve geniş bir bahçeye sahiptir. Konuklar, tesisin doğal manzaralarını ve sakin bir sokakta yer alan, günlük rutinlerden huzurlu bir kaçış sunan sakin ortamını her zaman takdir etmektedir.

Tatil evi, iyi donanımlı iki yatak odası ve konforlu bir oturma odasıyla konfor ve rahatlık düşünülerek donatılmıştır. İşlevsel bir mini mutfak, bağımsız yemek hazırlama olanağı sağlarken, özel balkon, Akdeniz ikliminin ve çevredeki manzaranın keyfini çıkarabileceğiniz ilave bir alan sunar. Hem kısa konaklamalara hem de uzun tatillere uygun çamaşır makinesi ve çalışma masası gibi pratik olanaklar sağlanmaktadır. Daha fazla konfor için bornozlar da dahildir. Konuklar, kaldıkları süre boyunca bağlantı sağlayan ortak alanlardaki ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanabilirler.

Brenzone sul Garda'da elverişli bir konuma sahip olan Le Due Terrazze, yerel turistik mekanlara kolay erişim imkanı sunmaktadır. Göl kenarındaki popüler bir nokta olan Spiaggia Acquafresca, sadece 9 dakikalık yürüme mesafesindedir ve Garda Gölü'nün sularının keyfini çıkarma fırsatları sunmaktadır. Tema parklarıyla ilgilenenler için Gardaland, tesise 36 kilometre uzaklıkta yer aldığından burası erişilebilir bir günlük gezi noktasıdır. Seyahat, tesis dışındaki ücretsiz özel otopark ile kolaylaştırılmaktadır ve Verona Havaalanı 52 km uzaklıkta yer almaktadır. Bu tesis, Garda Gölü bölgesinin büyüleyici kasabalarını ve doğal manzaralarını keşfetmek için konforlu bir üs sunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular — Le Due Terrazze

Le Due Terrazze Brenzone sul Garda'da nerede?
Le Due Terrazze, İtalya'nın Veneto bölgesindeki Garda Gölü'nün doğu kıyısındaki büyüleyici bir bölge olan Brenzone sul Garda'da yer almaktadır. Tesis, huzurlu bir ortam sunan sakin sokak ortamıyla dikkat çekmektedir. Ayrıca göle kolay erişim sağlayan Spiaggia Acquafresca'ya 9 dakikalık yürüme mesafesinde elverişli bir konuma sahiptir.
Le Due Terrazze'de konuklara hangi olanaklar sunuluyor?
Le Due Terrazze'nin konukları, kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz konforlu bir konaklama için tasarlanmış çeşitli olanakların keyfini çıkarabilirler. Tatil evinde mini mutfak, çamaşır makinesi ve çalışma masası bulunmaktadır. Rahatlamak için geniş bir bahçe, balkon ve muhteşem göl manzaralı bir teras bulunmaktadır. Ortak alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur ve daha fazla konfor için bornozlar sağlanmaktadır.
Le Due Terrazze otopark veya ulaşım erişimi sunuyor mu?
Evet, Le Due Terrazze, konuklarına tesis dışında ücretsiz özel otopark sunarak araba ile seyahat eden konuklar için kolaylık sağlamaktadır. Daha geniş seyahatler için Gardaland eğlence parkı 36 km, Verona Havaalanı ise 52 km uzaklıkta olup geliş ve gidişlerde erişim imkanı sunmaktadır.
Le Due Terrazze aileler veya daha uzun konaklamalar için uygun mu?
İki yatak odası ve bir oturma odasıyla Le Due Terrazze, kendi yemeklerini pişirme seçeneği arayan aileler veya gruplar için çok uygundur. Mini mutfak, çamaşır makinesi ve geniş bir bahçenin varlığı, uzun süreli konaklamalar için çekiciliğini artırarak misafirlerin kendilerini evlerinde hissetmelerine olanak tanıyor. Gardaland'a olan yakınlığı burayı aile gezileri için de uygun bir üs haline getiriyor.
Le Due Terrazze'yi Garda Gölü tatili için eşsiz bir seçim yapan şey nedir?
Le Due Terrazze, sakin bir sokak ortamı ve geniş bir bahçe ile karakterize edilen sakin tatil evi deneyimiyle öne çıkıyor. Tesisin terası, dinlenmek için pitoresk bir ortam sağlayan muhteşem göl manzaralarına sahiptir. Mini mutfak ve çamaşır makinesi gibi kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz olanaklar Spiaggia Acquafresca'ya yakınlığıyla birleşerek Brenzone sul Garda'ya özgü bağımsızlık ve doğal güzelliğin bir karışımını sunmaktadır.
Le Due Terrazze için tipik giriş ve çıkış saatleri nedir?
Bir tatil evi olan Le Due Terrazze'nin belirli check-in ve check-out saatleri, sorunsuz bir varış ve ayrılışın sağlanması için genellikle doğrudan tesis yönetimi veya ev sahibi ile koordine edilmektedir. Seyahat planlarını buna göre düzenlemek ve kusursuz bir deneyim sağlamak için konukların konaklamalarından önce bu ayrıntıları onaylamaları tavsiye edilir.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Konum ve İletişim

Le Due Terrazze
5 Via San Luca Castello di Brenzone
Brenzone sul Garda (VR)
İtalya
Website

Hizmetler ve Olanaklar

Spa & Wellness
Free WiFi
Parking
Garden
Terrace
Balcony

Yakın Çevredeki Gezilecek Yerler

Funivia Monte Baldo 7 km
Cascate del Varone 24 km
Gardaland 36 km
Caneva Aquapark 37 km
Movieland Park 38 km
Parco Giardino Sigurtà 53 km
Arena di Verona 56 km
Verona 56 km
Grotte di Catullo 57 km
Il Vittoriale 65 km
Trento 67 km
Mantova 85 km
Brescia 89 km
Şimdi Rezervasyon Yapın
🏨

Are you the owner or manager of Le Due Terrazze?

Girişinizi yönetin ve ziyaretçilerinizi takip edin

5.520 misafir son 365 gün içinde Le Due Terrazze'ü ziyaret etti, günlük ortalama 15,1 ziyaret ve Apr 2026 ayında 605 ziyaretle rekor bunların 97% Masaüstü, 3% Mobil.

Almanya
İtalya
Hollanda
Avusturya
İngiltere
İsviçre
Belçika
Polonya
Rusya
Singapur
VN
PK

Gerçek zamanlı istatistikler, yapay zekâ botları ve web tarayıcıları filtrelenir — veriler yalnızca gerçek insan ziyaretlerini yansıtır — her ayın 2’sinde güncellenir · V13