GardaLake.com
Corte La Pila - 4 star hotels in Marmirolo, Lake Garda, Italy

Corte La Pila, Marmirolo

★★★★

📍 Sacca, Marmirolo

🏊 Havuz 🅿️ Otopark 📶 WiFi
Şimdi Rezervasyon Yapın

Corte La Pila, Marmirolo'da, daha geniş Garda Gölü bölgesinde yer alan, yedi yatak odası ve beş banyosuyla konforlu bir dinlenme imkanı sunan geniş bir konaklama işletmesidir. Bu davetkar tatil evi, İtalya kaçamağı için özel ve iyi donanımlı bir üs arayan aileler veya gruplar için ideal bir ortam sağlar. Konuklar, yıl boyunca hizmet veren ferahlatıcı açık yüzme havuzunun, kendi yemeklerini hazırlayabilecekleri tam donanımlı mutfağın ve tesis bünyesindeki ücretsiz özel otopark ve tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi gibi kullanışlı olanakların keyfini çıkarabilirler. Corte La Pila'nın konaklama birimleri, uzun süreli konaklamalar ve grup konforu için tasarlanmış olup, Lombardiya kırsalında serin akşamlar için mükemmel olan, rahat bir şömineyle tamamlanan davetkar bir oturma odasına sahiptir. Bulaşık makinesi de dahil olmak üzere kapsamlı mutfak olanakları, yemek hazırlamayı …

Devamını oku →

Konum ve İletişim

Sacca
Marmirolo (MN)
İtalya
📍 Google Haritalar'da Aç

Hizmetler ve Olanaklar

Swimming PoolFree WiFiParkingFree Parking

Yakın Çevredeki Gezilecek Yerler

Mantova 16 km
Parco Giardino Sigurtà 22 km
Movieland Park 35 km
Caneva Aquapark 36 km
Gardaland 36 km
Grotte di Catullo 36 km
Arena di Verona 57 km
Verona 57 km
Il Vittoriale 61 km
Brescia 65 km
Funivia Monte Baldo 83 km
Cascate del Varone 127 km
Trento 141 km

Sık Sorulan Sorular

Corte La Pila nerede?
Corte La Pila, İtalya'nın daha geniş Garda Gölü bölgesinde yer alan Marmirolo'da yer almaktadır. Bu konum sakin bir ortam sunarken yakındaki tarihi şehirlere de kolay erişim sağlar. Mantua ve daha geniş Lombardiya kırsalı gibi destinasyonlar dahil, bölgenin kültürel zenginliğini keşfetmek için mükemmel bir üs görevi görüyor.
Corte La Pila'da hangi olanaklar mevcuttur?
Corte La Pila'nın konukları konfor ve rahatlık için tasarlanmış çeşitli olanakların keyfini çıkarabilirler. Tesiste yıl boyunca kullanılabilen açık yüzme havuzu, bulaşık makinesi içeren tam donanımlı bir mutfak ve şömineli bir oturma odası bulunmaktadır. Ek olanaklar arasında tesis bünyesindeki ücretsiz özel otopark, ücretsiz Wi-Fi, çamaşır makinesi, barbekü ve dış mekan mobilyaları sayılabilir.
Corte La Pila ailelere veya gruplara uygun mu?
Evet, Corte La Pila özellikle aileler ve gruplar için çok uygundur. Yedi yatak odası ve beş banyosuyla birden fazla konuğa geniş alan ve mahremiyet sunuyor. Tam donanımlı bir mutfak, oturma odası ve açık yüzme havuzunun varlığı, onu uzun aile tatilleri veya grup toplantıları için ideal bir seçim haline getirerek evden uzakta rahat bir ev deneyimi sağlar.
Corte La Pila için giriş ve çıkış saati kaçta?
Corte La Pila gibi konaklama işletmelerinin standart giriş ve çıkış saatleri genellikle öğleden sonra (genellikle 15:00'ten itibaren) giriş ve sabah çıkış (genellikle saat 10:00) şeklindedir. Tüm konuklar için sorunsuz ve rahat bir deneyim sağlamak amacıyla, belirli saatler genellikle varıştan önce doğrudan tesisle onaylanır.
Corte La Pila yakınlarında hangi gezilecek yerler var?
Corte La Pila, birçok önemli turistik mekana yakınlık sunmaktadır. Mantua Katedrali ve Ducal Sarayı'na ev sahipliği yapan tarihi Mantua şehri yaklaşık 14 kilometre uzaklıktadır. Rotonda di San Lorenzo ve Piazza delle Erbe gibi diğer kültürel alanlar da 15 km'lik mesafe içerisinde yer almakta olup, bölgede tarihi ve kültürel keşifler için zengin fırsatlar sunmaktadır.
Corte La Pila'ya ulaşım yoluyla ne kadar erişilebilir?
Tesis bünyesindeki ücretsiz özel otopark sayesinde Corte La Pila'ya özellikle araba ile seyahat eden konuklar için kolayca ulaşılabilir. Hava yoluyla seyahat edenler için, çeşitli yerlere bağlantı imkanı sunan Verona Havaalanı tesise 29 km mesafede elverişli bir konuma sahiptir. Marmirolo'daki konum, daha geniş Garda Gölü bölgesini ve çevresini keşfetmek için iyi bir temel sağlar.
Corte La Pila'yı eşsiz bir konaklama seçeneği yapan şey nedir?
Corte La Pila, geniş alanı, yedi yatak odası ve beş banyosuyla kalabalık gruplar veya aileler için ideal bir konaklama seçeneği olarak öne çıkıyor. Yıl boyunca hizmet veren açık yüzme havuzu, tam donanımlı bir mutfak ve rahat bir şömine ile birleşerek, dinlenme ve kendi kendine yeterliliğin bir karışımını sunarak, burayı Garda Gölü bölgesinde konforlu bir tatil evi olarak öne çıkarıyor.

Ziyaretçi İstatistikleri

6.497 misafir son 365 gün içinde Corte La Pila'ü ziyaret etti, günlük ortalama 17,8 ziyaret ve Apr 2026 ayında 680 ziyaretle rekor bunların 99% Masaüstü, 1% Mobil.

Corte La Pila'yi ziyaret eden başlıca milliyetler

Almanya
İtalya
Hollanda
Avusturya
İngiltere
İsviçre
Belçika
Polonya
Rusya
Singapur
ABD
Gerçek zamanlı istatistikler, yapay zekâ botları ve web tarayıcıları filtrelenir — veriler yalnızca gerçek insan ziyaretlerini yansıtır — her ayın 2’sinde güncellenir · V14

Gardalake.com editör ekibi tarafından incelendi
1988'den beri Garda Gölü uzmanları

🏨 Corte La Pila'nin sahibi veya yöneticisi misiniz?

İstatistikleri Görüntüle

GardaLake.com

Garda Gölü Otelleri & Seyahat Rehberi

Bilgi, güncellemeler ve ortaklıklar için: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Corte La Pila - Marmirolo★★★★☆

Hotels
Corte La Pila - 4 star hotels in Marmirolo, Lake Garda, Italy

Corte La Pila, Marmirolo'da, daha geniş Garda Gölü bölgesinde yer alan, yedi yatak odası ve beş banyosuyla konforlu bir dinlenme imkanı sunan geniş bir konaklama işletmesidir. Bu davetkar tatil evi, İtalya kaçamağı için özel ve iyi donanımlı bir üs arayan aileler veya gruplar için ideal bir ortam sağlar. Konuklar, yıl boyunca hizmet veren ferahlatıcı açık yüzme havuzunun, kendi yemeklerini hazırlayabilecekleri tam donanımlı mutfağın ve tesis bünyesindeki ücretsiz özel otopark ve tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi gibi kullanışlı olanakların keyfini çıkarabilirler.

Corte La Pila'nın konaklama birimleri, uzun süreli konaklamalar ve grup konforu için tasarlanmış olup, Lombardiya kırsalında serin akşamlar için mükemmel olan, rahat bir şömineyle tamamlanan davetkar bir oturma odasına sahiptir. Bulaşık makinesi de dahil olmak üzere kapsamlı mutfak olanakları, yemek hazırlamayı zahmetsiz hale getirerek konukların yerel malzemeler kullanılarak ev yapımı yemeklerin tadını çıkarmasına olanak tanır. Tesis, açık havada yemek yemek veya havuz başında dinlenmek için ideal olan açık oturma alanıyla konukseverliğini daha da artırmaktadır. Bölgedeki Akdeniz ikliminin tadını çıkarma deneyimini zenginleştiren bir barbekü de sağlanmaktadır.

Marmirolo'da yer alan Corte La Pila, Garda Gölü bölgesine farklı bir bakış açısı sunarak çevredeki bölgenin zengin kültürel mirasını keşfetmek için mükemmel bir başlangıç ​​noktası olarak hizmet vermektedir. Etkileyici Mantua Katedrali ve büyük Dükalık Sarayı'nın bulunduğu tarihi Mantua şehri yaklaşık 14 kilometre uzaklıkta olup önemli bir kültürel gezi sunmaktadır. Rotonda di San Lorenzo ve Piazza delle Erbe gibi diğer tarihi yerler de 15 km'lik mesafe içerisinde yer almakta olup tarihi deneyimleme ve yerel yaşamı deneyimleme fırsatları sunmaktadır. Seyahat kolaylığı sağlamak amacıyla, konukları ulusal ve uluslararası destinasyonlara bağlayan Verona Havaalanı, tesise 29 km uzaklıkta elverişli bir konuma sahiptir. Bu konaklama işletmesi, özel bir konutun huzurunu pratik olanaklarla birleştirerek, Garda Gölü bölgesinin cazibesini ve yakındaki tarihi hazineleri deneyimlemek isteyenler için popüler bir seçim haline getirerek tüm ziyaretçiler için unutulmaz bir konaklama sağlar.

Sık Sorulan Sorular — Corte La Pila

Corte La Pila nerede?
Corte La Pila, İtalya'nın daha geniş Garda Gölü bölgesinde yer alan Marmirolo'da yer almaktadır. Bu konum sakin bir ortam sunarken yakındaki tarihi şehirlere de kolay erişim sağlar. Mantua ve daha geniş Lombardiya kırsalı gibi destinasyonlar dahil, bölgenin kültürel zenginliğini keşfetmek için mükemmel bir üs görevi görüyor.
Corte La Pila'da hangi olanaklar mevcuttur?
Corte La Pila'nın konukları konfor ve rahatlık için tasarlanmış çeşitli olanakların keyfini çıkarabilirler. Tesiste yıl boyunca kullanılabilen açık yüzme havuzu, bulaşık makinesi içeren tam donanımlı bir mutfak ve şömineli bir oturma odası bulunmaktadır. Ek olanaklar arasında tesis bünyesindeki ücretsiz özel otopark, ücretsiz Wi-Fi, çamaşır makinesi, barbekü ve dış mekan mobilyaları sayılabilir.
Corte La Pila ailelere veya gruplara uygun mu?
Evet, Corte La Pila özellikle aileler ve gruplar için çok uygundur. Yedi yatak odası ve beş banyosuyla birden fazla konuğa geniş alan ve mahremiyet sunuyor. Tam donanımlı bir mutfak, oturma odası ve açık yüzme havuzunun varlığı, onu uzun aile tatilleri veya grup toplantıları için ideal bir seçim haline getirerek evden uzakta rahat bir ev deneyimi sağlar.
Corte La Pila için giriş ve çıkış saati kaçta?
Corte La Pila gibi konaklama işletmelerinin standart giriş ve çıkış saatleri genellikle öğleden sonra (genellikle 15:00'ten itibaren) giriş ve sabah çıkış (genellikle saat 10:00) şeklindedir. Tüm konuklar için sorunsuz ve rahat bir deneyim sağlamak amacıyla, belirli saatler genellikle varıştan önce doğrudan tesisle onaylanır.
Corte La Pila yakınlarında hangi gezilecek yerler var?
Corte La Pila, birçok önemli turistik mekana yakınlık sunmaktadır. Mantua Katedrali ve Ducal Sarayı'na ev sahipliği yapan tarihi Mantua şehri yaklaşık 14 kilometre uzaklıktadır. Rotonda di San Lorenzo ve Piazza delle Erbe gibi diğer kültürel alanlar da 15 km'lik mesafe içerisinde yer almakta olup, bölgede tarihi ve kültürel keşifler için zengin fırsatlar sunmaktadır.
Corte La Pila'ya ulaşım yoluyla ne kadar erişilebilir?
Tesis bünyesindeki ücretsiz özel otopark sayesinde Corte La Pila'ya özellikle araba ile seyahat eden konuklar için kolayca ulaşılabilir. Hava yoluyla seyahat edenler için, çeşitli yerlere bağlantı imkanı sunan Verona Havaalanı tesise 29 km mesafede elverişli bir konuma sahiptir. Marmirolo'daki konum, daha geniş Garda Gölü bölgesini ve çevresini keşfetmek için iyi bir temel sağlar.
Corte La Pila'yı eşsiz bir konaklama seçeneği yapan şey nedir?
Corte La Pila, geniş alanı, yedi yatak odası ve beş banyosuyla kalabalık gruplar veya aileler için ideal bir konaklama seçeneği olarak öne çıkıyor. Yıl boyunca hizmet veren açık yüzme havuzu, tam donanımlı bir mutfak ve rahat bir şömine ile birleşerek, dinlenme ve kendi kendine yeterliliğin bir karışımını sunarak, burayı Garda Gölü bölgesinde konforlu bir tatil evi olarak öne çıkarıyor.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Konum ve İletişim

Corte La Pila
★★★★
Sacca
Marmirolo (MN)
İtalya
Website

Hizmetler ve Olanaklar

Swimming Pool
Free WiFi
Parking
Free Parking

Yakın Çevredeki Gezilecek Yerler

Mantova 16 km
Parco Giardino Sigurtà 22 km
Movieland Park 35 km
Caneva Aquapark 36 km
Gardaland 36 km
Grotte di Catullo 36 km
Arena di Verona 57 km
Verona 57 km
Il Vittoriale 61 km
Brescia 65 km
Funivia Monte Baldo 83 km
Cascate del Varone 127 km
Trento 141 km
Şimdi Rezervasyon Yapın
🏨

Are you the owner or manager of Corte La Pila?

Girişinizi yönetin ve ziyaretçilerinizi takip edin

6.497 misafir son 365 gün içinde Corte La Pila'ü ziyaret etti, günlük ortalama 17,8 ziyaret ve Apr 2026 ayında 680 ziyaretle rekor bunların 99% Masaüstü, 1% Mobil.

Almanya
İtalya
Hollanda
Avusturya
İngiltere
İsviçre
Belçika
Polonya
Rusya
Singapur
ABD

Gerçek zamanlı istatistikler, yapay zekâ botları ve web tarayıcıları filtrelenir — veriler yalnızca gerçek insan ziyaretlerini yansıtır — her ayın 2’sinde güncellenir · V14